Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Amanda McAdams  EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Amanda McAdams  EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Amanda McAdams  EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Amanda McAdams  EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Amanda McAdams  EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Amanda McAdams  EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Amanda McAdams  EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Amanda McAdams  EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Amanda McAdams  EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Amanda McAdams  Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Amanda McAdams

Go down 
SzerzőÜzenet
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Amanda McAdams  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amanda McAdams    Amanda McAdams  EmptyVas. Május 19, 2013 6:00 am


Elfogadva
Sziaaaaaa!! Nagyon ürölök, hogy jött egy lány is mostaában férfi invázió van ami király, de női társaim nevében kikérem az uralmat! Razz
Szóval elöször is hagy kezdjem egy gonosz kacajjal "MUHAHAHAHAHA"
Nagyot nevettem mikor megláttam, hogy szétverted Dean-t, aki az exem.
Nekem nagyon tetszett minden apró kis részlet, egyedi a karaktered és harcias sajnálom is, hogy ilyen bunkó férfiak között kell lenned.
Egy dolgom van amit szeretnék leszögezni, mindenképpen tudasd Deannel a jelenlétedet és egyeztessétek az adatokat.
Na nyomás játszani és rúgd szét a pasik seggét! Razz


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Amanda McAdams  Empty
TémanyitásTárgy: Amanda McAdams    Amanda McAdams  EmptySzomb. Május 18, 2013 1:22 pm




Amanda McAdams

♫♪ little mockingbird
Rólam!


KARAKTERED NEVE: Amanda McAdams
KOR: 24
SZÜLETÉSI HELY.: New York
PLAY BY.: Amy Gumenick
MIÓTA VAGY A SZEREPJÁTÉK VILÁGÁBAN?: Hűű *matekozik* lassan öt éve.
CSOPORTOD NEVE.: Dolgozók
USER NÉV: lolita


Külső és belső érékeid!

Néha kicsit…nehéz eset vagyok. Ha rám néz valaki, akkor egyből egy Barbie babát vagy egy plázacicát vár el. Na, ezt lehet elfelejteni! Ha kell, kinyitom a számat, ha kell be is tudom fogni. Nehezen, de be tudom fogni. Szeretem kimondani a véleményemet. Kemény csajnak mondanám magam, mert nem vagyok egy puhány lányka, aki a legkisebb bajtól vagy kosztól megijed. Lazán kezelem az életet, nem nagyon szoktam gondolkodni a holnapon. A jelennek élek, próbálok minden lehetőséget kihasználni, persze ezzel másoknak ártani nem akarok. Akik közel állnak hozzám, csak azok ismernek igazán. Idegeneket nem szeretek közel engedni magamhoz, mert nem tudhatom, hogy kiben bízhatok. A szeretteimet próbálom óvni mindentől, de mivel nem vagyok Superman, ezért erre még én sem vagyok képes. Néha kicsit forrófejű vagyok, előbb cselekszem, aztán gondolkodom, de általában el szoktak fogadni olyannak, amilyen vagyok. Ha nem, akkor így jártak. Egyesek szerint kicsit fura vagyok. Cicababának néznének, de agyvérzést kapok tőlük. Megesik, hogy kissé agresszív vagyok, de akadnak olyan emberek az életemben, akiket másképpen kicsit nehéz lenne elviselni.
Kiskoromban fiús voltam inkább, mint lányos. Már akkor sem szerettem a rózsaszín dolgokat, sem a hercegnőket. Jártam karatézni is és talán ezért szeretek előszeretettel seggbe rúgni néhány embert, aki megérdemli.
Ha jó kedvemben kapsz el, akkor értékelem a poénokat, amiket alapjában véve szeretek, de ha egy rossz viccet elsütsz a közelemben, akkor a söröd lehet, hogy rajtad fog landolni.
Sosem voltam az érzelmek mestere, nem igazán találtam még olyat, aki elviselne. De jobb is így. Nem ismernek meg annyira, nem leszek sebezhető, még, ha az is az ára, hogy nyugdíjas éveimet is – amik szerencsére jó messze vannak – egyedül fogom majd tölteni.

Nem vagyok egy égi meszelő a magam 165 centijével, de pont elég arra, hogy megfejeljelek, ha belém kötsz. Alkatom nőies, de kicsit sportos, ami az edzéseknek köszönhető.
Arcomra sokan azt mondják, hogy babás, ami talán a nagy kék szemeimnek köszönhető. Vállig érő szőke hajamat általában kiengedve hordom, csak néha fogom össze munkához. Frufrum alól tengerkék szemeim foglalnak helyet, aminek már köszönhetek néhány egyéjszakás kalandot.
Öltözködésemre adok, nem szeretek csöves cuccokban járkálni. Viszont irtózom a rózsaszín miniszoknyáktól és a falatnyi felsőktől. Ha már nő vagyok, akkor az látszódjon is, ne csak papíron lehessen olvasni. Azért nem öltözködöm úgy, mint egy k.rva…nem rakom a kirakatba, ami nem eladó. Sminkelni nem nagyon szoktam. A vakolat csak elfedné az igazságot, nem pedig javítana rajta. A smink felesleges és pénzkidobás.
Nem igazán hordok ékszereket, maximum gyűrűt vagy karkötőt, de az ilyen nagyobb, csicsás nyakláncokat nem szeretem. Nincs piercingem, se fülbevalóm, viszont tetoválásom igen. Ne egy egész alkarnyi színes sárkányra vagy ilyesmire gondolj. Egy aprócska végtelen jel van csupán a csuklómon. Nincs különösebb jelentősége, csak megtetszett és a tizennyolcadik szülinapomon meg is csináltattam.


Dolgok rólam!

Hmm, hogy miket is szeretek? Hát, kezdjük a munkámmal. Nem egy leányálom, de én szeretem. Azért is, mert jó, és azért is, mert van és nem kell az utcán csöveznem vagy anyáméknál laknom. Aztán például szeretem még a jó zenét. Kedvencem az ACDC, de még jöhet a country meg esetleg a reggae is. Az ilyen Justin Bieber-féléktől kiráz a hideg. Ha valaki ezt nevezi zenének, akkor az jó messzire kerüljön el. Mivel közel állok a zenéhez, ezért hobbim az éneklés. Úgy valahogy önmagam lehetek. Kevesen néznék ki belőlem, hogy egy ilyen lány szereti a művészeteket, de a zene az valahogy mégiscsak más, mint a többi művészeti ág. A zenében mindenki megtalálja önmagát. Még én is. Leginkább úgy szeretek énekelni, ha Dean kísér gitáron. Nem rossz a pali…
A harcművészetek régen egészen a szívemhez voltak nőve. Jók voltak a stressz levezetésére meg csak szimplán jól esett egy-két ember seggét szétrúgni néha és nem kímélni őket.
Szabadidőmben nagyokat szoktam sétálni a parkban vagy otthon nyomom az Xbox-ot, mikor hogy esik éppen jobban.
Régen kész állatkertet tartottam otthon anyáméknál. Volt négy kutyánk, három tengerimalacunk, két hörcsögünk és öt teknősünk. A megszállottja vagyok az állatoknak egészen a mai napig, de most csak egy kutyát tartok otthon. Abban a kis lakásban néha még ez az egy is soknak tűnik, de semmi pénzért nem válnék meg Barney-tól. Ő az én kis huskym.
Szívesen járok el bulizni, amivel - szerintem - az én korosztályom nagy része így van. Néha jól esik a kikapcsolódás és a kiszakadás a hétköznapi körforgásból. Nem kell semmire sem koncentrálni, csak jól kell érezni magunkat, ami nem olyan nehéz, ha jó a társaság.
Szeretek szombatonként este otthon ülni és megnézni egy filmet, amiben éppen a kedvenc férfi színészem játszik. Jó kis szombat esti program egy férfi látványában gyönyörködni. Bár, jobban örülnék, ha nem a tévén keresztül látnám, hanem az ágyamban várna…


Ez az én történetem!

Megszülettem, iskolába jártam, elköltöztem anyáméktól, elkezdtem dolgozni, stb…a megszokott sablon szöveg, ugye? Utálod? Én is. Olyan semmitmondó. Unalmas és megszokott.
Sokféle munkát kipróbáltam, de Dean bárjából nem dobtak ki egyedül. Mindig az volt a panasz, hogy kicsit…erőszakos vagyok a vendégekkel. Azóta próbálom már magam visszafogni, de ha végigtaperolnak naponta többször is, ne várják el, hogy mosolyogva fogom hagyni. Sok részeg paraszt mocskos keze ne tévedjen csak véletlenül sem rám. Sok kocsmából kirúgtak, de valahogy nem izgatott. Mindig találtam újat és jobbat. Aztán betévedtem Dean bárjába. Elegáns volt, nem nekem való. Egyértelműen nem nekem való… De kellett a munka és volt egy megüresedett állás. Le is csaptam rá. Gondoltam, hogy ilyen helyről hamar ki fognak paterolni, de nem így lett. Ez nem volt tele koszos, büdös, részeg tahókkal, így én sem voltam olyan forrófejű a vendégekkel. Sokkal jobb volt, mint az eddigi bármelyik munkahelyem. Már elég régóta dolgozom itt. Nem is számolom mióta. Megszerettem a helyet, nagyon is. Elég jó kapcsolatokat sikerült kialakítanom ott, azt hiszem. Lett egy stabil fizetésem, munkahelyem és a főnököm sem egy szőrösszívű paraszt volt, mint az eddigiek. Bírtam Dean-t. Egy nap viszont elég furcsa kijelentéssel jött felém. Spicces lehetett. Spicces? Be volt b*szva, mint állat, az tuti. Szegényt, sajnáltam is utólag, hogy majdnem elveszítette a fél veséjét, de megérdemelte…
Fogalmam sincs, hogy mit ivott. Gondolom whiskyt vagy valami más jó erőset. Ráadásul nem is keveset. Éreztem rajta az alkoholt, már a szeme sem állt jól. Nem tudtam, hogy ilyen állapotban mit akarhat tőlem. Nem is akartam így beszélgetni vele, inkább már mentem volna haza, hisz már zárás után voltunk bőven. Már minden cuccomat összekészítettem, indulásra készen voltam, amikor úgy érezte, hogy feltétlen szükséges mondania valamit. Nem akartam így társalogni vele, de nagyon erősködött. Részeg emberrel nem nyerő ellenkezni, szóval hagytam, hadd mondja a magáét. Csöppet lesokkolt az, amit mondott. Idézem: -Mandy, tudod…amolyan…est a húgom, nappal d.gom típusú lány vagy. Meglepett, nem tagadom, ezért is rúgtam le egyből valószínűleg a fél veséjét, aztán otthagytam, hadd fetrengjen csak a földön, majd kijózanodik.
Másnap kicsit morcosan mentem be dolgozni, de látszólag ő is próbált úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, meg én is. Azért persze ott ficánkolt a gondolat a fejemben, hogy az előző munkahelyeimen is voltak rossz tapasztalataim, erre most a főnököm is közölt velem egy ilyet…


Sophia Stewart ~ Passionate Life Staff ®

Vissza az elejére Go down
 
Amanda McAdams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Karakterek :: Dolgozók-
Ugrás: