Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Dragon club EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Dragon club EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Dragon club EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Dragon club EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Dragon club EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Dragon club EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Dragon club EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Dragon club EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Dragon club EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Dragon club Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Dragon club

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline  word count: 1028

notes: Hát igen, egy páratlan páros voltunk mi ketten eröljut eszembe egy dal.
https://www.youtube.com/watch?v=W3xPmqfEt6o
Smile :)remélem még lesz alkalmam veled játszani! SmileSmile







Nem is vártam más reakciót tőle, mint hogy ki kel magából, főleg, mert még jó pofizni is próbáltam.  Tudtam, hogy bántja a dolog, ahogy engem is hisz az egyik gyerekkori cimborám jó barátomat szarvaztam fel, így hát nem is mentegetőztem, csak ültem a helyemen és hagytam, hogy elhordjon mindenek. Bár szavai, mint kés mart a szívembe, és mint tű szúrta meg az elmémet örökre sebet ejtve rajta. Mivel a felese igaz annak, amit hisz, igaz hogy tudtam hogy ö a híres Caroline A. Wellington mégis arról ma reggelig fogalmam se volt, hogy ö az a titokzatos hölgy, akit Celeb ma reggel említett, és akit ma este be akart nekem mutatni. Hát elkéset, bár régen megtette volna, ám sajna nem volt rá alkalma, és lám emiatt kerültünk ilyen kínos slamasztikába. Ám nem kértem ki ezt se magamnak. Sokkal jobb, hogy ha ezt hiszi, mert ha dühös és haragszikrám, akkor sokkal könnyebben túl tudja tenni magát rajta és nem, érzi magát annyira bűnösnek, mivel azt hiszi én ezt kiterveltem.
Amikor közölte, hogy Celeb úgyis neki hinne minden akaraterőmre szükségvolt, hogy el ne nevesem magam mivel Celebel együtt nőttünk fel szinte, mint két testvér a szüleink annyira jobban voltak. Sose tudott egy nő közénk állni, a barátságunk sok mindent átvészelt már, ö és én se voltunk az a nagy szerelem híve, így a mai napig nem volt köztünk nők miatt vita vagy konfliktus erre, tessék ennek is el kellet jönni. Úgy látszik Cupido vicces kedvében, van mostanság, de csak kerüljön a szemem elé, majd adok én neki erre eszembe jutott egy szám: https://www.youtube.com/watch?v=JtL75C1Ak3c megint majdnem elnevetem, pedig Carol még nem ért a végére a mondanivalójának. Világos hogyne lenne világos, bár részemről elfelejteni ezt nem lesz könnyű. Csak úgy kiviharzott én meg csak ültem ott és néztem ki a fejemből. Majd felkeltem és felmentem az irodába a hátsó ajtón keresztül. Ott szó nélkül leültem a kanapéra de, előtte a bárpultról magamhoz vetem egy üveg viszkit meg egy vödör jeget és poharat és töltöttem magamnak egy dupla viszkit jéggel, amit azonnal lehúztam és még egy ilyet miközben elindítottam a zene lejátszott egy ehhez illő számmal. https://www.youtube.com/watch?v=B5Deno4mqpA Dobi csak ekkor fordult meg.
- Te már itt Carol elment ép a tegnap esti anyagotokat archiválom. Mi ez nem szoktál viszkizni, csak ha nagyon rossz a hangulatod?
- Mért legyen jó, ha Cupidó szórakozik velem vagy a sors különös tréfája, az hogy Carol épen Celeb titkolt kapcsolata, akivel a viszonyát ma este akarja nyilvánosságra hozni.
- Ne baszki ekkora pechet a sors most jól ki tolt veled, de felesd el, van még ezer hal a tengerben, azaz a városban. Ne búslakodj, emiatt felesd el és lép tovább. Nem, muszáj vele találkoznod. Meg ha találkozol, akkor se kel vele sokáig együtt lenned.
- Bár ilyen egyszerű lenne de, fejemben visszhangzik még Celeb szavai.
„- Ha gondolod, gyere ma le a cluba, mi ott leszünk, hisz egy kis mulatságot tartok a visszatérésem sikereim miatt.
- Ki nem hagynám biztos izgalmas lesz.
- Akkor ezt meg beszéltük, este találkozunk. „
Mikor ezt elmondtam dobinak a fejét, fogta.
- Hát te tényleg peches vagy. Szóval elígérkeztél ma este Celeb partijára hát igen ez így tényleg rázós.
- Ja és tudod, hogy csak valami súlyos dolog lehet az ami miatt megszegem ezt.
- Hát nem lennék a helyedben barátom. Mitévő leszel most.
- Megtartják ma a versenyt végül? A múlt kor nyert autómat átalakították már?
- Meg de csak egy örült vagy egy halált kereső ember venne részt rajta, mivel késsz öngyilkosság a verseny.  Kész de csak nem részt akarsz rajta venni ez örültség barátom.
- Nem, ez a megoldás Celeb tudja, hogy a sebesség életet és nem hagynék ki egy versenyt se.
- De most itt lesz a jakuzák az orosz, ukrán és a triád vezetőjének a fiai is ez kész öngyilkosság főleg, hogy mindtől nyertél már el autót, azt rebesgetik revanst akarnak rajtad venni.
- Pont ezért muszáj részt vennem más különben gyávának tartanának, és ha isten is úgy akarja ez megoldja minden problémám.
- Látom, nem tudlak lebeszélni de akkor legalább ezt elvesszem mert résszegen nem vezethetsz dőlj le egy kicsit addig befejezem a melót aztán felkeltelek mert ma még van elintézni vallod.
Így tettem s mikor felkeltem elindultam elintézni a napi teendőimet és a tárgyalásaimat, amit még ma beterveztem este meg elmentem a versenyre.
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/gallery/spyshots-toyota-gt-86-with-aero-kit-at-nurburgring_3.jpg
A versenyen mi előtt elkezdtük volna megcsókoltam a feszületet a nyakamban, és ezt mondtam.
- Uram légy ma velem és old meg a gondjaimat.
A motorok hangja bőgőt a túráztatástól, mindenki feszülten várta a rajt jelet és igen a rajtadó lány már készült a rajtadásra, el indítottam a kedvenc dalomat .
https://www.youtube.com/watch?v=L-C71SDxhjU
GO meg kezdődőt a verseny. Ahogy azt dobi sejtette ez revánsvolt, mivel ezek össze fogtak és sikerül elintézniük, általuk meg tanultam az autóval repülni és meg tudtam milyen egy kaszkadőr élete, mert jó párat pörgött az autó a levegőbe majd a földön is és fejel lefelé ált meg.
Bajtársaim rohantak oda és kaptak ki gyorsan a kocsiból, és épphogy el tudtak vonszolni az autótól mikor is az, Bum a levegőbe repült a robbanástól, az autó darabjai számos másik autót is tönkre tettek és az egyik barátom is meg sérült a karján elég súlyosan.
Másnap legalábbis én azt hitem-tértem magam hoz de kiderült, hogy négy napig voltam eszméletlen. S hogy az újságok apámnak hála nem cikkeztek, arról hogy mi történt velem mindenki úgy tudta elutaztam üzleti útra.
Kivétel a közeli ismerőseim beleértve Celebet is, aki egy telefonhívással tudta, meg hogy nem leszek ott a partin dobi, hívta fel, hogy mi történt. S hogy ne aggódjon egyelőre az orvosok, bíznak, abban hogy minden rendben lesz. A szobámban számos virág volt és üdvözlő lap mégis egyet kerestem de az övét nem leltem sajna, dobi az ágyam mellet töltötte az időt és még Hyden is, benézet. De ö sehol és dobi se tudta hogy megtudta e azt hogy mi lett velem bár szerinte celeb biztos elmondta neki.
Te hát tényleg vége, gondoltam magamban, azaz vége se lehet hisz el se kezdődőt meg se történ. Áltattam magam is, hogy el felejtsem öt, bár a memóriám lett volna oda nem az autóm akkor nem fájna annyira, mivel a szívem jobban fájt mint a testem ami megsérült.
















Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Júl. 21, 2013 1:23 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 473

notes: szép kis páros voltunk mi ketten, de ezzel zárnám is a játékunkat!




Annyira útálom ezt. Totálisan selejtesnek érzem magam amiért képes voltam ezt tenni Calebbel. Azt se tudom, miért jöttem ide egyáltalán. Otthon kellett volna maradnom és a mai partit kellett volna szerveznem, amin bejelentjük, hogy egy pár vagyunk. De nem. Én hülye fogtam magam és bemásztam az oroszlán barlangjába.
- Ez igazán aranyos. De ha nem bánod, ebből nem szívesen csinálnék rendszert. – vetettem oda neki gonoszkásan a szavakat.
Egy kicsit zavarba jöttem attól amit mondott, de nem igazán vettem magamra a dolgot, hiszen ha nem kezdem már el most eltemetni magamban a tegnapi estét akkor az örök nyomot fog hagyni bennem.
- Igazán jó fej csaj, de azért meg vannak a maga hóbortjai. – mondtam mosolyogva, miközben tovább falatoztam.
Ekkor azonban megjelent az a pasas. Mint későbbiekben kiderült egy régi nagyon jó barátja és munkatársa, aki eléggé udvariasnak és tisztelettudónak tűnt ahhoz, hogy kedvesen üdvözöljön.
- Örülök, hogy megismerhetem. És ez igazán zavarba ejtő Francesco. Biztos vagyok benne, hogy csak túloz, de azért jólesik ilyet hallani, egy igazi olasz férfitól. – csicseregtem mosolygósan, miközben kezdtem zavarba jönni.
Abban a pillanatban amint meghallottam Caleb nevét, elkapott a rosszullét és a gyomrom ideges émelygésbe kezdett. Caleb, ma reggel itt volt? Beszélt Alexel? Ez nem lehet igaz. Mi jön még ezután?
Addig mardosta a düh és harag a belsőmet ameddig Francesco ott nem hagyott minket és Alex, mint ha nem történt volna semmi elkezdett nekem jó pofizni. Ott aztán teljesen betelt a pohár és teljesen kikeltem magamból.
- Te… te egy utolsó, mocskos szemétláda vagy Alex! le merném fogadni, hogy végig tudtad, hogy ki is vagyok és mégis… - kezdtem el kiabálni vele magamból teljesen kikelve, miközben hátratoltam a székemet és az asztalra dobtam a szalvétámat.
Ettől az információtól teljesen már megvilágításba került az egész este és ha lehet akkor még sokkal rosszabbá tett mindent. A lehető leghamarabb szerettem volna eltűnni innen és meg nem történtté tenni az estét, de az utóbbi sajnos nem lehetséges. Pedig annyival könnyebb lenne az élet, ha minden baklövésünket el lehetne csak úgy törölni. Kiradírozni, mint a füzetbe írt szavakat.
- Ha még egyszer a közelembe jössz, akkor isten az atyám, hogy nem állok jót magamért. Nekem aztán elhiheted, hogy Caleb inkább hinne nekem mint neked, úgy hogy meg se próbálj semmi féle turpisságot. Érthetően beszéltem? – meredtem rá haragosan.
Tessék! Tudok én ilyen is lenni, ha arra van szükség. Az hogy a nagyapám katona volt, és nagyon sok mindenre megtanított, nagyban hozzájárult ahhoz, hogy tudjam kezelni azokat akik megbántanak és/vagy kihasználnak. Most pedig mind a kettő igaz rám.
- Ez az este meg sem történt. Most pedig elmegyek és szeretném, ha soha többé nem találkoznánk. De ha sajnálatos módon mégis úgy alakulna, akkor nem ismerlek és nem is akarlak megismerni. Világos? – szinte köpködtem rá a haraggal és dühvel átitatott szavaimat, miközben felkaptam a kistáskám és kiviharzottam a klubból, magam mögött hagyva minden rossz emléket.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:23 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!
Elnézést , hogy ilyen sokára reagáltam, de elvoltam havazódva, igyekszem majd hogy gyorsan reagáljak majd megint.






Válassza, nem lepet meg.
- Tudom, hogy tisztáztuk, csak szerettem volna biztosra menni. Sose lehet tudni. –
- Akkor ne is ejtsünk róla több szót.
Majd közölte hogy éhes és leült.
Megint egy szabadkozás kezdem azt hinni, hogy ö mindig szabadkozik valamiért.
- Ugyan semmi gond, igazán kedves, hogy így foglalkozol mindenkivel. –
- Nem Mindenkivel csak a kiemelt VIP vendégekkel, amilyen te is vagy.
Mosolyogtam rá lágyan és barátságosan én is.
Kérdésemre így felelt:
- Ez elég fura történet. Az egyik legjobb barátnőm Sophie Stewart. Megkért, hogy ugorjak már be az egyik modell helyett az első bemutatóján. Belementem, aztán felfigyelt rám a menedzserem és utána jött minden sorban. Előbb fotózások, aztán kisebb reklámok, aztán sorozatok, filmek és most várom, hogy hogyan tovább. Nem igazán van ellenemre ez az egész hírnév cécó. Azt hiszem, elég jól tudom kezelni, csak az a sok levakarhatatlan paparazi ne lenne. Tőlük komolyan kiütést kapok. Ami pedig a pasikat illeti, tudom, hogyan szereljem le őket. Legalább is a nagy többségüket –
A név hallatán kicsit elgondolkoztam, A város alapító családjának a tagja vagyok és még sose volt szerencsém a divat dívaként, emlegetett Sophie Stewarthoz. De úgy látszik a találkozás most már elkerülhetetlen, hisz folyton elő jön mostanában a neve. Lám most is tegnap ismertem meg ezt a csajt, és lám Shophi barátja, akinek Celeb jó ismerőse, milyen kicsi New York.
Ezen akaratlanul is de elmosolyodtam, amit nem sikerült lepleznem, remélem, nem vette észre.
- Shophi Stewart. Mindig is meg akartam vele ismerkedni, és ha minden igaz pont ma este fogok vele találkozni, erre, lám még egy ismerős, aki ismeri öt.
Hát igen a paparadzik megnehezítik a sztárok és a gazdagok hírességek életét. Én már csak tudom. S nem is kétség hogy tudod, hogy kel le szerelni a férfiakat, ezt tegnap bebizonyítottad.
Mosolyogtam rá újfent.
Miután töltött magának egy pohár narancslét és elvet egy ínycsiklandozónak látszó Croissant.
Ledöbbentettem utolsó szavaimmal bár ép ezt a hatást akartam elérni.
- Én sem vagyok, ám egy angyal, már ha csak a tegnapi estét is veszed figyelembe. És amúgy is Caleb és én eddig nem voltunk még hivatalosan egy pár. Úgyhogy vehetjük úgy, hogy nyílt kapcsolatban voltunk. –
Már ép vitába akartam szállni hogy de te egy angyal vagy egy földre szállt angyal ki a menyből jött hogy nekem örömet okozón.
Ám belém fagyót a szó és a felismerés, mint az északi sarki hideg zuhany vagy villám ért. "Celeb" Ez a név jégtüske ként, fúródót a szívembe, hogy végleg lefagyassza azt.
Úr isten egyik legjobb cimborám, ki gyerekkori pajtim volt, és kinek egész családját ismerem, és akiben feltétel nélkül bízom, és aki az üzletfelem is egyben, pont ép az ö csaját kelet kiszemelnem a több tízezer New Yorki lány közül.
Most jött jól a színészi tehetség, mert arcomat villám gyorsan rendeztem, hogy ne vegyen észre semmit ö eközben bele harapott egy jólesőt a croissantjába.
De magamban szidtam a sorsot, és az úrtól kérdeztem. Miért uram, miért?
Hirtelen nem tudtam, mit mondjak így ittam egyet és haraptam, bár egyik se eset jól de azért letuszkoltam a torkomon.
Ám a sors fintora vagy az én szerencsém, balszerencsém, még magam se tudtam hozott ki ebből a helyzetből, hisz belépet egy másik gyerekkori iskolatársam. Dobi bácsi, nem volt idős, sőt még nálam két három évvel fiatalabb mégis valahogy ez a név ragadt rá.
- Szevasz tesó, húpsz koránt jöttem, nem akarok zavarni, már megyek is fel és teszem a dolgomat archiválok.
- Szevasz tesó pattantam fel a legtermészetesebben és kezeltem le vele olyan tesósan, lapockaveregetősen. Te sose zavarsz, gyere, csatlakoz nyugodtan, ez most nem olyan reggeli. Egyébként is bemutatnálak a hölgynek.
Carol ö itt a gyerekkori jó barátom Francesco, de mindenki csak dobi bácsinak hívja. Dobi ö itt Caroline A. Wellington.

- üdvözletem-hölgyem örülök hogy megismertem kegyedet. S ha szabad meg jegyeznem az ön szépségéhez nincs fogható olasz földön
Na tessék a jó öreg dobi bácsi a sármos előkelő olasz modorával.
- ja jut eszembe dobi, kérlek az agyagokat a második módszer szerint archiváld nem az első szerint oké.
- Persze semmi gond akkor úgy teszem. Egyébként sikerült a ma reggeli tárgyalásod Celebbel.
Hogy az a bábolnai szent Antal rúgja meg dobit, hát nem elkortyintja kivel volt ma üzleti találkozom.
- Sikerül, Mindent megbeszéltünk, és ma este tart egy kis összejövetelt a vissza térése alkalmából csak egy kis zártkörű mulatást, néz le ha van kedved.
- te nem jössz?
- Nem hiszem, este még van egy fontos nehéz üzleti tárgyalásom, talán ha nem húzódik el nagyon, akkor benézek egy kicsit. De nem valószínű.
- értem akkor én megyek is és teszem dolgomat.
Ezzel eltűnt a pult mögötti ajtó mögött, amit becsapott maga után.
Na most mit mondjak, lebuktam, hogy fordítsak ezen.
Leültem a helyemre.
- Ú most eset le nem azt mondtad, hogy celebbel jársz együtt, akkor ez a sors fintora, hisz ha hamarabb jössz ki pont, itt találod.
Mondják hogy kicsi a világ, de ennyire.

Nevetem el magam teljes átéléssel.


















Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Május 26, 2013 9:34 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 511

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Meglepetésként ért, amit mondott, de volt igazságalapja. Bár ettől még az a hátborzongató érzésem ugyan úgy megmaradt, hogy nem csak ennyi volt, legalább is számára. Hogy én mit érzek? Hát most leginkább bűntudatot. De hogy ebből mi lesz a későbbiekben, azt nem tudom. Olyan rég óta készültem már, hogy felvállaljuk a kapcsolatunkat, én és Caleb. Aztán amikor már éppen eljön a várva várt pillanat, belebotlok Alex-be. Előző életemben vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz voltam, hogy két ilyen pasit kaptam a sorstól. De az fix, hogy ezek után, ha úgy alakul, akkor egy nyugis pasit fogok magamnak keríteni. Ezek nélkül a botlások nélkül is épp elég zűrös az életem.
- Tudom, hogy tisztáztuk, csak szerettem volna biztosra menni. sose lehet tudni. – válaszoltam sejtelmesen.
Nagyon szeretném ha ez az egész kettőnk között maradna, és remélem, így is fog, bár azok után, hogy furán és sebesen kellett leráznom a fotósokat, már semmin nem csodálkoznék. De ha kiderül, akkor is legalább abban reménykedhetem, hogy könnyen tudok terelni és valami hihető fedő sztorit kitalálni.
- Ami azt illeti én is eléggé megéheztem. Köszönöm. – válaszoltam amint kényelmesen elhelyezkedtem a felkínált ütőalkalmatosságon.
- Ugyan semmi gond, igazán kedves, hogy így foglalkozol mindenkivel. – mosolyogtam rá lágyan és barátságosan, miközben letettem magam mellé az asztalra a kis táskámat.
Tény és való, hogy azon ami ez után történt egy kicsit meglepett. Nem mondom, hogy nem vallásos családban nőttem fel, de valahogy az életvitelem mostanában nem igazán hagy időt az ilyesfajta dolgokra. Arról nem is beszélve, hogy ha már itt tartunk, hogy én nem is nagyon hiszek az ilyesmiben. De nagyon úgy tűnik, hogy Alex igen. Ez egy újabb olyan dolog, amit nem gondoltam volna róla, soha. Viszont a gyors hangulatváltozásaiba tutira beleszédül mindenki, aki ismeri. Az előbb még olyan furán kedves volt, aztán vallásos, most pedig amolyan laza macsó stílusban ül velem szemben. Most akkor mégis melyik a valódi énje? Egy igazi talány ez a pasas. Egy megfejtésre váró rejtély.
- Ez elég fura történet. Az egyik legjobb barátnőm Sophie Stewart. Megkért, hogy ugorjak már be az egyik modell helyett az első bemutatóján. belementem, aztán felfigyelt rám a menedzserem és utána jött minden sorban. Előbb fotózások, aztán kisebb reklámok, aztán sorozatok, filmek és most várom, hogy hogyan tovább. Nem igazán van ellenemre ez az egész hírnév cécó. Azt hiszem, elég jól tudom kezelni, csak az a sok levakarhatatlan paparazi ne lenne. Tőlük komolyan kiütést kapok. Ami pedig a pasikat illeti, tudom, hogyan szereljem le őket. legalább is a nagytöbbségüket. – csicseregtem lelkesen, miközben töltöttem magamnak egy pohár narancslevet és elvettem egy ínycsiklandozónak látszó Croissant.
Egy pillanatra lemerevedtem, ahogy elhagyták az utolsó szavak az ajkát, de tudtam, hogy igaza van abban, hogy Caleb és én mostanában nem igazán vagyunk a lehető legtöbbet együtt, de remélem változni fog a dolog, és lehetőleg jó irányba.
- Én sem vagyok, ám egy angyal, már ha csak a tegnapi estét is veszed figyelembe. És amúgy is Caleb és én eddig nem voltunk még hivatalosan egy pár. Úgyhogy vehetjük úgy, hogy nyílt kapcsolatban voltunk. – válaszoltam jól megfontolva amit mondtam, mielőtt beleharaptam volna az első jóleső Croissant falatba.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzomb. Május 25, 2013 4:56 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!
Elnézést , hogy ilyen sokára reagáltam, de elvoltam havazódva, igyekszem majd hogy gyorsan reagáljak majd megint.





Nem tudom mi van velem de Carol látványa megint magával ragadót, S nem tudom miért hirtelen úgy tűnt mintha a világ meg szűnt volna. Ö mellette nem kelet azt éreznem hogy a kötelesség és a családi kötelék meg köt, Valahogy úgy éreztem , mellette végre az lehetek ami igazából vagyok.
Nem tudom de látványa és szépsége és gyönyörű bájos mosolya meg melengette a szívemet melkasómban, szívem majd ki ugrót az örömtől
De miket is gondolok ö is csak egy lány a sóközül, térj magadhoz haver, próbáltam magam biztatni. A fejemben Nikolasz és Barney szavai csengetek.
Térj magadhoz haver, tesó, ne hogy már be le ess, ö is csak egy csaj a sok közül aki, HA ALKALMA NYÍLIK MAJD ÖSSZE TÖRI A SZÍVEDET, ÉS PORIG ALÁZ, VAGY MÉG ROSSZABB EGY PAPUCS KIS KUTYÁT CSINÁL BELŐLED.
Igen nem szabad, nem szabad be le szeretni, szeretni, ugyan az mese beszéd, a szerelem csak a gyenge akaratúak által generált fogalom, hogy igazoljak gyengeségüket és hogy miért változtak meg annyira.
Eböl a gondolat menetemből carol bájos hangja hozott vissza a valóságba
- Jó reggelt Alex. Ami azt illeti, meglepően jól tudtam aludtam. –
Válaszolta, ám mint mindig most is meg lepet. Hisz hagyta hogy megöleljem ám jó reggelt csókom elöl elhajolt annyira hogy csak egy puszit tudjak adni.
Láttam arcán hogy temérdek kérdés motoszkál ép a fejébe, amiket nem akar fel tenni legalábbis nagyon úgy tűnt E helyet újra szólt azon a bájos hangján, ám sajna szavai mint méreg hatoltak bele tudatomba és sok apró tüskét szúrtak bele ezáltal elérve hogy több helyen vérezzen, e szavakat mondta:
- Alex, figyelj! Ez nincs így rendjén, érted. Nagyon jó volt az éjszaka, de ennyi. Ez egy egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt. –
S ekkor döbbentem rá igazán hogy hiába a macsó külső , a nő hódító dumák, szövegek. S hogy falom a nőket , ez a csaj magam se tudom miért de a szívembe költőzött , és megvetette ott lábát és most minden más, hisz ö nem egy átlagos lány.
A szemét lesütötte, ez nem jelent jót, és mivel harciasan mondta kicsit pánik hangulat lett úrrá rajtam mi jön még hisz itt még nincs vége gondoltam magamban. Beszédét így folytatta.
- Szívesen regebédelek veled és beszélgetni is szívesen beszélek veled, de többre ne nagyon számíts. Elég hosszú ideje élek kapcsolatban valakivel, és nem szeretném, ha tönkremenne a dolog kettőnk között egy pillanatnyi bolondságom miatt. –
A szememben nézet és meg próbálta fel fedezni, hogy mik azok az érzések amelyek keresztül száguldanak rajtam, a mondandója hallatán.
Bár csomó érzés kavargót, bennem, s számos idézet ugrót be a fejembe.
az egyik.
Lehet hogy az érzelem annyira erős, hogy a test nem bírja féken tartani. A lélek és az érzelmek átveszik az irányítást, és a test sírni kezd.
Én mégse kezdtem sírni szememből carol nem tud ki olvasni semmit
Bár végre megértetem miért van az a mondás. Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, de tudod, hogy sosem lehet a tiéd.
Elmosolyodtam meg cirógattam arcát és e kép szóltam hozzá
- Azt hitem ezt már tegnap este letisztáztuk, hogy ez csak egy egyszeri alkalom. Semmi több , a regebéd is csak azért van mert tegnap este se én se te nem evet, hanem mind a ketten csak ittunk, és én tutira farkas éhes vagyok.
Foglalj helyet. Kísértem a székéhez és ültetem le gyengéden és udvariasan.
- Ne haragudj a romantikus környezetért, a pultos lányom csak a meg szokót protokollt követve járt el.
Ültem le vele szembe. Szolgáld ki magad van több féle kávé, capucsinó forocsoki, turmix, sima tej, tea. Kakaó. Az étel választék is nagy van mindenféle francia finomság.
Carol meg lepetésére mielőtt az ételért nyúlnék, lehajtom fejemet és magamban mondok egy imát, majd hangosan egy áment.
Ezután lazán fogom töltök magamnak egy dupla mokka kávét veszek két bagettet és egy croissant és elkezdek enni.
- Na mesélj mi vitt rá arra hogy ezt a foglalkozást válaszd? Netán Gyerek korod óta erről álmodtál?
S hogy viseled a hírnevet? Gondolom számos srác epekedik a kegyeidért?
Mázlista a srác akiről beszéltél, remélem meg becsüli azt hogy egy ilyen angyal őt választotta és nem hanyagol el.

Tudtam hogy az utolsó szavaim valószínűleg szíven ütik, hisz miért csalta volna meg a párját ha nem ép azért mert az elhanyagolja. Közben az óra egyet ütött.
















Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Ápr. 28, 2013 5:10 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 346

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Egy kicsit még mindig kótyagosan, az előző éjszaka eseményeitől, sétáltam ki a folyosóra, ami a szobákhoz vezetett. Minden lépéssel, ahogy közelebb kerültem a club kijáratához, felrémlettek bennem az éjszaka eseményei és a mardosó bűntudat, úgy hatolt a lelkembe, mint kés a vajba. Nem tudom, mit miért tettem, de a lényeg, hogy megtettem és ezzel azt bántottam meg, akit elvileg mindennél jobban szeretek. Ezek után mit mondhatnék magamról, ha a tükörbe nézek? Nem vagyok más, mint egy romlott nőszemély. Ezen már semmi nem változtathat.
Fájó merengésemből Alex duruzsoló, lágy csengésű hangja rántott vissza a valóságba. Annyira aranyos, hogy gondolt rám, de akkor is a tegnapi este hiba volt. Egy nagyon nagy hiba, ami soha nem ismétlődhet meg. Legalább is addig ameddig Calebet szeretem addig egészen biztos.
- Jó reggelt Alex. Ami azt illeti, meglepően jól tudtam aludtam. – válaszoltam egykedvűen, miközben hagytam, hogy megöleljen, de a csókjánál egy picit félre fordítottam a fejem, így csak az arcomra sikerült adnia egy puszit.
Tudom nagyon jól, hogy nem lenne szabad így viselkednem, hiszen ő csak férfiból van és megpróbál levadászni minden lehetséges prédát. Én meg amilyen hibbant vagyok, sikeresen belesétáltam a dolgok közepébe. De mégis ha ennyire csak egy kósza préda vagyok neki, akkor miért foglalkozik velem ennyit? Miért nem engedi, hogy csak úgy lelépjek, mint ha mi sem történt volna? Miért nem tűnhetek el úgy, mint a nappali árnyék az éjszaka megnyugtató sötétjében? Miért kísért engem a múltam?
- Alex, figyelj! Ez nincs így rendjén, érted. Nagyon jó volt az éjszaka, de ennyi. Ez egy egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt. – válaszoltam szemlesütve, mégis harciasan.
Tudom, hogy nem szép húzás ilyet csinálni, de mindennek meg van a maga következménye. Ha most ezeket nem tisztázom vele, akkor még rosszabbul sülhetnek el a dolgok, mint így.
- Szívesen regebédelek veled és beszélgetni is szívesen beszélek veled, de többre ne nagyon számíts. Elég hosszú ideje élek kapcsolatban valakivel, és nem szeretném, ha tönkremenne a dolog kettőnk között egy pillanatnyi bolondságom miatt. – mondtam őszintén, miközben mélyen a szemeibe néztem és próbáltam felfedezni, hogy mik azok az érzések amelyek keresztül száguldanak rajta, a mondandóim hallatán.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 8:09 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!





- Ó szóval a támogatásomat szeretnéd, hát az érverése mint mindig most is kiváló, nem hiába a neveltetés és az hogy a te családod az egyik a négy New York alapító családja közül.
Gondolom a másik két alapító családdal már tárgyaltál ez ügyben ők hogy vélekednek ők támogatnak?

- Természetesen volt egy gyűlés ez ügyben melyet én kezdeményeztem és ugyan ezeket az érveket mondtam el nekik is és az ö támogatásuk már meg van.

- Ez esetben mivel sikerült érveiddel meg győzni így természetesen támogatlak, mivel engem is zavar az hogy ez a Courtney Moore és a polgármester ennyire jobban kezd leni. nyugodtan járj el eben az ügyben képviselve engem is teljes mértékben.
- Köszönöm barátom így teszek, egyébként mi újság veled barátom?
- Köszönöm kérdésed csodálatosan jól és szuper jó a kedvem az üzleti ügyeim sínen vannak és bizalmasan elárulom neked, bár még nem hivatalos, de megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal akivel együtt vagyok már egy ideje. Úgy érzem nem sokára már hivatalosan is be fogom jelenteni, Ha gondolod a te újságodnak adunk elsőnek interjút.
- Ó ez tényleg jó hírek és barátnőd van szép és köszönöm az apám és az újság nevében na meg a magam nevében is. Ám mikor ismerhetem meg a hölgyet?
- Jaj jut eszembe veszi a telefonját és ír egy gyors üzit. - Szia cica. Hazaérkeztem. Nincs kedved délután átjönni hozzám? Annyira hiányoztál. –
Hirtelen jött a válasz mely kurta volt. - Oké
- Ha gondolod gyere ma le a cluba, mi ott leszünk hisz egykis mulatságot tartok a vissza térésem sikereim miatt.
- Ki nem hagynám biztos izgalmas lesz.
- Akkor ezt meg beszéltük, este találkozunk.
Ezzel Celeb fel állt majd elköszönt és kisétált a cluból.
Mindeközben vissza tért Zsófi és cárló felpakolva szatyrokkal.
- Uram itt a rendelése. A csomagokat leszetszia pultra majd a helyére a hittel kártyát, majd meg csinál Zsófi egy asztalt reggeliző asztalnak még egyet meg étel és ital tárolónak mellette, két széket is tesz Karló a reggeliző asztalhoz.
Uram ha nem haragszik meg vetem pár extra dolgot is rakja ki az asztalra pár gyertya és egy csokor vörös rózsa. Mikor a romantikus reggeliző asztal készen lett. Zsófi és Karló távoztak . Én meg ép indultam volna egy szál rózsával az elnöki lakosztály felé, ám eben a pillanatban lépet ki Carol a szobákat övező folyosóról.
- Jó reggelt párduckám, tudtál aludni kicsit? Lép oda Carolhoz és öleli át és ad neki egy cuppanós csókot ha engedi.
- Sajnálom hogy nem lehettem ott amikor felébredsz hisz olyan édesen aludtál, ám sajna üzleti ügyeim el szólítottak, ám ha megtisztelsz az idődél együtt reggelizhetnénk bár ez inkább már rege-béd? Mutat a teli asztalra mely teli van jobbnál jobb finomságokkal.









¦







Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:39 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 555

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Az ajkaink úgy tapadtak egymásra követelőzve mintha soha többé nem lehetne őket szétszedni, szinte egymásra forrtak. Egyik szenvedélyes csók követte a másikat, és úgy egymásba gabalyodtunk, hogy alig lehetett kitalálni hol kezdődik az egyikünk és hol a másikunk. Eközben a péniszét kezdtem el simogatni, a makkja körül, végigsimította ujjaimmal, ezzel is fokozva a vágyakozásunkat. Végül a saját kezébe véve az irányítást, lassan a vágytól nedves nyílásomhoz illesztette kemény férfiasságát és lassan, lágyan belém hatolt. Amint testünk egyesült, egyszerre nyögtünk fel. Először lassan mozgott bennem, majd mikor ez már kínzássá vált, a lassú mozgásból egyre gyorsabb sebességre váltottunk és miután rátalált a számra heves csókcsatába keveredtünk és úgy érkeztünk meg a végső megsemmisülésig. Közben kezeinkkel egymás testét barangoltuk be. A csókjainkat is csak akkor hagytuk abba, amikor, nehezebben kaptuk a levegőt, és lihegve, nyögdécselve bújtunk egymáshoz. Férfiassága jóleső teltségérzettel töltött meg, olyan érzés volt, hogy bennem van, mint ha kezdetektől oda teremtették volna. Egyre gyorsuló ritmust diktálva érkeztünk meg szinte egyszerre a csúcsra, csupán annyi különbséggel, hogy ő hangos nyögéssel élvezett el. Miután végeztünk mind a ketten lihegve csókolóztunk pár percig majd elfeküdtünk az ágyon, és sokáig élveztük, ahogy nyelvünk harcoltak a szánkon belül, majd próbáltunk megnyugodni egy kicsit. Miközben én Alex mellkasán fekve ütöttem el az időt, folyamatosan egy gondolat motoszkált a fejemben. Mégpedig az, hogy talán ez volt életem legjobb hibája, amit csak elkövethettem. Végül, mire igazán belemerülhettem volna a gondolataimba, az alattam fekvő srác egyre lassuló szívverése, mély álomba ringatott.
Nem tudom, hogy a szokatlan környezetnek, vagy a lelkiismeretemnek köszönhető, de nem igazán aludtam valami jól. Tényleg fáradt voltam, hiszen eléggé lefárasztott a köztem és Alex között lezajló kis együttlét, de többször is felébredtem, és egész szép kis rémregényt álmodtam össze, mire sikerült felébrednem végleg.
Nyűgösen és igazán lestrapáltan ébredeztem. A szemeim, olyan szinten össze voltak gyógyulva, hogy alig bírtam őket kinyitni, de amint tapogatózó ujjaim csak a hideg ágyneműt találták mellettem, majdnem egyből kipattan a szemem. Annyiszor kellett már ezt átélnem. akár most Alex-ról, akár Caleb-ről van szó. Túl sokszor ébredek egy hideg és elhagyatott ágyban egy forró éjszaka után. Kissé még mindig álomittasan másztam ki az ágyból, majd egy magam köré tekert lepedővel, jártam be az egész szobát. Egy nyitott gardróbszekrény ajtaja mögött meglepetten tapasztaltam, hogy ott található a fürdő. Gyors és sietős léptekkel indultam meg a zuhanyfülke felé, ahol megnyitottam a csapot és pár pillanatnyi várakozás után a lepedőt a földre ejtve, beálltam a forrón, zubogó víz alá. A zuhanyból jövő meleg víz, szinte perzselte a bőrömet, de ez kimondottan jól esett. Mikor egy jó félóra áztatás után, sikerült kimásznom a zuhany alól, egy szál törölközőben szambáztam ki a fürdőből, nem is számítva arra, hogy valaki lehet a szobában, és láss csodát igazam is volt. Alex még mindig sehol nem volt, de mindegy nem is számítottam sokkal többre tőle. A zuhany viszont teljesen felfrissített, így teljes erőbedobással tudtam felkészülni a kilopakodásra. Éppen elkezdtem felöltözni, amikor megcsörrent a telefonom. Jelezve, hogy üzenetem érkezett. Így a rajtam lévő törölközőben átrohant a szobán és a telefonommal a kezemben indultam el kutakodni a ruháim után.
Ahogy a kíváncsiság egyre hatalmasabb méreteket öltött bennem, hogy ki üzenhetett, rápillantottam a kijelzőre és meglepetten nyugtáztam, hogy Caleb volt az.
- Szia cica. Hazaérkeztem. Nincs kedved délután átjönni hozzám? Annyira hiányoztál. – adta át a kis ketyere szerelmem szavait.
Na igen erre most mit mondhatnék? A végzetem úgyis mindig utolér. Így csak annyira, tellett tőlem, hogy egy gyors Oké-t bepötyögjek, és az ágyra hajítottam a telefonom, hogy így szabaddá téve mind a két kezem, mielőbb sikerüljön magamra öltenem a ruhámat, a csipkés falatnyi bugyimon kívül, ugyan is azt mint ha föld nyelte volna el. Volt egy olyan sanda gyanúm, hogy valamilyen szinten Alex keze is benne van az eltüntetésében, de nem baj. Volt már ilyesmire példa máskor is. Csak annyi különbséggel, hogy akkor csak a bejárattól a szobámig kellett sétálnom és lifteznem pár percet, most viszont egy fél várost kell majd átkocsikáznom, de valahogy majd csak túlélem. Viszont jobb ha minél hamarabb eltűnök innen, még mielőtt valaki észrevesz és rosszindulatú pletykák kezdenek el keringeni. így aztán sietősen belebújta a tegnap este viselt magassarkú cipellőmbe és a már majdnem száraz hajamat megigazítva, léptem ki a lakosztály ajtaján.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Ápr. 07, 2013 7:04 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Mikor is megint ö került felülre nem sokáig váratott lágy érzéki csókjai után kezébe veszi meredező vastag és kemény férfiasságom, és óvatosan megszorította és lassan elkezdte le s fel mozgatni rajta a kezét. Pár pillanatnyi játszadozás után, előrehajolt és meredező hímvesszőmre tapasztotta ajkait és gyengéden szopni kezdet. egyre erősebben és gyorsabban tevékenykedett a vágytól duzzadó férfiasságomon. Amikor teljesen beért finoman körözött nyelvével makkom körül majd még intenzívebben szopni kezdett. Ez számomra új, mennyei érzés volt. Én hajába túrtam ő pedig combomra támaszkodva. várta hogy végre én is átéljem a gyönyör kapuját Egyszer halk nyögés kíséretében meglepően a szájába élveztem ö gyorsan eltüntette nedvemet. Felállt és vadul smárolni kezdtünk, gondolom, hogy én is érezzem ízemet hisz maradt még ajkán és valószínűleg a szájában is. Úgy alakult hogy ismét én kerültem felülre és ö e kép súgta kéjjel átitatott hangon a fülembe, mielőtt újra rátapasztottam volna ajkait az enyémre..
- Kívánlak Alex! Magamban akarlak érezni! Azt akarom, hogy tégy a magadévá! –
Nem szóltam semmit bár én is vágytól izzottam és alig vártam hogy végre magamévá tegyem. Általában oda figyelek a védekezésre hisz ez fontos dolog most mégse fordult meg bennem a dolog.
Ö eközben a péniszemet simogatta, a makkomat, a kalapomat, végigsimította ujjával, nagyon érzékien. Majd lassan a bejáratához illesztettem, és lágyan behatoltam. Lassan mozogtam előre hátra, közben a vad csókokat csak akkor hagytuk abba, amikor, nehezebben kaptuk a levegőt, és lihegve, nyögdécselve bújtunk egymáshoz. A hangom egyre mélyebb lett, a légzésem még jobban felgyorsult, addig ő még kétszer a többszöri orgazmus hatására beborította a férfiasságomat a kéjnedveivel. Istenien forró volt ott belül, és úgy fogta körbe a péniszemet, mintha oda teremtették volna az élet kezdetén. Majd amikor már nem tudtam visszatartani hangosan bele élveztem. Pillanatra megfordult bennem hogy kirántsam de nem tetem Lihegve csókolóztunk, lihegve súgtam fülébe, imádlak, míg ő azt mondta nekem ......... vagy, az én kis ......... em. (egészítsd ki)
Még pillegve csókolóztunk pár percig majd elfeküdtünk az ágyon, és sokáig élveztük, ahogy nyelvünk harcoltak a szánkon belül így merültünk álomba magam se tudom miért mivel ez nem szokásom. Reggel a belső telefon csörgésére ébredtem fel ami ott volt az agy mellet az éjjeli szekrényen. szinte második csörgésre felvetem így Cassi nem ébredt fel. halkan szóltam bele.
- Haló ki az?
- Elnézést uram Zsófi vagyok, és tíz óra van , a mára beiktatót tárgyaló fél megérkeztek.
- Ú már ennyi az idö, kérjen elnézést tölük és kinálja meg öket valami inivalóval. S mondja nekik 20 perc és ott vagyok.
- rendben uram. Ezzel letette a kagylót és én is.
Majd a többéves rutinos tapasztalattal kecmeregtem ki az ágyból és Carol alól mivel félig mellkasomon feküdt és egyik lába a lábaim közt volt így rabul ejtve bal lábamat. Mint mindig most Carolse ébredt fel. odaléptem a szobában az egyik gardrov ajtóhoz és eltoltam. Mögötte fürdőszoba volt nem szekrény, elmosolyodtam kész rejtély ez a lakosztály . Magam mögött becsukva a gardróv ajtót. % perc alatt lezuhanyoztam , majd törülközés után halkan kisurrantam a fürdőből az ajtót nem be csukva magam mögött és felkaptam ruhám meg az ágy végében levő csipkés bugyikat útobit magam se tudom miért vetem magamhoz. A bár szekrényhez léptem az oldalán elfordítottam az egyik díszt mire a bár szekrény megpördül és máris egy kis folyóson találtam magam persze a túloldalon a bárszekrény ki köpött mása maradt.. Itt van lefele egy lépcső meg egy út az utún elindulva kinyitja a rejtek ajtót ami abba a kis helységbe nyílik ahonnan a cluba is belehet menni meg ahonnan az irodába is és ahonnan a hátsó kijárat nyílik. Kiléptem a lépcső mellé és az ajtót magam mögött becsukva gyorsan fel sietem a lépcsőn az irodába. felöltöztem az ott tartót váltó öltönybe a másikat meg az egyik szekrény aljába dobtam.
A csipkés bugyikát a saját íróasztalom titkos fakkjába tettem majd bezártam azt. Kinéztem az üveg ablakon és láttam a lent levőt ezt gondolja magában. na végre be indíthatom a tervemet. Még a tükör előtt egy kis nyakkendő igazítás egy kis kávé melyet már íróasztalomon találtam, hogy a torkom ne legyen száraz és felébredjek majd indulás le. Nem sietve lassan kimérten sétáltam le az irodából és léptem be a bárnak a pultja mögötti ajtón a clubba.
- Üdvözletem Caleb úr, örülök hogy eltudót jönni valami fontosat kel önnel megbeszélnem.
Zsófi menyen el kérem a város legjobb francia pékségbe és hozón pár bagett és croissant meg még olyat ami egy lánynak is reggelire ínyére lenne, majd vegyen hozzá a mellette levő olasz cáféban. Mindenből egy pohárral, de csak azok után mikor már megreggelizett ön is. Ad oda neki egy hitel kártyát mely az ilyen esetekre van. Cárló magára sincs már szükségem menyen fuvarozza el Zsófit és segítsen neki és reggelizzen ön is szól oda annak a biztonságinak aki a vip szektort szokta őrizni.
Egyszer felelték.
- Igen is uram. majd azon az ajtón amin ö bejött távoztak.
Ezután oda lépet Calebhez és kezet rázót vele, majd miután celeb vissza helyezkedett az eddigi helyére ahol ült és kortyolt egyet italából. Alex vele szemben ült le így ép ö volt szemben azzal az oldallal ahol a szobák helyezkedtek el.
- Csak nem megint valami hódítás drága Alex. *szólt Caleb*
- Á nem most kivételesen. Titkolja el a dolgot, hisz a szabály az szabály és nem akarja hogy az este dolgai kiszivárogjon
- Sajna tegnap híres csaj itt múlatta az időt, A lány annyira be rugót hogy lefektettem az elnöki lakosztályban, nem volt szívem így taxiba rakni, ki tudja mi lett volna. netán emiatt került volna címlapra megint.
- Ó értem humános megoldás, mint amit egy ilyen úriembertől elvárhat az ember. hisz azt is milyen jól elintézte hogy clubijaink sajtó mentes legyen.
- Hát igen vicces mert jó magam is egy újság hálózatnak a leendő tulaja irányítója vagyok , mégse szeretem ha valótlan pletykákat, netán kínos dolgokat tesz közé egy lap, ezzel erősítve a paparadzik tevékenységét. de nem erről akarók beszélni.
- hanem miről elégé felkeltette a titkolózása az érdeklődésemet
- Gondolom hallót a divat díva botrányáról.
- Persze hallottam de nekem mi közöm ehhez.
Még sokáig folyt a szó kettőjük között miközben eltelt több mint egy óra is és fél tízen kettő lett.
Ekkor tájt már a beszélgetés végén jártak és az elnöki szobában karol ébredezett


Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 9:02 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 500

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Elképzelhetetlennek tartottam, hogy ilyen élményekben lesz részem a mai este folyamán, de úgy tűnik, ez a mai nap tényleg a meglepetések éjszakája. Alex és én olyan összeszokott módon mozogtunk és érintettük egymást, mint ha mindig is együtt lettünk volna. Mint ha a másiknak előttünk nem is lett volna senki más a közelében szexuálisan. Mint ha minden porcikájának, minden milliméterét ismernénk. Abban a pillanatban ahogy hozzámért, a testem már is reagált. Csókolt, érintett, simított és már úton is voltam a mennyek kapuja felé.
Úgy érintettem, simítottam meredező férfiasságát, mint a legdrágább, legértékesebb ékszert szokták. Figyelmesen, lágyan, de mégis lényegre törően. Halk nyögése mámoros hatással taglózott le, így amikor el kellett szakítanom ajkaim, meredező vágyától, már olyan állapotba kerültem, mint egy kábítószeres, aki éppen az áhított adagjára vágyakozik. Ahogy minden milliméterrel közelebb kerültek az ajkaink, egyre jobban izzott bennem a vágy, hogy magamban érezhessem.
Csókunk hevessége, meglepően józanító hatással volt rám. Így még idejében feleszmélhettem, hogy mire is készül Alex. Így segítőkészen fordultam a hátamra segítve ezzel a mesterkedéseit.
Nem is lacafacázott sokáig, egy másodperc törtrésze alatt már meg is szabadított az aprócska, csipkés bugyikámtól, ami ha jól érzékeltem akkor valahol az ágy végében érhetett földet. Majd egy pillanatnyi várakozás után, már el is kezdte a kényeztetésemet. Ügyes, jól irányított nyelvmozdulataival, még inkább csak fokozta a vágyakozásomat, amely már így is az őrület határára kergetett. Kéjes sóhajok, apró nyögdécselések, és vágytól izzó sikolyok, követtek minden ténykedését. Amiket csinált sokkal jobbak voltak, mint eddig bármelyik mozdulat, amiket átéltem mostanában ilyen téren. Olyan sebességgel és intenzitással értem el mind a három alkalommal, hogy azt hittem a testem nem fogja elbírni ezt az iramot. A szívem szinte a fülemben dobolt. Ezzel is jelezve, hogy ez a fajta mozgásforma, sokkal intenzívebben igénybe veszi a szervezetem, mint az előbbi kis táncunk, pedig aztán az sem volt semmi.
Tökéletes mozdulatai és tettei, nem sokáig maradhattak viszonzatlanul. Így abban a pillanatban amint ismét ő került alulra, ismételten elkezdtem minden mozdulatomat az előbbiekhez hasonlóan végigvezetni. Lágy csókok, érzéki érintések, majd kezembe veszem meredező vastag és kemény férfiasságát, és óvatosan megszorítottam és lassan elkezdtem le s fel mozgatni rajta a kezem. Pár pillanatnyi játszadozás után, előrehajoltam és meredező hímvesszőjére tapasztottam ajkaimat és gyengéden szopni kezdetem. Kemény és puha is volt egyszerre ami csak még jobban arra sarkalt hogy erősebben és gyorsabban tevékenykedjek a vágytól duzzadó férfiasságán. Egyre mélyebben a számban, egyre csak sóvárogva vártam, hogy végre ő is átléphesse a gyönyörök kapuját. A combjaira támaszkodva érzem, ahogy megfeszülnek izmai és meleg sós folyadékkal tölti meg a számat. Ahogy ráemelem a tekintetem, már is tudom, hogy legalább ő is ugyan olyan jól érezte magát ezalatt az ügyködésem alatt mint én amikor ő juttatott el a csúcsra. Gyorsan tüntettem el a sós nedvét, és fölé hajolva lágyan majd egyre hevesebben és vadabbul kezdtem el falni ajkait, míg nem már nem volt visszaút, újra úgy alakult a helyzet, hogy ő került felülre.
- Kívánlak Alex! Magamban akarlak érezni! Azt akarom, hogy tégy a magadévá! – súgtam kéjjel átitatott hangon a füleibe, mielőtt újra rátapasztottam volna ajkaimat az övéire.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:43 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Amikor is érintettem a legérzékenyebb részét éreztem hogy elönti a vágy, tudtam, egy dologra vágyik most leginkább hogy férfiasságomat magában érezze, de én még ezt az örömet nem akartam neki megadni még előtte mást terveztem, ám a vágy vagy hogy megérezte, netán megelégelte a várakozást. Hirtelen térdeit behajlítva óvatosan derekam köré kulcsolta lábát és feljebb húzót majd óvatlan pillanatomban megfordított hogy én kerüljek alulra.
Lágy csókjait hajának selymes és csiklandós simítása követet.
Amint elérte bokszeromat, egy óvatos mozdulattal elő csalogatta férfiasságomat.
Lágy, finom érintésekkel, cseppet sem ügyetlenül kezdet el kényeztetni.
Magam se tudom miért egy halk nyögés szakad fel belőlem.
Lélegzetem még szaporábbá vált mikor is ajkát rátapasztja és nyelvével kicsit bizonytalanul végig simítja immár meredező férfiasságom csúcsát.
Magam se tudtam, de éreztem hogy ez az est más mint a többi, bár megtehetem volna hogy átadom magam az érzésnek és hagyom hogy kényeztessen élvezetig, mégis inkább úgy döntöttem vissza vesszem az irányítást hisz mégse dukál hogy én menyek el elsőnek, így tehát kezemmel meg fogtam lágyan fejét és feljebb húztam meredező férfiasságomról addig míg ajkaink ismét találkoztak.
Majd most én fordítódtam vissza hogy én kerüljek ismét felébe és, vetem le a gyönyörű kapujának fedelét. hogy elém táruljon a már hatalmasra duzzadt testbejárata, mely érzéki látvány nyújtott, és az az érzésem támadt, hogy ott helyben fel kéne falnom, olyan étvágygerjesztő volt. De nem tettem, inkább belenyaltam, beledugtam a nyelvem teljes egészen, megpróbáltam körbenyalni a belsejét. Ekkor ő feljebb ült, és kezével kezdte simogatni a fejem, halkan nyögésekkel, tudatta hogy tetszik amit csinálok. A nyelvem bejárta a ***nak minden külső pontját, és belül is azt, amit elért, azt ízlelőbimbói birtokába vette. Majd egy görcsös remegés hullám csapott rajta végig, és hangos nyögéssel, elárasztott, egy kevés kéjnedvvel. Megpróbáltam egy részét beszippantani a számba, sikertelenül. Ekkor elindultam a pillegő testen fölfelé, csókokat nyomtam újra a testére, addig ő átkarolta a nyakam és húzta az ajkam az ajkához. Tovább csókolóztunk, vadul, aztán újra érzékien, nyelvünk fogócskázott a két szájpadlás légterében.
Majd pár csók váltás után, újra lefelé tévedtem és ismét elértem testének bejáratát.
Hisz jól tudtam az a jó, amikor a lány egy aktus alatt többször is elélvez, és ez 60%-ban rajtam múlik.
Így hát elkezdtem mozgatni kezemet, úgy hogy egy lassú, majd egyre gyorsuló körkörös mozgást eredményezzen. Halkan elkezdett sóhajtozni, majd olyan 5 perc alatt éreztem, amint a forró **** egyre nedvesebb és nedvesebb lesz, majd már sikolyokban kitörve elélvezett.
Eközben bár nem érintettük férfiasságom, nagyon felizgultam, annyira, hogy egy hajszál választott el az ejakulációtól.
Közben a másik kezemet a mellére raktam és ott is elkezdtem masszírozni. Elkezdtem nyalogatni a csiklóját, széthúztam a szeméremajkait és benyaltam neki, nagyon élvezte, mert nyalásom alatt fel-le dobálta a testét én immár két kezemet erősen rászorítottam a mellére, és úgy masszíroztam azokat.
Amikor elérkezett harmadik orgazmusához illatos pinájából ismételten nedv jött ki.
Miközben nem hagytam abba a nyalakodást, hogy hosszabbítsam orgazmusát egyik ujjamat bedugtam neki és ki- be mozgattam majd 2 perc múlva abbahagytam Majd ismételten csókolni kezdtem ajkát miközben most magamra fordítódtam átengedve végre neki az irányítást legalábbis egyenlőre.





Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Márc. 24, 2013 8:34 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 555

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Igazán mókásnak találtam Alex arcán megjelenő arckifejezést, amikor meglátott egy szál fehérneműben. Általában az esetek nagytöbbségében hagyom, hogy a partnerem vetkőztessen le, viszont ez egy különleges alkalom. Tudtam, hogy a lassított vágykelté, sokkal nagyobb élvezethez vezet.
Abban a pillanatban oda lépett hozzám és csókot lehelt az ajkamra, majd egyre szenvedélyesebbé váló csókunkkal, sokkal vonzóbbá vált minden. Nem volt meg bennem az az érzés, hogy megcsalnám a barátomat, és fogalmam sem volt róla, hogy ez most jó, vagy éppen rossz előjelnek számít e.
Egyszerre lágy és vad érintések és csókok váltakozása sokkal jobban fokozta a vágyamat. Amint a szájával is kezelésbe vette a testemet már éreztem is a lüktető vágyakozást aziránt, hogy magáévá tegyen. Magamban akartam tudni, azt akartam, hogy csillapítsa a bennem felgyülemlett vágyat. Mesterkedése egyik pillanatról a másikra, lehengerlő eredménnyel járt. A bennem végigszáguldó bizsergő beteljesüléstől a testem megremegett, majd megfeszült és egy felszabadult sóhaj kíséretében dőltem bele ölelő karjaiba.
Nem tudom, hogy ennek köszönhetően e, de pár pillanat múlva már az ágyon is találhattuk magunkat. A kezei szakavatott mozdulatokkal érintették a bőrömet, melyek apró kis perzselő szikrákként hatottak rám. Játékos érintései, néha mosolyt csaltak az arcomra. Te amikor a melleimet kényeztette, az maga volt a mennyország. Hirtelen az egész olyan volt, mint ha a paradicsomban lettünk volna. Sehol egy furcsa pillantás, vagy egy rossz mozdulat. Csak mi voltunk és az olthatatlan vágy, amit a másik érintése és csókja irányt éreztünk.
Ám amikor elérte a legérzékenyebb pontomat szinte már azt sem tudtam mit kellene tennem. Annyira vágytam rá, hogy végre magamban érezhessem férfiasságát, hogy elrepítsen egy olyan helyre, ahol a gyönyör érzete a legtökéletesebben összpontosul.
Éppen ezért is döntöttem úgy, hogy ideje a saját kezembe venni az irányítást. Térdeimet behajlítva óvatosan a dereka köré kulcsoltam a lábaimat, és feljebb húztam egy kicsit, hogy egy óvatlan pillanatában könnyedén fordíthassak a felálláson, és én kerüljek felülre, és most én kezdhessem el apró lágy csókokkal beborítani a testét, melyeket a hajam selymes, és kicsit csiklandozó simítása követett.
Abban a pillanatban, amint elértem a boxer alsójának a szélét, megéreztem a vékony anyag alatt egyre vastagabbá és keményebbé váló férfiasságát is, amelyet egy óvatos mozdulattal elő is csalogattam rejtekéből, és lágy, finom érintésekkel, majd cseppet sem ügyetlen mozdulatokkal kezdtem el kényeztetni. Ténykedéseim szemmel láthatólag és hallhatólag is az ínyéra voltak, hiszen egy halk nyögés szakadt fel a tüdejéből. Amikor előrehajolok, és rátapasztom az ajkam, nyelvemmel kissé bizonytalanul végigsimítom immár meredező férfiasságának csúcsát, a lélegzete még szaporábbá válik. Ezzel is jelezve, hogy tényleg élvezi, amit teszek vele.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:11 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




A lélekzetem is elakad amikor sexin neki ált vetközni. Általában én szoktam levetköztetni alányokat és soha se vetközök csak ugy le. de most valahogy mindne más nem birtam magamal. Igy boxere vetköztem és csak néztem ahogy levetközöt.
A domborulatai látan mosolyra huzodot a számon, egy győzelmi szikra villant a szememben. Erre vártam egész este.
Oda léptem hozzá és csokot leheltem az ajkára majd francia csókra vált ve egyre szenvedélyesebé vált a csokunk.
Közbe hozzá simultam, egyik kezemmel a hajába túrtam, a másikal a meltarton keresztül mellét simogatam.
Csokjaink közben a kezem a testén kalandozót
Kikapcsoltam Carol melltartóját lassan majd a földre ejtettem és lágyan rábuktam a számall a bimbókra. Egyiket a másik után vetem kezelésbe mig meredezni nem kezdtek. Carol teste megremegett, aztán megfeszült mint egy íj és mély sóhaj hagyta el az ajkát. csak erre a pillanatra vártam.
Közben azon kondolkoztam mi ért van ilyen nagy hatásal rám , egy csaj se váltot ki ilyen hatást nálam.
"Azt hiszem rosszul ítéltem meg a csajt" gondoltam, "egyáltalán nem olyan csaj mint hittem. Lehet hogy én vagyok itt az, akit elcsábítottak?
tettem magamba fel a kérdést majd ledöntötem az ágyra.
A kezem szakavatottan mozgott a testén. Minden pontot megtaláltam, amit kellett, mint egy virtuóz a hegedűn, úgy játszott a testével.
Közben nem szüntem meg csoklni majd lassan a szájátol elindulva csokoltam végig testét elsözör az álát majd nyakának hajlatát melkasán haladva meg áltam a domborulatánál és lágy csokokat adtam rá majd kicsit meg szívtam a bimbóit. Miközben a másikat mindig kezemmel lágyan simogattam . Majd mint egy kis gyerek két keble közé temetem fejem és mikozben csokokat adtam aköztes részre, job ra balra mozgatam a fejem igy csiklandozva. Majd tovább haladtam a hasán is elidőztem egy kicsit eljátszogatva köldökével.
Majd eljátszogattam a combjával, míg egyiket csókoltam másikat simogattam.
Kezem hol átsiklott az egyik combjáról a másik combjára lágyan érintetem a köztes részt is.









Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyPént. Márc. 22, 2013 10:05 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 555

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Tudtam, vagy legalább is gondoltam, hogy nem lesz ezzel az egész ultimátum dologgal problémája. Elvégre egy igazi nőcsábászról van szó, akinek van is mit a tejbe aprítania, szóval nem kell azt néznie, hogy mikor és kivel, na meg persze mit csinál.
Azt is kinézem belőle, hogy általában a légyottok után, ameddig szerencsétlen leányka kimerülten alszik, vagy éppenséggel tusol, addig ő huss és már ott sincs. Nincs is ezzel probléma addig ameddig a másiknak is csak ennyiről szólnak a dolgok, és valljuk be őszintén, nálam csak ennyiről van és lesz is szó a mai este folyamán.
Abban a pillanatban amikor közelebb csusszant hozzám és lágyan megcsókolt, máris tudtam, hogy nyert ügyem van és nem alakulhatnak rosszul a dolgaim. Ahogy a csókjai egyre szaporábbak, sürgetőbbek és tüzesebbek lettek, tudtam, hogy sokáig már nem halogathatjuk a dolgot, Ő is ugyan azt szeretné, amit én itt és most.
Csókjait egy kisebb fajta taperolás maratonnal fűszerezte, és végül a pillanat tört része alatt a karjaiban végül pedig az ágyon heverve kötöttem ki. Látva, hogy milyen hevességgel próbál megszabadulni a ruháitól, igazán megmosolyogtatott.
Úgy tűnik, valaki nagyon beindította a gépezetet.
Követve Alex példáját, én is igyekeztem megszabadulni minden ruhadarabomtól, de jóval lassabban, mint ő. Sokkal megfontoltabban és sokkal szexisebben. Szépen lassan darabról darabra, fedtem fel egy-egy újabb részletet a számára olyan mértékben vágyott testemből.
Óvatosan megszabadítottam a lábaimat a bonyolultnak látszó szandálomtól, majd óvatosan az ágy mellé ejtettem őket, majdhogy nem egymás mellé. Aztán következett a nyakláncom amely végül az éjjeliszekrényen kötött ki, és a végére hagytam a színes kis ruhámat, ami a legtöbbet fedte el az egész látnivalóból. Így aztán immáron mezítláb álltam fel és ezt követően óvatosan, és legfőképpen lassan, hogy ezzel is húzzam az idegeit, félretoltam a hajam az útból és lassan lehúztam a ruhám oldalán található cipzárat. Majd vártam a bekövetkező hatást, amikor lassan és irtózatosan szexin, végigcsúszott a testemen a vékonyka és könnyű anyag, felfedve az alatta található domborulataimat.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyPént. Márc. 22, 2013 6:24 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Mikor is meg szakitotam csokunkat látam rajta hogy belemelededni kezdet , magyarázkodásomra csak e kép felelt.
- Egyáltalán nem zavar. Szeretem, ha egy férfi a kezébe veszi az irányítást. Már ha meg van rá az engedélyük. –
mosolyogót rám. és én mosolyt küldök válaszul.
Aztán mint derült égből a villám csapás mellyel a nagy Zeus súlyát mindazon halandókat kik dacolni mennek akaratával, e kép beszélt.
magam se tudom miért de beszéde minden egyes szava rossz érzéssel töltött el, de nem tudtam miért. Mivel e szavakat mondta nekem.
- Még mielőtt, folytatnánk ezt az egészet, el kell mondanom, hogy nem vagyok az a fajta lány aki ilyenekbe belemegy, de… Mindegy, nem érdekes, a lényeg, hogy ez egy egyszeri és megismételhetetlen alkalom lesz. Ha neked így jó, akkor rendben, de ha nem, akkor jobb, ha mind a ketten megyünk a saját utunkra. –
Végül is ezzel nincsen nekem se gondom hisz ö is csak egy azon lányok közül akiket egy este felszedek és mielőtt meg melegedne az ágy alattam már ott is hagyok.
Általában az aktusok után míg a lány zuhanyzik vagy ép alszik akkor osonok ki és tűnőkel.
Így tehát válasz helyet én is közelebb csúsztam hozzá és lágy csókot adtam ajkára. majd az ölebihez hasonló mégis kicsivel intenzívebb és gyorsabb csókokat adtam neki majd francia csókra váltottam, miközben kezem arcáról indulva egyre lejjebb lejjebb csúszót majd telt kebleinél megálltam és kezem el idözöt egy jó ideig.
majd még lejjebb hatoltam elérve combját ahol kicsit szintén elidőztem. Utána elindultam vissza felé ám hirtelen jött ötlettől vezérelve kezemmel ruhája alá nyúltam és hatoltam kicsit feljebb ott is elidőztem kicsit majd egy pillanatra át siklottam másik combjára is kezemmel érintve azt amit még e két comb rejt előlem.
Utána kihúztam kezemet és a kanapé és lábai közé csúsztattam kezemet, míg másik kezemet ki véve a kezéből a hátának támasztottam és miközben csókoltam emeltem fel a kanapéról és indultam meg vele az ágy felé, ahol gyengéden letettem majd elkezdtem ledobni ruháimat lassan S reméltem hogy ő is így tesz.







Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 9:47 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 555

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Érezhetően megleptem azzal, hogy most én kezdeményeztem, de mi másra vártam volna? Végül is ma már egyszer kihúzott a bajból, aztán táncolt velem, lesmárolt mindenki szeme láttára, és még a pofonom után, ő jött utánam, hogy beszéljünk. Annyira kedves volt, és veszélyesen vonzó, hogy a köztünk lévő tagadhatatlan kémiai vonzás, minden szabályt felrúgatott velem. De amennyire meglepett volt az elején, ugyan olyan gyorsan magához is tért és kezdett bele ő is az egyre intenzívebb csókunkba. Azonban még mielőtt belemelegedhettünk volna, igazán a dolgokba, egy könnyed játékossággal végigcsókolta az ajkamat, az államat, az orromat, majd miután arrébb tessékelte az útban lévő hajamat, újabb csókokkal bombázta az immáron szabaddá vált fülcimpámat és a nyakam ívét.
Jóformán minden pasi tudja, hogy a nőknél a nyak íve olyan pont, ami lázba hozza a testét és a benne szunnyadó tüzet, vagy ahogy mások mondják, vágyat fellobbantja. Ez alól szerény személyem sem kivétel. De gyanítom, hogy ezzel a ténnyel Alex is tisztában van, hiszen máskülönben nem tenné ezeket velem.
Egyre vágyakozóbb és tüzesebb csókjai, bennem is egyre csak korbácsolták felfelé a vágyat, így amikor ajkai ismét az enyémekhez tapadtak, nem voltam rest én is bekapcsolódni a kis játékába.
Nagyon finoman és lágyan megharapta az ajkam, majd kinyújtott nyelvének hegyével megnyalta az ajkamat, először középen, majd két szélen, míg végül az egész felsőajkamon végig húzta a nyelvét. Végül alsóajkával érintette a számat és nyelvével nagyon lassan és gyengéden kezdte el felfedezni ajkaim külső, majd belső felületét. Minden egyes „érintése” apró parázsként hatott az ajkaimra és még inkább egy igazi és meglehetősen látványos „Francia csók” csatába kergettek minket. Kellemes, és igazán játékos, de kellően erotikus érzéssel gabalyodtak egymásba a nyelveink, már-már vágyakozva a másik közelségére.
Mire azonban igazán belemelegedhettem volna a csókunkba, egy csapásra vége lett. Semmi előjel, vagy aprócska mozzanat, csak egy aprócska lágy csók, se több, se kevesebb. Aztán lecsapott rám a magyarázkodásával.
- Egyáltalán nem zavar. Szeretem, ha egy férfi a kezébe veszi az irányítást. Már ha meg van rá az engedélyük. – mosolyogtam rá tényleg vidáman, és felszabadultan.
Ma új szabályok születnek. Amiről nem tudnak az emberek, az senkinek nem fájhat. Amúgy is Az elsőszámú szabályom, mostantól, hogy örömömet kell lelnem abban akivel együtt vagyok. Viszont ha már ráuntam akkor hagyjam csak úgy ott, mint egy levetett ruhadarabot. A második szabály, hogy nem éri meg bízni olyasvalakiben, aki megbánthat, szóval nem kötődhetek hozzájuk. Hármas számú szabály, olyannak kell lennem, akibe könnyű beleszeretni, viszont én ne adjam oda könnyen a szívem. Hát ezzel a szabállyal egy kicsit már elkéstem, de legközelebb talán majd jól jöhet. és végezetül, a négyes szabály Nem szabad könnyen odaadni magunkat. Azt hiszem, ez a szabályt is sikerült már átlépnem egyszer-kétszer, és ez alól a mai este sem lesz kivétel.
Régóta érzem már azt, hogy elhanyagolnak, de most, hogy Caleb nincs itthon és minden nap az üres és hideg ágyban kell elaludnom és felébrednem, sokkal rosszabb a dolog. De Alex jelenléte, eléggé felpezsdíti a véremet ahhoz, hogy egy éjszakára felfüggesszem a „nem hivatalos” kapcsolatomat.
- Még mielőtt, folytatnánk ezt az egészet, el kell mondanom, hogy nem vagyok az a fajta lány aki ilyenekbe belemegy, de… Mindegy, nem érdekes, a lényeg, hogy ez egy egyszeri és megismételhetetlen alkalom lesz. Ha neked így jó, akkor rendben, de ha nem, akkor jobb, ha mind a ketten megyünk a saját utunkra. – néztem mélyen a szemeibe, miközben közelebb csusszantam hozzá a kanapén.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 8:16 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Az első válaszát csak mosollyal jutalmaztam ám a másik válaszán kikerekedett kicsit a szemem.
- Annyi bókot kaptam tőled ez alatt a rövid idő alatt, mint eddigi életem során összesen. –
- Ugyan azt nem hiszem, hisz hozzád foghatós szépség kevés van a földön, biztos ezeregy pasi epekedik kegyeidért és tenne meg mindent hogy örömet okozzon neked. S ők biztos sok sok bókkal árasztanak el.
A szövegem folyatására is reagál.
- Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid, de ha nem szeretnéd folytatni a hagyományt, akkor vedd a kezedbe az életed irányítását. Tedd azt, amit szeretnél, amit a szíved diktál. Nekem annyiból jobb, hogy én megtehetek mindent, amit csak szeretnék. A magam ura vagyok. Jó néha azért engem is kötnek a szerződéseim, de ez egészen más, mint a te helyzeted. Ahogy az előbb mondtad, Carpe dieam. –
- Úgy is élem az életem a hogy már mondtam hogy Carpe dieam. Mégis tudom mi a kötelességem és a faladatom és bár menyire is inkább mással foglalkoznék nem tehetem, főleg hogy apám betegeskedik. na de ne beszéljünk ilyen szomorú dolgokról hisz ez itt a jelen ahol jó dolgok történhetnek, majd rá ér a jövő énem foglalkozni ezzel a gonddal. Mosolygok carolra.
Mosolyaim és bókom meg érintéseimre e kép reagált.
- Ha továbbra is bókokkal fogsz bombázni, akkor komolyan mondom neked, hogy el fogok pirulni. –
- Nem baj attól csak szebb leszel, mint az édes alma, melyet a nap festet pirosra.
Nem tudom de a mostani mosolya valahogy más volt.
- Ó a mosolyod oly csodás mint a hófödte hegy csúcsok feletti naplemente.
Hirtelen kicsit bocsánat jelegű vallomást mondót nekem, ami nagyon el nyerte tetszésem.
- Szeretnék bocsánatot kérni tőled amiatt, hogy megütöttelek. Nem lett volna szabad, de tudod, nem szerettem volna, ha éppen csókolózás közben fotóznak le egy teljesen vadidege pasival. –
- Nincs miért én kérek bocsánatot azért mert hagytam hogy elragadjon a hév és nem gondoltam végig a dolgot. Igen a lesifiötösök gátlástalanok anyukat eladnák egy jó sztoriért, hírnévért
Közben az jutott eszembe hogy azért se a tánc se a csók se a pofon nem maradt annyira rejtve, mert a club kamerái rögzítetek mindent, a hogy most is rögzíti ezt a kis beszélgetést meg ami itt történik. A felvételeket csak az irodából lehet elérni, gondom lesz rá hogy amint tehetem le kódoltassam videókat még nagyobb kódolással, dobi bál majd megoldja, nála jobb Heckert nem látott a világ az amerikai hatóságok sőt a világ hatóságai is jegyzik a nevét.
Magam még azon is gondolkoztam halékőzéleb egy ilyen fajta cikk fotó kerül a kezem ügyébe nem jelentetem meg. Ám jött gondolat ha nem én akkor más és ezzel az újság vesztét okoznám, újabb gondolat akkor legalább le ellenőrzöm igaz e és utána járok hogy pontosan hogy is történt a dolog, és így a tiszta valóságot jelentetem meg ami nem kompromittáló az adott személyekre.
Hirtelen éreztem hogy össze csukja kezét, így rabul ejtve azt. Mire készül gondolkoztam gyorsan, és élénk kíváncsiság fogót el
- De most… - kezdte a mondani valóját ám hirtelen lassan közeledett hozzám és mire rádöbbenhetem volna mire készül. ajkait már lágyan érintette az enyémhez.
Megdöbbentet a dolog és nem tudtam hirtelen hova tenni aztán a táncutáni érzés újra lángra robbant és már ép vadul estem volna neki mikor is a józan eszem súgót valamit mivel ajkaink lányán érintették egymást.
Így könnyedén végig húztam felső ajkam majd az alsót carol ajkain függőleges irányban. Majd finoman csókot leheltem az állára, az órára. majd miután szabad kezemmel hátrább tetem a fényes hajkölteményét, a fülére és nyakára is adtam. Közben reakcióját figyeltem végig hogy melyiknek örvend a legjobban melyik tetszik neki leginkább.
Majd játszadozva csókoltam az ajkait, az arcát és a nyakát. Immár kicsit erősebben tapasztva ajkam rá. néhány csókomat kicsit hosszabbra vetem mint az előzőeket.
Nagyon finoman és lágyan harapom meg ajkának szélét. majd ki nyújtottam picit a nyelvemet és a helyével megnyaltam az ajkát először középen majd két szélen. majd végig húztam felső ajkán a nyelvem.
lassan haladva, figyelve melyik rész tetszik neki a legjobban.
közben kezem simogatta arcát és a haját, hogy ezzel segítsem az el lazulását, ha még új lenne neki ez a kis játék. Majd ajkam alsó ívét érintetem ajkához, kinyitottam kissé a szám
kidugtam a nyelvem és lassan nagyon gyengéden felfedeztem ajkának külső majd a belső felületét, reménykedve hogy követi példámat és nem vonul vissza és kéri ki megint magának.
Majd megismételtem az előzőt de most a felső ajkammal, felkínálva neki alsó ajkam.
Ha követet mindenben az ö általa kicsit kinyitott száján bejeb merészkedve mozgattam nyelvem fel-alá.
Ha ö is így tett akkor nyelveink fogócskát játszottak, kergették egymást.
Aztán finoman vissza vonultam szájából
és egy lágy csókkal szakítottam meg.
-Remélem tetszett a dolog, és nem haragszol, hogy megint bátorkodtam a kezdeményezésed után átvenni az irányítást
mosolyogtam rá. miközben szabad kezem még mindig tarkójánál pihent.
Csak vártam hogy lesz-e folytatás, bár legszívesebben folytattam volna, de nem akartam ajtóstul rontani a házba.









Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzer. Márc. 20, 2013 10:36 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 518

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Mélyen belenéztem azokba a csillogó szemekbe, amelyek remélem, hogy tényleg a lelkét mutatják, mert ha így van akkor elég alaposan félre ismertem Alexet. Jó tény és való, hogy mindenki hibázik, én is. nagyon is sokszor hibázom, de vannak olyan bűnök, amiket meg lehet bocsátani, és vannak amiket nem. De ahogy szemügyre veszem, benne meg van minden, ami egy igazi vérbeli pasiba kell. Az a szexuálisan rosszfiús külső, és ha kell, akkor a gyengéd belső.
- Azt senki nem szeretné, nem igaz? Mindenkinek kell egy titkos búvóhely, ahová elmenekülhet a nagyvilág elől. – mosolyogtam rá, egy huncut mosollyal.
Az a tengernyi bók, amivel bombázni szokott, néha már túlzottan is édesre és egy csöppet émelyítőre sikerülnek, de valahogy mégis jóleső érzéssel töltenek el. Szinte balzsamként hatnak, a lelki sebeimre, amelyeket az évek során sikerült összeszednem.
- Annyi bókot kaptam tőled ez alatt a rövid idő alatt, mint eddigi életem során összesen. – feleltem elgondolkozva, azon, hogy Caleb vajon mostanában miért nem bókol nekem annyit mint régen.
Mialatt én az emlékeimben voltam elmerülve, Alex újra megfogta a kezem, és az egyik kanapé felé húzott, ahová végül is mind a ketten leültünk, és Ő újra belekezdett a mondandójába.
- Ja meg van. Arról beszéltem, hogy az életet élvezni kell, mert kitudja, mit hoz a holnap. Egyébként sajna az én életemben tudom, mit hoz majd. Követem a tradíciókat és apám helyébe lépek, ez van. S veled mi van, te neked is el van döntve a sorsod vagy magad alakítod és hogy vélekedsz arról hogy kell élni az életet? – magyarázott rendületlen lelkesedéssel, miközben a kezemmel játszadozott.
- Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid, de ha nem szeretnéd folytatni a hagyományt, akkor vedd a kezedbe az életed irányítását. Tedd azt, amit szeretnél, amit a szíved diktál. Nekem annyiból jobb, hogy én megtehetek mindent, amit csak szeretnék. A magam ura vagyok. Jó néha azért engem is kötnek a szerződéseim, de ez egészen más, mint a te helyzeted. Ahogy az előbb mondtad, Carpe dieam. – mosolyogtam még szélesebben, a saját lelkesedésem nevetségesen heves kivitelezése miatt.
Újabb bókok, egy újabb mosolyok és újabb érintések, amelyek valahogy most sokkal jobban felélesztik a testem minden apró kis idegszálát, mint bármikor az eddigiekben.
- Ha továbbra is bókokkal fogsz bombázni, akkor komolyan mondom neked, hogy el fogok pirulni. – mosolyodtam el először az este folyamán szégyenlősen.
Nem is értem mi a szösz ütött belém, de valamiért úgy érzem, hogy kár volt szegényt megpofoznom. Végül is nem történt semmi komoly, csak megcsókolt és kész. Sehol egy újságíró, vagy egy paparazzi vagy valami, szóval, már megint csak túlreagáltam a dolgokat.
- Szeretnék bocsánatot kérni tőled amiatt, hogy megütöttelek. Nem lett volna szabad, de tudod, nem szerettem volna, ha éppen csókolózás közben fotóznak le egy teljesen vadidege pasival. – vallottam be a kicsit kiretusált igazságot.
Egy hirtelen jött sugallat hatására, összezártam a tenyerem, egész pontosan úgy, hogy a keze, amelyikkel az előbb az enyémet birizgálja, most rabul essen. Ezzel is magamra vonva a figyelmét, és folytattam a modanivalómat.
- De most… - halkultam el, miközben lassan, minden milliméternyi távot, jó alaposan megfontolva, közelebb hajoltam hozzá, és mire rádöbbenhetett volna arra, hogy mire készülök, ajkaimat már lágyan érintettem az övéihez.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzer. Márc. 20, 2013 9:23 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Válaszát mikor is meg látta az elnöki szoba feliratot az ajtó felet nem méltattam válaszra, de nem tűnt morcosnak emiatt.
Az látszót rajta hogy meglepődig mi van bent és már sejti miért ez az elnöki szoba.
Ez mosolygásra késztetett kérdés áradatommal bombáztam.
- Nyugodtan foglal helyet valahova ahova gondolod, egyébként egy italt? Mit kérsz? Hogy teszik, utoljára apámmal voltam itt akkor is valami üzleti megbeszélésen, majd az azt követő ünneplésen.
Játszottam még mindig szerepet, hát ha kicsivel többre gondol majd mint a valóság
kedves mégis elutasító választ kaptam.
- Ömm… Köszi, de azt hiszem most nem kérek semmit. –
felelte majd lehuppant az egyik bár székre.
Na pech ott a kanapés rész és ö mégis a bárszéket választotta, láttam rajta hogy tekintete még mindig a szobát fürkészi. Majd ezt mondta.
- Ez igazán… Pompásan néz ki. Majdnem olyan, mint egy szállodai lakosztály. –
Közben felállt és oda sétált hozzám közvetlenül előttem állt meg, úgy nézet fel rám. Fel az arcomba, a ragyogó szemei megint rám szegeződtek azaz a szemembe nézet és megint abban próbált olvasni. Legalábbis arra következtetem, hisz hát a szem a lélek tükre ezt mindenki tudja.
Én is elveszni kezdtem csodaszép szemében már szinte teljesen de azért válaszul e kép feleltem.
- Hát igen hisz végül is az, a club tulaja ad a formaságokra, nehogy már az elnök és a polgármester meg a családja,valmi szipla helyen töltsék az idejüket.
itt tudomásom szerint számos üzlett kötetett, S számos titkolni való dolog is.

húzom szájam mosolyra.
- Hol is tartottunk mi előtt be jöttünk, ne haragudj,de az előbb még tudtam ám ahogy most a szemembe néztél elfelejtetem.
Majd ismételten meg fogom a kezét és most kicsit irányítottan ültem le vele együtt a kanapéra.
-ja meg van arról beszéltem hogy az életet élvezni kel mert kitudja mit hoz a holnap. Egyébként sajna az én életemben tudom mit hoz majd, követem a tradíciókat és apám helyébe lépek, ez van.
S veled mi van, te neked is el van döntve a sorsod vagy magad alakítod és hogy vélekedsz arról hogy kel élni az életet?

Közben kezét még mindig fogom hisz én úgy helyezkedtem el hogy fél oldalasan ülök a kanapén így kezének hátoldala a combomon pihen. majd elengedem és újaimmal tenyerén játszok, majd megfordítom a kezét és végig simítom. - Csodaszép kezeid vannak.
Miközben másik kezemmel arcát simítom végig.
- gyönyörű vagy, szinte már földöntúli a szépséged és ezek nem üres szavak.
Eresztek megint meg egy mosolyt felé.
- Nem tudom miért de valahogy végtelen ideig eltudnálak nézni, s bár meg állíthatnám az időt hogy így maradhassunk. Vagy legalább meg örökíthetném egy képel, de sajna a szabály tiltja így csak az emlékezetemben őrizhetem meg. Még egy mosoly.








Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptySzer. Márc. 20, 2013 3:59 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 534

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Eléggé elgondoltatott az amit már az előbb is elmondott. Lehet, hogy tényleg félre ismertem és most tényleg csak beszélgetni szeretne? Igaz ami igaz, eléggé kíváncsi teremtés vagyok, aki ha kell akkor akár harapófogóval, de kiszedi a másikból azt amit szeretne. Szóval erre az egészre, biztos rá fogok kérdezni nálla.
Amint megfogta a kezeimet, úgy értünk össze, hogy a tenyereink legyenek egymás felé, és az ujjaink összefűződjenek, majd elindultunk. Ahogy végig kísért a folyosón, amelyen a szobák voltak, minden pillanatban azt hittem, hogy majd befordulunk valamelyik ajtón, de semmi. Egészen a folyosó végéig, ahol egy nagy kínai sárkányok háborúját ábrázoló fali szőnyeg fedett el egy nagy falba vésett átjárót.
Alex óvatosan félre tolta a szőnyeget, az egyik oldalánál és feltárult előttünk egy halvány lámpafénnyel megvilágítót rövidke előtér, benne egy kétszárnyú ajtóval, amely fölé az „Elnöki szoba” feliratot helyezték.
Érdekes helynek tűnt, de ezzel még inkább kíváncsivá tett, hogy mégis, honnan a fenéből tud ennyi mindent a klub-ról. Kibe botlottam én bele? Annyi mindent meg kell tudnom, róla. Nem mint ha az változtatna az érzéseimen, vagy a dolgok állásán, de akkor is.
- Aha, értlek. De az elnöki szoba? Nem túlzás ez egy kicsit? – néztem kérdőn az arcára.
Amikor kinyitotta az ajtót, már meg is értettem, hogy miért éppen ez az elnöki szoba. Nem mint ha tudnám, hogy a többi szoba hogyan néz ki, de ez egyszerűen mesés volt. Egész egyszerűen olyan volt, mint egy lakosztály. Egy hatalmas szoba tárult a szemeim elé, amely több kisebb részre volt osztva. Jobbra volt egy bárpult székekkel, előtte egy dohányzó asztal bőr kanapékkal. Mögötte egy kicsit messzebb pedig egy biliárdasztal található. Ami mellet egy amolyan pult szerűség, aminek végén egy plazma tévé van felszerelve és hozzá hangfalak és kétoldalt székek. Ez választja el a szekrénysort és az előtte levő francia ágyat a többi tértől.
Mire magamhoz tértem az elvarázsoltságomból, Alex már el is engedte a kezemet, ami ha nagyon őszinte szeretnék lenni, akkor valamilyen szinten egy kicsinyke hiányérzettel töltött el. Viszont amikor becsukta mögöttünk az ajtót, és még a zárat is ráfordította, egy pillanat erejéig az is átfutott az agyamon, hogy talán hiba volt hinnem neki. Ellenben amikor megláttam, hogy a kulcsot benne hagyta a zárban, rájöttem, hogy nincs okom pánikolni, hiszen ez is csak egy aprócska óvintézkedés volt, hogy nehogy megzavarjanak minket.
- Nyugodtan foglalj helyet valahová, ahova gondolod, egyébként egy italt? Mit kérsz? Hogy teszik? Utoljára apámmal voltam itt. Akkor is valami üzleti megbeszélésen, majd az azt követő ünneplésen. – hangzottak fel a mondatok, amelyek az imént ajtózárral való elmerengésemből felriasztottak.
- Ömm… Köszi, de azt hiszem most nem kérek semmit. – feleltem, miközben lehuppantam az egyik bárszékre.
Újra körbejárta a tekintetem, az egész helyet és be kell vallanom, sokkal jobban néz ki, mint amire számítottam. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen helyen, ilyesmi előfordulhat. De úgy tűnik tévedtem.
- Ez igazán… Pompásan néz ki. Majdnem olyan, mint egy szállodai lakosztály. – feleltem, neki, miközben felé fordultam, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve lekászálódtam a bárszékről és visszasétáltam mellé.
Közvetlenül előtte álltam meg és úgy néztem fel rá. Fel az arcába, a ragyogó szemei után kutatva és várakozva, hogy mi is fog történni. Mi lesz az a pont, ahol elszabadulnak az indulatok, és a beszélgetésünk, egész egyszerűen új vizekre fog terelődni.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyKedd Márc. 19, 2013 9:40 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




- Nem nem gondolom, sajna tudom a kötelezettségeimet és azt hogy mi vár rám a jövőmben, ha bekövetkezik az akkor már nem lesz időm az életet élvezni. Így addig teszem.
Második válasz is meglepet.
- Elhiheted nekem, hogy soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt fogom mondani, de inkább vagyok itt kettesben egy szobában, mint elkocsikázni kitudja hová, lesifotósokkal a nyakunkban. Úgyhogy, vezess főnök, te jobban ismered ezt a helyet, mint én. –
El se hitem hogy inkább szobára jön velem mint hogy el menyünk autókázni, lehet hogy félre ismertem és nem is olyan vakmerő bátor kislány, talán tart tőle hogy ott nincs ki meg mentse ha udvariatlanul viselkedek. Mindegy eböl is a legjobbat hozhatom ki, főleg hogy már tudom melyik szobát választom.
- A lesifotósoktól akkor se kéne tartani de legyen akkor gyere.
Kezét megfogtam úgy hogy tenyerünk találkozót és lágyan mégis határozottan késztetem arra hogy kezünk csukódjon össze újaink fonódjanak össze.
Úgy vezettem el mint egy kis iskolás vagy egy macsó az első csajt, vagy az az napi prédát. magam magam se tudom most melyik ő igazán.
Elindultam Carolal a jobb oldal felé majd be az ottani nyíláson. Carol ha végig néz két oldalt sorra szobák vannak számozva egyik oldalt pároska másikon páratlanok összesen mind két oldalon öt szóba, mégse altunk meg egyik ellőt se így inkább a folyosó vége felé mentünk. ahol egy nagy kínai sárkányok háborúját ábrázoló fali szőnyeg takarta a falat legalábbis úgy tűnt
Félre toltam a szőnyeget az egyik oldalt ahol egy üreges rész lett látható halvány lápa fény világítót benne majd a végén egy két szárnyú ajtó körvonalai bontakoztak ki.
Carolal együtt belépem és elengedtem a szőnyeget így az és az ajtó közé kerültünk az ajtó felet írás van. Elnöki szóba.
- Ez itt az elnöki szobája a clubnak. Itt szokót az elnök, időt tölteni ha a clubba látogat, na meg a polgármester úr is ezt a szobát kedveli.
Ha ők nem jelenek meg itt akkor a szoba ajtaja le van takarva az akadékoskodó gazdagok elöl mert ők kikérnék maguknak hogy ők is ezt a szobát akarják használni mert meg érdemlik. Én kivétel vagyok , bár ne lenék mert ez is csak a rám váló felelősségre feladatra emlékeztet, eskü sose használtam még, nem szeretem. De most a célnak tökéletesen megfelel
. hangomban érződőt a szomorúság, és látszót hogy tényleg nem kedvelem a szobát és a rávaló feladatot annyira.
Nyitottam ki a szabad kezemmel élő kotort kulccsal az ajtót, és léptem be Carolal együtt.
Caról egy nagy szobát láthat ami a berendezésekkel van több részre osztva
Jóbra van egy bálpult székekkel, előtte egy dohányzó asztal bőr kanapékkal.
Az mögött kicsit messzebb biliárd asztal található. Az mellet egy pult szerűség aminek végén plazma tévé van felszerelve és hozzá hangfalak- kétoldalt székek.
Ez válassza el a szekrénysort és az előtte levő francia ágyat a többi területöl. Elengedtem carol kezét, és becsuktam magunk mögött az ajtót, a zárat is ráfordítottam de a kulcsot benne hagytam nehogy carol azt gondolja hogy bezártam ide magával ö tett
- Nyugodtan foglal helyet valahova ahova gondolod, egyébként egy italt? Mit kérsz? Hogy teszik, utoljára apámmal voltam itt akkor is valami üzleti megbeszélésen, majd az azt követő ünneplésen.











¦







Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyKedd Márc. 19, 2013 8:40 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 338

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Lényegében minden szava igaz. Jobban tenném én is ha csak a mának élnék, de nem tehetem. Egyszer már megtettem és elég rossz vége lett. nem vagyok buli és hangulatromboló, de mindennek megvan a saját helye és ideje.
- Van abban valami igazság amit mondasz, de az sem mindig jó, hogy ha csak úgy élsz bele a nagy világba. nem gondolod? – vontam fel a szemöldököm egy gyengécske, de huncut mosollyal megfűszerezve.
Szinte azzal egy időben, hogy azt mondtam neki, hogy beszélek vele, máris elkezdtek kattogni a pici fogaskerekek a fejében.
Mit meg nem adnék azért, ha tudhatnám, mi mindenre gondol. Bár, mondjuk nem kell hozzá zseninek lenni, hogy a csókja hevessége után, legyenek elképzeléseim. Viszont nem ismerem még annyira ezt a helyet, hogy tudjam mi a „felhozatal” olyan esetekre, ha szeretnél elbújni a nyilvánosság elől, hogy nyugodtan beszélgethess egy olyan pasival, aki simán ki akar csalogatni a bugyimból.
- Ez a club, sokban különbözik a többitől. Sokoldalú, jobbra vannak szobák, ahova el lehet vonulni, nem csak arra. Ha, gondolod az egyik szoba a rendelkezésünkre áll. Ott beszélgethetnénk, vagy ha gondolod, tudok egy jobb helyet ahol tényleg jót lehet beszélgetni és senki se zavarna meg, de ahhoz autóval kell innen elmenni? A döntés a tiéd, nekem mindegy csak beszélgessünk. – mondta mosolyogva, miközben mélyen, szinte már-már a lelkemig elhatoló tekintettel nézett a szemeimbe.
Annyira éreztem, hogy valamiben settenkedik, csak nem tudtam miben. Viszont innen már nem fordulhatok vissza. Nem fogok Segget csinálni a számból azzal, hogy egyik pillanatban még azt mondom, beszélgetek vele kettesben, a másikban, meg már mégsem akarok. Nem vagyok én ilyen nyuszi. Simán Bungee jumpingoztam, szörfözni a szörföztem Calebbel, akkor most mitől kellene berezelnem? Elég nagykislány vagyok már ahhoz, hogy tudjak magamra vigyázni, ha esetleg úgy alakulna a helyzet.
- Elhiheted nekem, hogy soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt fogom mondani, de inkább vagyok itt kettesben egy szobában, mint elkocsikázni kitudja hová, lesifotósokkal a nyakunkban. Úgyhogy, vezess főnök, te jobban ismered ezt a helyet, mint én. – feleltem bátorítón mosolyogva, miközben felé nyújtottam az egyik kezem, hogy megfoghassa.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyKedd Márc. 19, 2013 7:36 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




A válassza meglep megint,mint mindig.
- Tudom és bocs érte, és gondolom hogy nem ép kőnyű egyszerű az életed, de az élet már csak ilyen, én úgy gondolom hogy Carpe diem azaz élj a mának.
Vagy ahogy Biegelbauer Pál tanítása mondja.
Minden illúzió, ami a jövőre irányul, mert a jövő nem valóság. Ami van, az az itt és a most. A valós lelkesedés és a jelen pillanatának teljes megélése. A jövőre irányuló lelkesedés a jelen megélését teszi lehetetlenné. Röpködünk a "semmi ágán".
vagy ahogy Clara Sáncheze mondaná:
Az embert általában nem az gyötri, amit megtett, hanem az, amit nem, s úgy hal meg, hogy már nem is teszi meg.
Én e két bölcs ember életszemléletét követem,hisz a jövőmet úgyse én irányítóm, sajna a jövőm már meg van pecsételődve tervezve.

közben ö ezt a mondatot mondta nekem.
- Nem ígérhetek csodákat, de ha ennyire szeretnéd, akkor keressünk egy csendesebb helyet és beszélgessünk. –
Már pörögtek a fejemben a helyszínek sorra hol tudnánk beszélgetni, arra rájöttem hogy a clubba nem ép a megfelelő erre hisz bár vannak szobák, meg ott az iroda is. Az utóbbit azért zártam ki mert még nem akartam hogy megtudja ki is vagyok valójában, az első meg hát ha csók ennyire kiakasztotta félelem fogót el mit szol ha szobára hívóm. Úgy döntöttem az őszinteség a leg célra vezetőbb dolog lesz ami lesz.. Így hát e kép beszéltem neki.
- Ez a club sokban különbözik a tőbitól, sokoldalú,vannak jobbra szobák ahova el lehet vonulni, nem csak arra. Ha gondolod az egyik szoba a rendelkezésünkre áll ott beszélgethetnénk, vagy ha gondolod tudok egy jobb helyet ahol tényleg jót lehet beszélgetni és senki se zavarna meg, de a hoz autóval kel innen elmenni? A döntés a tied, nekem mindegy csak beszélgessünk. Mosolygókra a legszebb mosolyommal miközben szemébe nézek végig.









Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyKedd Márc. 19, 2013 3:12 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 456

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Úgy tűnik ez a mai a váratlan furcsaságok éjszakája. Sok minden megtörtént amióta csak beléptem ide. Balhék, ölelések, táncok, vallomások és csókok. Ha nem tudnám, hogy nem így van, akkor azt mondanám, hogy biztosan ma van bolondok napja. De sajnos a nagy igazság az, hogy ez csak egy átlagos nap itt New York-ban.
Bár ahogy így szemeim végigfuttatom a tömegen, meglepetten nyugtázom magamban, hogy mindenki úgy viselkedik, mint ha semmi sem történt volna. Felettébb érdekes. Bár az is lehet, hogy itt is úgy működnek a dolgok, mint Caleb szórakozóhelyén? Ez is egy olyan hely volna, ahol mindaddig maradhatsz és csinálhatsz bármit, ameddig nem ütközöl bele abba a pár darab szabályba, ami minden helyet kötelez.
A mondatai alátámasztották az előbbi gondolatmenetemet és tejesen biztosítottak afelől, hogy ami történt és történik, az a club falai között marad. Minő megnyugvás.
- Alex! Kérlek… Tudod, nekem… Mindegy, figyelj tényleg jól éreztem magam veled és igazán sajnálom azt a pofont, de teljesen váratlanul támadtál le és már így is éppen elég bonyolult így is az életem. – mondtam kissé zavartan, miközben hol az összekulcsolt kezeinkre, hol pedig az arcára néztem.
Érintése, úgy hatott rám, mint egy-egy apró bizsergető áramütés. Kellemesen, de mégis veszélyt sejtetően. A mondatai, pedig még intenzívebben kavarták fel az érzéseimet. Nem tudom mi ez az egész. Nem értem miért bombáz engem ezekkel. Nem tudom, mit szeretne ebből kihozni. Közöttünk úgy sem lehet semmi. Akkor meg mi értelme? Márpedig az iménti mondatok, amik elhagyták a száját, nagyon úgy hangoztak, mint egy vallomás.
Tudom, hogy nem lenne szabad vele leállnom beszélgetni, azok után ami történt, de nem lehetek én az a szemét rib@nc aki csak úgy ott hagy valakit egy buta baklövése miatt. Egyrészt azért, mert nem lennék rá képes, másrész, meg én is követtem már el olyan dolgokat amiket nem kellett volna, és mégis ott álltak mellettem azok akiknek jelentek valamit.
Már éppen azon voltam, hogy válaszoljak neki, amikor elsétált mellettünk két igazi pláza pics@ és elkezdtek ócsárolni. Szó mi szó, rosszul esett amit mondtak, de részben igazuk volt. Ha nem lennék a fejem búbjától a lábujjam hegyéig szerelmes valaki másba, akkor nem is vettem volna zokon azt az aprócska csókot, sőt mi több még talán engedtem is volna a kísértésnek, hogy szabadjára eresszem az ösztöneimet és engedjek az ősi ösztönnek.
- Kérlek, beszélgessünk, menyünk valami csöndesebb helyre, vagy ha van kedved menyünk el autókázni? Nekem mindegy csak ne hagy itt így most, ne legyen így vége ennek az estének. Kérlek! – kérlelt teljes beleéléssel, miközben elengedte a másik kezemet is, ezzel próbálva tudatosítani bennem, hogy nem akar erőszakkal itt tartani.
- Nem ígérhetek csodákat, de ha ennyire szeretnéd, akkor keressünk egy csendesebb helyet és beszélgessünk. – válaszoltam lágy hangon, miközben rá emeltem, eddig lesütött tekintetem és mélyen néztem be csillogó szemeibe.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club EmptyHétf. Márc. 18, 2013 10:30 am







Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Vártam hogy mit reagál a mondani valómra és már jött a válasza.
Alex! Kérlek, engedj. Nem okoztunk már így is elég nagy felfordulást? Mit szeretnél még? Én nem az a lány vagyok, akinek gondolsz. –
Felfordulást gondoltam magamban itt pont az amit nem okozhatunk. aztán a hogy így gondolataim szállingóztak miközben szemébe néztem és benne elvesztem mint a tengeren egy hajó, ki a sarkcsillagot nem látja a sötét égen. Hirtelen azt se tudtam fel fogni hogy válaszolok a válasz valahonnan jött , de mégis olyan idegen volt, mégis valahogy mint ha az enyém lett volna, csak már régen nem használtam. e mellé párosult valami furcsa érzés is amely szintén ismerős volt, de már réges-rég nem éreztem. Mi történik velem jött a gondolat fejemben miközben szám Carolnak így felelt.
- Nem nem engedhetlek el , így nem A mi meg a felfordulást illeti néz körül nincs semmi felfordulás vagy meg botrányokozás. Itt mindenki azt teheti amit szeretne, és az lehet ami akar. Nincsenek fotósok újságírók tévések senki se fotóz vagy videót itt senki se árt a másiknak csak nagy ritkán össze zörrenések vannak ha az érdekek nem egyeznek vagy ép ha ugyan azt a lányt akarják.
De nem erről akarok beszélni szed össze a gondolataidat Alex.
mit szeretnék, téged mindenestől és nem csakolyan értelemben, hisz tudom hogy te nem olyan lány vagy látszik rajtad. te teljesen elvarázsoltál

Egyik kezével elengedi Carolt és lágyan és gyengéden végig simitja arcát balkezével uy hogy a kezének ujjvégei ajkának szélét is érinti, majd lecsusszan a nyakára is ahonnan elveszi.
- Olyan gyönyörű vagy nem tudom de valamit fel élesztettél bennem amit már rég nem éreztem, szeretnék veled beszélgetni kicsit jobban meg ismerni. adj egy esélyt.
Csak agy esélyt hogy megismerjelek, hogy milyen lány vagy igazából.

eközben két fúl bombázó plaza cicás lány sétál el mellettük aki gúnyosan nevetnek és az egyik halkan mégis halhatóan szól oda barátnőjenek
- Ez a csaj nem komplett, hogy így alázza a srácot, mikor két-kezét kéne össze tennie hogy egyáltalán szemet vetet rá és meg tiszteli figyelmével.
- ja tutira nem komplett, nézzen magára nem egy fúlós csaj mit kéreti itt magát.
- kotródjatok innen förmedek rájuk jó hangosan, ti semmirekellő plaza macák nem szász szórta hanem tízezerszer különb ö nálatok.
Az egyik srác ki Carol bunkó csávóját köti le a hangra oda siet és elkezdi kitaszigálni, ráncigálni a két csajt.
- igaza van a haveromnak ne szóljatok bele , tudjátok a szabályt na gyertek tűnjünk el innen
Vissza fordulok Carolhoz és így folytatom
- Kérlek beszélgessünk , menyünk valami csöndesebb helyre, vagy ha van kedved menyünk el autókázni?
Nekem mindegy csak ne hagy itt így most, ne legyen így vége ennek az estének. kérlek.

Ezzel elengedte Carolmásik kezét is, tudatosítva benne hogy nem akarja erőszakkal itt tartani.










Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dragon club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dragon club
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» NYC Club - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Belváros-
Ugrás: