Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Futó ösvény EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Futó ösvény EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Futó ösvény EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Futó ösvény EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Futó ösvény EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Futó ösvény EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Futó ösvény EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Futó ösvény EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Futó ösvény EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Futó ösvény Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Futó ösvény

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Anastazia Monroe
Pompomlány
Pompomlány
Anastazia Monroe


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 21.
♫♪ Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
♫♪ Hobbid : Tanuló
♫♪ Humor : Csodálkoznátok

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyPént. Május 24, 2013 12:59 am




Még mindig nem fogtam fel, hogy ez az én történelem tanárom és azt sem, hogy konkrétan, nyilvánosan ráhajtottam. Ez elég furcsa és mindenképpen illegális, de nem sokkal idősebb, mint én és úgyse tervezném komolyabbra, bár kitudja?!
- Hármas, Tanár Úr? - kérdeztem félrehajtva a fejem, csábosan mosolyogva a férfira. - Mindenből kiváló vagyok, nem lehet, hogy csak a mostani dolgozatom sikerült hármasra? Az az igazság, hogy nem sokat készültem rá. - motyogtam egy szégyenlős mosollyal.
A kutyája nagyon aranyos volt, amikor odadörgölőzött hozzám. Meg is simogattam, de egy pillanatra sem vettem le a szemem a szexi Tanár Úrról, ahogyan az órán sem. Valószínűleg ezért rontottam el a dolgozatomat.
- Aranyos, kedves és... Majd a többit maga kitalálja. - válaszoltam kacéran a pompomlányos megjegyzésére.
Nem gyakran szoktam zavarba jönni, de ez mégis egy olyan pillanat volt, igyekeztem nem elpirulni.
- Persze, szívesen nyalnék valamit. - mosolyogtam el és az ajkaimba haraptam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyCsüt. Május 23, 2013 2:38 am



-Tudom hogy az illem megköveteli, de csak pár évvel vagyok öregebb nálad, szóval nyugodtan tegezhetsz sulin kívül. Kivéve ha valamelyik kollégámmal vagyok, mert akkor magázz, nehogy baj legyen a dologból. Szépíteni meg ne szépítsük a dolgokat, hármas vagy töriből, szóval mindenképpen.....hát korrepetálásra szorulsz. Kérdésedre válaszolva nincs senkim. Illetve van egy tök heteró élettársam és régi barátom Gus Mewes. Az egyetem lettünk barátok és azóta is együtt lakunk. Meg van a kutyám, Boo. Vele járok futni.
/Még mindig pihegtem a fáradtságtól, és mindennek a tetejébe rohadt meleg is lett, bár nem tudtam eldönteni hogy a kiscsaj hozta-e ki ezt az érzést, vagy az időjárás. Boo a lábam mellé ült, enyhén félre hajtott fejjel vizsgálta a lányt. Majd rám nézett, mitha csak az kérdezné mehet-e a szokásos trükk. Rá kacsintottam a kékszemű huskyra, mire az határozott játékossággal elkezdett ugrálni a lány körül, míg aztán a háta mögé került, és nedves kis nóziját a pomponlány lábai közé dugta. Elégedetten vettem tudomásul hogy a kutya tényleg az ember legjobb barátja. Ha itt végzünk, annyi hot dogot kap amennyit csak akar./
-Úgy nézem kedvel téged. De azt is tudja mi a jó. Ilyen könnyen zavarba jössz? Milyen pomponlány vagy-te? Meleg van.....nincs kedved nyalni valamit? Meghívlak egy fagyira.
Vissza az elejére Go down
Anastazia Monroe
Pompomlány
Pompomlány
Anastazia Monroe


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 21.
♫♪ Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
♫♪ Hobbid : Tanuló
♫♪ Humor : Csodálkoznátok

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Május 22, 2013 8:38 am




Ahogy közeledett felém az arcomról a bőr lesült. Most segíts meg istenem. Egyenesen a a történelem tanárom tartott felém, hogy nem vettem észre. Végig pillantottam rajta, minig is nagyon tetszett nekem ez a férfi ahogy beleéli magát a történelembe és átadja a tudását. Spárgából gyorsan fel kerekedtem és rendesen török ülésbe ültem.
-Tanár úr, elnézést...Én nem tudtam, hogy ön az-Mentegetőztem és fogtam a fejem. Ennyire még én se lehetek ennyire hülye.
-Persze már rég, tudja hogy mindenem a történelem. Főleg Egyiptom 18 Dinasztia. Majd remélem bővebben is betudok róla számolni erről önnek egy előadásban.- Mindig is egyiptológus akartam lenni érdekelt a kultúra a hitt világ és minden más. Voltam Egyiptomban meg ragadtak bennem ezek a dolgok.
-Igen, mivel tudja én vagyok a csapatkapitány a pompom csapatnak formában kell lennem-Mosolyogtam rá kedvese.
-Kérem ne hozzon zavarba-Mondtam felpattanva. Teljesen értetlenül álltam a dologhoz, mert itt van ez a jóképű tanár és én mindig is oda voltam érte, de soha nem akartam, hogy észre vegye. Furcsa volt hiszen olyan dallamosan ejtette ki a nevemet, mint még senki soha sem.
-És önn, hogy hogy így magányosan barátnője nem kísérte el?-Kérdeztem, remélvén, hogy válasza az lesz "Nincs senkim"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Május 22, 2013 6:26 am



/ Ha az ember futni megy, számos érdekes, vagy kevésbé szokványos dologgal találkozhat. Ilyen a vörös boros lecsót hányó csöves, vagy a fához szikszalagozott félrészeg egyetemista, akit mindenki baszogat. de viszont vannak olyan dolgok is, amik egészen másként vonják az ember figyelmét maguk felé. Ilyen volt a Miss Monroe által levezetett jóga gyakorlat is. Bár én magam sosem gyakoroltam a jóga művészetét, de attól függetlenül mindig is nagy csodálója voltam, főleg akkor amikor a óga pozitív hatásait kell kiélvezni. Istenem, egyszer voltam jóga oktató csajjal, de azt a hajlékonyságot...ÁÁÁÁÁ te jó ég. Letegezett, vagyis nem vette észre ki vagyok, csak azt hogy bámulják. Én viszont határozottan felismertem ezt a feneket.....ŐŐŐ testet, izé. Faszom na hát Őt. Vékony mosolyra húztam a számat, és lassan elindultam felé. Míg nem törökülésbe leültem vele szemben./
-Megírtad a házidat Anna?
/Hagytam hogy a döbbenet végig fusson a lány csinos pofiján. Addig megengedem magamnak egy tized másodpercnyi pillantást a cicikre. Ilyenkor de szeretem a szakmámat. A legjobb korosztály, friss fiatal mindenre kapható tizenévesek. De milyen testtel. Egy pillanatig elgondolkodtam a nyílt flört lehetőségén, de aztán eszembe jutott az imént lenyomott spárga, szóval dobtam minden kételyemet. Ha az egyetemről ki is rúgnak, akkor is megmarad az Archeológus állásom, és boldogan élhetek lankadt tökű vénember koromig. Szóval..../
-Rég óta jógázol Anna? Mert azt látom.....hogy elég hajlékony vagy. Sok helyen hasznát veszed ennek a képességnek, vagy....csak hobbiból csinálod?
Vissza az elejére Go down
Anastazia Monroe
Pompomlány
Pompomlány
Anastazia Monroe


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 21.
♫♪ Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
♫♪ Hobbid : Tanuló
♫♪ Humor : Csodálkoznátok

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Május 22, 2013 6:06 am




Otthon meredtem a tévé elött, mikor úgy döntöttem el kellene mennem egy kis futásra. Végül is formában kell maradnom, hogy el tudjam vezetni a csapatott a bajnokságra. Összekötöttem a hajam és elindultam a parkba, természetesen egy kis jogáért is amit soha ki nem hagynék. Elkezdtem futni és csak futni, mindig is fel szabító érzésnek tartottam mikor futok. Megérkeztem a parkba és a futó ösvényen gondoltam rám fér egy kis nyújtás, a jóga jó is lesz.
Le ültem a földre és elkezdtem csinálni a pózokat. Nagyon jól esett minden. Ahogy ott tornáztam észre vettem egy igen cska jóképű férfit ahogy a szemeivel vizslat engem.
Kedvesen rá mosolyogtam és elpirultam ahogy a fenekemet bámulta.
-NIncs kedve csatlakozni?-Mondtam viccesen és tovább nyújtottam a lábamat. Lenyomtam egy spárgát is, hogy menözzek egy picit a férfinak.
Végig néztem a csoda szép parkon és láttam a tömeget ahogy a szerelmesek andalogtak és a kutyák játszottak. Mindig is szerettem ide jönni
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Május 22, 2013 5:03 am


Tristan Stark találkozása a szexi pompon lánnyal.



/Amerika legnagyobb hátrányai közé tartozik, hogy a legjobb, legzsírosabb kaják fillérekért megvehetők szinte minden sarkon. Nincs ez máshogy New Yorkban sem. Én pedig mindig kedveltem a hasam, szóval ha meglátok egy szalonnába tekert, csokival agyon locsolt rántott disznó szeletet, salátával és minden földi jóval körítve, azt igen is megveszem, és felzabálom, lehetőleg egy dagadt sráccal szemben, aki igyekszik betartani a saláta diétáját. viszont ennek megvannak a hátrányai, már azon felül hogy roppant köcsög vagyok szerencsétlennel. A hátrány pedig az úszógumi, ami sosem szívesen látott reggeli csoda. Reggel két dolog van amit szívesen látok, az egyik a mellettem lévő csinos nőszemély, a másik a reggeli merevedésem.
Az úszógumi eltüntetése pedig komoly feladat, mivel roppant érzékeny vagyok a külsőmre. A hasizmom például nagyon szeretem úgy ahogy van, szóval semmilyen isten verte fóka háj ne takarja el nekem. Az úszógumi eltüntetése érdekében pedig futok, legfőképpen futok, minden nap tanítás után az egyik kedvenc helyemen, a Central parkban. Felsőt nem vettem fel, mivel úgyis tele izzadom, és a második kör után leveszem, viszont egy futó nadrágot vettem fel, mivel emlékeim szerint a rendőr komolyan megbasz ha egy szál faszban futok a gyerekek előtt. A hajam kibontottam, nem mintha össze fognám bármikor is. Aztán kutya úrral együtt elindultunk a futó ösvényen. Szeretek a huskymmal futni, a husky talán az egyetlen kutya faj, ami ha látványosan kifutotta a belét, attól még rohan tovább meg aztán nincs olyan nő a Parkban aki ne nézné meg az én kék szemű Boo-mat. A fülesem bedugtam, futás közben jó ha szól valami zene. ACDC-és Ozzy-t hallgattam, közben igyekeztem tartani a tempómat. Alig négy kör, és éreztem hogy izzadok. Utálok izzadni.
Mivel legtöbbször ingben és nyakkendőben jelenek meg a nyilvánosság előtt, a legkisebb izzadtság folt is ciki lehet. De persze most nem az Archeológiai intézet klubjában ülök, és nem is a diákjaimat oktatom, szóval talán megengedett, de attól még utálom. Kutya úr kitartóan futott mellettem, mert tudta a kis szemét hogy a végén hiába futunk, akkor is megállunk Jack hotdogos standjánál egy nagy hagymás mustáros finomságra. Had legyen miért futni.
A lejátszó számot váltott, lejárt az egy óra, így a saját hangom szólalt meg a fülesben, miszerint.: Állj, meg te barom, kifutottad a beled, 5 perc pihit megengedhetsz magadnak, inkább gyönyörködj a lányokban egy kicsit.
Én pedig szót fogadtam magamnak, és megálltam a korlátnak dőlve, kivettem a fülest a fülemből, megvakartam kutya úr fülét, és kiszuszogtam magam./
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 5:21 am



To Anora
sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”

A következő éjszakán, álmodtam ugyanarról az utcáról:
Miután a koppanást követő félelmemet sikerül csillapítani, tovább lépdelek a sötététségbe burkolózott utca járdáján. Igyekszem minél nyugodtabb állapotba kerülni, de váratlanul valaki egy elég erő teljeset taszít a hátamon. Alig bírom megtartani egyensúlyomat, de valahogy sikerül, mikor megérzem a második, aztán a harmadik lökés erejét. Ha az első kettő lökést ki is bírtam tanyázás nélkül, a harmadikat már nem sikerült olyan jól hárítanom. Előrebukom és egy pillanatig azt hiszem, hogy mindjárt megkóstolom a járda macskaköves burkolata alkotta pástétomot, de végül is sikerül visszanyernem az egyensúlyomat, megmentve magamat a hasra esés kivételes érzéseitől. Gyorsan hátrafordulok, de nem kis meghökkenésemre, megint csak a kihalt utcát látom és pár autót, amiket az útszélére parkoltak le. Jobbra fordulok, majd balra, benézek a mellettem lévő ház kertjébe, de semmi.
Mondanom sem kell, hogy most már aztán tényleg félek. Nem vagyok egy félős ember, de ez már tényleg sok. Először a kialvó lámpák, aztán az a cipőkoppanás, most meg láthatatlan emberek lökdösnek. Hogyan történhet meg mindez egy éjszakán? Nem létezhet olyan ember vagy állat, ami olyan gyors, hogy miután meglökött egy férfit, elszaladjon, úgy, hogy az ne vegye észre. „Ez lehetetlen…”- mondom magamban, de tudom, hogy ez csak a tudatom véleménye. Belül érzem, hogy itt valami természetfeletti, valami paranormális történik, ami valószínűleg más körülmények között nagyon érdekelne, de most valahogy nem nagyon vonzódom a nyomozás gondolatához.
Még jobban gyorsítok lépteimen, már majdnem hogy futok. Egyre beljebb nyomulok az utca homályába és reménykedem, hogy a következő kanyarban már ott a vége és kiérek megint a főútra, onnan aztán egyenesen haza és vége az álomnak.
Óriási mosoly húzódik az arcomra amikor azt mondja, hogy eljön velem vacsorázni.
-Király, hazavihetlek?Kérdeztem és ha beleegyezik, akkor megfogom a kezét és kisétálok a piros sportkocsimhoz, kinyitom neki az ajtót, majd én is beszállok, és hazaviszem. Majd én is hazamegyek letusolok, majd átöltözök.

Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 5:02 am

A csókom *-*
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Acsók közben megfogta a derekamat, utána rögtön eszembe jutott, az első kapcsolatom. Valójában az volt, az egyedüli ami, két hétnél tovább tartott. Visszagondolva ő nem szeretett annyira, mint amennyire én őt. Hogy ezt honnan tudom? Mikor az ember azzal szembesül, hogy az apja lefizette az alítólagos szerelmét, hogy tűnjön el, rájön arra, hogy minden, amit biztosnak hitt, igazából vicc. De nem apa a hibás, - hiszen valószínűleg csak tesztelte, ha nem az, akkor most már úgy is mindegy-, hanem a fiú, aki elfogadta a pénzt és lelépett. Ez után nem is csoda, hogy ott voltam, hogy nem akarok többet fiút látni. Évekig rá se néztem senkire se, majd mikor eljött az ideje, rendesen belemélyültem a dolgokba. Sok, kifejezetten egy éjszakás kalandom volt, ami egy idő után kikészített, és inkább szingliként éltem tovább életemet. Hihetetlen, hogy egy csók, ezt az egészet eszembe juttatja. Gondoltam végig magamban a dolgokat. Miután tisztáztam magammal mindent, ismét rászegeztem tekintetemet, és halványan mosolyogtam rá. Eljössz velem vacsorázni? Hangzott a kérdés, amin, nagyon elkezdtem gondolkodni. hiszen, egy vacsorából nem lehet probléma… Győzködtem magamat, és át se gondoltam mit fogok mondani, csak hirtelen kicsúszott a számon*
- Igen! - *Mondtam, rezdületlenül. *


Rucim!


Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 4:30 am



To Anora
sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”

Amikor először féltem:
Nyomasztó érzés, egy olyan utcán sétálgatni, ahol senki nincsen rajtad kívül és a saját lépteiden kívül nem kéne hallanod más hangot, de mégis hallasz. Az már csak hab a tortán, mikor nem sokkal mögötted égnek ki az utcalámpák, ezzel teljesen besötétítve az egész környéket. Ilyen idegesítő helyzetben találtam én is magamat, mikor befordultam a főútról ebbe a kis mellékutcába, több nyugalmat remélve a sétálgatáshoz. Sajnos hamar rá kellett jönnöm, hogy ezzel inkább csak magam alatt fűrészeltem a fát.
Körülbelül éjfél lehetett, mikor úgy döntöttem, hogy elmegyek kicsit sétálni, abban a reményben, hogy kilométer hiányos állapotomon sikerül javítanom. Ashley ma későn jött haza. Ahogy benyitott az ajtón, csak egy pillanatra állt meg köszönteni engem egy csókkal és máris ment tovább egyenesen a hálószobába aludni. Semmi kedvem nem volt még utána menni, bármennyire is vonzott a gondolat, így hát felkaptam gyorsan egy melegítőt, szóltam a lánynak, hogy elmegyek és kiléptem a ház ajtaján.
Egy ideig a külvárosban sétálgattam, elmerülve gondolataimban, majd rátértem a főútra és onnan erre az istenverte utcára. A környéken nem volt senki rajtam kívül. Az út menti házak ablakai sötéten meredtek felém, csupán néhány lakásból szűrődött át némi kis világosság, amit én hirtelen egy bekapcsolva hagyott tévé fényének tulajdonítottam.
Egy magasabb ház alatt sétálok el, mikor is furcsa hangokat hallok a hátam mögül. Hirtelenjében, a hangról egy leugró ember cipője által keltett koppanásra asszociálok, de ahogy megállok, és hátra fordulok, hogy megnézzem mi okozta a neszt, semmi mozgót sem találok. Nem vagyok egy könnyen ijedős ember, de szerény véleményem szerint, mindenki maga alá piszkítana, mikor egyedül sétálgat, éjnek idején, egy sötét, kihalt utcában és a háta mögött házról leugráló alakok cipőjének koppanását hallja. Igyekszem megőrizni a hideg véremet, ami nem megy túl könnyen, de azért sikerül. Gyorsan elkönyvelem magamban az egész dolgot képzelődésnek és újra elindulok előre.
Igyekszem gondolataimat Ashley és a könyvem felé terelni, több, s kevesebb sikerrel. „Ha most hirtelen valaki sikít egyet én biztos, hogy menten összesz*rom magamat.”- mondom magamnak, némileg enyhítve a feszültségemen. De utána semmi nem történt hazamentem, és lefeküdtem aludni, másnap szakítottunk Ashleyyel.
A csók közben megfogom a derekát, és még közelebb húzom, majd amikor befejeztük a csókot ránézek.
- Eljössz velem vacsorázni?

Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 4:14 am

Nem akarok lebukni!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fel sem fogtam, hogy mit csináltam, vagy ha igen, akkor azt az agyam egyik eldugottabb része sugallta. Még csak akkor jutott el tudatomig, hogy valójában milyen következménnyel is járt volna, egy véletlen fotó, amin Johnyal szerepelek. Először is az a tény, hogy rajongok százai köveztek volna meg, elég ijesztő, még akkor is, ha tudtam volna, hogy nem történt igazából semmi… Arról nem is beszélve, hogy apám mit tett volna. Jobb az ilyen dolgokon nem is gondolkodni! Jegyeztem meg magamban. A fiú válaszára mindössze elmosolyodtam. Úgy érzetem nem kell mondanom már semmit! Láttam, hogy a fiú valamin elgondolkozik. Mi van, ha készült olyan kép? Szólalt meg bennem egy kis hang, ami nem eresztette gondolataimat. Nem akartam bekerülni a másnapi újság főoldalára, „John Thomson újabb kalandja”szalagcím alá. A fiú megfogta a kezem, ezzel elterelve gondolataimat. Közelebb húzott, amit az elején egyáltalán nem értettem, de nem akadályoztam meg. Aztán megcsókolt, mire én visszacsókoltam, fél kezemmel pedig beletúrtam a fiú hajába. Hosszan elnyújtott csók volt, ami főként, annak köszönhető, hogy képtelen voltam abbahagyni. De egyszer minden véget ér, és a csók is. Ott álltam, remegő kezekkel a fiú előtt, és fogalmam sem volt, hogy mit is kéne mondanom. Fejemet nem hajtottam le, de kerültem a tekintetünk találkozását. *

Rucim!


Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 3:47 am



To Anora
sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”

- Meg fogom hidd el. Mosolyogtam rá. Emlékszem amikor egy ismeretlen lánytól kaptam üzenetet:
A házban teljes csend uralkodott. Szeretem ezt a féle hallgatást, ezt a fajta nyugalmat. Pont ilyen csöndre van szükségem, mikor dolgozok. Az egyetlenegy hang, amit ilyenkor el tudok viselni az a madárcsicsergés, amely behallatszik a nyitott ablakokon és az a csendes, nyugtató zene, amit hallgatok könyvírás közben.
Úgy négy óra táján járhatott az idő, mikor Ashley elindult pár barátnőjével kempingezni két-három napra. Szerettem volna én is menni, de azt mondták, hogy ez csajos program és bírjak ki pár napot Ashley nélkül. Még adtam egy búcsúcsókot a lánynak indulás előtt, aztán beszállt ő is az autóba és elmentek. Ekkor visszamentem a házba és egy ideig a kanapén hanyatt fekve bámultam a plafont. Aztán úgy döntöttem, hogy leülök egy kicsit gépelni és könyvet írni.
A billentyűk lenyomásának néha már-már idegesítő hangja betöltötte dolgozószobámat. Ott ültem egy nagy, hátradöntött bőrszékben, ölemben a laptoppal, mikor is egy éles hang kizökkentett a nagy könyvírásból. A telefonom hangja volt ez és azt jelezte, hogy üzenetet kaptam. Letettem az asztalra a gépet és rámentettem egyet a dokumentumra, aztán feltápászkodtam a kényelmes bőrfotelből és nekiindultam megkeresni a telefont. Némi idő elteltével meg is leltem azt, az egyik polcon. Fogalmam sem volt róla, hogy mikor vagy hogyan került oda, de jelenleg nem is nagyon érdekelt. Megnyitottam az Sms-t egy ismeretlen számról küldték, az állt benne, hogy menyek le a kedvenc kávézómba, lementem és egy ismeretlen lány plusz két fotós elkezdet fényképzeni, és akkor döntöttem el, hogy utálni fogom a fotósokat. És most itt vagyok Anoraval a parkba. Amikor végig simított az arcomon, akkor megfogtam a kezét és közelebb húztam magamhoz, majd a szemébe néztem és megcsókoltam.

Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 3:25 am

Nem akarok lebukni!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mosolyogtam rá, és láthatóan élveztem a csipkelődést. Valamely szinten meg is értettem, hogy miért volt oda, de egy sztárnak, sajnos ezt bele kell vennie a számításokba. A sok fanatikus rajongó, és az elszánt lesifotósok, ki tudja hány emberi kapcsolatot tettek már tönkre. Hát valószínűleg Johnynak sincsen nagy magánélete, ha egy röpke kiruccanás után is, már üldözik a parkba. *
- Próbáld csak meg! - * Széles mosoly keretében, válaszoltam. Azért a nyelvemet, szándékomban állt megtartani. Éreztem, hogy közelebb húzott magához, ami kicsit sem esett rosszul, nem ellenkeztem, sőt talán én még jobban is élveztem a dolgot, mint ő. *
- Nyugi!- *Próbáltam nyugtatni, mert láthatóan eléggé felidegesítette magát a dolgokon. Elé álltam és egyenesen a szemébe néztem, mosolyogva. Vettem egy nagy levegőt, és megpróbáltam a lehetetlent. Kezemet a fiú felé emeltem, és óvatosan végig simítottam az arcán. Közben a szívem majd kiugrott a helyéről. Nem szokásom, ilyen gyors ismeretség után, érintkezni másokkal, így ez nagyon szokatlan volt tőlem. Még magam is meglepődtem a dolgon. Sőt, a végéré még meg is bántam egy kicsit. Nem akartam, hogy hülye, libának nézzen. Ami érdekes, mivel eddig hidegen hagyott, hogy mit gondolt. Igazából, még csak a rajongója sem voltam soha, így ez igen csak furcsa tőlem.

Rucim!


Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 23, 2013 2:57 am



To Anora
sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”

- Nekik semmi köze az életemhez! Ne nyújtogasd mert leharapom szépségem. Mosolygok rá, majd amikor behúz a bokorba és megfogja a kezem, egy picit közelebb húzom magamhoz, majd felháborodok, és amikor elment a fotós, akkor kihúzom őt a bokorból.
-Nem igaz, hogy az embernek nincs magán élete, minden mozdulatát figyelik. Mondom és elégé fel vagyok háborodva, nem igaz, hogy az ember minden meg mozdulását, csoda, hogy már azt nem fényképezik le, hogy wc-n van.


Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 3:40 am

Nem akarok lebukni!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kedvesen mosolyogtam a fiúra, még akkor is, ha komolyan beszélt. Magam sem tudtam, hogy miért, de szimpatikus volt nekem. Nem úgy gondoltam rá, mint sztár, hanem mint egy átlagos ember. Bár, ez normális, hiszen ő is ember, csak egy kicsit nagyon gazdag, meg persze szuper híres. Most ha nagyon rajongó lennék, akkor mondanám: „Majd elmondom a többieknek!”, de mivel nem vagyok, és senki nem is hinné el, így ez eleve halott ügy. Akaratlanul is, rosszra gondoltam, és már tudtam mit fogok neki mondani. *
- Ejnye, szóval iszogatunk, mit szólnak ehhez a rajongóid?- *Nyelvet öltöttem a fiúra. Majd folytattam, tovább mondandómat. *
- Nem vagy egyedül, én is így gondolom. - *Vettem komolyabbra a szót, és közben még mindig mutogattam mosolyom. Óvatosan behúztam a bokorba, és befogtam a száját. Kezét tovább fogtam, és érzetem, hogy ő se engedte el kezemet. Egy kicsit kikukucskáltam, hogy lássam, ki megy el, és meglepődve néztem újra a fiúra… Hagytam, hogy halkan megszólaljon. *
- Egy lányt láttam, fényképező géppel a kezében… Azt hiszem, téged keres! -*Jelentettem ki, elég feszülten, ugyanis ha nyilvánosságra kerülne Johnnal egy közös képünk apám, azonnal rájönne, hogy lógtam, és akkor megint lehetek magántanuló… Azt viszont nem akarom. A Fa ugyan eltakart minket, de féltem a lebukástól, és attól, hogy ennek rossz vége lesz…*

Rucim!


Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Márc. 20, 2013 10:00 am



To Anora
sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”

-Hát nagyon szívesen.*Mondom még mindig komolyan, majd amikor elmondja egyetértően bólintok.
-Az nem jó ha lógsz, de az jó, hogy eljöttél tőlük, én például nem cigizek, nem drogozok csak néha napján iszok, de az is ritka, én elítélem a drogot és a cigarettát, szerintem az a két legundorítóbb dolog a világon. Mondom mosolyogva, majd amikor azt mondja, hogy csak simán John vagyok rávigyorgok majd amikor behúz a bokorba kérdően ránézek, de bólintok, és egy kicsit megfogom a kezét, hogy megnyugtassam, majd ha megengedi, hogy megszólaljak akkor ránézek.
-Ki jött?

Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyKedd Márc. 19, 2013 4:56 am

Kedves idegen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Persze, hogy felismertem, most úgy őszintén, őt ki nem ismeri!? Mindenesetre, nem lennék a helyében. Nap, mint nap, megküzdeni egy csapat lesifotóssal, és jó pofizni a rajongókkal, díjat érdemelne. Bambultam egy kicsit, de mikor rákezdett, azonnal ismét ránéztem. Elmosolyodtam szavaira. *
- Azért, kedves tőled, hogy érdeklődsz! Köszi! - *Mondtam vidámabb hangon. Jó, hogy nem vagyok egyedül.. Sóhajtottam egyet a kérdésére, majd összegondoltam, hogy mit is fogok neki mondani. Egy-két perc csend után elkezdtem mondandómat. *
- Én most lógok a suliból, mert a barátnőm rávett, hogy menjek, vele, szórakozni. Arról viszont nem volt szó, hogy drogozni akarna vagy ilyesmi, és elvitt a barátaihoz… - *Lesütött szemmel, fejeztem be, a mondatot. *
- Én is örülök John! - *Mosolyodtam el ismét. Azt hittem, hogy most senkinek se sikerülne felvidítania, de John, amióta itt van, legalább háromszor mosolyogtam már, és a kedvem is jobb. Még az is lehet, hogy ez a nap, nem is olyan rossz, mint amilyen rosszul indult. Megfogta a kezem, és megpörgetett. Hagytam, sőt bele is pirultam kicsit a végén. *
- Igen tudom, te John vagy! - *Gonoszan mosolyogtam rá, de azért reméltem, hogy nem haragszik meg rám. Egy közeledő hangra megriadtam, és fiút kezénél fogva magammal húztam egy fa mögé, amit bokor takart. Velem szembe állt, és óvatosan a kezemet a szája elé raktam, hogy biztosan ne adjon ki hangot.*
- SSSSSS! Kérlek, egy kicsit maradj csöndbe!- *Suttogtam a fiúnak, kissé rémült tekintettel, miközben a kezét még mindig fogtam. *
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyVas. Márc. 17, 2013 10:07 am

*Furcsálltam, hogy nem ismer fel, mivel minden lány ismer és nem hagynak békén és folyamatosan autogramot kérnek, de szerintem ez tetszik benne, hogy ez a lány nem ugrál folyamatosan autogramért, azok olyanok mint egy kutya akinek a feje felett csontot lógatnak, és ugrálnak. *
- Rendben, ha azt mondod, hogy jól vagy akkor elhiszem. *Még mindig nem hiszem, hogy jól van, de nem baj.*
-Ki elől bujkálsz? *Kérdezem, és látszik rajtam, hogy megvagyok döbbenve. Egy ennyi idős lányt nem szoktak kergetni.
- Nagyon örülök, hogy találkoztunk Anora! Mosolygok, majd megfogom a kezét és ahogy a férfi táncosok szokták megpörgetni a lányt, én is úgy pörgetem meg.
-Tudom, hogy tudod, hogy ki vagyok.
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 7:24 am

Kedves idegen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Próbáltam, elfelejteni, ami akkor annyira nyomta a szívemet, hiszen bűntudatom, volt. Nem azért mert elmentem, hanem azért, mert becsaptam mindenkit. Még csak a felelősséget se voltam hajlandó, vállalni a tetteimért, és ez nagyon bántott. Ennek ellenére az idegen feltűnése, jól érintett, még akkor is, ha a találka csak egy rövid időre is szólt, mert így legalább nem voltam egyedül. Jól esett, hogy felsegített, de az még jobban, hogy ellentmondott a kijelentésemnek. Kezet nyújtott, én pedig bele mentem, és kaptam egy kézcsókot! Ekkor már teljesen feleszméltem, hála annak a nem mindennapi eseménynek. Kicsit bele is pirultam, ami egyáltalán nem volt szokásom. Bemutatkozott, és kb. 2 percre rá, elsápadtam. John Thomsont mondott? Jobban megnéztem, és azonnal felismertem. A nagy híresség, akiért az összes lány oda van, még az egyetemen is… Egy kicsit gonosz leszek vele! Kedves volt tőle az aggódás, és válaszoltam neki, azonnal. *
- Tényleg jól vagyok! De köszi. - *Halvány mosoly jelent meg arcomon, és a hangom is már egészen emberi volt. Gonosz, leszek, mert egy kicsit, úgy csinálok, mint aki nem jött rá, hogy ki is ő valójában.*
- Bujkálok…- *Mondtam teljesen őszintén. Nincs okom hazudni, semmi eltitkolni valóm sincs. Na, jó, ez azért így nem teljesen igaz. De talán, nem kell félnem, attól, hogy pont ő fog beárulni, azoknak, akik elől bujkálok. *
- Az én nevem Anora Blake! Nagyon örülök a találkozásnak John! - * mosolyogtam, rá, úgy mintha tényleg nem tudtam volna, hogy ki is ő! *

Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 5:41 am

Kedves, bamba béjbim ^^

*Mosolyogva néztem a lánykát akinek még nem esett le, hogy ki vagyok, legszebb mosolyommal, mosolyogtam rá.*
-Nem vagy te hülye, szépségem! *Mondtam neki, majd amikor felállt, akkor kezet nyújtottam neki.*
- Úgy látom nem ismersz fel. John Thomson vagyok, a színész és egyben énekes is. Örülök, hogy találkoztunk! *Mondtam neki mosolyogva, és ha kezet fog velem, megcsókolom a kézfejét.*
- Hát a hangodból nem úgy hallom, hogy jól vagy, de hát nem az én dolgom. Mondtam neki még mindig mosolyogva, nagyon szép lány, kedvemre való, és nem nagyon fog érdekelni, hogy mint mond a sajtó, ha vele meglátnak, hidegen hagy.
-Igazán nincs mit, kedvesem. Mi járatban vagy itt? Futni vagy csak sétálgatni jöttél ide?Kérdezősködtem a lánytól akinek még mindig nem tudom a nevét.
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Márc. 13, 2013 8:45 am

Kedves idegen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Egy durván induló nap, ami miatt, már egy jó ideje itt vagyok. Ideges voltam. Legszívesebben hazáig rohannék, annyira hülye voltam, hogy egyáltalán végig hallgattam Emilyt. Elmentem vele, egészen a szórakozó helyig, és ott töltöttem több mint egy órát. Csak akkor jutott el a tudatomig, hogy nem ott kéne lennem, mikor droggal, meg cigivel kínáltak, akkor se szó se beszéd, azonnal kiviharoztam. Jól tettem, az volt az a pont, mikor már nem lehetett volna mást tenni. Nem vagyok én drogos, hogy olyan emberekkel lógjak. Nem is értem Emily mit akar azoktól az alakoktól. Persze, aggódok érte, hiszen a barátnőm, és szeretem, meg tisztelem, de nem értem, hogy, egyszerűen mi ez az egész… Mindezt a földön ülve, gondoltam végig, és nem igen zavartattam magam. *
- Annyira hülye vagyok…. - *Lehajtottam a fejem, és a földet bámultam. Meg se mozdultam, nem érdekelt a környezetem, az sem, hogy éppen egy park közepén voltam. Csak arra tudtam gondolni, hogy ha tovább maradok, mit csinálhattak volna ott velem. Elég volt! Végül is nem történt velem semmi, időben eljöttem, és nem megyek többet vissza, nem is értem mit parázok. Vettem egy mély levegőt, és visszatértem a „testembe”. Egy kezet láttam magam előtt, amit nem tudtam hova tenni. Lassan elkezdtem megnézni, majd feltekintettem az idegen arcára. Egy fiú… Hogyan került ő ide? Észre se vettem. Vajon mióta áll itt? Tettem fel magamban a kérdéseket, amire a választ nem tudtam. „Jól vagy?” Ezt a mondatott hallottam, egy kiegyensúlyozott, kedves hangon. Kellett pár perc mire felfogtam, hogy mit is akar, de utána azonnal válaszoltam neki. *
- Igen…. persze! - *Egyáltalán nem volt bíztató a hangom, sőt éppen, hogy csak ki tudtam nyögni azt a két szót. A fiú kezének segítségével felálltam, és leporoltam magam, majd egyenesen a srácra emeltem tekintetem. Nem ismertem, még soha sem láttam, egy ilyen srác emléke azért megmarad egy emberben…*
- Köszönöm! - * Mosolyogtam a kedves idegenre, és vártam a választ, hogy után útnak indulhassak!*
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzer. Márc. 13, 2013 12:52 am

A bamba szívemnek
Ma mosollyal kellek fel, nem tudom, hogy miért pedig annyi tanórám lesz ma, ha jól számoltam, akkor négy, gitáróra, énekóra, táncóra és színészet. Valahogy érzem, hogy ma valami nagyon jó fog velem történi, na de majd ki fog derülni, hogy mi, talán találkozok egy lánnyal, vagy ma nem fognak letámadni a rajongók, mindegy majd kiderül. Körbenézek a szobámon minden olyan, mint tegnap volt, Egy tucatnyi könyv néz vissza rám a tükörből, mintha az asztalra halmozott kupacnak hirtelen jelentősége lenne, mintha számítana, melyik regény hever a másikon, melyik író magasodik a többi felé, pedig csak összegórtam őket, kellett, hogy ne szanaszét heverjenek a szobámban, kellett, egyszerűen szükség volt rá. A ruhásszekrényemhez sétáltam, nagyon sok ruhám van, alig bírok választani, de választani kell, nem mehetek egy alsógatyába végig az utcán, mindegy inkább először elmegyek fogat mosni , fürödni, hátha addigra kitalálom, hogy mit vegyek fel. Elindultam a fürdőszoba felé, amikor benyitottam megláttam a gitártanáromat.
- Jó reggelt, hogy, hogy ilyen hamar fent vagy, azt hittem, hogy még húzod a lóbőrt. Mondtam neki mosolyogva.
- Neked is jó reggelt, nem tudtam aludni, gondolom, indulsz valahová nem? Mondta majd bólintok, mire ő kiment a fürdőből én meg neki láttam a tisztálkodásnak. Amikor végeztem a zuhanyozással és a fogmosással, akkor bezselézzem a hajam és visszamegyek a ruhásszekrényhez, ahonnan kiveszek egy fekete farmert, egy kék inget. Felkaptam magamra, az ingnek az ujját feltűrtem és úgy indultam el a cipős szekrényemhez, ahonnan kivetetem egy pár fekete tornacipőt, felvettem, majd elindultam. Szokásosan amikor kiértem az ajtón, rajongók tömkelege támadt rám, autogramokért, mindenkinek adtam autogramot, majd beszálltam a piros sportkocsimba és elindultam, a Central park felé. Amikor odaértem, kiszálltam a kocsimból, majd a futó ösvényen kezdtem el sétálni, pont mellettem haladt el egy lány aki elesett én odasiettem hozzá és kezet nyújtottam, hogy segítsek neki felállni.
- Jól vagy?
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény EmptyKedd Márc. 12, 2013 9:09 am

Már megint bajban!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Olyan buta voltam… Képes voltam Emilyre hallgatni és lógni az egyetemről. De ha ez még nem lenne elég, rá akart venni, hogy cigizzek meg piáljak a drogos barátaival. Nem akarok ítélkezni, de ez nyílttitok. A barátai ¾ csak sötét ember, akik valószínűleg már úgy lógnak a suliból, mint ahogy mások levegőt vesznek. A fenébe, most már nem engednek be a suliba, és ha haza megyek, azonnal kiderül, hogy nem voltam bent. Ha már így alakult ez a nap, akkor valami értelmeset kéne csinálnom, mondjuk, elmegyek moziba… Egyre rosszabb lesz, nem láthat meg senki se, mert akkor azonnal kiderül a titkom. Vegyüljünk el a tömegbe. Kár, hogy ilyenkor nincs tömeg, amibe elvegyülhetnék. Talán, be kéne vallanom a dolgot, és vállalni a felelősséget miatta. Nem lehetek ennyire jó... Lassan sétálgattam az utcán, és közben bambultam magam elé. Lazíts már egy kicsit! Már az idegeimre megy, hogy mindig ezt mondja! Egy eldugott hely… Megláttam magam előtt a Central Parkot, és azonnal eszembe jutott valami. Ahol minden reggel futok, ott soha nincsen senki, egy-két órát, kibírok, és maximum az unalom öl meg. Teljesen megéri. Gyorsan, de feltűnésmentesen elindultam a park felé, és mikor beértem, azonnal a futó ösvényre érkeztem. Kerestem egy padot, és helyet foglaltam. Összekötöttem hajam, és neki vetkőztem, mert kimelegedtem a sok sétától. Hátra dőltem, és élveztem a csendet. Egy gyerek hang, és egy anyuka, biztosan jól szórakoznak, kár, hogy messze vannak, és nem láthatom őket. Már lassan 5 éve, hogy nem találkoztam anyával. Még ha nem is foglalkozott velem, soha nem akart nekem rosszat, tényleg hiányzik. Nagyon unatkozok, ha már ilyeneken agyalok. Lógattam a lábam, mint egy kisgyerek, és percenként karórámra tekintettem. Még 15 perc se telt el, azóta mióta ideértem. Na, jó, én ezt itt nem bírom ki. Felvettem a cuccomat, és elkezdtem rohanni, futottam, és vissza se néztem. Egy perc alatt a földre kerültem, megbotlottam valamiben. Szerencsére mindössze leültem a földre, de nem szálltam fel. Most már itt maradok…*
Vissza az elejére Go down
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Futó ösvény   Futó ösvény EmptySzomb. Márc. 09, 2013 9:45 am

**
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Futó ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futó ösvény   Futó ösvény Empty

Vissza az elejére Go down
 
Futó ösvény
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Central Park-
Ugrás: