Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Nappali EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Nappali EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Nappali EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Nappali EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Nappali EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Nappali EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Nappali EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Nappali EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Nappali EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Nappali Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Nappali

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anastazia Monroe
Pompomlány
Pompomlány
Anastazia Monroe


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 21.
♫♪ Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
♫♪ Hobbid : Tanuló
♫♪ Humor : Csodálkoznátok

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Nappali   Nappali EmptyKedd Május 14, 2013 6:35 am

living room

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyKedd Május 21, 2013 5:24 am



/Még egy utolsó elégedett vigyor, és indultunk is. New York, a sosem alvó város, ahol mindig mozog az élet. A fények sosem alszanak el örökre, sosincs sötét. Egy ilyen hatalmas, mozgó városban nem is csoda ha az ember a sok furcsaság mellett, nem vesz észre egy olyan hétköznapi dolgot, mint a mi hármasunk. Ne vették. Olyan természetesen haladtunk el az emberek között, mintha a nagykönyvben meglenne írva, hogy nekünk, most, ebben az időben, bármi adódjék is, de itt kell lennünk. A nap, lassan lemenőben volt ahogy a Parkból kiérve sétáltunk felfelé a 0. utcán. Az üzletek egy része zárt, egy másik....Tristán számára vonzóbb része pedig most nyitott. Voltak ahol csak műszak csere történt, ilyen volt az a Trafik is ahol időközben megálltak mert Gusnak kellett a cigipapír. Az utcán két csöves jött velük szembe, az egyiket Gus, a másikat én hívtam egy esti gyrosra. A legtöbb hajléktalan szálló most nyit, de a kifőzdék egy része már bezárt. Üres hassal pedig még rosszabb az utcán mint amúgy. Mind két tata megköszönte az ételt, és hevesen kérlelték Istent hogy segítsen a vállalkozásomban remélem úgy lesz. A házam nem messze fekszik New York egyik gazdag negyedétől, pontosabban épp annak bejáratánál van. Egy régi óratorony lett kialakítva három emeletes luxus lakásnak, közvetlenül a híd közelében, remek rálátással a vízre, és a város fényeire. A lakást a New Yorki Archeológiai intézet fizeti, annak érdekében hogy minél eredményesebb munkát végezzek, és természetesen azért, hogy ne az Európaiaknak dolgozzak. Egy pillanatra megálltam a monumentális épület előtt, szívtam egy mély levegőt majd tájékoztattam a lány, hogy megjöttünk, ez az. Mikor belépünk, az ember úgy érezhette, mintha a mennybe lépne be. A falak szinte kivétel nélkül mind fehérek, a lakásra tökéletesen jellemző a modern stílus. Egyszerű vonalak, minimalista berendezés. Gus egyből ledobta magát, a lehető legközelebb eső fehér bőrrel bevont fotelek egyikére. Boo, közvetlenül a férfi lábánál foglalt helyet. Én felkínáltam egy közeli helyet a lány számára, ha akar leül, ha akar körülnéz én magam pedig elsiettem egy palack puccos borért.
A palackok közt kutatva megtaláltam egy igazi történelmi kincset egy palack Chateau Cheval Blanc 1921-ből. vállat rántottam, majd lekaptam a polcról, szerváltam két poharat, és egy üveg skót wiskey-t. A skótot Gus ölébe dobtam, mire a srác nagy hálásan megrántotta az egészségemre, és majd három negyedét beszlopállta egy rántással, ezután finoman elfeküdt a kanapén, és mosolyogva vakargatta Boo füle tövét, mindezt azzal a természetességgel, mintha csak teát ivott volna. Én magam letettem a két poharat, kiöntöttem egy egy pohárral, és felhajtottam a bort Courtney egészségére./
-Nos....üdv itt! Ez lenne az én kis pecóm. az egyetem bérli nekem, semmit nem kell bele fizetnem, a feltétel annyi, hogy ne dolgozzam az Európaiaknak, hogy Amerika találhassa meg a Frigyládát. A ládában pedig benne a 10 parancsolat eredeti kőtáblái. A biblia szerint Isten maga véste rá a kőtáblára a parancsolatokat, és adta Mózesnek a táblát. Viszont a tábla Mózes halálával eltűnt, majdnem 2000 éve senki nem tudja hol lehet. Én lehet hogy megtaláltam. Ezért ez a nagy hajcihő. Nem vagy kajás? sütök neked valamit. Profi szakács vagyok, a szalonnás tojásomat meg kell kóstolnod, baszott jó.
-Az kurva élet, folyton azt zabáljuk, kutya úr is komázza, ugye te gonosz kis punci szagolgató kis dög te.
/Majd Gus leheveredett a kutya mellé és birkózni kezdtek. Én pedig kézen fogtam a lányt, és egy gardrób felé vezettem, a gardrób tele volt női ruhákkal, köztük nem egy, Courtney Moore nevét viselte. /
-Gyakran fogadok.....nos vendégeket. Ilyenkor többnyire meglepem őket egy ú ruhával. Itt biztos találsz olyat ami jobb Gus dzsekijénél.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyKedd Május 21, 2013 8:06 am



Tristan and Courtney

Legszívesebben levakartam volna azt az elégedett vigyort az arcáról. Tudtam mire gondol, hiába is célzott rá az előbb, hogy egyáltalán nem érdekli ki vagyok és mennyivel felsőbb rangú vagyok, hiába mondogatta, hogy a pénz nem számít és nem érdekli a szakmám. Sikerült felcsalnia a lakásában Courtney Moore-t, körülbelül húsz perc ismeretség után. Nekem aztán mondhatja, hogy nem érdekli a rangom és a hírnevem, több éve járok pszichológushoz majdnem minden nap, ott is tanulok néhány dolgot. Na meg az egyetemen is felvettem egy-két olyan órát. Gondolom az a terve, hogy becsalogasson és megfektessen. Hát azt már most elcseszte. Viszont arra fogok játszani, hogy gesztusaimmal félrevezessem és a önző céljaimra használjam fel. Még nem tudom mire lenne jó, de egy tanult, híres régész, aki ráadásul gazdag is mindig jól jön. Remekül fel tudom használni mondjuk egy újabb támadáshoz Sophia ellen.
Sophiára gondolva sosem tudom visszafogni az elégedett mosolyom. Annyira naiv, kedves és elnéző, ebben a szakmában semmi esélye. Az épületét már elvettem, most jön a rendezvényem, amire természetesen meghívom őt is, hogy egy kicsit megalázhassam nagyközönség előtt.
Útközben megálltunk pár helyen, többek között az egyik utcában, ahol két csöves jött velünk szemben. Azonnal kikerültem őket, de a két kísérőm természetesen megállt és ételt vett az üres hasú hajléktalanoknak. Oké, legyenek kedvesek velük. Én is élek, halok az adományozásért és a szegényebbeknek való segítésért, de egyszerűen nem bírom nézni őket. Inkább bedobok pár száz dollárt egy bevásárlómarketes gyűjtődobozba, minthogy így a nyílt utcán lássam el őket. Egy részről sajnálom őket, szégyellem is, de másrészről idegesítenek. Csak maguknak köszönhetik, hogy az utcára kerültek.
- Nem rossz. - mondtam, mikor beléptem a házba. Nem voltam különösebben lenyűgözve, az egyetlen, amin csodálkoztam, az az volt, hogy Neki van ilyen háza, de persze rögtön meg is értettem, mikor megtudtam, hogy az egyetem fizeti neki.
Gus rendesen felhajtotta a fél üveg whiskey-t, Tristan pedig a pohár vörösbort. Én finoman a számhoz emeltem a poharat, megnéztem találok-e rajta pár szem porszemet, majd kortyoltam egyet.
- Bocsánat, telefonálnom kell. - motyogta és elővettem a mobilomat, majd tárcsáztam az orvosom számát.
- Miss Moore, jól van? Merre van? Történt valami? Kell segítség? - az orvosom egy kicsöngés után felvette, majd aggodalmasan kiáltott bele a telefonba.
- Semmi baj, Dr Martin. Minden rendben van, csak egy kis dolgom akadt. - nyugtattam meg tárgyias hangon. - Akkor holnap öt órakor megyek. További szép napot. - majd gyorsan ki is nyomtam.
Szerettem az orvosom, az egyetlen gond talán csak az volt vele, hogy kényszerből jártam oda. Rá kellett magam kényszerítenem.
Figyelmesen végighallgattam a Frigyláda történetét és egyszerűen elámultan. Istenben nem igazán hittem, tehát nem tudtam komolyan venni a sztorit, de nem is az a lényeg, hogy én higgyek benne. Az a fontos, hogy az tartsa értékesnek, akik milliókat fizetnének érte.
- Ez elképesztő! Hol van? - kérdeztem csillogó szemekkel. Pár száz üzleti lehetőség söpört végig az agyamon ebben a tizedmásodpercben. Ha Európa megtudná... Ha valaki véletlen szövetséget kötne Európával... Ördögi terv alakult ki a fejemben.
Mikor megemlítette a gardróbot megkönnyebbülten, azonnal lekaptam magamról az ocsmány rongyokat és úgy rohantam a gardróbba, mintha kergetnének. Csillogó szemekkel néztem végig a ruhákon, megkönnyebbült a szívem, meglágyult. Egyből felismertem minden egyes darabot. Voltak itt a tavalyi és az idei kollekcióból Louis Vuitton és Chanel darabok is, de az én kezem munkája is ott volt.
- Vendégeket, hmm? - vontam fel gúnyosan a szemöldököm, de azért kiválasztottam egy szép krémszínű húzott ruhát és egy hozzá illő magassarkút. Nem bírtam sokáig elviselni magamon az edzőcipőt.
A ruhával a kezemben szembenéztem vele és vártam, hogy hagyjon öltözködni, de előbb hozzátettem: - Tojásrántotta? Nincs esetleg egy kis karamellás palacsinta, vagy kaviár? - érdeklődtem kedvesen. Nem szoktam rántottát enni. A szalonnát pedig ki nem állhatom, viszont valamit ennem kellett, hiába nem voltam éhes. A félelem erősebb volt, nem akartam visszaesni a betegségembe.



Muszáj belinkelnem a ruhámat. Rolling Eyes Nappali 924949345
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyKedd Május 21, 2013 9:25 pm



/Ezt a cinikus nézést.....már nem mintha az lett volna a cél hogy lenyűgözzem, de hát könyörgöm. Erre a sutyi gardróbra még senki nem mondta hogy "nem rossz" . Amikor az orvossal beszélt, megijedtem kicsit. A végén még kiderül hogy valami nem tudom milyen rejtett "macska-tüsző-méh-nyálka-hártya-náthája" van, és ha fél óránként nem szopogat el négy mentos-t akkor összeesik és hibernálja magát. Ebben az esetben viszont kocsiba raknám, és Gussal együtt nyomtalanul eltüntetnénk egy erdőben. Szinte láttam lelki szemeim előtt ahogy fekete ruhába állig sárosan próbáljuk elásni Courtney testét, amit persze Gus, folyamatos anyázások mellett folyton leejt, és hármunk közül a kutya az aki ténylegesen ásna is. Mi amolyan jól művelt szakmunkások módjára támasztanánk az ásót, persze zuhogó esőben. A vendégek megjegyzésére fel sem kaptam a fejem, mind ketten tudjuk hogy természetesen kurvákról van szó, de ez számomra természetes, az Ő véleménye pedig hidegen hagyott a témával kapcsolatban. Mire vissza értem a nappaliba, Gus az egész üveg wiskeyt beszlopálta és minden elismerésem a srácé, egyáltalán nem látszott rajta, sőt talán még egy kicsivel normálisabb is volt, ahogy a fejében lévő tetemes mennyiségű alkohol kiütötte a térben uralkodó THC mennyiséget. Viszont, a fején ott virított a kukta sapka, kezében egy összehajtott fehér köntössel úgy várt rám mint a legjobb éttermek ajtón állói. Természetesen vettem a lapot, és tettetett nagyképűséggel intettem felé, mire ő mögém lépett, és feladta rám a köntöst./
-Majsztrő, ha volna oly nedves, elkísérhetem a konyhába?
-Merci, monsieur.
/Majd hármasban, én, Gus, és a kutya elindultunk a konyha felé. Reméltem hogy Courtney is utánunk jön, nem szeretném ha szabadon járkálna a házamban. A Frigyládáról feltett kérdésére természetesen nem válaszoltam. ez maradjon az én kincset érő titkom. A dolgozó szobám egy rejtekajtó mögött van, de ha meg is találja, az ajtót úgysem tudja kinyitni, mivel csakis az én retinám hatására nyílik ki. Erre csakis azért van szükség, hogy e jegyzeteim senki ne láthassa, és mivel elég sok ember megfordul itt, ezért nem lenne nehéz bejutniuk olyanoknak, akik mondjuk Európai szervezeteknek kémkednek. A konyhából viszont vissza kiabáltam hogy: /
-Semmi ilyen jellegű puccos mocskot nem tartok itthon, ha akarsz burkolsz tojást, vagy nézed ahogy eszünk. Így is vészesen sovány vagy, szóval enned kéne.
/Gus, vigyorogva megigazította a kuktasapkát, közben fejcsóválva fordult a hűtő felé, ezzel is jelezve véleményét a "kiscsajjal" kapcsolatban. Közben a hűtőből tojást, hagymát, szalonnát, és paprikát vett elő, én közben tányérokat, és serpenyőt kerítettem, és beraktam egy kellemes ACDC számot a konyhai lejátszóba. Gus, a zene ütemére bólogatni kezdett, miközben leütötte, és felverte a tojásokat, én addig felvágtam a szalonnát, hagymát és paprikát, majd ezeket vékony zsíron, NEM OLAJON megpirítottam, közben persze kutya úr is kapott egy falatot a szalonnából. Miután a zöldségek, és a szalonna teljesen átpirultak, ráöntöttem a felvert tojásokat, majd lassú kavargatás mellett lágyra sütöttem őket. az egész művelet, nem tartott tovább tíz percnél. Ezután külön tányérokba pakoltam úgy, hogy igazságosan legyen elosztva négy felé, és persze kutya úrnak is maradjon egy pici. Ezután kiszaladtam a két otthagyott pohárért, és üveg borért, öntöttem mind kettőbe, majd a hűtőből két üveg rövidet vettem elő, az egyik kezemben konyak, a másikban vodka lógott, külön külön Gus felé emeltem mind két kezem, Ő rábólintott a konyakra, kibontotta, majd szépen lassan nekiállt burkolni. Egy katona tojás, egy rántás konyak./
-Szerintem ülj le és kajálj. Úgy nézel ki mint az anorexiások. Nyugi, nincs benne se ajzószer se méreg.

https://www.youtube.com/watch?v=htvPTP67qOQ
A szám amit beraktam.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Május 22, 2013 2:53 am



Tristan and Courtney

Egyből kiszúrtam, ahogy nem válaszolt a frigyládás kérdésemre. Pedig előttem nem marad sokáig titok. A vágy égetett, hogy megtudhassam hol van és felhasználhassam a saját, önző céljaimra. Annyira akartam, hogy az is megfordult a fejemben, hogy átkutatom a lakást. Jegyzeteket, feljegyzéseket biztosan találnék, de a ládát nem hinném.
Gyorsan felkaptam a csinos ruhát és határozott léptekkel, hangos kopogásokkal kísérve betipegtem a konyhába. Sokkal jobban éreztem magam, mint edzőcipőbe és melegítőbe, pedig más azt az öltözetet lényegesen kényelmesebbnek találná, de én valahogy idegenkedem a sportos ruházattól, de főleg a lapos talpú cipőktől. Nem éreztem olyan teljes nőnek magam, mint amilyennek, akkor érzem, amikor ilyen csinos ruhákban vagyok. A ruhák megváltoztatják az embert. Hiába tagadja ezt bárki is, ez így van.
Megálltam a konyha ajtajában és figyeltem, ahogy a két férfi ügyködik az étel elkészítésével. Egy kicsit elkapott a hányinger, amikor megcsapott a felvert tojás illata és láttam, ahogy zsírt tesznek a serpenyőbe. Kétségbeesetten kutattam a szememmel egy üveg olívaolaj után, de semmi.
Legszívesebben azt válaszoltam volna, hogy rendben, inkább csak nézném, de tudtam, hogy ennem kell és ő természetesen szóvá is tette. Utáltam, ha a külsőmre tesznek kritikát. Nem bírtam elviselni, ezért is szenvedtem abban a betegségben.
- Még mindig jobb, mintha egy hájas víziló lennék, nem?! - háborodtam fel és dühösen szúrtam a szememmel.
Fintorogva figyeltem, ahogy tányérokra teszik a megsült tojást és falni kezdték. Számhoz emeltem a vörösbort és kortyoltam belőle egy keveset. Összevont szemöldökkel vizslattam az én megrakott tányéromat és próbáltam rávenni magam, hogy üljek le és egyem meg.
Mikor már azt hittem, hogy az eddigieknél bunkóbb beszólást már nem tud mondani nekem, hát csak kinyitotta a száját.
- Kösz, ez kedves tőled. - motyogtam grimaszolva az újabb sértésre a külsőmmel kapcsolatban. - Szerencsére már nem vagyok az, de hajlamos vagyok a visszaesésre. - közöltem mérgesen és leültem a tányérom elé. Nem éreztem magam éhesnek, de ez csak a látszat. Ma még csak egy narancslevet ittam, semmi több. Megfogtam a villát és bambulva elkezdtem piszkálni a kaját. Sóhajtva a számhoz emeltem egy kisebb falatot és nagy erőfeszítések árán bekaptam. Az íze nem volt rossz, de rögtön lelkiismeret furdalásom lett. Az a sok zsír, amit beletettek a serpenyőbe... Újra belekortyoltam az italomba és felböktem még egy falatot a villámra. - Eddig kétszer estem vissza.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Május 22, 2013 3:18 am



-Háááát, távol álljon tőlem hogy legyen a harmadik. Tessék burkolni szépen, ez konyhaművészetem csúcsa. Meg a spagetti, és a melegszendvics. Többnyire ezt zabáljuk, aztá megyünk futni, ma szerda vaaaan, akkor Gus te mosogatsz.
-Vettem kapitány.
-Te pedig....érezd otthon magad. Mielőtt bármi félre értés lenne, nem akarlak megdugni. Túl sovány vagy nekem, majdnem összetörsz. Csak gondoltam jófej leszek és meghívlak hogy silány életedben legalább egyszer kajához is juss, ne csak olyan szarokhoz amiket etetnek veletek. Aztán mi leülünk szerintem...nem is tudom Gus, tömsz egy laza pipát? Addig leviszem a kis szarógépet hogy ne éjjel kettőkor fosson a laminált padlóra.
/Azzal a lendülettel felálltam, és a tisztára törölgetett tányérat beraktam a mosogatóba. Ezután füttyentettem kutya úrnak, és mielőtt távoztam volna, még odaszóltam Courtneynek, mert láttam hogy csak böködi az ételt./
-Nem az a lényeg hogy víziló legyél, hanem hogy hízz egy kicsit. Elöl deszka, hátul léc, semmi segged nincs. Ettől legalább lesz mit fogni rajtad.
/Ezzel a lendülettel egy vidám mosoly keretében eltűntem az ajtó mögött.
Gus az asztalnál tovább evett, és szlopálta a piát, ember nincs a földön aki olyan jól bírja mint az a barom ott. A hosszú hajú srác, dolga végeztével egy jóízűt böffentett, majd bedobta a tányérat a mosogatóba. Azután Courtney felé intézte szavait./
-Ne vedd a szivedre csöcsi, néhe elég nagy faszkalap tud lenni. De így adja az emberek tudtára a véleményét. Ezért bírom a parasztot, ami a szívén az a száján. Mellesleg tényleg szedj fel pár kiló, semmi segged nincs. Ellépek, a nappaliban leszek, tömök egy laza pipát, kaja után jobb a bélnek. Addig, baszok én rá mit csinálsz, a kamerák úgyis felvesznek mindent. Csak ha lehet ne bazd szét a házat.
/Gus, pedig otthagyta Courtneyt a konyhában, és letelepedett a nappaliban lévő hatalmas ülő párnák egyikére, majd nagy gonddal tömni kezdte a pipát, miközben Bob Marley-t hallgatott. Én mindeközben kutya úrat vártam hogy kiszarja magát, és közben szembe találkoztam Jackkel a hotdogos standról. Az öreg mosolyogva, kitárt karral közeledett felém, és mikor odaért, kezet ráztunk./
-Szép estét barátom, ha még egyszer találkozunk, fizetsz.
-Úgy lesz Senior Tristan, úgy lesz. ÁÁÁ késő esti levegőzés senior kutyával?
-Muszáj, különben össze szarja a lakást, és mind ketten utáljuk takarítani a cuccot érted.
-Gus otthon van?
-Természetesen, most tömünk egy lazább pipát, nem jössz fel?
-OOO nem lehet Tristan, még sietek mert bolt hamar zár, és holnapra is kell embereknek reggeli.
-Jól van barátom, akkor reggel találkozunk, a szokásos időben.
-Úgy legyen senior, úgy legyen.
/Elköszöntünk, zacskót húztam a kezemre, felszedtem kutya úr piszkát, és egy közeli kukába dobtam. Azután szépen lassan elindultam felfelé./
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyPént. Május 24, 2013 2:26 am



Tristan and Courtney
Még legyűrtem egy-két falatot a rántottából, de aztán felpattantam és otthagytam a konyhában. Nem tetszett, hogy sértegetik a külsőmet, de nem szóltam vissza, inkább úgy könyveltem el magamban a dolgot, hogy csak magukat minősítik, amikor megsértenek egy nőt. A külsőmre tett megjegyzésekre inkább csak fintorogtam és prüszköltem egyet mérgemben.
Tristan lelépett, megsétáltatni a kutyát, Gus pedig a pipát kezdte el tömködni a kanapén. Egyből tudtam, hogy nekem itt a végszó. Nem bírom a pipa büdös füstjét, le kell lépnem.
Épp mikor eldöntöttem, hogy megyek, megcsörrent a mobilom. A Polgármester Úr volt az.
- Üdvözlöm, Dr Price. Mindig öröm magáról hallani. - hízelegtem. - Miben segíthetek? - kérdeztem kedves hangon, amivel általában az ügyfeleimmel és a nálam felsőbbrangú polgárokkal szoktam beszélni. Nem sokan voltak feljebbvalók nálam, de Dr Price az volt, így vele jó kapcsolatot kell ápolnom.
- Miss Moore. Én is boldog vagyok, hogy tudok beszélni magával. - mondta mosolygós hangon. Sikerült kiépítenem, olyasfajta érdekbarátsági kapcsolatot vele. Én, mint befolyásos, híres polgár segítem a polgármesteri munkájában, ő pedig ápolja a divatcégem létesítményét. - Fontos megbeszélnivalóm lenne önnel. Mikor tudnánk beszélni?
- Nekem mindig tökéletes, ha magáról van szó, tudja. - mondtam mézes-mázosan. - Akár most indulok is, hol találkozzunk?
- A Razzoni Étteremben, ha magának is megfelel. - tette hozzá kedvesen.
- Nagyon a szívéhez nőtt Polgármester Úrnak azaz étterem. Szép emlékek?! - kuncogtam fel, tudta mire gondolok. Sophia Stewart megsemmisítő hadjárat itt kezdődött, itt volt az első sikerünk is. Az épületének a megszerzése.
- Nos, igen. - nevetett fel ő is. - Akkor fél óra múlva ott. További szép napot, Miss Moore! - köszönt el és kinyomta a telefont.
A vér gyorsan áramlott az eremben, a szívem vadul kalapált, az arcomon szétterült egy hatalmas vigyor. Vajon mit szeretne mondani nekem? Biztosan Sophiával kapcsolatos. Nagyon remélem, hogy egy újabb terv a mélybe lökéséről.
Megittam a maradék pohár bort és elindultam összeszedni a ruháimat. eszemben sem volt átöltözni, majd máskor visszahozatom a ruhát, ami rajtam van.
Elővettem a telefonom és tárcsázni kezdtem a sofőröm számát.
- Parancsol, Miss Moore? Indulhatok önért? - kérdezte behízelgő hangon.
Röviden és tömören elmagyaráztam neki a helyet, ahol vagyok és az időt, amennyi percen belül ha törik, ha szakad ide kell érnie. Ha ideér nem kap leszúrást, ha nem, akkor készüljön a legrosszabbakra.
Időközben Tristan is megjelent újra a lakásban nyomában a nagy kutyájával.
- Fontos megbeszélésre kell indulnom, de nagyon örülök, hogy megismerhettelek titeket. - mondtam tárgyias hangon. Azt kívántam bár ott lehetnék már az étteremben. - Nos, remélem még találkozunk. További szép napot! - motyogtam és villantottam még egy mosolyt, majd megindultam az utca felé. A limuzin már ott várt a járda szélén, a sofőr pedig rezzenéstelen arccal nyitotta ki az autóajtaját.



(Razzoni Étterem)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Házak :: Lakóházak :: Tristan Stark Háza-
Ugrás: