Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Kávézó     EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Kávézó     EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Kávézó     EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Kávézó     EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Kávézó     EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Kávézó     EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Kávézó     EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Kávézó     EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Kávézó     EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Kávézó     Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Kávézó

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Dilen Doherty
Felnött
Felnött
Dilen Doherty


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 15.
♫♪ Korom : 35
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : gitározom
♫♪ Humor : Sok esetben értem a poént, és szeretem is (:

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptySzer. Júl. 03, 2013 11:57 pm

Sophia & Dilen

Miután beült a taxiba, én magam is beszálltam. Egy cseppet volt csak furcsa a dolog, hogy miután bemondta címét, már invitált is magához egy italra. Nem tudom rettegnem kellene e, hogy esetleg  több is lenne belőle mint egy röpke ital, hiszen a legutóbbi kapcsolatomon sem vagyok igazán túl… minden esetre tudtam, nem bánthatom meg. Nem tehetem meg azt a luxust, hogy pont én viselkedjek bunkó módon másokkal, mikor ez a lehető legmesszebb áll tőlem.
-Köszönöm a meghívást…-bólintottam rá. Azt persze már nem mondtam, hogy nem maradhatok sokáig, hiszen egyéb kötelezettségeimnek is eleget kell tennem. Előszedtem zsebemből telefonomat, majd írtam egy üzenetet az Édesanyámnak, hogy kicsit később megyek, mert összefutottam egy ismerőssel, de addig ne kezdjen el pakolni nélkülem.
Tudtam, hogy megérti, és nem lesz mérges rám.  És ha persze még azt is elmondom, hogy egy lánnyal találkoztam, nos akkor meg ő lesz az, aki kérdésekkel fog majd bombázni.
Egy pillanatra lemerevedtem mikor a lány hozzám bújt. Éreztem vacogását, ami arra ösztökélt, hogy levegyem kabátom, és a vállára terítsem. Szerencsére sosem voltam az a hű de fázós fajta,  meg aztán én nem áztam el annyira, mint ahogy ő maga. Persze arra rásegített talán egy aprónak mondható pech széria is.
Kérdésére csak kabátom átadása után feleltem.
-Nem tudom… nem szoktam alkoholt fogyasztani…-feleltem őszintén, miközben sárbarna lélektükreim rá szegeztem.

.




Bocsánat a késlekedésért :$
Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyKedd Jún. 11, 2013 6:00 am




Láttam, hogy próbálja visszatartani a nevetést ami nekem nagyon is tetszett bár szinte olyan fejjel nézet rám, mint akit hidegen hagyok. Nem szoktam meg ezt egy férfitól sem sokkal jobban szeretem, ha kényeztetnek és körül zsongnak. Ott álltam vizesen és éreztem, hogy a sminkem is már csöpög. Nagy lelkűen le intett egy taxit és beültem.
-Nable streetre kérem! - Mondtam a sofőrnek.
-Meghívhatlak magamhoz egy italra remélem elfogadod-Néztem rá csillogó irisszel és suggalva tekintettemmel, hogy mindennél jobban szeretném, hogy eljöjjön.
Mindig is féltem az ilyenektől, mert Dean nem bírta azt, hogy én jómóduan élek és nem tudom, hogy hogyna fog majd reagálni Dilen.
-Milyen italhoz lenne majd kedved?-Kérdeztem miközben az autók tömb kellege széguldott el mellettünk. New York nem egy egyszerű város dudálás itt nem azt jelenti, hogy mindenki menjen el melegebb éghajlatra inkább az a fajta köszönés erre. Ebbe kicsit belemosolyodtam miközben mondtam.
Hirtelen vacogni kezdtem és nem érdekelt semmi, megfogtam Dilent és magamhoz szorítottam és csak úgy kopogtak a fogaim ahogy egymáshoz ütődtek.
Vissza az elejére Go down
Dilen Doherty
Felnött
Felnött
Dilen Doherty


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 15.
♫♪ Korom : 35
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : gitározom
♫♪ Humor : Sok esetben értem a poént, és szeretem is (:

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyVas. Jún. 02, 2013 9:42 pm

Sophia & Dilen

Első benyomást furcsa módon lehet beállítani az emberekben. Kapásból mondhatnám azt is, a lányka eléggé szerencsétlen, ám az is lehet, csak a mai napon mondható egy leheletnyit pechesnek. Talán én váltottam ki azzal, hogy nekimentem. Elvégre mennyi minden lehetséges csak abból az okból kifolyólag, hogy ráborítottam azt a bögre teát.
Az eső lassan rákezdett, s mialatt egyre jobban szemergélt, a lány berántott egy ponyva alá. Engem annyira nem izgatott az elázás, s egy cseppet talán még mulattatott is a dolog.
Mikor a felgyülemlett víz szinte a szó legszorosabb értelmében a nyakába zúdult, legszívesebben elröhögtem volna magam, ám valahogy még sem tettem meg.
Helyette levettem bőrkabátom, majd a lány vállára akasztottam.
-Tessék… így talán jobb lesz!- egy pillanatra körbepillantottam Taxi után lesve, hiszen azt mégsem gondolhattam, hogy majd összeázva itt fog szobrozni az esőben. –Jobb lenne ha fognánk egy taxit…
Azzal már ki is léptem a paraván alól, s a hideg esőzésben lendítettem kezem, s szinte a lehetetlennel próbálkoztam.
Vagy kétszer mentek el mellettem, mire a következő megállt előttem, majd kinyitottam az ajtót. Tekintetem a lány felé fordítottam, majd intettem neki.
-Gyere!!-ha jött, akkor megvártam míg beszáll, ellenkező esetben elnézését kértem, elköszöntem s beszálltam egymagam a taxiba. Ám ha odajött, megvártam míg beszál, s csak aztán huppantam be én is mellé. Pontos elképzelésem nem volt még is hová lehetne menni ilyen időben, de abban biztos voltam, a lánynak mihamarabb száraz ruha kell, ha csak nem akar bedagadt orral, és tüdőgyulladással gazdagodni.

.



Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptySzomb. Jún. 01, 2013 7:39 am




Édes mosolya engem is mosolyra késztettet. A főnöke nem volt mérges sőt inkább örült neki, hogy növeltem a forgalmat.
-Meddig?-Sült le arcomról a boldogság. Elvarázsolt engem ez a fiú. És egyszer csak dörögni kezdett, remélem nem most kez el esni az eső. Fel néztem, de még tiszta volt az ég, de mögülem feketeség jött.
-Ez csak egy ruha..-Mondtam és biztos vagyok benne bárki más aki ért a divathoz most azzal jönne, nem dehogy hiszen ez egy eredeti Versace. De engem nem érdekeltek az anyagi javak csak a szívből jövőek.
-Igen, de leg inkább a teával támadó emberek jönnek be-Húztanm a szám, d enem bírtam ki nevetés nélkül.
Ekkor még nagyobbat szólt az ég és esni kezdett hatalmas szemekkel.
-Ilyen nincs-Nevettem fel miközben a hajam amit kb 3 óra volt beállítani elázott.
-Gyere-Mondtam, majd megfogtam a kezét és egy bódé alá húzodtunk, majd rá néztem és gyorsan el is engedtem.
Persze, hogy pont a legrosszabb helyen álltam meg ahol éppen a férfi a napellenzőt felnyomta és ami víztömeg benne volt mind rám esett.
-Nem az én napom-Mondtam dideregve.
Vissza az elejére Go down
Dilen Doherty
Felnött
Felnött
Dilen Doherty


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 15.
♫♪ Korom : 35
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : gitározom
♫♪ Humor : Sok esetben értem a poént, és szeretem is (:

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyHétf. Május 27, 2013 10:14 pm

Sophia & Dilen

Mikor ma reggel felkeltem, az eszem ágában sem fordult meg, hogy egy nálam ezerszer rangosabb személlyel futhatok majd össze, szinte a szó legszorosabb értelmében. Furcsa egybeesések hada azt hiszem az is, hogy a főnököm nem kezdett el arénázni, csak azért mert valaki beállt a pult mögé az ő engedélye nélkül. Ellentmond a szabályzattal, és még rengeteg mindennel ami őszerinte annyira fontos. Igaz, kedves lánynak tűnik, de abban is lehet valami, hogy pusztán mások előtt le akar járatni, s ezért próbál úgymond a bizalmamba férkőzni. Furcsa vagy sem, valahogy ez az utolsó dolog amit kinézek az emberekből.
Nem vagyok egy kisdarab az egyszer biztos, így aztán szinte nincs értelme félelmet gyakorolnom. Majd ha talán egyszer megakarnak késelni, nos akkor majd félni fogok. De addig…
Gondolatvilágomból a lány kérdése szakított ki.
-Szabad… egyenlőre.-feleltem apró mosolyt költöztetve arcomra, miközben azt a kis fekete kötényt, mi eddig magamelőtt volt, felakasztottam a fogasra a pult mögött.
-Öhm… azonnal jövök, csak…-végigpillantottam magamon, majd elindultam az öltözők felé, hol még egy kicsit összepakoltam, majd átöltöztem utcai ruhámba. Lehámoztam magamról fekete ingemet, s helyette egy sokkal kényelmesebb sötétkék pólót húztam fel, s egy kék farmert, majd utcai cipőmet.
Elköszöntem főnökömtől, felkaptam táskámat, majd kiballagtam a lányhoz, ki talán furcsa módon meg is várt engem.
Utoljára mikor egy lány ennyi ideig várt rám, a dologból egy hatalmas bukás lett.
-Tényleg sajnálom a felsőd… általában nem vagyok ilyen ügyetlen…-mormogtam, majd tekintetem ismét a lányra szegeztem, miközben elindultam kifelé, s az ajtót tartottam neki míg kiment, majd én magam is utána eredtem.
-Gyakran szólítasz le kávéval támadó idegeneket?-tudakoltam komoly képpel, miközben lélektükreimben mosoly bujkált.

.



Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptySzer. Május 22, 2013 4:49 am




Mosoly nem akart szűnni az arcomról. Nem érdekelt semmi összehúzott szemöldökén hangosan felnevettem és beletettem a feneke zsebébe. Főnöke egyből megpillantott és szemei kitágultak.
-Miss Stewart- Mondta csodálkozva. A fejemet a falba vertem volna mikor jöttek így oda hozzám.
-Remélem nem bánja, hogy segítek Dilennek-Mondtam széles jól betanult mosollyal. A nő a fejét rázta és el is tűnt bár értettlen mosollyal. Dilent néztem a pult mögül ahogy sürög förög. Igazán megnyerő látványt nyújtott. Egy néni rendelését felvettem és bár jó magam nem értett a kávéhoz, de elszerencsétlenkedtem vele egy sort. Folyton az órát nézegettem. Tik-tak siess már, gondoltam magamban. Végre már csak 5 perc volt vissza és lelkesen pillantottam a fiúja.
-Szóval?-Kérdeztem izgatottan.
-Szabad vagy?-Érdeklődtem, bár nagyon reméltem az, hiszen jó sokáig itt is maradtam. Ki pattantam a pult mögül és elkezdtem a táskámmal takarni a foltot.
-Aszt hiszem ezt mindenképpen le kell váltanom.- Mondtam nagy mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Dilen Doherty
Felnött
Felnött
Dilen Doherty


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 15.
♫♪ Korom : 35
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : gitározom
♫♪ Humor : Sok esetben értem a poént, és szeretem is (:

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyHétf. Május 20, 2013 9:39 pm

Sophia & Dilen

A lány eléggé elszántnak bizonyosult, hiszen nem kért az én kis felajánlásomból, miszerint ingyen megkapja a dolgokat kárpótlásképpen, amiért teljesen összemaszatoltam a drágának ható ruháját. Bár, bizonyára ő maga jobban tudja mi a fontosabb neki, s mi az amit hanyagolhat.
-Nem hiszem hogy az jó ötlet lenne... – ám mire ezt kimondtam, ő már rég a pult mögött volt egy kis köténykével magán.
Kérdésén első pillanatra meglepődtem, majd valamiért még is elmosolyodtam. Nem olyan fajta lánynak látszott, aki csak úgy megvárna mindenféle alakot. Akkor velem mért akarja ezt megtenni? Magamban vállat vontam, majd megengedtem magamnak ismételten egy apró mosolyt, miközben tálcára pakoltam az egyik megrendelést.
-Úgy cirka egy óra múlva. - feleltem határozottan, majd kiballagtam a tálcával, s kivittem a megfelelő asztalhoz.
Szerencsére ma nem kell olyan sokáig bent maradnom, s így lehetőségem lenne egy kis lazításra is, ám hogy eképpen alakultak a dolgok, kezdem úgy látni az egyedül lévős napomat nem tehetem a napirendre.
Tekintetem az elhaladó buszra és a rajta lévő plakátra szegeződött, majd összevont szemöldökkel tekintettem a lányra.
-Pasiból vagyok, így a ruhák nem vonzanak…- utaltam ezzel arra, hogy nem vagyok képben a divattervezőkkel kapcsolatban. Persze azt mondta, ne aggódjak, hogy nem kell aggodalmaskodnom a főnököm miatt... valamiért ebben én annyira nem voltam biztos. Mindig van okom aggodalmaskodni, és egyre több minden ad erre okot nekem mostanában.
Jó, mondjuk tény és való, hogy jól jön a segítség, de valahogy nem gondoltam volna, hogy egy –azt hiszem - híres ember ereszkedjen le az én szintemre.
Mikor a kasszából kiszedte a pénzt amit betettem, gyorsan körbekémleltem, majd egy rosszalló pillantást vetettem felé, aztán felocsudtam egy pillanatra, mikor megláttam főnököm arckifejezését. Bizonyára ő felismerte a lánykát, hiszen végeredményben nőből volt. Már csak abban reménykedtem, nem kezd majd körülötte sürgölődni forgolódni, hogy aztán szép lassan kiakassza.

.



Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyVas. Május 19, 2013 9:08 am




A srác csak pörgött jobbra balra, nagyon mosolyogtam.
-Kérlek ne szabadkozz!-Mondtam neki, de nem hallgatott rám. Láttam rajta, hogy nem igazán ismert fel ami nagyon is tetszett nekem, végre nem volt az, hogy kéregetnek tőlem aláírást pedig csak ruhákat tervezek. hallottam ahogy a főnöke hívta és reméltem, hogy nem azért mert nekem jött. Elfutott én meg nem akartam elmenni egyszerűen csak ott álltam és néztem ahogy visszasétál.
-Hagyjuk a kárpótlás, ez csak egy ruha...-Mondtam rá nézve a nagy foltra.
-Mit szólnál, ha segítenék.-Mosolyogtam rá csillogó fogaimmal és mit sem törődve mit szól bárki is fel emeltem a pultot és be mentem alatta. Betettem a louis vuitton kézi táskámat a pultba és felvettem egy köténykét.
-Addig úgy se megyek el innen. Meddig dolgozol?-Kérdeztem felhúzott szemöldökkel és tudtam, hogy elég későig jött is a válasz.
-Sajnos kénytelen leszek megvárni még végzel. Főnököd miatt ne aggódj, mert néz csak -Mutattam egy buszra ahol épp a plakátom virított nagy hívogató betűkkel.
"Sophia Stewart új kolekciója...lépj túl ön magadon! " Olvastam vissza csak félig.
-hatással tudok lenni az emberekre-Kacsintottam rá. Karba tettem a kezem és vártam, hogy milyen feladatot is ad nekem. Mi fogott meg benne? Talán az, hogy ennyire keményen dolgozik vagy csak mát nagyon magányos vagyok és mindenkiben megtalálom a jót? Nem tudom, fogalmam sincs.
Azzal a lendülettel kivettem a kasszából a betett pénzt és a fiúnak adtam.
-Erre semmi szükség. Csak engedd meg, hogy segítsek-Mosolyogtam kacérul
Vissza az elejére Go down
Dilen Doherty
Felnött
Felnött
Dilen Doherty


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 15.
♫♪ Korom : 35
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : gitározom
♫♪ Humor : Sok esetben értem a poént, és szeretem is (:

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptySzomb. Május 18, 2013 6:44 am

Sophia & Dilen

Sajnáltam, hogy nekimentem szegény lánynak, s a kávéja is mind ráborult ruhájára. Egy pillanatra sem gondolkodtam semmin sem. Előhalásztam egy tiszta konyharuhát a finomabbik fajtából, majd a kezébe nyomtam. Nem akartam tapogatózni egyetlen porcikájában sem, így aztán jobbnak láttam, ha inkább ő teszi meg.
-Tényleg nagyon sajnálom!- szabadkoztam, majd a pulthoz vezettem, s leültettem egy szabad székre. - Mindjárt készítek egy másikat!
Azzal már neki is álltam, s hamarosan nyakig benne voltam a munkában ismételten, s persze készítettem egy kávét a fiatal lánykának. Mikor bemutatkozott, a neve nem csengett ismerősen. Nem mozogtam másfajta körökben. A suli után, megmaradtam magamnak, hiszen a focista karrierem nem szárnyalt az egekbe, így aztán maradt a meló… de egy kicsit sem bánom.
-Dilen Doherty. - mutatkoztam be én is, miközben egy kedves mosolyt villantottam meg a lány felé. Lassanként elkészültem a kávéjával, majd tárcámból betettem árát a kasszába. - Kárpótlásképpen!
Nem igazán tudtam mit is kellene mondanom azon kívül, mennyire is sajnálom, hogy az imént majdnem eltiportam szegénykét. Tudom, jobban is figyelhettem volna, de valamikor ez nekem sem megy annyira.
-Dilen!!- üvöltötték nevem a raktárból.
- Bocsáss meg! Azonnal jövök!- azzal egy újabb mosoly kíséretében már mentem is a raktárba, hol főnököm ágaskodva próbált leemelni egy hatalmas dobozt az egyik polcról. Aprócska nőszemély volt, és mégis mindig csak az utolsó pillanatban kiáltozott utánam.
-Hamarabb is szólhatott volna… tudja hogy itt vagyok…-emeltem le a dobozt, majd mikor megláttam az új csészéket, már tudtam, a következő dolgom a mosogatás lesz. De jó nekem! Ismét egy nap, mikor a mosogatórongy közelebb lesz hozzám, mint bármi más ezen a világon, de hát én választottam ezt a melót. Senki sem erőltette rám.
-Vidd ki kérlek, és pakold be őket a mosogatóba!-épp hogy kimondta, én már ott sem voltam, csak mentem ki , s mikor megláttam hogy a lány még mindig ugyan ott van ahol hagytam, magamban elmosolyodtam.
odaérve elé, tekintetem a péksüteményekre tévedt.
-Nem rég lettek kész a croissant-ok. Szerintem itt csinálják a legjobbat…válassz valamit… kárpótlásként…- gondoltam felsője nem lehet a legolcsóbb darab, így a tisztítatása sem lehet pár fillérből megoldani. valamit csak tennem kell annak érdekében, hogy ne rúgasson ki.
.



Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyPént. Május 17, 2013 10:01 am




Ideg állapotom nem volt valami fényes úgy döntöttem szívnom kell egy kis friss levegőt. Kocsiba pattantam, lehúztam az ablakot és neki vágtam a városnak. Néhány könnycseppet is elmorzsoltam mikor eszembe jutott amit velem tettek. Megláttam az első kávézót és úgy véltem nekem erre lesz szükségem. Be tipegtem a kis magas sarkúmba, rendeltem egy hosszúkávét és elindultam már kifelé. Hirtelen valaki belém ütközött a kávé egyenest rá borult a méregdrága ruhámra, de a legrosszabb a kávé tűz forró volt.
-Ó, semmi baj....-Mondtam fintorogva, majd kicsit ideges lettem, de mihelyst bele pillantottam a férfi szemébe olvadni kezdtem. Meleg barna szemei azt sugallták nem kell aggódnom minden rendben van és ez megnyugtatott.
-Sophia Stewart-Mutatkoztam be neki. Biztos voltam, hogy vagy láthatott vagy hallhatta már a nevemet. Nem voltam egy kis senki ebben a városban, pedig sokkál inkább lettem volna az. Courtney kikészített idegileg. Azzal, hogy elvette az épületemet azzal csak a porba taszított engem.
-És téged hogy .. hogy hívnak?-Kérdeztem kissé zavartan, soha nem voltam ilyen egy férfival sem mindig megtudtam mondani mit akar egy férfi, de ezek a szemek megbabonáztak és gyengévé tettek engem.
Vissza az elejére Go down
Dilen Doherty
Felnött
Felnött
Dilen Doherty


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 15.
♫♪ Korom : 35
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : gitározom
♫♪ Humor : Sok esetben értem a poént, és szeretem is (:

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyPént. Május 17, 2013 12:53 am

Sophia & Dilen

Azt lehetne mondani, hogy ez is egy ugyan olyan átlagos nap mint a többi, s ugyan úgy telnek a munkára szánt mindennapok, mint a hét minden egyes napján, de akkor hazudnék egy hatalmasat. Nem szokásom, így a lehető legtávolabb áll tőlem… de itt és most nem ezekkel kellene foglalkoznom.
Sokkal inkább arra, miként őröljem m eg kellőképp a kávészemeket, hogy majd különféle módon elkészítsük őket. Persze ez csak egy kisebb gond, mivel szembe kellett néznem.
Magasságomnak köszönhetőn, a hely tulajdonosa, minden egyes alkalommal, mikor le kell emelni valamit a polcokról, már ugraszt is, és mehetek rakodómunkást játszani, és minden más meg szépen marad.
Miután végeztem az őrléssel, lepakoltam az üres asztalokról, majd visszaálltam a pultba, s feltöltöttem a péksüteményes vitrint.
Épp végeztem, mikor egy idős hölgy lépkedett a pulthoz. Kedvesen rámosolyodtam, majd elég hangosan hogy hallja szólaltam meg.
-Jó napot! Mit adhatok?
-A mamád mondta Dilen, hogy itt dolgozol…-felelte mosolyogva, majd megpaskolta kézfejem.- Egy koffeinmentes kávét kérnék tejszínnel, és két cukorral… és lennél olyan drága, csomagolnál el nekem három croissant?
-Hát persze!-mosolyodtam el kedvesen, majd mentem is a dolgomra, hogy mihamarabb elkészülhessek.
Miközben az idős hölggyel voltam elfoglalva, érkezett pár új vendég, s rá kellett jönnöm, ma sem lesz rövid napom. Mikor végeztem, átadtam a hölgynek rendelését, elintéztük a piszkos anyagiakat, majd mentem a dolgomra, hogy sorban felvehessem a rendeléseket.
Egyik asztaltól a másikig rohangáltam, s mikor már azt hittem ennél rosszabb nem jöhet, míg haladtam visszafelé nekiütköztem egy lánynak.
-Jajj ne haragudjon!! Bocsánat!-szabadkoztam.



Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyKedd Márc. 19, 2013 9:53 am











Ted&Courtney
Köszönöm a játékot! Very Happy


Belső harcok dúltak bennem. Az egyik felem azt tanácsolta, hogy hagyjam, mit tehet ellenem egy taknyos óvodás?! Na ez a felem nem volt az eszénél... Nem kell rá hallgatni! A másik valamivel értelmesebb volt és azt súgta ragaszkodjak a fizikai erőszakhoz, és ez még működött is volna, ha egy izzadt, kövér szumós lennék, aki elől eldugták a Big Mac-et. Primitív és majdnem olyannyira tekintetromboló, mintha csak hagynám, hogy elvigye. A harmadik súgta a legjobbat és egyben a legkevesebbet; "Légy kreatív!" Ez mind szép és jó, csak, hogy a kreatív dolgot már nem súgta meg, az rám várt, hogy kisakkoztam. De végülis mi ez nekem?! Kijátszani egy tizenévest?! Hiszen naponta verek át ötvenéves üzletembereket, ez meg sem kottyan.
Felé fordultam és rávetettem szikrákat szóró szemem, a mosolyom lehervadt és ez semmiképpen nem jelentett jót számára. Kettő lehetőséget is kapott rá, hogy odaadja a gépet. Nem élt velük, és nem adok harmadik esélyt. Éppen szólásra nyitottam a számat, amikor megszólalt a telefonom. Bosszúsan kapartam elő a mobilom megint és egy utolsó pillantást vetettem a fiúra, mielőtt megnyomtam volna a zöld gombot. Ez a tekintet pedig, mintha beszélt volna. Szavak nélkül küldte el a fiút a fenébe és készítette fel a végre.
- Itt Courtney Moore. Miben segíthetek? - a hangom egyből bársonyos hangnemre váltott. Szinte énekelt, nyoma sem a fiú iránti haragnak. - Neked is jó reggelt, drága Sophia! Kérlek vigyázz a szádra, a káromkodás nem áll jól egy olyan finom nőnek, mint te. - vigyorodtam el. Egyből megjött a kedvem. - Ohh... már alig várom. Máris ott vagyok. - gyorsan letettem és azonnal a fiú felé fordultam. A mosoly eltűnt az arcomról és komor, de határozott tekintettel vizslattam.
- Mennyit kérsz a képekért? Tudod, mit megadom a dupláját, hogy vehess egy tisztességes farmert. - a pénz számomra nem volt akadály. Néhány száz dollár pedig nem hiányzott ezért nyugodt szívvel ajánlottam fel, de közben a lehető leglenézőbb arckifejezésemmel fürkésztem, hogy az élettől is elmenjen a kedve. Megzavart alkotás közbe, félbe kellett hagynom miatta a reggelimet. A kávém már biztosan rég kihűlt, de sebaj, majd rendelek valamit az étteremben.
Elővettem az eredeti Chanel pénztárcámat és kiszámoltam neki kerek 80 dollárt. Ha ebből nem talál ruhát magának semmiből. Bár ahogy mégegyszer végignéztem rajta, nem voltam benne biztos, hogy tudja-e egyáltalán merre vannak azok a boltok, amelyekből a tisztességes emberek öltözkönek.
-Erre a a címre kérem a memóriakártyád. - adtam oda a névjegykártyám. - Legalább lesz egy kis gondolkozási időd. Ha leadod egy magazinnak, számolj el a következményekkel, ha pedig nem, akkor se kerülj többet a szemem elé, mert kicsinállak, oké? VAn benne gyakorlatom hidd el. További szép napot neked! - motyogtam mosolygósan. Méltóságteljesen felálltam az asztaltól és elindultam a cuccaimért. Kinéztem a nagy üvegablakon és elégedetten láttam, hogy a limuzin még mindig ott áll a parkolóba. Remek, majd ott átöltözöm. Ebben a ruhában nem jelenhetek meg egy olyan fontos találkozón. Bár ez is egy finom, elegáns darab, de inkább egy konferenciára járós öltözet. Felkaptam a táskám és belecsúsztattam a laptopom, majd még egyszer visszanéztem a fiúra, vészjósló, szikrákat szóró szemekkel, majd kiléptem a kávézóból.






Made by Mira ˆ@ Specto. 2012.



(Razzoni Restaurant)
Vissza az elejére Go down
Ted Adams
Lúzer
Lúzer
Ted Adams


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Mar. 13.

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyKedd Márc. 19, 2013 6:28 am

*Hogy is rejthettem volna el egy ilyen csinos, okos, sikeres és legfőképpen befolyásos nő elől a memóriakártyámat, amin bizony jócskán akadnak olyan képek, amiket a világért sem mutatnék meg még az öcsémnek sem. Nem szándékozom Courtney kezébe adni se a kamerámat, se a memóriakártyát, nem is az ő képeiért, hanem a többi miatt. Ha nem észrevétlen, akkor rajtakapottan süllyesztem a zsebem legmélyére a kártyát, közben pedig azon gondolkozom, hogy is vághatnám ki magamat ebből a szorult helyzetből. Nem hiszem, hogy viccel az ügyvédekkel, ez pedig meg kell hagyni, hogy meglehetősen ijesztő. Megköszörülöm a torkomat és összeszedem magam, majd megszólalok.*
- Nem mutatom meg senkinek.*Ahelyett, hogy a nő kezébe adnám a gépet megpróbálom elrakni a táskámba. Ha nem próbálja meg erővel elvenni tőlem, akkor sikerül. Aztán egy roppant kellemeten rész következik, néma farkasszemet nézés a divat királynőjével. A képei szentek, nehéz lesz rávenni arra, hogy töröljön néhányat. *
~Csak hoznák már ki a kávémat, talán akkor végre kiszabadulhatnék a karmai közül.~
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyHétf. Márc. 18, 2013 9:45 am











Ted&Courtney


Vigyorogva néztem, ahogy a memóriakártyával szerencsétlenkedik és úgy próbálja eltenni, hogy ne lássam. Engem akar átverni? Ugyan már! Látszik, hogy ő is csak az újságokból hallott rólam. Aki közelről ismer tudja, hogy mindig résen vagyok, túlságosan figyelek az apróságokra, többek között, ezért is lett belőlem divattervező. Az évek során azt is megtanultam, hogy sokan akarnak átverni, de olyan családban nevelkedtem, ahol mindennapi tanítás az, hogy hogyan játszam ki az ilyen sunyi csalókat. Ő ráadásul a könnyebbik eset volt. Mégis, hogy gondolja, hogy egy középiskolás senki képes átverni egy divattervezőt, New York legékesebb csillagai közül? El van tévedve, vagy csak nagyon reménykedik.
- Most szólok utoljára, hogy add ide, azt a fényképezőgépet a kártyájával együtt. - motyogtam, miközben közelebb hajoltam hozzá. Mosolyogtam, hogy a távolabb ülöknek úgy tűnjön, hogy csak kedvesen cseverészek vele. Hát abból nem eszik! - A legjobb és legdrágább ügyvédeket ismerem a városban és egy tucat joghallgató, jó barátom van. Ha most nem törlöd ki azokat a képeket és a jövőben bármikor viszontlátom, akárhol. Beleértve az internetet, a bulvárt és a televíziót is, összecsődítek mindenkit és olyan perbe keverlek, amiből harminc éves korodig nem fogsz kimászni. - vázoltam fel a helyzetet neki továbbra is egy bájos mosollyal.
Lehet, hogy azt hiszi, túl reagáltam ezt a pár reggeliző fotót, de akkor fogalma sincs, mikre képesek az újságírók. Képesek ráközelíteni és a botrányt tökéletesen kiszimatoló pisze orruk megtalálja a legkisebb pénzszagú hírt. Ezen a dolgon pedig még a tekintélyem is múlott. Most találkozik velem először személyesen. Mégis milyen benyomást keltene az neki, ha csak úgy hagyná, hogy a lesi fotóit hagynám csak kiszaladni a karmaim közül. Egyébként sem ilyen vagyok.
- Világos voltam? - mosolyogtam rá újra és kinyújtottam a kezem a gépért. Nem fogok fizikai erőszakot bevetni. Milyen primitív dolog lenne csak úgy kikapni a kezéből?! Egyszerűen kicsinálom. Egy társadalmi roncsot csinálok belőle.
A telefonom megrezgett a vajszínű boleróm pici zsebében. Egy üzenetem érkezett. Gyorsan előkaptam, egyik szememet természetesen a fiún hagytam. Mire az üzenet végére értem diadalittasan elvigyorodtam és gyorsan visszapötyögtem a választ.
"Nem tudom milyen átkozott tervről beszélsz. Ez egy jól kivitelezett, céltudatos döntés, ami az én zseniális agyamból röppent fel néhány napja és muszáj volt megosztanom a Polgármester Úrral. Most épp ráérek. Hol vagytok?"
Nem bírtam abbahagyni a vigyorgást, legszívesebben ugrándoztam volna, hogy sikerült keresztbe tennem neki.
Felvont szemöldökkel, várakozón néztem a fiúra.
- Parancsolsz?






Made by Mira ˆ@ Specto. 2012.
Vissza az elejére Go down
Ted Adams
Lúzer
Lúzer
Ted Adams


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Mar. 13.

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyHétf. Márc. 18, 2013 7:40 am

*Szépen vagyunk, a divat királynője, a dívák dívája rögtön kiszúr engem, azaz engem a kamerával. Hát jó szeme és füle van, azt meg kell hagyni. Vagy csak kifinomult kameraérzéke, az ilyen divatguruknál biztosan megesik ez is. Már emlékszem is, hogy ki ő. Legalább olyan jól néz ki, mint a magazinokban, ha nem jobban. Viszont észrevette, hogy mit csináltam, így nem hiszem, hogy sok jóra számíthatok. Egyenesen hozzám jön, az pedig legalább olyan izgalmas, mint lesből lefotózni volt. Amikor leül az asztalomhoz és megszólít se köpni, se nyelni nem tudok. Közelebb húzom magamhoz a gépem, nehogy kikaphassa a kezemből.*
- N-nem dolgozom egyiknek sem.*Rázom meg a fejem miközben az igazságot nyökögöm. Közben a gépem babrálom szórakozottan, megpróbálom kivenni belőle a memóriakártyát és a zsebembe dugni azt.*
- És asszonyom?*Kérdezek vissza bután. Ki ne tudná, hol dolgozik?*
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyHétf. Márc. 18, 2013 4:46 am











Ted&Courtney


Néha a laptophoz fordulva megírtam néhány e-mailt, de minduntalan visszaterelődtek a gondolataim a ruhadarabra, amin már csak néhány hiányosságot láttam. Ilyenkor megfogtam egy ceruzát és a papír felé fordultam. Azonnal tudtam mit kell tennem vele. Halvány, de magabiztos vonalakkal dolgoztam, szinte simogattam a papírt. Ennek a tervnek mára el kell készülnie, hogy részt vehessen a következő bemutatóban. A ruháimat mind én terveztem és a különlegesebbeket, azokat, amelyek a szívemhez nőttek, én is vartam. Nem szívesen bíztam másra egyetlen alkotásom befejezését sem, tehát ott, ahol tudtam mindig beleszóltam, de nem csinálhattam én mindent. Azért alkalmaztam embereket, hogy a segítségemre legyenek, és úgy mozduljanak, ahogy én szólok.
A hangulatos kis kávézóban méltó csend honolt egy szombati reggelhez híven. Halk beszélgetés, néma tányérzörgés hallatszott innen-onnan és szorgalmas gépelés, valamint a ceruza halk hangja, ahogy végigszalad a papíron, valami újat, szépet teremtve. Majd a kávéház idilli csendjét, egy halk, de annál idegesítőbb kattogás törte meg. Felnéztem a papírjaimból és körbenéztem. A sarokban meghúzódó öltönyös férfiak még mindig nyálcsorgatva bámultak, a lány a pultnál most is rám vigyorgott, de úgy tettem, mintha észre sem vettem volna. Aztán kutató szemeim végül meglátták a hang forrását. Egy barna hajú fiú kattogtatott, a fényképezőgépét felém irányította és észre sem vette, ahogy szúrós tekintettel bámulok a kamerájába. Alapvetően imponál, ha valaki lencsevégre akar kapni, de az idő, a hely és a kedvem sem volt megfelelő az ilyen középiskolás, csibész lurkókhoz. Elsőnek a ruháját és a megjelenését néztem ki magamnak, nem hiába ez a hivatásom és a szenvedélyem. Alaposan végigszemlélve azt a következtetést vontam le, hogy nem lehet valami népszerű sem a lányok, sem az iskolatársai körében. A ruhái slamposak, feketék voltak és mindenképpen javasolni szerettem volna neki, hogy sürgősen cserélje le a fodrászát.
Lehajtottam a laptopom, a terveket beledugtam a táskámba és felálltam az asztaltól. Úgy döntöttem alaposan megleckéztetem, amiért megzavart és azonnal kifaggatom, hogy melyik magazinnak dolgozik. Bár elég szánalmasnak találtam azt, hogy egy középiskolás gyerek, arra szintre süllyedjen, hogy egy áskálódó, hazug lapnál vállaljon állást, mert nem tellik élelemre. Ugyanis az első gondolatom ez volt. Nem tudtam mást elképzelni sem. Miért fotózna engem egy ilyen divatja múlt küsejű fiatal fiú?!
- Szia. - mosolyogtam rá a legkedvesebb mosolyommal, amit csak, akkor szoktam használni, amikor az érintett hatalmas megalázásra és botrányra számíthat. - Leülhetek? - kérdeztem a vele szemben lévő székre mutatva, és meg sem várva a válaszát, leültem. - Kérem a gépet. - nyújtottam felé a tenyerem egy vészjósló mosoly kíséretében. Szó se volt róla, hogy el akartam venni. Sokkal különbet is tudtam venni, csak a képeket akartam kitörölni. - Szóval, melyik magazinnak dolgozol? - vontam fel a szemöldököm.






Made by Mira ˆ@ Specto. 2012.
Vissza az elejére Go down
Ted Adams
Lúzer
Lúzer
Ted Adams


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Mar. 13.

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyVas. Márc. 17, 2013 9:32 am

*Szombat van. A szombat pedig nem jelent mást, mint, hogy nincs iskola, ezért és csakis ezért lehetésges az, hogy nem a gimi 204-es termében, a középső padsor utolsó előtti padjában ülök, hanem a bringámat hajtom egyre lassuló sebességgel. Azt hiszem, hogy végre sikerült leráznom az engem utcákon át kopóként követő focistákat. Hiába, a bringámmal azért még ők sem vehetik fel a versenyt, akár fél, akár két kézzel lennének képesek kettétépni. Engem, aztán a bringát is. Bekanyarodok egy sikátorba, majd lefékezek. Körülkémlelek, a levegő tiszta, a hely pedig nem úgy néz ki, mint ahol rögtön megpróbálják majd elcsórni a járgányom. Egy órácskát biztosan kibír itt, én pedig nem leszek távolabb egy fél óránál. Lepattanok a cangáról, majd rákattintom a lakatot, nehogy elvigyék a pincerács mellől, aminek nekitámasztottam. A sikátorból kilépés előtt még körülnézek, aztán kisétálok az utcára, hogy pár lépés után benyitok a kávézóba, hogy ott üssem el az időt, amíg az üldözőim megunják a keresésem és végre a dolguk után mennek.*
- Őő, egy kávét .. légy szíves.*Mondom félszegen a pultoslánynak, majd egy olyat helyet keresek, ahonnan jól láthatom az utcát. Amíg a rendelésemre várok szemügyre veszem a kávézó vendégeit. Szemem többször megakad a laptopos hölgyön, mintha már láttam volna az egyik magazinban. A válltáskám az asztalra helyezem és suttyomban előszedem a fényképezőgépem. Megvárom, hogy a nő a munkájába merüljön, aztán katt, megpróbálok titokban egy fotót lőni róla.*
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     EmptyVas. Márc. 17, 2013 6:31 am

Ted & Courtney

Márkás tűsarkúcipőm egyenletes kopogása visszhangzott a hangulatos kávézóban, ami már gyermekkorom óta a törzshelyemmé vált. Nem voltak túl sokan, de mikor beléptem minden szem rám szegeződött és majdnem minden ember oda is biccentett nekem. Néhány öltönyös férfi pedig úgy bámult, mintha nem láttak volna még fehér embert. Imádtam, ahogy felfigyelnek rám az emberek, és legfőképp azt imádtam, hogy már nem csak a kicsi Moore lány voltam, akit mindenki az édesapjáról ismer meg, hanem úgy ismernek, mint Courtney Moore a sikeres CM Divatház tulajdonosa és a kifinomult divattervező, akinek sikerült kilépnie szeretett édesapja árnyékából.
Magabiztosan, felszegett fejjel lépkedtem az asztalom felé, miközben láttam, ahogy a személyzet egyik tagja, egy lelkes diáklány, akit mintha már láttam volna itt, vigyorogva integet nekem, mire én csak egy kimért mosollyal válaszoltam neki. Lehet, hogy sokan nagyképűnek és gorombának gondolnak, és jobb is addig míg így hiszik. Az ilyen emberektől rendszerint félnek, főleg, ha az társadalmilag olyan magas helyen szerepel, mint én. Mire odaértem a szokásos asztalhoz, addigra már ott gőzölgött a reggeli kávém és egy friss croissant.
Szerettem ezt a kávéházat, mert szép volt, igényes és gyermekkoromban mindig itt rajzolgattam a ruhaterveimet és mutogattam meg a nagyimnak. Így van ez mostanában is, csak a drága nagymamám nélkül. Leültem az asztalhoz és kivettem a laptopom a táskámból és pár papírra vetett ruhatervet. Olyan sok munka van, hogy még reggeli közben is el kell intéznem néhány dolgot, el kell küldenem néhány e-mailt, hogy végezzek mindennel. Mégsem bántam. Egyszerűen imádtam a munkám minden egyes részét, még az unalmas konferenciákat is a csupa fekete, öltönyös, unalmas ügyfelekkel, mert ez azt mutatta magam és másfelé is, hogy fontos vagyok,kellek New York-nak, kellek ennek a világnak.
Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Kávézó    Kávézó     EmptySzomb. Márc. 09, 2013 6:03 am

**
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó     Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Belváros-
Ugrás: