Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Dragon club - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Dragon club - Page 2 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Dragon club - Page 2 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Dragon club - Page 2 EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Dragon club - Page 2 EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Dragon club - Page 2 EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Dragon club - Page 2 EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Dragon club - Page 2 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Dragon club - Page 2 EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Dragon club - Page 2 Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Dragon club

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyHétf. Márc. 18, 2013 9:33 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 555

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Azt hiszem most is egy csöppet túlreagáltam a dolgokat. mondhatnám, hogy csak a fotósok és az újságcikkek kereszttűzében élés az oka, de nem. Alapjáraton szeretem túlkomplikálni a dolgokat. Ez vagyok én. Bár ahogy így jobban belegondolok, még egyetlen gyanús alakba sem botlottam bele, aki az életem megkeserítői közül való volna. Sem a táncunk alatt, sem a csókunknál, sem pedig a pofonnál. Furcsa, de egészen megnyugtató. Így legalább nem kell Caleb-nek magyarázkodnom. nekem is lehetnek titkaim előtte, mint ahogy neki is vannak előttem. Sok minden rosszulesik azok közül, amiket tesz vagy mond, de nem tehetek semmit anélkül, hogy felfedném magunkat. De minden pillanattal nehezebb és nehezebb titkolóznom és bujkálnom a nagyvilág elől.
Ahogy elsétáltam a kis show műsorunk után, tudtam, hogy sok szempár szegeződik rám, de kettőben teljesen biztos voltam. Alexé-ben és az ismeretlen idegenében. Valahol a zsigereimben éreztem, hogy nem fogja szó nélkül hagyni az imént látottakat, és sajna igazam is lett.
- Állj csak meg csajszi egy pillanatra, hogy is van ez most? – szegezte nekem a kérdést, mint akinek olyan sok köze lenne hozzám, hogy rosszul érinti, ha nem kötöm az orrára az igazat, a saját életemmel kapcsolatba.
Ohh szegénykém, ha tudná, hogy mennyi minden csak látszat és átverés a környezetemben. Az egész életem, csak is a színészkedésről szól. Selejtes árú vagyok, de ezt nem fedhetem fel mindenki előtt. Akinek kell az úgy is tudja, mi a helyzet velem, akinek meg nem kell tudnia, az soha nem is fogja megtudni.
Már éppen készültem visszafordulni és a képébe kiabálni, hogy „Mégis mi a f@sz közöd van hozzá???” De mire ezt megtehettem volna, egy csapatnyi srác fogta közre és kezdett bele a figyelmének elterelésébe. Néhány elejtett hangfoszlányból rájöhettem, hogy nem nagyon ismerik egymást, de akkor mégis mire fel mondta, azokat a dolgokat az a másik srác?
„Hé haver, hagyd őket! Ne is foglalkozz vele, meg azzal a csajjal. Inkább gyere, igyál velünk párat. Ne is törődj azzal az egy lánnyal, hisz a pultnál vár két sokkal, de sokkal jobb csaj. Minek érnéd be eggyel, ha mindent duplán is meg kaphatsz? Na, ne kéresd már magad, gyere.” Futtattam át magamban az imént hallott mondatokat, és már siettem volna tovább, hogy elhagyhassam ezt a számomra elátkozott helyet, amikor valaki gyengéden, de mégis marasztalón ragadta meg a kezem.
Tudatában voltam annak, hogy ki lehet az, de nem szerettem volna a szemeibe nézni. Nem szerettem volna, az a lány lenni, akiben kellő „bánatos kiskutya” szemmel bűntudatot lehessen kicsalni. Végül mégis úgy döntöttem, hogy szembe kell vele néznem, így a mondandóját, már a szemeiben elmerülve hallgattam végig.
- Várj, kérlek hagy magyarázzam meg a dolgot. Bocsánat, nem tudtam mit teszek a felforrt vérem és ösztöneim vezetek. Beszéljük meg valahol a dolgot. Kár lenne hagyni, hogy egy ilyen szép este ilyen csúfos véget érjen, nem gondolod? – mondta miközben az arcán megjelent az a csibészes mosoly, amivel gyanítom, hogy már sok lányt megszabadított a bugyijától.
Miközben beszélt, kutató ujjai rátaláltak a másik kezemre is és, úgy ostromolt mondanivalójával.
- Alex! Kérlek, engedj. Nem okoztunk már így is elég nagy felfordulást? Mit szeretnél még? Én nem az a lány vagyok, akinek gondolsz. – feleltem, az utolsó szavaknál, elhaló hangon.
Nem akartam bonyodalmat a mai napon és szokásom szerint ismételten a remélt nyugalom helyett, egy jó kis zavaros estét sikerült magamnak kreálnom. Komolyan engem el kellene zárni egy lakatlan szigetre, és soha többé nem hozni haza.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyHétf. Márc. 18, 2013 8:15 am





Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Ez a csaj megint meglepett a reakciójával, válaszával.
úgy döntöttem fölösleges lenne vitába bonyolódni így hát csak egy nagy széles mosollyal reagáltam szavára és mosolygására. Ám a tánc utáni csókra adót reakciója teljesen váratlanul ért. A mondata mely így hangzót
- Mégis mi a francot képzelsz te magadról? – és az erős csattanós pofon utáni fájdalom térített magamhoz felforr vérem kábulatából.
Mégse fordult a fejemben hogy pofont kapok, bár az is igaz más se fordult meg a fejembe csak az ösztönöm a felforrt vérem és testem irányította a gondolatomat és késztetett cselekvésre.
Mégis ö így reagált bár szerintem nem tudta mit csinál mert ezzel leleplezte magát és a színjáték el repült, mint egy virágos mezőn, a felszálló pillangók hada, ha valaki a virágok közé dob valamit, vagy végig fut a mezőn
A tömeg éljenzése és tapsvihara abba marad egy két másodpercig minden hang abba maradt a clubban és a tekintetek ránk szegeződtek, majd majdnem mindenki elfordult, mint ha mise történt volna és egy újabb szám is felcsendült meg törve a csendet.
A srác akitől meg mentetem Carolt nem fordult el és a barátaim se , útobiak azért mert tudták hogy itt gond lesz és közbelépésre lesz szükség.
így is történt, a srác hangos mondattal szolt oda carolnak.
- Állj csak meg csajszi egy pillanatra, hogy is van ez most.
barátaim nem voltak restek azonnal közbe léptek és mind a négyen oda léptek a srác elé, a legjobb tesóm így szolt hozzá halkan.
- hé haver hagyd őket ne is foglalkozz vele meg azzal a csajjal inkább gyere igyál velünk párat. ne is törődj azzal az egy lánnyal hisz a pultnál vár két sokkal de sokkal jobb csaj, minek érnéd be egyel ha mindent duplán is kaphatsz? Na ne kéresd már magad gyere.
Ezzel elvezették a pult felé a srácot aki egy pár pillanatig még hátra hátra pillantott de aztán beletörődött a dologba és a barátaimmal italt kértek és elkezdtek inni.
Carol furcsállhat párdolgot, azt hogy lehet hogy mielőtt néhány lány elfordult, megvető lenező pislantást lehetett rajtuk észrevenni, plusz azt hogy a tömeg teljesen hidegen hadja a kis incidens mindenki ott folytatta ahol abba hagyta és szórakoznak tovább. A leginkább mégis azt tűnhet fel neki hogy sehol egy kattogó fényképezőgép se vaku villanás hiányolhatja a lesi fotósokat kik címlap sztorira való képet és anyagot akarnak. Meg azt is furcsállhatja hogy a négy srác miért volt olyan készséges hogy a srácot ne engedjék oda bár valószínűleg ezt tudja nem furcsállja hisz ez nyilvánvaló, ők a barátaim és nekem segítenek
eközben én se voltam tétlen míg ezek zajlottak, lágyan és gyengéden mégis marasztalóan kaptam el carol kezét
- Várj kérlek hagy magyarázzam meg a dolgot. Bocsánat nem tudtam mit teszek a fel forrt vérem és ösztöneim vezetek. Beszéljük meg valahol a dolgot. Kár lenne hagyni hogy egy ilyen szép este ilyen csúfos véget érjen, nem gondolod?
Mosolygókra és nézek a szemébe mivel beszélgetésemnél másik kezét is meg fogtam és szembe álltam vele.










Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyVas. Márc. 17, 2013 8:55 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 445

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Egész nap meg volt az a hátborzongató érzésem, hogy ma valami sorsdöntő fog velem történni. Erre most itt táncikálok egy olyan pasival, mint Alex. Aki ha jól olvasok a jelekből, egészen közel szeretne férkőzni hozzám. Az esetek nagy többségében nem is lenne ezzel semmiféle problémám, de mostanában eléggé kezdünk jó irányba haladni afelé, hogy Caleb és én felfedjük a kapcsolatunkat a nagyvilág előtt.
- Nem csak, hogy annak gondollak, hanem tudom, hogy az vagy. A kettő nem ugyan az, drága Alex. – válaszoltam mosolyogva, a mondandója többi részét válaszra sem méltatva.
Abban, hogy mennyire vagyok ügyes táncos, sosem voltam igazán biztos, de most remélni mertem, hogy leszek annyira ügyes, hogy tartani tudjam majd a zene tempóját és megfelelően táncoljam el a lépéseket.
Ahogy a ritmus átjárta a testem minden apró centiméterét, a bennem lakozó tűz úgy kezdett egyre jobban a felszínre törni. A tűz amely szinte felemésztett. A külvilágot kizárva, csak és kizárólag egymásra koncentrálva sodródtunk az árral. Néha teljesen elfelejtettem, hogy hol is vagyok és, hogy rajtunk kettőnkön kívül még oly sok mindenki van a teremben. Bár ahogy azt reméltem mindenki elszállingózott az utunkból miközben majdnem minden szegletét körbejártuk a tánctérnek. Annyira ráhangolódtunk a zene ritmusára és egymás szívverésének dallamos dobolására, mint ha eggyé forrtunk volna.
Hol ő kezdett bele egy hajmeresztően különleges táncmozdulatba, amire nekem kellett egy újabb igazán perzselő mozdulattal válaszolnom, hol pedig én követtem el ugyanezt. Ahogy a dallam minden egyes taktussal közelebb került a végéhez, mi is egyre kevésbé hajtottuk a másikat gyors mozdulatsorozatokba, mígnem a végén a karja nyújtott támaszt a hátrahajtott gerincemnek, és jobb combomon nyugvó keze, térített magamhoz, a tapsoló és füttyögő ”közönség” észleléséhez.
Az eszeveszett tempót diktáló kettősünk, teljesen úgy nézhetett ki, mint egy profi táncospár, akik most fejezték be a „nagy” bemutatót egy neves táncversenyen. Viszont ettől eltekintve semmi sem volt más, mint egy kifárasztó konditermi edzés után. Egyetlen aprócska nem elfelejtendő dolgot leszámítva. Azt, hogy egy óvatlan pillanatomban alkalma nyílt arra, hogy egy lágy, mégis tűztől izzó, szenvedélyes csókkal támadjon le.
A pillanat tört része elegendő volt ahhoz, hogy újra átfusson rajtam a felismerés, aminek már a legelső pillanattól belém kellett volna hasítani. Így egy nem túl hirtelen, de azért elég sebes mozdulattal kaptam el a lábam az oldalától és egyenesedtem fel ahhoz, hogy még időben meg tudjam szakítani a csókunkat. A következő pillanatban pedig már a tenyerem csattant jókora hanggal az arcán.
- Mégis mi a francot képzelsz te magadról? – vetettem oda neki a szavaimat, miközben hitetlenkedőn néztem az arcára és már fordultam is el tőle, hogy a lehető leghamarabb elkerüljek a közeléből. Még így is, hogy a tudatában vagyok annak, hogy lebuktattam saját magamat a másik pasi előtt, akitől egyenesen Alex karjaiba menekültem.




A hozzászólást Caroline A. Wellington összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 18, 2013 9:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyVas. Márc. 17, 2013 6:39 am







Új lap - 1






Nicsak ki van itt



tag: Caroline ? word count: ###

notes: Megtalálta Zsák A Foltját!




Ez a csaj tényleg nem semmi, gondolom magamba, sok lány volt már életemben és sokakkal játszadoztam de ez a csaj fojtón meglep most is az egyik válaszával.
- Nem értem miért vagy így meglepődve. Elég régóta élek már New York-ban ahhoz, hogy ismerjem a hozzád hasonló mucsó-macsókat. Én pedig…. Maradjunk annyiban, hogy szeretek a tűzzel játszani. –
Nem tudom mi üthetett belém, de hiába mosolygót rám temérdek nő még is Carol mosolya valahogy elvarázsolt. Légy észnél haver mondtam magamnak biztatólag nem szabad hogy el veszítsd itt a fejed.
így hát egy szép mosoly kíséretében válaszoltam neki.
- Ó szóval azt hiszed ismered a mucsó-macsókat, és engem is annak nézel nem szép az elő ítélet. Ami meg a tüzel játszást illeti szépséges párduclány, azzal meg jó ha vigyázol, hisz így könnyen lehet hogy rá fázol.
Még jobban meg lepődtem mikor magamhoz rántottam hogy táncoljunk tangót és fel tetem pimaszul a kérdést hogy szabad-e a tánc. és hogy vezetem. Ő csak annyit reagált hogy majd vezet a ritmus. A tán tudásomra még sose volt panasz most mégis valamilyen szinten át engedtem az irányítás, magam se tudom miért neki. ahogy táncoltunk felforrt a vérem és egyre vadabbul vert a szívem, az egész olyan magával ragadó volt. Csak forogtunk táncoltunk be járva az egész táncteret. barátaimat ara kényszerítve hogy ők is húzódjanak félre. Mi uraltuk a tánctért, mégis minket a tánc ritmusa uralt. Abban a pillanatban semmi nem volt fontosabb semmin nem gondolkoztam csak ösztönösen tudatalatti önfeledtséggel és mámorral élveztem a táncot. Mely során teljesen egyé váltunk, szinte még a levegőt is egyszerre vettük teljesen magával ragadót. Az idő is megállt és mint ha mindenki ködé vált volna, nem volt más ott csak ő meg én na meg a zene. A szemkontaktust majdnem mindig fenntartottuk, elvesztünk egy más tekintetében. Egy idő után azt se tudtam én mozgatom-e öt vagy ö mozgat engem. A zene irányítót minket, és ha akartuk se tudtuk volna abba hagyni a mozgást legalábbis én úgy éreztem. Végül még azt se tudtam hogy a saját szívdobogásom az amit halok vagy az övé. teljesen egyek lettünk, de ez nem is jó szó rá hisz szavakkal leírhatatlan az egész. Annyit tudtam hogy néha vakmerő tánc figurákat is alkalmaztunk és felkavaró perzselő volt minden érintés amit váltottunk közben, mégse érdekelt hisz nem fájt, épen hogy még jóban feltüzelt.
A zene lassan halkulni kezdet és mi is lassítottunk majd egy pózban ragadva megálltunk. Ő karomra hajolva jobb lábával derekamat átfonva állt meg, én meg tartottam miközben jobb kezem formás combján pihent. időbe telt mire ráeszméltem hogy hol is vagyok és mire eljutott a tömeg üdvrivalgása és tapsa hozzám. Mind a ketten hevesen lihegtünk. időbe telt mire össze szedtem magam. Egyetlen egy gondolat motoszkált a fejemben. Itt az alkalom hogy meg csókold. Lágyan mégis tűztől égetve hajoltam kicsit közelebb hozzá már éreztem a kieresztet levegőjének szelőjét. Lágyan mégis szenvedélyesen csókot leheltem ajkaira.









Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptySzomb. Márc. 16, 2013 9:03 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: ###

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Tetszett ahogy minden mozdulatával reagált a mi kis játékunkra. Nem csak ügyes színész, de jó csapatjátékos is. Ahogy a zene ritmusára ringatózott a testünk, istenien éreztem magam. Nagyon felszabadító érzés volt, elbújni minden kutató tekintet elől. Szeretem Caleb klubját is, de ott már mindenki ismer és a nagyfőnök, figyelő tekintete, állandóan követi minden lépésemet. Itt viszont olyan lehetek, mint mindenki más. Egy hétköznapi, kissé híres, de átlagos vendég.
- Nem értem miért vagy így meglepődve. Elég régóta élek már New York-ban ahhoz, hogy ismerjem a hozzád hasonló mucsó-macsókat. Én pedig…. Maradjunk annyiban, hogy szeretek a tűzzel játszani. – válaszoltam miközben huncut mosolyommal jutalmaztam meg az újdonsült táncpartnerem.
Abban a pillanatban, amikor felcsendült az általam olyan jól ismert tangó táncoláshoz, tökéletesen illeszkedő dallam, már tudtam is, hogy a nagyi táncóráiért most az egyszer hálás vagyok. Ahogy magához rántott, hogy táncoljunk, szinte repültem a karjaiba és rögtön meg is éreztem magamon a terem hatalmas tömegének tekintetét. Tudtam, hogy ebből új címlap sztori fog kialakulni. De valahogy, most ez érdekelt a legkevésbé. Sokkal inkább szerettem volna, végre elmerülni, egy kiadós, erotikus táncban, mintsem a külvilággal foglalkozzam.
- Majd vezet a ritmus. – kacsintottam rá bohókásan, miközben már bele is kezdtünk a táncba.
Imádok tangózni, annyira impulzív ez a műfaj és váratlan isi. Sosem tudhatod, mi lesz majd a következő lépés. Nincsenek szabályok, nincsenek korlátok, amelyek börtönbe zárnának. Minden pontosan úgy alakul, ahogyan azt szeretném. Pontosan úgy mint az életemben is.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptySzomb. Márc. 16, 2013 8:08 am

Még mindig nem térek magamhoz hogy milyen jól játssza még mindig a szerepét és hogy nem hagyta abba ezzel el bűvölt Fülemben csak úgy zenélt a hangja a hogy fülembe duruzsolta.
- Ennek ellenére még is azt kell mondanom, hogy igazán leköteleztél. –
lágyan a fülébe súgtam hogy nincs mit és hogy tényleg részemről az öröm és a megtiszteltetés hogy segíthetem egy ilyen gyógyőrűen szép tündéri teremtésnek. S közben remélem hogy parfümöm megteszi a kelő hatást, hisz nem valami olcsó kis vacak hanem playboy méghozzá kifejezetten nekem készíttet kevert illat anyagokkal
A nevére kreált kis versike is megtette a hatást. Kicsit élhúzódót tőlem és e szavakat mondta.
- Ennyire kedves bókot még soha nem kaptam senkitől, nem hogy egy ilyen nagykutyától, mint amilyen te vagy Alex.
Mondatát halva azt hitem hogy sínen vagyok ám a mondat végén ott rejtőzőt a játékos bolondos shit Test.
Ó szóval így játszunk , hát rendben gondoltam magamban és e kép reagáltam. Miközben a szemem a drágakőként ragyogó szemébe meredt.
- Én nagykutya? ezt ép te mondod Carol, te sem vagy ép házi cica kis párduclány, jól ki főzted ezt a trükköt is nem de?
Még mielőtt válaszolhatót volna véget ért a szám és hirtelen egy latin szám szólalt meg mire a tömeg körülöttünk oszolni kezdet mindenki a tánc parkettszélén körbe állt kivéve a haveri társóságot ok fent maradtak táncolni. A latin szám egy argentin tangó dancesitett változata melyet jól tudtam hogy a DJ csak nekem rakott be, hogy vigyem táncba a csajt.
Nem is habozok máris magamhoz rántom ismét és jobb kezét meg fogva már ne ki is kezdenék a táncnak.
Hisz ha jól gondolom nem fogja leleplezni magát a kis párduclányka, és a kis csapda, vagy játék miat most úgy érezheti magát mint ha csődörbor, vödörbe került volna.
Ám azért még pimaszul a fülébe súgom
- Szabad ere a táncra hölgyem, és ne féljen ha kel vezetem szívesen? Mosolygok rá és ha nem húzódik el már táncolunk is.
Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptySzomb. Márc. 16, 2013 6:17 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: ###

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Meg kell mondanom, igazán tetszett, hogy egy ismeretlen srác csak úgy belemegy a játékaimba. Szeretem, ha játszadozhatok, ez amolyan előjáték féleség volt számomra a megismerkedés előtt. Arról nem is beszélve, hogy így bármelyik énemet megmutathatom neki, anélkül, hogy az igaziról lerántanám a leplet.
Játékos, bolondos, szexi és kicsit esetlen. Azt hiszem ez a mai felhozatal. Sok mindenben nem különbözik az igazi valómtól, de néha nem árt a látszatot fent tartani.
Szavai hallatán csintalan mosoly kúszott az arcomra. Vajmi kevés esélyt láttam rá, hogy ismerik egymást, de úgy tűnik mégis csak beröppent egy kis porszem a gépezetbe. Mikor egyik karját gyengéden a derekam köré fonta és még közelebb vont magához, majdhogy nem vészjósló közelségbe, eldöntöttem, hogy ha lúd akkor már legyen jó kövér az a nyavalyás madár.
- Ennek ellenére még is azt kell mondanom, hogy igazán leköteleztél. – duruzsoltam a fülébe, miközben közelebb hajoltam, és tudtam, hogy messziről egészen úgy festünk, mint egy ölelkező szerelmespár.
Amiket mondott, egészen olyan hatást keltettek bennem, mint ha egy jól betanult versrészletből származnának, de azért nagyon érdekesnek találtam. Sőt egészen elvarázsoltak.
- Ennyire kedves bókot még soha nem kaptam senkitől, nem hogy egy ilyen nagykutyától, mint amilyen te vagy Alex. – húzódtam hátrébb egy kicsit, és mélyen elmerültem a tekintetébe.
Van valami megmagyarázhatatlan ebben a pasiban, ami egyszerre vonzz, és egyszerre taszít. Nem tudnám megmondani mi a fészkes fene lehet az, de átkozottul erőteljes érzés, ami ha őszinte akarok lenni, hátborzongatóan hatott rám.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 12:17 pm

Amint a csajt szemből is láttam már tudtam hogy ki hisz a mi újságunkban is sokszor szerepel róla kép és cikk. Mindig is meg akartam vele ismerkedni és ím a sors fintora hogy sikerült is.
Örömmel konstatáltam hogy megmentetem a sztár hölgyet egy durva incidenstől.
Látom meglepte hogy tudom mi a kedvenc dala hisz a szemöldökét felhúzta kérdőn.
Tegye úgyse árulom el hogy szinte mindent tudok róla hisz folyton átkel olvasnom a cikkeket mielőtt a nyomdába kerülnének.
de legalább a club tetszik neki legalábbis az arcáról ezt olvasom le.
Hangja csak úgy cseng a hangzavarba mint egy lágy dallam. mikor is meg köszöni hogy fedeztem.
- Nincs mit szívesen tetem a srác egy tapló. villantok egy mosolyt a hölgyre.
Közben megérkeztünk a tánc parkettre és mivel a srác még mindig néz kábán fel se fogta szerintem hogy mi történt. Így az egyik karomat a hölgy derekára tetem és kicsit közelebb húztam magam hoz már ha hadja.
- Etika ilyen helyen az ritka mint a fehér hóló. S mondtam már rá se ránts nincs mit részemről az öröm. Mosoly felé megint.
Rám mosolygót és bemutatkozott, mint ha nem tudnám a nevét és hogy ki én is bemutatkozom.
- A nevem Alex és örvendek a szerencsének hogy megismerhetlek kedves bájos Carolina, kinek neve olyan szép és gyönyörű mint a viola.
Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 11:54 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: ###

notes: szép kis páros vagyunk mi ketten Razz




Annyira hálás voltam ennek az idegennek, aki valószínűleg egy durva incidenstől mentett meg. Az sem izgatott, hogy ennyire beleéli magát a játszadozásba. Az viszont igazán érdekelt volna, hogy honnan tudja melyik az egyik kedvenc dalom.
- Még, hogy a mi dalunk mi? – vontam fel a szemöldököm kérdőn, miközben sodródtam az árral.
Imádtam ezt a dalt és ezt az egész helyet. Sokkal lazább és vagányabb volt, mint az eddigi klubok ahol jártam.
- Amúgy pedig igazán köszönöm, hogy fedeztél. – kezdtem el hálálkodni, miközben megérkeztünk a táncparkettre és a zene ritmusára kezdtünk el mozogni.
- Tudom, hogy nem volt túl etikus ilyet kérni, de hálás vagyok érte, hogy megtetted. – mosolyogtamviolet majd egy pillanatnyi hatásszünet után folytattam.
– Amúgy Caroline vagyok. – néztem mélyen az ismerős idegen káprázatos szemeibe.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 11:28 am

Ahogy ott álldogáltam a lány már ki is kecmergett a srác karjaiból és köszönetet mondva tovább is állt volna de a srác megragadta a karját és oda szólt neki.
- Hé kislány… Azt hiszem én ismerlek téged valahonnan
A lány kirángatja a kezét és röviden közli vele hogy.
- Lehet, hogy már találkoztunk egyszer, vagy láttál valahol az utcán. –
Ám a srác nem tágít mire a csaj meglepő dolgot tesz rám néz és úgy köszönt mint ha a pasija lenék. és oda sétál hozzám és belém karol.
- Igen itt vagyok, bocs de a srácok feltartottak tudod milyenek.
Bájosan mosolygok és úszok az árral mikor is oda rángat a sráchoz és meg kérdezi hogy ismerem-e.
- Nem drágám nem ismerem, talán itt látott téged valamikor kincsem.
Erre egy puszit adok a csaj arcára nyomatékosítva hogy tényleg a csajom.
- De uram köszönöm a segítséget, hagy hívjam meg önt és partnereit egy italra.
Hé szolok a pultban álló csajszinak, az Úr és a hölgyek vendégeim egy italra , bármit kérnek írja a számlám hoz. Most ha meg bocsát táncolnék mert ez a mi dalunk kincsem.

Húzom magammal a csajt a táncparkett felé már ha hadja de valoszinüleg engedi.


Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 10:59 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 321

notes: na már alakulunk Smile




Hatalmas sürgésforgolódás, még nagyobb lökdösődés. Mégis mire számítottam amikor idejöttem? Nem tudom, de mindenesetre nem éppen arra, hogy egy nőcsábász karjaiban fogok kikötni. Így amikor visszanyertem végre az egyensúlyomat, gyorsan eltoltam magam az ismeretlen sráctól, majd egy halovány mosoly társaságában kezdtem el hozzá beszélni.
- Még egyszer köszi a megmentést. – mondtam és már léptem volna arrébb, amikor elkapta a karom.
- Hé kislány… Azt hiszem én ismerlek téged valahonnan. – méregetett, egészen hátborzongató stílusban.
Komolyan mondom kirázott attól a pasitól a hideg. Még szerencse, hogy elég jól tudom kezelni az ilyen helyzeteket és embereket.
- Lehet, hogy már találkoztunk egyszer, vagy láttál valahol az utcán. – feleltem, miközben elrántottam a karomat, és még egy lépést hátráltam.
Nyilvánvaló, hogy vonzom a bajt, és az is, hogy hiába minden ismeretség, még így is van amikor szeretnék láthatatlanná válni. Viszont ha már így alakult akkor legyen. Játszunk egy kicsit. Lehet, hogy ezzel nagyobbat kockáztatok, mint ha csak simán leépíteném a csávót, de nem baj. Ma nem foglalkozom ilyen kis apróságokkal. Nincs itt se Caleb, se senki más, szóval hajrá.
- De ha gondolod, akkor megkérdezhetjük a barátomat, hátha ő tudja. Rögtön elő is kerítem… - álltam lábujjhegyre és kutakodtam a tömegben, hátha találok valakit, aki ki tudna segíteni.
Abban a pillanatban pedig megláttam egy igazán jóképű, tipikus nőcsábász pasit. Tudtam, hogy nincs más választásom. csak ő segíthet ki engem, és talán nem néz totálisan dilisnek amikor belerángatom a kis piti ügyeimbe.
- Áhh hát itt is van. – Mosolyodtam el, mint ha tényleg ismerném és szeretném. Gyorsan odasétáltam hozzá és belékarolva, kezdtem el magam után húzni.
- Drágám, azt hiszem egy picit többet ittam, mint kellett volna. De ez a nagyon kedves srác segített, hogy ne törjem ki a nyakam, és azt állítja, hogy ismerjük egymást. Neked, nem ismerős? Mert őszintén megvallva nekem fogalmam sincs, arról ki lehet. – néztem fel az ismeretlen illetősre, és ilyenkor adok hálát azért, hogy színésznő vagyok. Legalább kamuzni már profi szinten tudok.


Vissza az elejére Go down
Alexander Saimon
Nőcsábász
Nőcsábász
Alexander Saimon


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 14.
♫♪ Korom : 36
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Extrém sportok, Autóversenyzés és arszoft.
♫♪ Humor : Valakiszerint van valakiszerint nincs, dönsd el te magad.

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 10:25 am

Mint minden este most is nagybátyámnál töltöttem az estémet. A club mint mindig zsúfolásig televolt mint mindig most is a galérián ültem a haverjaimmal. Úgy hogy le lásak a pultra, hát ha látok valami prédát mára.
Hirtelen meg is akadt a szemem egy gesztenye barna hajú szépséget még nem láttam itt. sorra rendeli az italt és az egyik pincér csajtól meg is tudtam milyen italt rendel. Ami még jóban felkeltette érdeklődésemet. Szóltam a srácoknak hogy bocs de mennem kel. Mire a legjobb haverom így szól.
- Na nézd már megint találtál egy prédát, ma kit fogsz alakítani testvér?
- Még nem tudom de az biztos hogy ma vele töltöm az éjszakát.
Kajánul vigyorgok és elindulok le a galériáról. Ám amint le értem egy csaj állít meg.
- Gyere szép fiú táncoljunk.
Végig mérem a lányt szőke kb. 19 éves vörös szoknyás vörös topos csaly aki valoszinüleg extazizot.
- Kösz most nem de a barátaim fent vannak és biztos akad köztük aki akar táncolni veled.
Oda szolok a lépcsőnél álló biztonsági őrnek hogy engedje fel. A csaj fel sétál, ahogy lépdel fel fele végig követem míg félnem ér a galériára formás egy lökhárítója van főleg eben a feszülős vörös miniben. Meg fordulok és újra célba veszem a kiszemelt lányt ám mielőtt oda érnék egy srác és két csaj alja utamat és a lány épen indulni készül ám fel álláskor megbotlik és a srác karjában köt ki.
Ez egy kis pech, de a csata még nem veszett el, csak nem olyan ostoba a srác hogy ezt a fekete bögyöst és ezt a szende kis barna csajt lecserélje a kiszemeltemmel. Mindegy egyenlőre kivárom mi lesz és álok a srác mögött.


A hozzászólást Alexander Saimon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 15, 2013 11:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline A. Wellington
Sztár
Sztár
Caroline A. Wellington


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 12.
♫♪ Korom : 31
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : éneklés, fotózás, tánc
♫♪ Humor : Majd te megmondod ;)

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 9:50 am






Nicsak ki van itt



tag: Alex    ☆    word count: 300

notes: Ezer bocsi de nem sikerült jobbat összehoznom Embarassed




Világ életemben utáltam a megemlékezős meg évfordulós dolgokat. De mióta Adam és én szakítottunk azóta még jobban utálom őket. Talán ez lehetett a vezérlő erő, ami miatt ma este elindultam egy kis felfedező útra. Meglepő élményekben van részem amióta felfedeztek. Ekkora népszerűségre soha nem is számítottam, viszont most amikor már felismernek, minden sokkal izgisebb. A tomboló tömeg ami magával ragadott, egyenesen egy Dragon Club nevű helyre tömörült. Nem is volt rossz választás, főleg olyan alkalmakra ha az ember felejteni szeretne.
Amikor beléptem az ajtón, már is érezhető volt a tomboló emberek testéből áradó melegség és a pia szag ami masszívan körbelengte az egész épület belsejét. De ami most engem jobban izgatott az a lüktető életerőre emlékeztető zene volt és az, hogy minél hamarabb megtaláljam a bárpultot. Az izzadt és szorosan egymáshoz simuló testek között átpréselve magam, rövidesen meg is találtam amire vártam. Azonnal a pulthoz mentem és máris a pultos csaj tudtára adtam, hogy egy Margaritát szeretnék, lehetőleg minél gyorsabban. Azt hinné az ember, hogy egy ilyen helyen ahová egyedül megy, legalább nyugodtan és legfőképpen egyedül lehet, de valami miatt ez nem mindig alakul így. A bárpultnál ücsörögve és a koktélomat szürcsölve, éreztem, hogy egyre több tekintet szegeződik rám.
Rövid időn belül már a második Margarita koktélom után úgy éreztem ebből épp elég volt mára, úgyhogy megpróbáltam felállni, de ez mégsem bizonyulta akkora ötletnek, ugyanis a bárszékről leszállva egy kicsit megbicsaklott a bokám, így egy ismeretlen, de egyben érdekes srác karjaiban kötöttem ki, aki a bárpult mellett ácsorgott két csajszi társaságában. A történtektől egy kissé zavarba jöttem, úgyhogy csak egy bizonytalan bocsánatkérésre futotta tőlem.
- Bocsi..., nem volt szándékos, csak beakadt a cipőm sarka, valószínűleg az lehetett a bűnös. - mondtam mosolyogva és megpróbáltam felállni miközben ő végig megtartott erős karjaival.


Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Dragon club   Dragon club - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 9:18 am

New York legfelkapottabb szórakozó helye. ide jár minden hiresség, fontos ember és azok akik meg bírják fizetni a belépő árát.
A club az Empire State Buildinghez vezető fő úton található 3 utcányi távolságban. A club épülete egy 12 emeletes hotel és egy bevásárló centrum között fekszik. A club a hotellal és a bevásárló központtal együtt azt a benyomást kelti mint ha Kínába Csöppentünk volna. A Club Lila színben tündököl körben több színben világító ledsorok vannak hogy felkeltsék az emberek figyelmét. A klub bejárata egy ősréginek tűnő kézi mintákkal díszített kétszárnyú fa ajtó. Melyet Márvány tetős és gránit sárkány oszlopokkal tartót utcáig kinyúló kapu alj ékesíti Ez akadályozza meg hogy az épület előtt kiszálló vendégek felet legyen fedél mikor esőben kiszállnak Baloldalt egy kis bódé áll ahol a parkoló örök tanyáznak, kik a plaza parkolójába szállítják az autókat, hisz a clubnak ott saját emelete van. A clubnak a legnagyobbrészt előnye nem más mint a club legfölsőbb szabálya. A bejáratnál tábla jelzi ezt a falon.
Ami a clubban történik az a clubban is marad. A club tulaja fia ötletén felbátorodva, úgy döntőt mivel jók a kapcsolatai ezt kihasználva szerződéseket kötőt e szabály betartására irányulva, a többi újság tulajával és a híradó csatornákkal. Senki se merészel semmilyen felvételt készíteni bent vagy fotót és nem vásárol meg semmilyen anyagot ami bent készült. Jó sok pénzébe és ígéretek árán de sikerült ezt elírni Jelenleg a clubban csak a biztonsági berendezés ami rögzíti a dolgokat pár több terra byte-os meghajtóra ami több szintű kódolással védet és csak 3 személy fér hozzá a club vezetője És a club tulaja és fia.
A club ha az ember belép azt láthatja hogy szemben van a hosszú bár pult mely mellet jobbra egy sarok lépcső vezet fel egy galériához ahol a vip vendégeknek vannak bokszok plusz a club irodába is onnan lehet bejutni bár az a másik oldalt van mivel a galéria körbe veszi a clubot a lépcsős oldalon a galérián kap helyet a Club DJ-je is a berendezésével, hogy ne zavarja minden jöttment mégis rálásson a tánc térre. Az irodába a bárpult mögötti ajtó után levő teremből is fel lehet jutni, innen nyílik a raktár és a hátsó kijárat is mely a hotel és a club között fekvő zsák utcába nyílik
A galéria a alatt kisebb bokszok vannak asztalokkal és hozzá tartozó kanapékkal és székekkel ezt csak egy folyosóra nyíló nyílt átjáró szakítja meg mind két oldalt. A bejárat felől a jobboldali átjárót választva egy folyosóra jutunk ahol több ajtó található mind két oldalt, kis szobákkal A baloldali átjáróba belépve első két ajtós bejáraton belépve a club kaszinója tárul elénk, játék gépek és asztalokon játszható játékok várják a be térőket Míg a másik ajtót választva a club szórakozó centerében kötünk ki. Privát házimozi és hang rendszerrel van felszerelve, kanapékkal
A galéria csak vip tagoknak van fenntartva a lépcső élőt őrrel A bejáratnál is két őr van. A jegyek nem olcsók ám van rajta körben egy szöveg a fő szabályról, így tehát a jegymegvásárlásával elfogadod azt. Így bíróságilag perelhető vagy ha rögzítesz bent bármit is. Eddig még nem kelet pereskedni a vendégeknek tetszik hogy itt szabadok lehetnek és nem kel félniük attól hogy ezért valaki megdorgálja őket A plafonról számos világító test és pár kis diszkógomb log le a meg felellő fények elérése érdekében, plusz a füst gép kivezetése is itt vannak.


A hozzászólást Anora Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 17, 2013 5:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dragon club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragon club   Dragon club - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dragon club
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NYC Club - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Belváros-
Ugrás: