Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Hayden Grey készül EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Hayden Grey készül EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Hayden Grey készül EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Hayden Grey készül EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Hayden Grey készül EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Hayden Grey készül EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Hayden Grey készül EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Hayden Grey készül EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Hayden Grey készül EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Hayden Grey készül Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Hayden Grey készül

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophia Stewart
Gazdag
Gazdag
Sophia Stewart


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2013. Mar. 07.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Tervezés, zenélés
♫♪ Humor : Bombázó ;)

Hayden Grey készül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayden Grey készül   Hayden Grey készül EmptyHétf. Jún. 10, 2013 6:03 am


Elfogadva
Itt az én egyetlenem!! :$$ Végre már sok kézben megfordult ez a karakter remélem nálad jó helye lesz.
Nekem nem volt bajom a karakterrel ilyennek képzeltem kivéve a csoportot, de az nem olyan lényeges dolog.
Remélem minél hamarabb találkozzunk majd!
El fogadva Razz


Vissza az elejére Go down
Hayden Grey
Gazdag
Gazdag
Hayden Grey


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Mar. 20.

Hayden Grey készül Empty
TémanyitásTárgy: Hayden Grey készül   Hayden Grey készül EmptySzer. Jún. 05, 2013 10:03 am




Hayden Grey

Gazdag
Rólam!


KARAKTERED NEVE:Hayden Grey
KOR:25
SZÜLETÉSI HELY.: Miami
PLAY BY.:Matt bomer
MIÓTA VAGY A SZEREPJÁTÉK VILÁGÁBAN?: 6-10 éve.
CSOPORTOD NEVE.: Gazdag.
USER NÉV:Alex


Külső és belső érékeid!

Külsőleg egy elbűvölően sármos vonzó 25 életévét betöltött fiatalember.
A szemei már szinte vonzzák a tekintett és a testi adóságait minden férfi irigyli.
Az elegancia nála lét követelmény, így ő, is mint minden gazdag üzletember az öltöny híve.
Mellé nem maradhat el az elengedhetetlen Rolex óra a jobb kezén, és a nyakában lévő férfi rózsafüzér nyaklánc http://diamonder.hu/termekek/thumbnails/CLA3010_2.jpg Mely a folytonos nyakkendőviselés miatt, csak kevesen láthattak, e nyakláncot még halott édes anyától kapott első áldózó korában.
Bár gazdag és sármos külsővel és modorral van megáldva, mégse öntelt és fennhéjázó. Mondhatni teljesen eltér a meg szokott gazdag ficsúr, bevet séma modoroktól.
Jó taktikázó és jó megérző képességgel és beszélőkével van megáldva. Mindig Önmagát adja nem titkolja el kicsoda ő. Test fel építése közepesen izmos sportos. A nők a gyengéi és külsője miatt nem is szenved bennük hiányt. Folyton csajozik, és esténként szórakozni jár.
Férfi életét egy kódex szerint éli, melyet barátaival szent és megszeghetetlenek vél.
Nem szereti az arrogáns embereket, mégis néha ö is így tesz. Valamilyen szinten lovagias, kedves mégis folyton össze töri a lányok szívét.
Ha valamit megígér, azt mindig betartja, így nem ígérget fölöslegesen soha csak ha teljesen rajta múlik a dolog.



Dolgok rólam!

Minden fajta zenét szeretek. Zenében és filmekben is minden evő vagyok, emelet színház párti. Tánctudásom kiváló mind a társas mind a dance világában megállom a helyem. Jól vezetek, reflexeim és szemem éles. A fegyverekkel is jól bánok, hisz aktívan Airsoftozok.
Tagja vagyok egy Airsoft csapatnak melynek vezetője legjobb barátom és tesom Alex.
Édesanyám lévén kiskoromban voltam első áldózó, és tagja voltam a gyülekezet kórusának is. Emiatt ének és zenei képzésben is részesültem, gitáron és zongorán és orgonán is tudok játszani, bár utóbbin már anyám halála óta nem játszódtam.
Szintén édesanyám lévén tanultam meg lovagolni, úszni és szülővárosom adottsága miatt szörfözni. Ám ezeket a sportokat már régen nem űzöm. Egyébként egy értelmes , okos fiatal ember vagyok. Jó üzleti érzékem van, jól bánok a pénzügyekkel, Lételemem a száguldás legyen az földön vízen. Barátom által kerültem be az autóversenyzés világába, ahol is egy összesen a világon hármat számoló lamborghini venenoval nyomulók. http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/lamborghini-veneno-26.jpg „Dühöngő bika”
Persze emelet egy szolidabb mégis gyors lamborghini Gallardo Spyderel http://forum.avtoindex.com/foto/data/media/47/hamann_lamborghini_gallardo_spyder_2006_1.jpg nyomulok. A benzingőz és a száguldás híve vagyok. Nem szeretem a hosszú üldögélést, mivel mozgás kényszerem van. Tisztaság, és rendmániás vagyok, szerintem mindenek meg van a maga helye. A főző tudományom se utolsó, leginkább az olasz konyha megszállottja vagyok anyám és a szakácsunk lévén.
Atyám halála után magamba forduló lettem, emiatt nehezen nyílok meg bárkinek is, emiatt nem nagyon vagyok szerelmes.
Apámmal sajna nem jó a kapcsolatom emiatt, mert szerinte szégyent hozok ezzel a családra, mert közember és szolgák dolgát végzem.
Engem kifejezetten untat az unalmas estélyek és üzleti rendezvények így általában kihagyom őket ha tehetem, bár kötelesség tudatom miatt leggyakrabban ott vagyok.
A várost a pörgése és az éjszakai élet miatt kedvelem.
A korrupció ki nem alhatom, így ritkán használom apám és saját kapcsolataimat ki. Inkább a saját önerőmből akarok helyt állni.


Ez az én történetem!

Jómagam egy 25 éves fiatalember vagyok, aki Miamiba született. Apám egy Nemesi család sarja aki világot be hálózó Hotelbirodalom tulaja. Anyám egy Angol ősi nemesi származású Lordnak az egy szem gyermeke. Emiatt van, az hogy én Arany vérű nemesi család sarja vagyok.. Nagy szüleim által ismerkedtek meg a szüleim, S a család támogatását élvezve kezdtek járni, majd házasodtak össze.
Szüleim szerencséjére nem érdekházasság kötetet, mivel szüleim hamar egymásba szeretek. Mivel egyedüli örökös vagyok így tanitatásom a későbbi feladatomnak meg felelően zajlott. Üzletvezetés, közgazdaságtan, pénzügyi szám-vitelpolitika tudomány.
Ám emelet anyám lévén a művészi érzékem is fejlődőt hisz arra is nagy hangsúlyt fektetett. A szakácsuknak hála ki olasz séf elsajátítottam a konyhaművészetet.
Gyerekkoromat félig Miamiban félig Londonban töltöttem. Bár vonzót a tenger világa mégse nagyon éreztem ott jól magam. Ám a tenger által árasztott szabadság feledtette ezt velem. Mikor betöltöttem a 14 életévemet már egyre ritkában voltam Miamiban. Anyám a tanitatásom miatt inkább Londonban tartott, mondván, hogy ne hogy valami tengermániás szörfös huligán legyek, aki nem szereti a nagyvárost és az üzleti életet.
Apám elismeréséért sosem harcoltam, így kapcsolatuk nem ép felhőtlen, főleg mikor meg tudta hogy köznépi mesterségekért rajongok. Ezért is anyát okolta így emiatt házasságuk hajszál pilléren mozgott. Nem lehetem 17 mikor is anyámat agyvérzés, vitte el. Nagyon megviselt teljesen összetörtem. Apámat okoltam a folytonos zsörtölődése miatt.
Húszon két éves koromra üzleti vezetési diplomát szereztem és a New Yorki hotel lánc igazgatója. Barátom lévén keveredtem bele az illegális autóversenyzés világába, ami megfertőzött, eleinte apámtól kapót lamborghini gallardo spyder versenyeztem.
Majd apámat elvitte 24 éves koromban a rák. Én lettem a hotelbirodalom egyedüli tulajdonosa, így a New Yorki hotel igazgatását átadtam másnak.
Gyerekkorom óta rajongók a szabadság érzésért ez valószínűleg a tenger vonzása csábítása miatt alakult ki nálam. A nagy vagyon öröklése után vetem magamnak egy csúcs autót mellyel, tudok versenyezni, egy összesen ebből a típusból hármat gyártott autót. Olyan bőrkesztyűs profi sofőrös módon. Nem féltem életem és mivel pénzem is van számos extrém sportot is űzök.
Apámnak, míg élt nem egyszer kelet a versenyzéseim és az extrém sportok miatt a rendőrséggel elsimítani a dolgot..
Sophia Stewartba voltam egyedül szerelmes ő volt az egyetlen számomra még minden el nem romlott. Sophia egyik, ex-barátnője ugyan is rám mozdult és csókkal illetett.
Mikor Sophia benyitott meglátott vele így egy csodálatos 2 éves kapcsolatnak lett annyi.
sophia tudta, hogy milyen vagyok így nem hitt nekem.
Én azóta nem igen láttam Sophiát tudom, hogy mi lett belőle olvasok róla az újságokban, de nem élek már úgy, hogy egy komoly kapcsolatot keresek.
Bár Sophiát mint barátom rávilágítót nem tudtam el felejteni.
A legboldogabb ember én lennék, ha ö visszafogadna, és igent mondana nekem.
De erre annyi az esély, mint hogy én legyek Amerika elnöke.
Egy dolog van, amitől félek az a csalódás másokban így szinte mindent meg teszek a barátaim és Tesóim kedvéért.


Sophia Stewart ~ Passionate Life Staff ®

Vissza az elejére Go down
 
Hayden Grey készül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tom Johnson ~ készül
»  50 Shades of Grey szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Karakterek :: Gazdagok-
Ugrás: