Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Rét                EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Rét                EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Rét                EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Rét                EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Rét                EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Rét                EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Rét                EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Rét                EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Rét                EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Rét                Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Rét

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Rét                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am


Pihi a réten
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
S okan mondják, hogy megváltoztam, hogy már nem az vagyok, aki azelőtt… Az igazság azonban az, hogy a történtek változtattak meg. Az, hogy már nem vagyok stréber, aki az  elsősorban ül minden órán, és nem vagyok az akinek minden év végi beszédben példaként szerepel a neve, ezért van. Való igaz nem vagyok a régi, és nagy valószínűséggel már sohasem leszek, azaz ember. Lehet, úgy vélik sokan, hogy ez egy átmeneti állapot, de azok igencsak tévednek… Egy hirtelen mozdulat az egész, elengedem testem és hagyom, hogy végig nyúljak a füvön. Már el is felejtettem milyen úgy itt lenni, hogy közben nem kavarognak bennem az indulatok. Kezdek végre belenyugodni a helyzetembe, és nem próbálok többet kihozni a dolgokból, mint amik. Egyet viszont biztosan tudok, soha, de soha többet nem hagyom magam átverni! Jöjjön bárki is, nem fogom elkövetni ugyanazt a hibát még egyszer. Furcsa apró, és nagyon halk hangokra leszek figyelmes, de mit sem törődve ezekkel, mondván biztos valami állat, pihenek tovább a földön.  Most senki nem tudja elrontani az én pihenésemet. *
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Rét                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                EmptyHétf. Júl. 22, 2013 5:00 am



Hogy mit keresek én a réten? Fogalmam sincsen.
Gondolkodni akartam, de nagyon is. Hülye voltam teljesen.
Mért fogadtam el azt a pénzt? Teljesen hülye vagyok!
Ezeken és ehez hasonló dolgokon gondolkoztam a fűben feküdve valahol a rét elején. Egy idő után meguntam a fekvést, és elindultam valamerre. Nem gondoltam volna, hogy más is ide szokott járni, ahová én is, mert egy lányt láttam meg a fűben ülve. Kissé közelebb mentem, de nem annyira, hogy észre vegyen.
Jobban megnézve vettem észre, hogy a lány nem más, mint Anora.
A lábaim földbe gyökereztek. Nem tudtam mozdulni sem.
De mit keres ő itt? Neki iskolában kellene lennie! Már megint lóg az iskolából. Nem lesz ez, így jó, ha tovább folytatja.

Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Rét                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                EmptySzomb. Júl. 13, 2013 3:59 am


Pihi a réten
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Talán ez a séta mégsem egy jó ötlet, talán haza kéne mennem, mielőtt még eltévedek, és újabb gondot okozok a körülöttem élők számára.  Igazából gőzöm sincs, hogy most mit, vagyis inkább miért is jöttem ki ide a semmi közepére. Már nem is kéne sokat mennem ahhoz, hogy elérjem a város határát, és kilépjek a városból. Jó, ez úgy hangzik, mintha még sohasem mentem volna el innen, ami persze nem igaz, de gyalog mégsem kéne nekivágnom a nagyvilágnak… Mondjuk, okom az sok lenne rá, de tudom, hogy én nem vagyok olyan, aki képes lenne ilyesmire. Főleg nem pénzért… Fut át agyamon a gondolat, és megint egy réginek aligha mondható emlék jut eszembe. Túl sokat gondolkodok ezen az egészen… Mindig felmerülnek bennem a kérdések: Vajon mit csinálhat? Egyáltalán hol van? De ez még semmi, megannyi kérdésem lenne hozzá, amikre nem valószínű, hogy még ebben az életben választ kapok. Suli idő van… Körülbelül a harmadik óra kezdete van, de ezt óra híján aligha lehetne biztosan állítani. Kezembe csúszik táskám mélyéről telefonom, és kijelzőjét kezdem el bambulni. Most már majdnem három napja nem mentem be. Az igazgató öt nap után hívja fel a szülőket, hogy érdeklődjön, hogy hogyan is van a gyerek, de mivel én kicsit sem vagyok beteg, és senki nem tudja, hogy lógok, így botrányszagot érzek. Nem vall rám ez a fajta viselkedés, de valahogy nem vagyok képes bejárni… Napok óta furcsa érzés gyötör, és nem tudok koncentrálni. Annak meg nem látom értelmét, hogy aludni árjak oda, ahol eleve keményen tanulnom kéne. Ha lebukok, akkor akár megint magántanuló is lehetek, amit persze meg nem szeretnék, szóval erőt kell vennem magamon… Még akkor is, ha az most nagyon nehéz. Le kell ülnöm, meleg van, és a sok tanszer, ami a táskámban lapul, is legalább egy tonnát nyom.  Nem is habozok tovább, lehuppanok a fűre, és elnyúlok. A kutya se jár erre, szóval egészen nyugodtan pihenhetek a fűben, miközben élvezem a napsugarakat. Nyugodt vagyok, itt nyugodt… Lehetne ez a rét már a törzshelyem is, minden hiányzós napomat itt töltöttem. Nem kell hallgatnom senkit, nyugalom van, és csönd. Mennyi pénzt kaphatott? Ismét hangzik el fejemben, egy kellemetlen kérdés. Nem értem, miért érdekel ez engem, hiszen ha 50$-ért hagyott el, a tényeken akkor sem változtat ez semmin. Mindenképpen rossz, és fájdalmas, ha erre gondolok, és úgy gondolom ez így is marad. Idővel majd talán enyhül….*
Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Rét                Empty
TémanyitásTárgy: Rét    Rét                EmptySzomb. Márc. 09, 2013 5:44 am

**
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rét                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rét
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Városon kívül-
Ugrás: