Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
William Clayton EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
William Clayton EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
William Clayton EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
William Clayton EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
William Clayton EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
William Clayton EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
William Clayton EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
William Clayton EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
William Clayton EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



William Clayton Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 William Clayton

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

William Clayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Clayton   William Clayton EmptySzer. Júl. 10, 2013 8:38 am



Elfogadva
Üdv az oldalon. Nagyon tartalmas és szép karakterlapot adtál ki a kezeid közül. Kíváncsi leszek mit hozol ki a karakterből.


Vissza az elejére Go down
William Clayton
Gazdag
Gazdag
William Clayton


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jul. 10.
♫♪ Korom : 46
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Lányok és a középpontban lenni
♫♪ Humor : Elég jó, bár olykor kissé piszkálodó.

William Clayton Empty
TémanyitásTárgy: William Clayton   William Clayton EmptySzer. Júl. 10, 2013 4:06 am




William Clayton

₪ Crafty Heartthrob ₪
Rólam!


KARAKTERED NEVE: William Clayton
KOR: 35
SZÜLETÉSI HELY.: New York
PLAY BY.: Robert Downey Jr.
MIÓTA VAGY A SZEREPJÁTÉK VILÁGÁBAN?: Több mint fél éve.
CSOPORTOD NEVE.: Rich...Star
USER NÉV: -


Külső és belső értékeid!

A múltjába történt szörnyű dolgok még most is előjönnek álmaiban. De próbál ezekkel nem törődni és a jó dolgokra fókuszálni. Eléggé öntelt és makacs, akinek habár van érzéki oldala, azt nem sokaknak mutatja meg. Ennek ellenére okos és humoros is, ami miatt csak még vonzóbb a hölgyek körében. Úgy tűnik, hogy egy szókimondó és erkölcsökkel nem törődő fickó, de ezzel az oldalával próbál érős maradni. A lányokat tiszteli, bár egy éjszakánál nem igen volt hosszabb kapcsolata velük. Ugyanis nem szereti az elkötelezettséget, szeret spontán és a maga feje után menni.  Nehezen bízik meg úgy igazán valakibe, de ha ez megtörtént azt védelmezi és segíti minden áron. Még mindig a szeme előtt van apja képe, az amilyen ő semmiképp nem szeretne lenni. Szereti a figyelmet, amit általában meg is kap. Ő az egyik leghíresebb fegyvereket forgalmazó cég vezetője. Ami miatt nemhogy New York, de világszerte ismerté vált. A lányokat azonban nem csak humorával és eszével csábítja el. Ebben még megnyerő külseje is.  


Dolgok rólam!

New  York-ban születtem, ide köt a nagyapám által rám hagyott cég és minden amit az életem során elértem. A múltam elfelejtésében azonban az itteni élet nem segít. Persze szeretek itt élni, de akárhányszor elmegyek egy egy olyan hely mellett ahol gyermekkoromban is jártam. Újra és újra előjönnek a régi emlékek és érzelmek, amiket próbálok inkább elnyomni. Szóval ha tehetem elutazok, hiszen a pénz nem akadály. A nevelőotthonban a sok rossz között volt egy jó dolog is. Egy zongora amin szívesen játszottam, hiszen anyám tanított még kiskoromban, szóval amikor játszok az olyan mintha még mindig itt lenne. Habár elég tehetségesnek mondhatom magam, sosem szoktam mások előtt játszani, ezt is egy olyan dolognak tartom amit nem szívesen osztok meg a világgal. Valamint az éneklésről is hasonló véleményen vagyok, nem színpadra szánom dalaim, csak egyfajta privát tevékenységem. A zenei világban számomra nincs határ, ugyanúgy szeretem az összes műfajt. De azért a nyálas Bieber féléktől kíméljetek…


Ez az én történetem!

A nevem William Clayton. Itt születtem New York-ban egy viszonylag szegény családban. Azért mondható viszonylagosnak, hisz a nagyapám, egy igencsak jól futó cég gazdag főnöke volt. De nekünk sajnos ebben nem lehetett részünk. Az anyámat ugyanis kitagadta miután hozzáment a csóró, csavargó apámhoz. Ami akkor szíve szerint lehet jó ötlet volt, de a későbbiekben erősen kétlem. De térjünk csak vissza az én történetemhez. Nos, miután megszülettem az apám és anyám már nem volt az egykori szerelmespár. Hisz nélkülem is nehezen tudtak megélni és volt egy olyan érzésem, hogy nem igazán voltam eltervezve. Szóval az apám inkább az ivás mellett döntött. Anyám volt az akire számíthattam, ő nevelt fel. Kivéve ha nevelésnek lehet nevezni ha jól elvernek bőr szíjjal, ugyanis apám másfélét nem ismert. Sokszor hallottam őket veszekedni és egy pár elcsattanó pofont is. Gyűlöltem az apámat, ő volt az a gyerekkoromba akihez csak rossz emlékek fűznek. Sosem szeretett, csak nyűg voltam a számára. Egyrészt ezért is szerettem az iskolát, addig is távol maradhattam tőle. Csak anyámat sajnáltam, aki ugyanúgy szenvedett miatta. Egy nap épp az iskolából hazajövet, rendőröket és mentőt láttam a házunk előtt. Nagyon megijedtem, ezért el is kezdtem rohanni befelé. De mielőtt beértem volna egy rendőr állított meg. Ezt követően végignéztem, ahogy anyámat egy hordágyon, apámat pedig bilincsben viszik ki. Akkor már tudtam, hogy mi történhetett. Az anyám súlyos sérülésekkel, eszméletlenül vitték be. Az ágya mellett virrasztottam aznap este. Ő azonban nem ébredt fel, a súlyos agyrázkódás után, agyvérzés miatt e szemem előtt halt meg. Ezt követően 9 évesen nevelőotthonba kerültem, ahol 18 éves koromig voltam. Ami után egy gyorsétteremben dolgoztam pár évig, ami mellett a sulit is elvégeztem. Hisz a nehéz gyerekkorom ellenére azért jó tanuló voltam. De nem igazán tudtam mit kezdeni vele. Egy csóró lúzer voltam, aki nem kell senkinek, pont mint az apám. De egy nap kaptam egy levelet, ami mindent megváltoztatott. Egy örökségről volt benne szó, ami nagyapám halálával maradt rám, rám az egyetlen elő hozzátartozójára. Hirtelen egy multimilliárdos cég tulajdonosa lettem. Ahol már igencsak hasznát vették tudásomnak és nagy fejlődést hoztam a vállalatnak. Ami miatt az emberek is egészen máshogy kezdtek viszonyulni hozzám. "A pénz hatalom." Csak ez után tudtam meg, hogy mennyire igaz is ez a mondás. Végre hasznosítani is tudtam tudásomat. És fényűzően élni sok szép lány társaságában. Akiket olykor a pénzem, olykor pedig sármom vezérel az ágyamba. [/color][/color][/color][/color]
Vissza az elejére Go down
 
William Clayton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mr. Clayton irodája
» Dr William Hades Blackall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Karakterek :: Gazdagok-
Ugrás: