Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Central parki  játszótér EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Central parki  játszótér EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Central parki  játszótér EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Central parki  játszótér EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Central parki  játszótér EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Central parki  játszótér EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Central parki  játszótér EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Central parki  játszótér EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Central parki  játszótér EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Central parki  játszótér Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Central parki játszótér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyKedd Május 21, 2013 5:53 am

Folytatás a Nappalimban.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyKedd Május 21, 2013 4:46 am

Tristan and Courtney


Az első reakcióm az elvárásaira egy fintorgás volt. Tőlem senki se várjon el semmit, főleg nem ő. Ha egy pénzes, népszerű színész várná el, hogy egy szép ruhát tervezzek és varrjak a vörösszőnyeges jelenésére, azt még úgy elviselném, de, hogy ő, aki látszatra és egyre jobban úgy tűnik, hogy belsőleg sem üti meg a szintemet, ne várjon el tőlem semmit.
- Nincs szükségem mások elvárásaira. - motyogtam halkan szavat adva gondolataimnak. - Káromkodj, ha jól esik. Csak a társaságomban hagyd abba, mert én nem bírom elviselni. - kötöttem az ebet a karóhoz. Nem szoktam meg, hogy valami nem úgy alakul, ahogy én akarom. Ha mondok valamit, akkor körülbelül húsz alkalmazottam repül a segítségemre.
Egy picit megijedtem, amikor nagyon közel hajolt hozzám és már készítettem a tenyeremet, hogy behúzzak neki egyet, de végülis csak a homlokomra adott egy puszit. Ebbe még nem halok bele. Mikor eltávolodott megint alaposan körbenéztem. Ki vagyok élezve a paparazzikra, biztosan észrevenném ha figyelnének.
Váratlanul Tristan átkarolta a hátam és elkezdett elirányítani a játszótérről. Gus, a füves haverja jött mellettünk, én pedig azt hittem mindjárt megőrülök. Először is kész voltam lerúgni mind a kettő fejét, amiért isten tudja hova vezetnek itt szótlanul, majd az arcom elé rakva a kezem próbáltam takargatni magam. Tristan szerencsére idejében kapcsolt és rám terítette Gus undorító dzsekijét és a tetejébe még a kutyanyálas, össze-visszaszaggatott pólóját is a derekam köré tekerte. Valószínűleg úgy néztem ki, mint egy csöves, de mikor Gus és Tristan nagyon gyatrán próbált imitálni egy francia divattervezőt, azt hittem meghalok a röhögésben.
Sokkal rosszabbul éreztem magam ezekben az ízléstelen rongyokban, mint egy húszcentis, lábtörő magassarkúban, mert tisztában voltam vele, hogy rosszul festek. A ruháim azt a célt szolgálták, hogy merjek önbizalommal, határozottan viselkedni, de, amint mást viselek úgy érzem magam, mint egy kiközösített okostojás a matematika szakról. Rémes érzés.
- Hozzád? Mármint most? - egy kicsit feszült lettem, amikor közölte, hogy ha akarom, ha nem el kell látogatnom a lakásába. Nekem napirendem van, súlyosan időhöz kötött és az órám szerint halál pontosan tíz percem van beérkezni a magánorvosomhoz. - De nekem muszáj elmennem az orvosom. - makogtam, de közben tartottam a lépést a két félmeztelen férfival. Erre a gondolatra még jobban a fejembe húztam a dzsekit. - Napi fél óra, ha kihagyom végem van. - Természetesen nem az orvos miatt, hiszen ő nem fog leszúrni engem, hogy is tehetné?! Hanem magam miatt volt szükségem a napi kezelésekre. Mindenféle relaxációs kezelést kapok a stresszre a paparazzik miatt miegyebek, és folyamatos megfigyelésen vagyok, nehogy visszaessek az anorexiába.
Az utolsó megjegyzésén nagyot nevettem és bár rettegtem felrúgni a napi ütemtervemet tovább lépdeltem mellette. Híres régész, talált egy értékes frigyládát és van rá pénze, hogy eldobjon 2 millió dollárt egy nőért, akit alig ismer. Gonosz mosoly jelent meg a dzseki alá rejtett arcomon. Hiába hoznak ki belőlem megbánást, ellágyulást egy kis időre, ez nem én vagyok. Én egy Moore lány vagyok, anyatejjel szívtam magamba a rosszindulatúságot és mestere vagyok mások kijátszásában és kihasználásában. Nem tehetek róla, ezt élvezem.
- Rendben, most elmegyek, de még a héten megnézed a divatházamat. - a gonosz mosoly eltűnt az arcomról. Helyette egy tökéletes színészi vigyor és egy ártatlan tekintet maradt csak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyHétf. Május 20, 2013 9:02 am



/Láttam rajta hogy megijedt, de ez az Ő világában megszokott. A média, annál nagyobb befolyással van rád, minél híresebb vagy. ez az egyik oka annak, hogy jómagam kívül vagyok a sznob világból, bár juttatásaim alapján megtehetnék sok mindent./
-Igen, elvárom. Mert velejéig romlott vagyok, gonosz, és utolsó ócska szemét alak, aki gazdag nőket keres fel, hogy aztán tönkretegye őket. Mellesleg, ha kimered fizetni az újságírót akkor nagyon rábaszol. Elfogadom azt ami vagy, úgy ahogy van, de igenis káromkodni fogok, mert kurva jól esik. Viszont örülök hogy felvetted a fonalat.
/A gitárért nyúltam, és lassan átlendítettem a vállamon. Majd a rongyos póló maradékáért nyúltam, és a derekamra kötöttem az immáron hivatalosan is rongynak minősülő...hát rongyot. Majd közelebb léptem Courtneyhoz, kicsit erősebben elválasztottam a kezeit a mellei elől, de nem voltam paraszt. Végig a szemébe néztem, lassan közel hajoltam hozzá, egészen az ajkaihoz, mikor az orrunk, már szinte összeért, majd lassan elvigyorodtam, és adtam egy amolyan baráti puszit a homlokára. Azután átkaroltam a derekánál, és lassan elindultam vele a murvás útszakaszon. Nem siettem, direkt hogy felfogja mi történik vele, ugyanis láttam hogy nagyon megvan szeppenve. Még füttyentettem egyet, elköszöntem a srácoktól, majd odakiáltottam Gusnak hogy haza felé ballagok. A srác épp Jackkel tárgyalt valamit a kanyarban, így még egyszer odaintettem a mexikóinak majd adtam egy pacsit a közeledő Gusnak, aki Courtney másik oldalán lépdelt. egy ideig tartottam attól hogy ebből baj lehet, de végül is most fizettem kétmilliót a biztonságáért, szóval nagy gond nem lehet.
Viszont komolyan elgondolkodtam azon hogy ha így haladunk, nem lesz pénzem a kapuból kimenet. Legalábbis ha minden lehetséges újságírót lefizetek. Világos a szitu. Inkognító kell.
-Gus, nincs meleged? Le kéne vetni a felsődet. Álca üzemmódra kapcsolunk.
/A srác csak elvigyorodott, majd séta közben levette a felsőjét, és a sapkáját is. Majd Courtney előtt átdobta nekem. Azután megállítottam a lányt, majd a filmekből tanult áll, divat diktátor nézéssel felmértem a "terméket". Majd ritka szar francia akcentussal elkezdtem beszélni hozzá./
-Háááát...csillagom bocsika de kibaszott szar vagy. Nem is tudom mit tudnák kihozni ebből az anyagból. Mit szól hozza LöGuss mester?
-Hááát....talán mg megmenthető MÖSZIJŐ Stark, bár tényleg vészesen kegyetlenül ergya.
/Odaléptem hozzá, és ráhúztam Gus ízléstelen sárga dzsekijét. Majd a fejébe húztam a viseltes fekete sapkát is. Majd végigmértem. Azután levettem a kutya rágta szakadt pólót a derekamról, és az ő derekára tekertem./
-Na, mongyőőőőő. Voala. egy igazi csöves, madmazellllll.
/Majd újra átkaroltam és elkezdtem vezetni. Kívülről valahogy úgy nézhettünk ki mint két félmeztelen narkós félbolond, egy kutyával vezetnek egy lepukkadt csöves nyanyát hazafelé. Ami jó. Mert nem arra gondolnak hogy Néééééézd a legendás courtney Moore, és a híres Régész Tristan Stark elraboltak egy félmeztelen csövest. Bocs Gus./
-Elmegyek a divatszalonodba, vagy hova a picsába. De te most eljössz hozzám. Apelláta nincs, így is úgy is jönnöd kell. Csak mert mért ne. Régi vágyam hogy felvigyek egy lányt, aki valószínűleg bérgyilkos, és megakar ölni, viszont úgy néz ki mint egy szakadt, kikormolatlan vén csöves ribi. Már bocsi, de nagyon jó munkát végeztem.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyHétf. Május 20, 2013 8:22 am



Tristan and Courtney


Eddig ő papolt itt az emberek egyenjoguságáról, az értékekről, meg miegymásról és mégis teljesen nyugodtan, szívbaj nélkül ült le mellém a padra. És nem ez lepett meg a legjobban, hanem az, hogy én még vártam is a vigasztalást és rossz érzés fogott el, amikor végül nem kaptam meg.
De mi van velem? Nekem nincs szükségem senki szánalmára, vigasz sem kell. Az emberek kétszínűek, ha sajnálnak általában kárörvendenek és csak azért vigasztalnak, hogy tartozzanak nekik. Én nem szeretek senkinek tartozni és egyébként sem sajnálok vagy vigasztalok meg senkit, akit nem szeretek teljes szívemből. Kevés olyan ember van, de nem is kell több.
Összevont szemöldökkel, félrehajtott fejjel hallgattam a mondandóját.
- Elvárod, hogy megértsem a haverodat. - motyogom fejcsóválva. - De te meg sem kísérled megérteni az én legjobb barátom. - utaltam itt a ruhákra, a tervezésre. - Egyszer majd el kell látogatnod a divatházamba. Abban a környezetben könnyebben megértenéd, hogy miért ez az egész életem. - mondtam, majd következő mondataira felkuncogtam, majd még jobban nevetni kezdtem, mikor kiskutya módjára lenyalta a kezem. Fintorogva elhúzódtam és gyanakodva körbenéztem. Annyira paranoiás kezdek lenni, hogy titokban, ezért is kezelésre járok az orvosomhoz.
- Ne nevess ki, de egyetlen egyszer ettem életemben hotdogot. - vigyorogtam a hotdog árus láttán. - Igen, az én életemben nem ez a normális viselkedés. Tíz perc ismertség után ilyen sokat elárulni magunkról. Ezzel sincs komolyabb baj, csak veszélyes, honnan veszed, hogy nem sorozatgyilkos vagyok, aki hónapokig követni fog, aztán egyik éjjel betör hozzád, hogy megöljön? - kérdeztem mosolyogva. Természetesen viccelődve tettem fel ezt a kérdést, de a lényege nem humoros. Én így közelítek az emberekhez, mindig gyanakodok, elméleteket gyártok, majd támadok, mielőtt engem támadnának. Már megszoktam, de egyáltalán nem gyűlölök így élni. - káromkodni nem káromkodok, jó lenne, ha te is leszoknál róla. Legalábbis egy nő társaságában hanyagolhatnád. - ontottam jó tanácsaimat. - A narancslevet elém hozzák gyakran kristálypohárban, mosogatni nem szoktam, de nem hiszem, hogy szeretek, de a fogkrémet én is a közepénél nyomom meg. - nevetgéltem. Tudtam, hogy megint meg fogom kapni a pénzes tyúk címet.
A következő mozdulata pedig nagyon meglepett. Valószínűleg látta, hogy még mindig nem tudtam teljesen összeszedni magam, ezért váratlanul átkarolt és magához húzott, majd a fülembe suttogott. Zavartan, bizonytalanul átkaroltam a hátát az egyik kezemmel és magamban bosszankodtam. Mitől lettem hirtelen ilyen határozatlan, bizonytalan? Mindig is dülledek az önbizalomtól és nem szoktam sem zavarban lenni, sem bizonytalanul cselekedni. Ha valamit csinálok mindig száz százalékig biztos vagyok benne, hogy ezt kell tennem, ezt a karom, de most semmiben nem voltam biztos. Őrület...
- Semmi baj, jól vagyok, tényleg. - bizonygattam. Nem, nem, nem. Ez nem lehet igaz. Utálom, ha valaki rájön, mi a gyengém. Majdnem sírva fakadtam, amikor nyugtatgatni, vigasztalni kezdett. A gyengéimmel senki ne legyen tisztában, mert aki tudja, az árthat nekem, bármikor belém döfhet, mert tudja mivel árthat.
Az újságírós dolgon nagyon megdöbbentem és ijedten felpattantam mellőle a padról. Dühösen néztem a nőre és kész voltam fenyegetések áradatát zúdítani rá és porig alázni az egész játszótér előtt, nem érdekel mit kapok vissza és kitől. Utálom, ha a magánéletemben kotorásznak.
Azonban esélyem sem volt nekem leosztani a nőt, mert Tristan megtette helyettem, azért kijavítottam volna néhány eléggé megalázó mondattal, de nem volt rossz. Azonban innentől kezdve távolságtartóbbnak kell lennem. Mi van, ha nem csak ő volt az, aki meglátott?Istenem, mi történt ha lekapták, azt is ahogy Gus lekapott? Nekem végem. De akkor minden magazint beperelek New Yorkba.
És történt más is, amit ha egy kotnyeles újságíró lefotózott és mellé kitalál egy igen részletes kamu sztorit, elég jól megállja a helyét, mint új szerető. Nicholas, a szerelmem igaz nincsen az országba, mert három hónapja Ukrajnában forgat egy filmet, de azért ott is van internet és újságot is olvasnak az emberek. Nem tudok odarepülni, nincs arra időm, hogy magyarázkodjak neki.
- Köszönöm. - motyogtam összefonva a mellkasom előtt a két karom, felvéve olyasfajta védelmező felállást. Gyanakodva néztem körbe újra és újra. - Természetesen kifizetem az újságírót. - biztosítottam róla. Azért mégis rólam firkálta a cikket, nekem kell perkálnom neki. - Frigyláda? Furcsa, nem is hallottam róla. - ráncoltam össze a homlokom és érdeklődve néztem rá.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyVas. Május 19, 2013 9:28 pm



/Na vééégre hogy átestünk a másik oldalra. Azt hittem már sosem fog megtörni. Érdekes, hogy az emberek mind a ló azonos oldaláról indulnak, de kevesen vannak olyanok akik át akarnak menni a túloldalra, ugyanis nem tudják felfogni hogy ott tényleg nagyobb a hely. Mi következik ebből? Hogy sokkal kényelmesebb. Tény hogy a módszereim gyakran, mint például most is eléggé radikálisak. de ha meghozzák a várt eredményt, akkor megéri. Szomorkás, de még mindig mosolygó arccal figyelem ahogy elakarja rejteni a nyilvánvalót. ez trükk az Ő köreiben biztosan bejön a kölcsönös udvariasság betartása miatt, de ez nem az a világ. Úgy tettem mintha nem vettem volna észre, és a bűntudat legcsekélyebb jele nélkül leültem mellé./
-Teljes mértékben igazad van, abban a részben hogy nem akarom megérteni a szakmádat. Nekem ezek mindig csak rongyok maradnak, és még ha hirtelenjében milliárdnyi rózsaszín tütüs kutya potyog lefelé az égből azt ordítva hogy neked van igazad, hát akkor sem érteném meg, és nem azért mert csökkent képességű volnék, hanem azért mert nem akarom. Bár nem vagyok a szakmádban de azért abban meg egyezhetünk hogy a rózsaszín tütüs kutya elég ízléstelen nem? Hát most miféle balfasz tervezne ilyet? Te biztos jobbakat tudsz. Jééééé na nézd meg, csokis lettél.
/Felemeltem a felém eső karját, amit nyilván az egyik kis csoki nindzsa jelölt meg majd mintha a világ legtermészetesebb dolga volna, lenyaltam a csokit, majd a nemrég levetett pólómmal áttöröltem a foltot./
-Asszem innen finomabb mint abból a tölcsérből. Helló Jack!!! Ez a dagadt mexikói csinálja a legjobb hotdogot egész New Yorkban. Biztos lejárt a meló ideje. Na de vissza hozzád. Jó ember vagy, csak sokszor nehéz kihozni belőled. De hát ezt szoktad meg, ez végül is nem a te hibád. Biztos vagyok benne, hogy a te világodban, nagyon nehéz különbséget tenni azok között, akik hátsószándékkal közelednek feléd, és azok között, akik nem. Majd eldöntöd magadban hogy én melyik vagyok. Tudom hogy gyakran az eshet le, hogy szörnyűűűű, rémes egy alak lehetek, de azért van mert az én világomban meg ezt szoktuk meg. Sok rossz szokásom van....például sokat káromkodok....BASZKIIIII, akkor ezen kívül.....mindig középen nyomom meg a fogkrémes tubust, dobozból iszom a narancslevet, rühellek mosogatni, mondjuk ha van kiért, akkor képes vagyok rá. Van még pár, de nem részletezném. Jajj már.
/Láttam rajta hogy még eléggé maga alatt van, kevés dolog van amit nem tudok elviselni, az egyik az, ha egy nő szomorú. Ahogy drága nagyapám tanította annak idején: Fiam, mindig nyald ki a joghurtos dobozt, sose kotord....egyszer nagyon hálás lesz érte a barátnőd.
Nos igaza volt, megjegyezném hogy azóta is kinyalom ha kell. Úgy karoltam át, mintha már eonok óta ismernénk egymást. Majd közelebb hajoltam hozzá, és a fülébe súgtam./
-Mondtam hogy atom paraszt tudok lenni, de ha megismersz, akkor rájössz hogy nem azért mert bántani akarnálak, vagy ilyesmi. Figyelj, ha tökön rúgsz jobban érzed magad? Nem? Na mindegy, tudok olyat amitől jobb lesz, és talán nem tartasz faszkalapnak. Tomi, gyere ide csillagvirág. Látod ott a szembe kávézónál anyut? Szaladj oda hozzá, és mond meg neki, hogyha a szemem láttára elégeti minden jegyzetét amit eddig rólunk írt, akkor kétszer annyit fizetek a nemlétező sztoriért, mint a szerkesztők. Továbbá adok neki egy másik sztorit, ami jobban fogja érdekelni a világot, mint Courtney Moore magánélete. Mond meg anyunak hogy a bácsi valószínűleg megtalálta a ládát.
/Megvártam míg a kiscsávó elszalad az anyjához, majd örömmel láttam ahogy a nő azonnal eltiporja, és elégeti minden eddigi jegyzetét. Majd felénk szalad. amíg ide nem ér, gondoltam adok némi felvilágosítást Courneynak./
-Tomi anyja újságíró, és azóta jegyzetel mióta szóba álltál velem. De hidd el, itt nem csak te voltál szenzáció. Csodálom hogy nem szúrtad ki.
-Mr. Stark. Kérem igaz a hír, megtalálta a Frigyládát? Korunk legnagyobb történelmi lelete önhöz köthető? Mennyit fizet az Archeológiai intézet? Hova kívánja szállíttatni a ládát?
-Lucy.....kuss. Nem most, nem itt, nem ebben a Parkban, és nem vele. A megsemmisült sztoriért kapsz kétmilliót, a másikat pedig majd a lakásomon, mondjuk holnap 10 kor. De most tűnj el innét, és nem ajánlom hogy ezt a sztorit lássam bárhol is, különben beperellek.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyVas. Május 19, 2013 11:52 am



Tristan and Courtney


Már ott tartottam, hogy úgy döntöttem türelmesen végig hallgatom az újabb lelki beszédét, a felsőbbrendű életérzésem problémájáról és a csöves életmódot folytató emberek iránt való tolerancia hiányomról, ami újra és újra nevetésre, szánakozásra, felháborodásra, majd megint nevetésre késztetett.
- Ez még semmi volt. Nem igazi sértés, csak egy ártatlan ténymegállapítás. - legyintettem, mikor Gus-t, a haverját védelmezte. Ugyan már, hiszen alig mondtam rá valami rosszat, ha igazán sértegetném, akkor az lényegesebben nagyobbat ütne.
És akkor visszatért az emlegetett szamár. Most, hogy megtudtam róla, hogy milliárdos gyógyító, kicsit változott a szememben és, ami engem is meglepett, hogy próbáltam még jobban elvonatkoztatni az első benyomástól és az undorító, primitív gesztusaitól, de nem ment túl jól. Ez az ember elért valamit az életben, mégsem használta fel, nem hasznosította a tudását öncélúan, csakis, hogy másokon segítsen. Ez dicséretes, de ugyanakkor ostobaság és naivság. Az élet nem erről szól, itt küzdeni kell. Én minden egyes nap keményen harcolok az elismerésért, a társadalmi helyzetemért és magamért, hogy mindig legyen valami számomra szórakoztató, abban, amit épp csinálok. Nem mindig könnyű ilyet találni, az biztos, de épp ezért hívják küzdelemnek. Furcsa, mert ezt így még soha nem vallottam be, magamnak sem. Gus is azt csinálja, amit szeret és boldognak tűnik, de furcsa.
Normális esetben, ha valaki oda akarja adni a visszajárót, visszautasítom, de úgy gondoltam, hogy ebben a helyzetben az lenne az illetlen, ha nem fogadnám el.
Örömteli mosollyal figyelmet a fagyizó gyermekeket, melyek közül a legtöbb már könyékig csokis volt. Egy-egy lány mozdulattal végigsimítottam azon apró kölykök fején, akik eljöttek mellettem és csillogó szemekkel érdeklődtem a fagyi minősége iránt. Természetesen a csokoládé volt a legfinomabb. Beletúrtam a hajamba és egy zsebkendőt elővéve guggoltam le az egyik páréves gyerkőchöz, hogy megtörölgessem a fagylaltos pofiját. Miközben tisztítgattam az arcát, sóhajtozva ábrándoztam arról, hogy nekem vajon milyen gyermekem születne? Biztosan olyan mély, barna szeme lenne, mint az enyém és valószínűleg örökölné a sovány testalkatomat is. De az is lehet, hogy velem ellentétben ő szőke lenne, égszínkék íriszekkel. Mindenhogy gyönyörű lenne.
- Nincs személyes összehasonlítási alapom. Sosem éltem átlagos életet. - sóhajtottam egyet, miközben felegyenesedtem. Biztos voltam benne, hogy a következő mondataimban a gazdag szüleimről tesz valamilyen megjegyzést. Ez azért mindig fájt egy kicsit akárkitől is hallom meg. Hiába érzem úgy, hogy sikerült kilépnem az édesapám árnyékából, mindig valaki felhántorgatja és ha nem lennék ilyen határozott és tudatos, abban, hogy felsőbb rendű vagyok, biztosan összeomlanék minden ilyen alkalommal. - Igen, boldog vagyok. Vannak és voltak nehéz pillanataim, de melyik életben nincsenek? Szeretem azt az életet, amilyet élek és szeretem azt, akivé váltam ebben az életben. És nem bánom, ha jönnek nehéz pillanatok, mert akkor derül ki, hogy mennyire élek boldogan, amikor le tudom győzni az akadályokat. Az pedig nagyon sok volt az én életemben is. - megint jött a ruhatéma. Fáradtan felsóhajtottam é különösen mérgesen néztem rá. Ma már többször szidja a szakmámat, a rongyaimat, hiába magyarázom, nem tud megérteni. Én pedig azt utálom a legjobban, ha a ruháimat szidják. - Nem szeretem ismételni magam. - ez így van. Ha egy alkalmazottam legfeljebb háromszor kérdezi meg ugyanazt megint, az kereshet új állást. - A ruháim nem csak a kinézetüktől válnak értékesekké és fontosakká számomra. Van, hogy a ruhaköltemény egy történetet mesél el, van amelyik érzéseket, gyakran megmutatja ki vagyok, mintha mesélne. - magyaráztam szenvedélyesen. - Van, aki könnyen tud beszélni magáról és az érzéseiről, de van, aki így tudja elmondani mit szeretne, ki ő, milyen érzelmek kavarodnak benne. Előfordul, hogy a tervező amatőr, teszem fel, egy gyermek. Tervez egy ruhát és mennyi mindent elárul róla, ha mondjuk piros színűre színezte, vagy még többet, ha feketére. - átéléssel magyaráztam neki tovább. Nem nagyon szoktam a művészetemről beszélni másnak, de most kényszert éreztem arra, hogy ezt mind megosszam vele. Nem tudom, miért, de valamiért azt akartam, hogy megértse a szenvedélyem tárgyát ez az idegen. - Vannak olyanok, akik kultúrákat újítottak meg ezzel a művészeti ággal. Vannak, akik bele is halnának, ha nem tervezhetnének tovább... - Na megint jön a gazdag vagy. béna vagy téma. Hamar kivégzem, mert meg sem próbálom kísérteni a lehetőséget, hogy megértsen ez ügyben. - Attól még, hogy gazdag, sznob, nagyképű vagy akármi is vagyok szerinted, na hülye az nem. Elég könnyen feltalálom magam és nem vagyok ijedős. Tehát a sivatag közepén ne úgy képzelj el, hogy márkás ruhában és tűsarkúban, négykézláb mászok és vízért könyörgök vagy a térerőt keresem. - motyogtam. A pénzem lesz a téma mindig?! -A pénz mellékes, itt épp hatalomról van szó. Állandó harcban állok valakivel az életemben, és a győzelemhez hatalom kell, a hatalomhoz pénz és ha tetszik, ha nem ez a természet és felsőbbrendű viselkedés, amivel én is rendelkezem. És tudom, hogy nem tetszik, sokaknak nem tetszik, de ez van. Nekem teljesen jó így. - a következő mondatánál tátva maradta szám. Tristan felhozta a tabutémát; a gyermekszülést. Két éve senki nem meri az ügyet megemlíteni előttem, mert tudják, hogy hogy esik nekem. Ő pedig még adja is alá a lovat. "Kevesebb vagy bármelyikük anyjánál..." Na ezt nem kellett volna. Ha tudná hányszor gyötört ez a szörnyű gondolat? Ha tudná, hogy ez a világon a legnagyobb félelmem? Másnál kevesebb lenni. Nekem a maximalizmus az alapelvem, mindenből. Óriási csalódás, hogy pont ebbe, ami az élet legfontosabb dolgai közé tartozik, abba vagyok egy nagy nulla. - Nagyra tartom magam, mert képes vagyok továbblépni. - motyogtam sírós hangon. A könnyek a szememben gyűltek össze, de nem hagytam, hogy kicsöppenjenek. - Sokan nem is tudnának élni azzal a tudattal, hogy fizikailag képtelenek megfoganni. Ez egy nő rémálma. Szerinted mekkora erő kell ehhez? Mekkora önbizalom? Ha nem lenne, akkor már össze törtem volna rég és nem lenne semmi az életemből. - Az alsó ajkam harapdáltam és remegő végtagokkal lesöpörtem a pad egy részét, hogy leülhessek rá. Az arcom a tenyerembe temettem, de nem hagytam sokáig ott pihenni, csak, amíg kipöttyen az a néhány csepp könny, ami titokban született meg a szememben. A hajamba túrtam és újra erőt vettem magamon, mint a múltkor egy ilyen rossz helyzetben, amikor megint felemlegették a selejtességemet. - Egyáltalán nem is érdekel téged sem a szakmám, sem a ruháim, sem más olyan ruha, aminek múltja, vagy története van. Ezért nem is fogod megérteni, mit jelent mondjuk egy kiközösített divatbolond fiúnak megkapni élete első Louis Vuitton táskáját, vagy, ha egy ifjú lány, aki minden reményét elvesztette az életben és már csak a divat maradt számára, ez az érzelemkifejezés, majd olvas egy ösztönző cikket az újságban, van, akiket végig kísér egész életükben és segíti, ha kell. Szép dolog, amit Gus tesz, igen, ő az igazi hős, de nem mondhatod rá, hogy csak varrás, amikor reményt, életerőt ad az embereknek a mindennapokhoz. Még azt is megkísérlem, hogy életet menthet. Csak egyszer olvass el egy Coco Chanel életrajzot, ez a nő, így holtan is, lelki erőt ad az olyanoknak, akik már első körben feladták volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyVas. Május 19, 2013 9:34 am



/A szemem olyan higgadt maradt, mint amilyen volt. Sőt, ha lehet némi vidámság is szorult belé. Olyan érzés ez, mint amikor a gyűjtő bemegy a régiségboltba, ahol a sok limlom között aztán talál valami igazán értékeset, valamit ami különleges, nem átlagos...olyat amiből csak egy van. Courtney Moore pont ilyen volt, és ez furcsa örömmel, izgalommal töltött el. Úgy csillogott a szemem mint egy kisdiáké. A Gusról tett megjegyzésén szélesen elmosolyodtam, annyira két külön világ a két ember, hogy már már groteszk őket egy lapon említeni. De Gus Mewes, akár csak Courtney Moore, egy különlegesség volt. Míg Courtney falakat épít, és megközelíthetetlen marad, addig Gus, minden falat lebontott, és annak ellenére hogy szinte senki nem tudja róla mekkora zseni is az ember, néha még Ő maga sem vesz tudomást önmagáról. A dolog furcsa iróniája hogy talán épp ezért a világ egyik legboldogabb embere./
-Ne vedd fel bálkirálynő, Gus nem akart bántani téged. Azt pedig nem fogom engedni hogy úgy beszélj a barátomról mint egy kutyáról. Bocs Boo. Nézd, tény hogy két külön világ vagytok, de Ő az utolsó nyomorult ember a világon aki rosszat akarna neked, vagy bárkinek. Őszintén láttál már embert így ellenni a kicsikkel? Gondolj bele, hogy ebben a tetves világban ahol élünk, ki tenné ezt meg mások vadidegen kölykeivel, egy vadidegen nő kérésére, akiről lerí, hogy utálja mint a szart. ebbe gondolj bele mielőtt megbántod. Rólam azt hiszel amit akarsz igazából leszarom. de Őt hanyagold. Másodszor pedig csücsörítettél, Ő csak kihasználta a gesztust.
/Itt halkan felkacagtam, majd a távolban lévő Gust néztem, ahogy felkapja az egyik gyereket, és a nyakában hordva sétálnak vissza felé, mikor ideértek azt hittem Courtney bárókisasszony képen vágja. hogy a híres neves etikett, állította-e meg, vagy a kis csávó a srác nyakában azt nem tudom, de a lényeg az, hogy minden szó amit mondtam róla, mintha beigazolódna ebben a pár másodpercben. Az egyik lurkó leejtette az amúgy tetemes adag fagyiját, a fiú pedig odaadta neki a sajátját. Bár láttam a srácon hogy elnyalná Ő is a magáét, de inkább lepasszolta a kölyöknek, és tádám, most jött a slussz poén. Gus Mewes ugyanolyan jól tisztában van Courtney anyagi helyzetéről mint Én magam, de mégis....belenyúlt a zsebébe, és vissza adta a visszajárót a csajnak. gond nélkül zsebre vághatta volna, de nem. Inkább vissza adta, az utolsó érméig. Ez az, ami kiemeli az embert a mocsokból, ami mostanság annyira jellemző a világra. Miután visszaadta a pénzt, felkapott egy másik srácot, és feldobta a levegőbe, majd elkapta. /
-Mellesleg mitől élsz jobban mint az átlag? Boldogabb vagy? Attól mert ugyanazt az ócska rongyot hordod mint mondjuk bármelyikük édesanyja, azzal a különbséggel hogy a tiéden ott a neved. Ilyen külsőséges vagy? Vagy talán jobban megvéd a hidegtől a rongyod, mint mondjuk az utolsó lebujban vett kabátok bármelyike? Nem hiszem. Talán attól vagy boldogabb, mert drágább kocsival jársz? Na és? Ha lefulladsz a sivatag közepén ugyanúgy szarra sem mész vele mint ők, a sajátjukkal. Sőt....abban a helyzetben nem ment meg a térerő, nem ment meg a technika, és örömmel beszállsz egy kamionos mellé ha az menti meg az életed. Tovább megyek, le is szopod, ha elvisz a következő városig ahol kapsz kaját, meg egy vödör vizet, amivel megmosakodhatsz. Rengeteg helyzet van az életben amikor azok segítségére van szükséged akiket lenézel. Mért segítsenek ha eljön az ideje, ha egyszer szarba se veszed őket? Félre ne értsd, nem kívánom hogy ilyen helyzetbe kerülj, viszont kerülhetsz, bármikor. Főleg így, hogy híres vagy. A pénzedtől nem leszel több, csak kevesebb. Rájössz majd egyszer ne aggódj. Ha jól tudom sosem lehet gyereked. Nem tehetsz róla....de máris kevesebb vagy bármelyikük anyjánál. De te tartod magad nagyra.... Gus ember életeket mentett meg az orvosi egyetemen, lenézed....engem ne vegyél alapul, én senki vagyok. de te....varrtál pár rongyot. Te ne játszad a hőst.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyVas. Május 19, 2013 8:58 am

Tristan and Courtney



Annyira megdöbbentem a hosszú hajú férfi következő mozdulatától, hogy lefagytam és jó ideig sem megszólalni, sem megmozdulni nem tudtam. A legtöbbször inkognitóban utazom vagy lépek az emberek közé, legalább három nagydarab őrrel az oldalamon és egy sötétített ablakú limuzinnal. Pontosan az ilyen esetek elkerülése miatt.
Sokáig csak tátott szájjal álltam és mereven bámultam a távolodó férfit és a köré gyűlt gyermekcsoportot, majd ijedten a számhoz kaptam és dühösen meredten az itt maradt Tristanra, aki remekül mulatott rajtam.
- Ezt mégis, hogy képzelte? - fakadtam ki idegesen. Odamegy egy vadidegenhez és szájon csókolja? Túl sokat szívott, vagy, ami még jobban rá vallhat, hogy alapból is csak ennyi intelligenciája van. De megeshet, hogy csak néha van elérhető nő a közelében, és azt se tudja mit tegyen, ha valaki kedvesen szól hozzá. Márpedig én nem szeretem, ha valaki úgy érzi elérhető vagyok számára. Jobb, ha mindenki azt hiszi semmi esélye nálam, akik nagyon akarnak azok megküzdenek értem és ők érdemlik ki a szeretetemet, ami nem sokaknak jár ki. Sőt, majdnem senkinek. Nem könnyen bízok meg senkiben. Túl jól ismerem a világom undorító, manipulatív, pénz és hatalom éhes személyeit, velük nem érdemes leállni. Az olyanokkal, mint ők pedig teljesen egyértelmű okok miatt képtelen vagyok leállni. - Ha most nem lennék civilizált lény, óriási pofont kevernék le neked. - morogtam és kétségbeesettem törölgettem a szám. Félve körbenéztem, mint egy paranoiás, minden bokrot, minden fát átnéztem ezerszer. Ha valaki véletlenül megörökítette ezt a pillanatot, óriási társadalmi csúszás lesz a vége. Még az is szégyen, hogy egyáltalán ránézek és szóba állok vele, na de ez... Undorító.
Igazából még én sem értettem, hogy miért neki akarok pofont osztogatni, és nem az igazi tettesnek, de ő tűnt az értelmesebbiknek és hát azaz őrült kinézetű már lelépett így csak ő maradt és ő is teljesen megérdemelte volna a pofont a mostani szavai után.
- Megtennéd, hogy nem osztogatsz mindenféle csúfnévvel? Hidd el tudnék mondani én is sok sértő dolgot, de eddig még visszafogtam magam, szóval fejezd be, míg türelmes vagyok. - kértem egy flegma mosollyal. Igazából egy nagyon türelmetlen ember vagyok, annyira feleslegesnek éreztem egy ilyen idióta idegen miatt felidegesíteni magam, hogy inkább sajnálni kezdtem. - Milyen jól kitudod elemezni az emberek jellemét, néhány mozdulatból vagy gesztusból. - mondtam tettetett ámulattal. - Komolyan, mindjárt elájulok a tehetségedtől és azt kell mondjam majdnem mindent el is találtál. - mosolyogtam tovább. Szemem vészjóslóan csillogott. Senki nem beszélhet így velem. Ez a férfi még nem tudja kivel áll szemben. Azon a sok dolgon kívül még kiemelkedő tehetségem van az emberek porig alázásában és megsértésében. - Courtney Moore vagyok, pipa. - egy képzeletbeli pipát rajzoltam a levegőbe az ujjammal és minden szónál egy lépéssel közelebb léptem. - Felsőbbrendűnek képzelem magam, pipa. - újabb képzeletbeli pipa, újabb lépés felé. - Az is vagyok. - vontam vállat büszkén. - Én vagyok Courtney Moore, minden jó és rossz tulajdonságommal, amiket nem szégyellek, mert ezek tesznek azzá, aki vagyok. És lehet, hogy te nem kedveled Courtney-t, de nem is egy vadidegen véleménye számít. Ennyit tudsz rólam, de többet aligha. - sziszegtem újabb lépéssel közeledve felé. Végül alig választott el pár centi. Szúrósan néztem a szemébe. - Gratulálok neked és a haverodnak, ha ilyen életre vágytatok és megkaptátok. Szokták mondani, hogy nem ér semmit a pénz és a tudás, ha nincs az embernek igénye rá, hogy jobban éljen, mint az átlag. Oké, van, akinek ez az álma, de nekem más a fontos. - motyogtam halkan, halvány mosollyal. - Ne beszélj rólam úgy, mintha skizofrén lennék. Ez vagyok én és attól még, hogy néhány tulajdonságomat leszűrted a hírekből, vagy a mozdulataimból, nem fogsz ismerni engem. Nem tudod sem a múltam, sem a jelenem, a jövőmet pedig végképp nem. - félredöntöttem a fejem és csípőre tettem a kezem. - Az amerikai álom... Jóban lenni egy milliárdos, füves csövessel. - csóváltam meg a fejem rosszallóan, de a mosolyom nem lankadt. Inkább csak gúnyosabb lett.
Váratlanul egy egyenruhás diák jött oda hozzánk és a kutya megsimogatása után Trissel kezdett el beszélni. Igyekeztem leplezni a döbbenetem, mikor megtudtam, hogy ő egy egyetemi tanár. Először csodálat lett úrrá rajtam, majd tisztelet, de végül szánalom. Nagyon kedvesen beszélt a kis diákkal, aki remegett a félelemtől. Egy kicsit emlékeztetett magamra, meg is mosolyogtam. Én is így féltem és izgultam mindig, aztán természetesen kiváló lettem mindenből. A tanárokat pedig mindig is tiszteltem és felnéztem rájuk.
- Az illendőség úgy diktálja, hogy én is bemutatkozzak. - motyogtam, de azért vissza kellett fojtanom a nevetésem, amikor meghallottam, hogy ő beszél az etikettről. - Courtney Moore vagyok. - mosolyodtam el és már vártam, hogy megint beszóljon valamit. Összeszűkült szemekkel figyeltem az övéit és felkészültem rá, hogy visszaszóljak valami sértőbbet, ha az kéne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptySzomb. Május 18, 2013 10:08 pm



/Na, azt a csillogást, amit Gus szemében megláttam a fagyi szó láttán....azt úgy érzem még a világ legaranyosabb, legbolyhosabb macskái sem tudnák élethűen vissza adni. De a csücsörítős trükköt kár volt egy olyan embernél bevetni mint Gus Mewes. Ahogy elindult a lány álltal felkínált pár dollárért, kivette a kezéből, és egy cuppanósat adott is a csücsörített ajkakra. Ezt követően egy "Kösz szépen Csöcsi! De ezért nem kell fizetned, viszem én ingyen is." mondat, majd egy általa bájosnak tartott vigyor kíséretében elindult a fagylaltos bódé felé, és otthagyta a puszi hatására lemerevedett lányt. Bár kissé furcsa volt a hosszú hajú atomfüvest nézni, ahogy a gyereksereg élén ballag a fagylaltos felé, ráadásul a tőle megszokott, "laza vagyok, szarok mindenre" járással, de abban is biztos voltam hogy vele jó helyen lesznek a kölykök. Nem tudom mi volt a viccesebb, maga a jelenet, Gus elégedett képe, vagy a lány ledöbbent arca. Mindenesetre igyekeztem röhögés nélkül átvészelni a dolgot. Meg aztán fejemben ott kavarogtak azok a mondatok amiket mondott. A végén még kiderül hogy nem az a sznob köcsög mint amilyennek elsőre látszott. A híres Courtney Moore. Felismertem-e? Hát elég nehéz nem felismerni azt aki úton útfélen lenéz a plakátokról, de hogy érdekelt-e különösebben hogy most akkor megkülönböztetett bánásmódot érdemel-e vagy sem... hát ez teljesen hidegen hagyott. Attól mert az ember nem csak keresi, hanem szarja is a pénzt, attól még ember maradhat. A világ egyik legjobb archeológusa vagyok, bár közel sincs annyi pénzem mint a Moore familiának, de attól függetlenül nem kell attól tartanom hogy nem tudom feladni a számláimat. De hogy emiatt máshogy kellene-e viselkednem? Nem hiszem. Bár tény hogy az emberek többségénél a seggfej mérő egyenes arányban növekedik a pénztárca vastagodásával, de nem kell hogy ez minden helyzetben így legyen. Az őszinteséget minden estre díjazza az ember fia. De az utolsó mondata....na az megnevettetett. Még a könnyem is kicsordult kicsit, de igyekeztem rövidre fogni a röhögő görcsöt./
-Hát már ne haragudj Csöcsi, de huhhhh...jajjj nekem. Igazad van, tényleg nem ismerlek. Téged nem ismerlek. de ki ne ismerné a híres nevezetes én vagyok az atya úr isten Courtney Moore nagyságos kisasszonyt? ÁÁÁÁÁÁ, meghalok.....jajjjj. Huh....na, vége, végeztem. Csak tudod, te idejöttél, és a mozgásod, a stílusod, minden porcikáddal azt sugalltad hogy felsőbbrendű vagy, te vagy a valaki, tulajdonképpen emberszámba nem vettél minket akkor mikor önkényesen felszólítottál hogy hagyja abba amit csinálok, pedig amint láttad igen jól elvoltunk. De mindennek a tetejébe még az orrom alá dörgölted azt is, hogy ez közösségi terület. Az bazdmeg, azért csináljuk amit csinálunk, mert itt lehet, tudod ez azért van. Itt van a spanom, akit még talán nálam is kevesebbre tekintesz, igen az aki ennek ellenére még meg is csókolt az előbb....mondjuk az haláli jelenet volt. Őt ismered? Nem nem ismered, ennek ellenére máris elítélted lepukkadt csövesnek. Orvosi egyetemet végzett, kémiái zseni, és hidd el van pár milliója, de leszarja, attól még ember maradt. Nem ezt vártad mi? Ismerem Courtney Moore-t. Nehogy azt hidd hogy nem ismertelek fel. De TÉGED.... téged nem ismerlek. Viszont szívesen megismernélek.
/Beszélgetésünket egy diák egyenruhába öltözött, szemüveges, vörös hajú lány szakította félbe. Bájos, egyszerű stílusú huszonéves egyetemista. A haját két oldalt copfba kötve hordta, arcán pedig kedves, ám szégyenlős mosoly ült, ahogy a félmeztelen férfihoz közeledett. Mikor odaért, megvakarta a kutya füle tövét, aki persze mint egy rossz kurva, egyből hanyatt vágta magát. Majd a lány szégyenlős, vékony hangon megszólított./
-Szép napot professzor Úr. Csak érdeklődni szeretnék, hogy a legközelebbi ZH egész pontosan mikor lesz? Több helyen is érdeklődtem de mindenki mást mondott, szóval gondoltam ha itt a lehetőség akkor....
-Ne remegj Emily, nem az előadó teremben vagyunk. Jövő hét kedd, arra készülj, de különösebben nincs félni valód szerintem, úgyhogy lazulj el kicsit, menj és pihend ki magad. tiszta stressz vagy.
/A vörös lány, bólintott, majd vagy háromszor köszönt, és elsietett. Ez is a legjobbkor jött./
-Na, ha már az incidens megesett, és immár az etikett is megköveteli, be is mutatkoznék. A nevem Tristan Stark. A nevedet tudom szóval ezzel át is estünk a formaságokon. Az meg hogy ki vagy...na az meg lehet hogy még ma kiderül.
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyPént. Május 17, 2013 11:54 am

Tristan and Courtney



A gyerkőcök egyik fele boldogan ugrándozott körülöttem, míg az idősebbek tovább üldögéltek a gitáros férfi mellett, akiről az imént kiderült, hogy Tristan a keresztneve. Türelmesen végighallgatta a mondanivalómat és közben idegesítően mosolyogni kezdett.
Olyan kedves mosoly volt, elnéző, és közben mintha tudta volna minden egyes szavam, mintha ismert volna. De nem ismert és zavart, mert tudtam, hogy mit gondol, hogy miért mosolyog rám, úgy, mint egy csíntalan ötévesre, aki rossz fát tett a tűzre... Ezért nem szeretek ilyen emberekkel összetűzésbe keveredni. Ők nem ismernek, csak a sekélyes, goromba oldalamat látják, amit mutatok, amit már úgy megszoktam, mert ezt kell mutatnom, ha az akarok lenni, maradni, aki vagyok. És én nem bánom. Jó, néha sajnálom azokat, akiket jogtalanul megbántok, de istenem, ilyen az élet. Nekem is meg kellett dolgoznom azért, amim van. Hiába gazdag szülők gyermekeként jöttem a világra, az anyagiakon kívül számos dolgot magamnak kellett megszereznem. Több iskolát ki kellett járnom, a legkeményebbeket és mindig jelesre vizsgáztam. Egy divatház felépítése sem csak az anyagiakon múlik. Vágyni kell rá, meg kell tervezni és meg kell küzdeni érte. Lehet, hogy könnyebb volt nekem, mint másnak, de nekem sem hullott minden az ölembe. Ezért néznek le sokszor mások is. Ezért harcolok ilyen keményen, beszélek flegmán, undokul, mert megszoktam, hogy így kell harcolnom, hogy ne a gazdag szülők csemetéjét lássák bennem. Hiszen tehetséges vagyok az apám nélkül is, képes vagyok arra, amit minden nap tennem kell és semmi köze az anyagiakhoz.
- Ez csak egy kis homok. - motyogtam szemlesütve és a gyerekekhez fordultam mosolyogva. A szemükben öröm volt, az arcukon vigyor és a kezük tényleg tiszta kosz. De ők gyerekek. Nem tudom, miért viszonyulok máshogy a gyermekekhez, mint a felnőttekhez, de nekik sokkal több mindent elnézek és, úgy érzem, hogy el kell kényeztetnem, szeretnem kell őket. Talán, mert az ügyfeleim, és egyéb emberek a társasági körömből mind felnőttek, velük nehezebb jól kijönnöm, hiszen soha nem tudhatom, mikor kapom a döfést hátulról. Akármilyen jól kijövök egy felnőttel, mindig megvan az esélye, hogy az első szaftos sztori után rohan a bulvárhoz. A gyerekek pedig még tudatlanok és ezért ártatlanok is. Ők még kedvesek és csak jót akarnak mindenkinek.
Szerettem volna én is egy gyerkőcöt, de sajnos két éve kiderült, hogy meddőségem miatt ne is számítsak semmire. Nehéz volt az az időszak, amikor megtudtam. Szörnyen nehéz és továbblépni is borzalmas volt, hiszen ez nem csak egy apró tény, amit ma elfelejtek és holnap megoldódik, vagy lesz új dolog, ami segít felejteni. Ez a tény egész életem végéig kísérni fog. Sosem születhet gyermekem, annak ellenére sem, hogy mennyire szeretném őt. Annyira szeretném, mint még soha senkit és sokkal jobb anya lennék, mint az én szajha anyám.
Már nagyjából túl vagyok a dolog nehezebb részén, de még mindig rossz ilyen helyekre jönni, mint ez a játszótér, ahol hemzseg a sok, pirospozsgás arcú kölyök. Sírni volna kedvem azokban a helyzetekben, amikor a tetőtől-talpig koszos kisgyerek messziről odafut, majd bújik az édesanyjához. Ez azért is szomorú számomra, mert nekem soha nem volt ilyen pillanatom az anyámmal és nekem sem lesz ilyen a gyermekemmel, legalábbis vérszerintivel biztos nem.
Mély levegőt vettem, majd végigsimítottam az egyik izgatott ötéves gyermek arcán. Nem sírok, nem sírok. Kántáltam.
Hirtelen ért a kifakadása, de csöppet sem lepett meg, szinte már vártam, hogy ezeket a fejemhez vágja. Sosem teszi senki, de nem forgok olyan társaságban, ahol ez problémát jelentene. A felsőjét levette és a földre dobta, mire én körbenéztem nem-e látok egy újságírót fényképezőgéppel. Micsoda botrány lenne!
Miközben beszélt végig hozzám szólt, a szemembe, ami jól esett, mert sokan a mellemnek, vagy az egész testemnek szokták mondani a mondandójukat. Én pedig szintúgy a szemébe néztem végig. Hiába hagyta meztelenül, kidolgozott felsőtestét, ha egyszer a szeme úgy tartotta fogva az enyémet, mintha beszippantott volna. Farkasszemet néztem vele és a büszkeségem vesztettem volna el, ha én szakítom meg a szemkontaktust.
Olyan dolgokat mondott, amiken nem akartam elgondolkozni, mert még a végén arra jutok, hogy igaza van és nem akarom. Nem akarom azt hinni, hogy olyan rossz ember vagyok. Én csak harcolok a helyemért az életben, de közben teljesen önmagam vagyok, aki nem egy szar alak.
Az alsó ajkam erősen beharaptam, hogy visszatartsak mindenféle érzelemömlést és egy másodpercre a tenyerembe temettem az arcom, beletúrtam a hajamba, majd végül elővettem a pénztárcám és kivettem pár dollárt.
- Ott a sarkon van egy fagylaltos bódé. - intéztem a szavaim a hosszú hajú haverjának. - Megtennéd, hogy elviszed őket magaddal - mutattam a csöppségekre. - és veszel nekik pár gombócot? - kérdeztem mosolyogva. Furcsa volt őt nem magázni. Megszokás.
Az ajkam összecsücsörítettem és összefontam a karom a mellkason előtt.
- Tudom jól, hogy nem vehetem meg a szeretetüket. Valószínűleg sosem fogok találkozni velük és nem is ismerem őket, de láttad az örömöt az arcukba?! - motyogtam. - Persze, az is közrejátszott, hogy ne te adhasd az utolsó csapást, de hiába nem tudják ki vagyok, ezért a boldog arcért megéri nem? - ha már ő is kimondta az igazat, én miért ne? Úgy sem tehetem meg gyakran. - Nem a rongyok az értékek, hanem a múltjuk. Amiből lettek, akik mind dolgoztak rajta, akik megálmodták, nem csak egy új rongyot akartak csinálni. Egy álmot váltottak valóra. Esetenként pár rongy lehet egy élet műve. Van, aki új korszakot vezetett be, újított az egész világ kultúráján egy ronggyal. - ejtettem már ki gúnyosan a rongy szót, felszegett állal. - Ne ítélkezz rajtam, amíg nem ismersz. - tettem még hozzá nyugodt hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyPént. Május 17, 2013 9:09 am



/Kellemes mosollyal az arcomon hallgattam végig a nyilván felsőbb osztályokból származó nő szavait. szinte csengett belőlük a lenézés, ennyire egyértelmű hogy fogalmunk sincs egymásól. csak míg én egyenlőnek tartok minden embert, addig a nő nyilván jobbak hiszi magát. egyszer egyszer felkuncogtam, főleg akkor mikor Gus, is felállt hogy kér a fagyiból, de barátomnak közben leesett hogy nem neki szólt a felkérés, így inkább visszaült. Boo pedig ugyanazzal a nyugodt, leszarom tekintettel bámult a nőre mint én. A kutya, akár csak a gazdája, nem tesz különbséget az emberek közt, neki mindegy hogy egy fogyatékos gyerek, vagy egy herceg simogatja meg. Illedelmesen elvettem a gitárt, majd vissza tettem a tokjába. A kisebbek visongva törtek ki a homokozóból, de ahogy elnéztem az idősebb korosztálynak leeset a szituáció lényege. Ők inkább leültek a kutyához, vagy Gus lábához. A ruha témánál viszont határozottan elkuncogtam magam, majd ugyanabban a stílusban mint eddig, válaszoltam is a fel nem tett kérdésre./
-Ne aggódj a rongy miatt, nem érdekel mennyibe került kifizetem. Küld majd el a címemre, Tristan Stark néven keresd. De jól mondod, közösségi terület, ahova az emberek szórakozni, nevetni, és alkalmanként koszolódni járnak. Vigyázz a srácokkal, egyik másik jól összekente magát homokvár építés közben, ne érj hozzájuk, különben küldheted a számlát a szüleiknek.
/Kellemesen felkacagtam, és ez az irónia Gusnak is leesett. Lazán megrázta a fejét, és kikapta a jointot a kezemből. Majd ahhoz a sráchoz fordultam, akinél a gitár volt./
-Látod faszikám, megmondtam hogy Ozzy büszke lenne rád. A csodás felsőmről meg annyit hogy.....
/Levettem magamról a Linkin Park felsőt, és odadobtam a kutyának, aki egyből alkazte tépkedni a ruhadarabot, gus pedig kapott az alkalmon, és elkapta az egyik végét, hogy kötélhúzósat játszon a kutyával. Így ott ültem a csinos kislánnyal szemben és fejem kissé félre döntve figyeltem a szemét. Nem a testét, nem a nyilván kifinomult idomait, csak a szemét./
-...... ezek nem értékek. A rongyaid sem értékek amikkel úgy takarod magad. Érték ennek a köcsögnek a barátsága, itt mellettem. Érték a nokedlik nevetése, amit akkor nyomatnak mikor pengetem ezt a szart. Érték az amit most annyira nézek, az a két gonosz felsőbb osztálybeli szempár. Ezek tényleg értékek. A szeretetüket nem veszed meg ne félj, veszel nekik pár gombóc fagyit, bár tudom hogy nem terheli a pénztárcádat, de megeszik, és utána elfelejtenek. Nekik még nem az a lényeg hogy honnan mit kapnak. Ők még nincsenek megmérgezve az anyagiasság mocskával. Ők még ártatlanok. De tudod mit, vidd őket, kíváncsi vagyok meddig bírod velük.
/Hangosan elnevettem magam, majd inkább a kutyát figyeltem ahogy a fiúval játszik./
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyPént. Május 17, 2013 8:39 am

Tristan and Courtney



Keserűen felkuncogtam, amikor megláttam a körülötte összegyűlt gyereksereget és egy hosszú hajú férfit, aki hasonló kaliberű rongyokba volt öltözve, mint az emberem. Alapjábavéve nincs bajom a csúnyákkal. Kedves is szoktam lenni velük, pedig az tőlem nagy szó.
Leginkább azért, mert szükségük van rám és ha szükségük van rám, én pedig segítek, akkor viszonzással tartoznak. És alig van annál jobb, ha valaki tartozik neked. Felemelő érzés, hogy mindig van kit zsarolnod és sosem leszel egyedül a szarban.
- Én csupán intelligensen próbáltam beszélni egy eddig primitív, kulturált embernek vélt... - nem akartam semmi olyat mondani, amivel magamat járatom le. Bár végülis mindegy. Nála jobban nem tudom leégetni magam, ha nagyon próbálkozom sem. Már az is óriási tüske a szememben, hogy engem nem ismert meg, vagy nem tette szóvá, hogy milyen csinos ruhát választottam. Még csak a sminkemet, vagy az új cipőmet dícsérte meg. Az én társaságomba így működik, hiába nem tetszik, szóvá tesszük egymás holmiait. Mert az illem így követeli. - valakivel. - legyintettem végül.
Egyértelműen nem tartozott az én társasági körömhöz. A neveltetésünk is valószínűleg teljesen más volt. Míg engem jó modorra neveltek, ő simán letegez egy vadidegen nőt, míg nekem eszembe sem jutott volna, hogy akármilyen kábítószerhez, fűhöz vagy egyéb tiltott dologhoz nyúljak, az ő társasága felől a fű tömény füstje csapott meg.
- Bár bevallom hibáztam, de hát én sem lehetek tökéletes. - sóhajtottam színpadiasan és újra és újra végigvizslattam a férfiak lezser, eléggé primitív öltözékét. Szeretem csak úgy kielemezni a környezetemben lévők ruháit, megjelenését. Hiába ez a szenvedélyem. Ez normális egy divattervezőtől. - Már ránézésre tudtam, hogy milyen reakciót kapok, de hát reménykedik az ember nem? - mosolyodtam el bájosan.
Teljesen felkészületlenül ért, amikor az 'aranyos' dögje támadást indított a vadonatúj trénerszettem ellen. A nyálas, nedves fejét a lábaim közé tolta, így összenyálazva a nadrágom.
- Átkozott... - morogtam mérgesen és elkezdtem eltüntetni a foltot. - Tudod te mennyibe kerül egy ilyen melegítő? Száz százalék pamut, tippelj mennyibe fog ez fájni neked? - kérdeztem mérgesen.
Dühösen a kutyára sandítottam. Már nem tűnt olyan aranyosnak, mint az előbb. Óriás, nyálas dög, ezért szeretem a kisebb kutyákat, amik csendesen elvannak magukkal és nem próbálják fellökni az embert.
- Ez egy közösségi terület. - magyaráztam végül mosolyt erőltetve az arcomra. A mosoly elengedhetetlen. Az áldozat még jobban megijed, vagy legalább feldühítem. - Gyengébbek kedvéért... Sok ember van itt. - mondtam szájbarágósan. - Nem mindenki kedveli az ilyen... zajokat. - kuncogtam, majd az egyik gyerekhez fordultam, akinél ott volt a gitár. - Nem rád értettem, édesem. Te sokkal szebben játszol. - mosolyogtam angyalian.
Ördögi vigyort villantottam a két férfira, majd még mindig őket nézve, megszólaltam, szavaimat a kölykökhöz intézve. - Ki szeretne pár gombóc finom, olasz fagyit ajándékba? - a szemem gonoszan csillogott és a hajam egy könnyű mozdulattal kibontottam a lófarokból, majd beletúrtam és elrendezgettem.
A gyerekek egyöntetűen egy hangos én kiabálásába kezdtek és a gitárt visszaadták a tulajdonosának.
- Téged is meghívnálak. - motyogom bájos mosollyal. - De félek, hogy nem bírkóznál meg a feladattal, hogy le ne edd a csodás felsőd.


A hozzászólást Courtney Moore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 17, 2013 10:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyPént. Május 17, 2013 5:09 am



/ A pengetésre, és a gitár zajos hangjára felfigyeltek a kis pöcsök, egyik másik vigyorogva rázni kezdett, a komolyabb tizenévesek csak a fejükkel bólogattak a próbálkozás hatására. Majd a nekem háttal álló Gus, is felkapta fejét, széles íves vigyorral a képén felém fordult, és valami hihetetlen idétlen tánc kíséretében felém igyekezett. Mosolyogva bólintottam felé, de egy percre sem hagytam abba a játékot. A hosszú hajú srác lepattant mellém, megvakarta Boo füle tövét, aki válaszképp jól képen nyalta. A játék végére érve, ejtettünk egy komplikáltabb kézfogást, majd Gus, rá is gyújtott egy lazább spanglira, majd széles vigyorral az arcán beszélgetni kezdtünk./
-Ezt az igénytelen szart ezer közül is megismerem. Örülök hogy látlak Tris. Megöl a meló ember, fehér vagy mint a kibaszott múmiáid. Nesze szippants egyet.
/Szippantottam. Gus füvének kellemes aromája úgy öntötte el elmém minden zugát, mintha mézet csepegtettek volna a gondolataimba. Hirtelen a színek tisztábbak, a nevetés vidámabb, az élet pedig egy árnyalattal szebb lett./
-Kösz szépen, ez kegyetlen jól esett. Meló van bőven, komoly projecten dolgozom. De erről inkább este beszélnék, van egy klasz házam a gazdag negyedben, ugorj fel, lehet James is ott lesz, barmulunk egyet. Jól berúgunk, aztán megpróbálunk majd húst sütni.
-Klasz próbálkozás volt ember, Ozzy büszke lenne rád. De persze attól még szar vagy.
-Mit gondolsz miért gyerekeknek játszom, nekik mindegy csak zajos legyen, talán őket nem zavarja. Milyen volt nokedlik? Kell még?
/A nokedlik egyként sikítottak hogy JEEEEEE!!! A tizenévesek csak elvigyorodtak, az egyik srác vagy csaj nehéz volt megállapítani, odajött és megkérdezte játszhat-e. Odaadtam a gitárt, és örömmel hallottam hogy nem vagyok nála szarabb, nagyjából egy szinten vagyunk. A kölykök egy része elkezdett a kutyával játszani, az idősebbek Gusal zúztak egyet, én pedig átadtam magam a spangli élvezetének. A gitár kézről kézre járt, és kutya úr is kezdett fáradni, ami amúgy jó hír, mert így nem éjjel kettőkor fog hiper aktívkodni./
-Te aztán Jamesről tudsz valamit? /Kérdezte Gus, míg kutya úrral bírkózott./
-Valami fő zsaruk zsaruja lett, előléptették a felszopó létrán, szóval most már másban is tud segíteni nemcsak gyorshajtásnál.
/Jót röhögtünk mind ketten, és ekkor jelent meg Ő. szó se róla csinos nő volt, de messziről lerítt róla hogy nem ebbe a társaságba termett. A ruhája, a szél által felém sodor illata, a járása, és mint kiderült a stílusa is más volt. Olyan volt ez mintha két világ találkozott volna. Sejtettem hogy panasz lesz a dologból, de igazából leszartam. Most jön a ami az emberi társadalom alapja volt Amerikában. A demokrácia. Halovány mosollyal végigmértem a lányt, kicsit sovány volt ugyan, de ettől volt szép. Fél szemmel a kutyára sandítottam, Ő kissé megbólintotta a fejét, majd a lányhoz lépett, boci szemekkel meredt rá, majd a kis nóziját a lány lába közé dugta. Gusból kitört a röhögés, és még a gyerekek is kacagtak kicsit, az egyikük határozottan a kacagás közepébe kiabálta hogy a "kutyus megpuszilta a néni puncijááááát". Persze ennek hatására még erősebb lett a röhögés. Majd én törtem meg a hangzavart./
-Gus, lécci gyere ide, nézd meg a hajam. Őszülök? Nem őszülök ugye? Skacok öregnek nézek ki? /A kis csapat pedig kórusban válaszolt hogy "Neeeeeeeem"./
-Na akkor megnyugodtam, ne magázz, szarul esik, még akkor sem ha csak illedelmes akartál lenni. Hagyd a faszba tegezz nyugodtan. Problémád tudomásul vettük, és épp ezért jön Amerika és a szabad világ probléma kezelő módszere, a demokrácia.
/Guss ennél a résznél, egyenesen állt, szívre tett kézzel./
-Nokedlik, újra megkérdezem, abba hagyjuk a muzsikát?
-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM.
-Bocs, el van döntve. Jácc csak nyugodtan kölyök, rock sztár leszel meglátod.
/Azzal átadtam a gitárt az egyik tizenévesnek, had csépelje a húrokat./
Vissza az elejére Go down
Courtney Moore
Gazdag
Gazdag
Courtney Moore


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 10.
♫♪ Korom : 37
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Ruhák; vásárlás, gyűjtés, tervezés
♫♪ Humor : Csak módjával.;P

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyPént. Május 17, 2013 4:20 am


Tristan and Courtney



Emelt fővel sétáltam végig a márványlap borította folyosón és elégedetten néztem körbe. A személyzet felét leszúrtam, mert az egyikőjük két kanál cukrot tett a kávémba, az egy helyett, így most csönd, béke és fegyelmezettség van a divatházamba.
A csésze tartalmát kiborítattam a csapba és rendesen leosztottam minden lazsálót. Hihetetlen, pár órára teszem ki a lábam és már megy a kavarodás. A varrónők semmit nem haladtak az alagsorban, a ruháimon egyetlen öltéssel nem lett több fejlődés és az a sok cukor... Az ízlésem nemcsak a művészetemre és az öltözködésre van kihegyezve, fél kilóméterről kiszagolok minden hibát, turpisságot. Sokszor hívtak már borsószem királylánynak, ezt inkább bóknak veszem, mint sértésnek. Szeretem, ha az emberek így gondolnak rám.
Az érzékeny, kifinomult ízlésem a nagymamámtól örököltem, ezért is vagyok rá nagyon büszke. Szegény meghalt pár éve és óriási fájdalom volt számomra, de az élet megy tovább. Mennie kell...
Divatházi gardróbomba belépve nagy rendre és tisztaságra leltem. Legalább itt tudják, mi a dolguk. Allergiás vagyok arra, ha a ruháim között nem látok rendet, ezt minden alkalmazottam tudja és tisztában vannak vele, hogy mindenki le lesz szúrva és meg lesz dolgoztatva az elkövetkezendő egy hónapban.
Sokan függőségnek és betegesnek tartják, hogy itt is tartok egy gardróbot, de ez lényegesen kisebb, mint a házamban és, mivel a nap legtöbb részét itt töltöm, itt indulok el találkozókra, itt kezdődik a napon, ezért fontos, hogy a testi-lelki támaszom, ami nekem a ruhatáram, mindig biztosan kéznél legyen.
Leváltottam a magassarkúmat egy márkás kék edzőcipőre és a szűk, vörös miniruhámat egy hozzá illő melegítőszettre. Hosszú barna hajamat lófarokba fogtam és frissítettem a sminkemen. Belenéztem az egészalakos, gyémántberakásos tükrömbe és elégedettem vizslattam végig minden porcikámat, itt-ott egy simítással, rendezgetéssel körítve. A melegítő tökéletesen passzolt vékony alakomra és a kék szín jól kiemelte a formás, szív alakú arcom közepén csillogó barna szemeimet.
Pár fújás Chanel parfüm még csöppent vékony nyakamra, aztán már indultam is a lift felé. A bejárati ajtó felé menet szembejött velem egy rakás lesütött szemű, félős alkalmazott, akik remegő hangon, csak egy "Viszlát Miss Moore"-t tudtak kinyögni, majd rohantak is tovább.
A divatházam előtt elkezdtem kocogni. Mindennap innen indulok és általában a Central Parkig megyek, ahol aztán lazítok egy kicsit, majd limuzint hívok és indulok az orvosomhoz. Igen, orvosomhoz kell járnom, ugyanis, sehogy máshogy nem engedik, hogy sportoljak, mint, hogy állandó orvosi vizsgálaton kell részt vennem. Nemrég hosszú ideig feküdtem kórházban anorexia gyanúval. Azóta persze kigyógyultam, de könnyen vissza lehet esni ebbe a betegségbe.
Körülbelül egy óra alatt értem le a Parkba és meg is álltam lepihenni egy padra a játszótér mellett. Alig ültem fél perce és múlott el a lihegésem, amikor meghallottam egy vacak gitárjátékot a mellettem lévő pad mellől. Nem nagyon vagyok otthon ezekben a szenny zenékben, de azt hiszem Ozzy Osbourne lehetett. Ilyet gitározni egy játszótér mellett...
Végigsimítottam a hajamon és a kezemmel igazítottam egy kicsit a sminkemen. Felálltam a padomról és a másik felé vettem az irányt, ahol egy félhosszú, barna hajú férfi gitározni próbált. Egy aranyos kutya ült mellette, kék jóllakott szemekkel nézett rám, nem tűnt agresszívnek.
- Uram, elnézést, hogy megzavarom... - kezdtem el bájos mosollyal. - Megtenné, hogy befejezi ezt a... - egy pillanatig nem találtam rá megfelelő szót. Az üljön ide ki gitározni, aki tud is... - zenélést? Egy csöppet zavaró. - jegyeztem meg továbbra is mosolyogva.
A hajam kisimítottam az arcomból és lenézően végigvizslattam az öltözékét. Talán a véremben van, hogyha összefutok ilyen emberekkel, minden vágyam megalázni és sértő beszólásokat dobálni felé. Tudom, hogy rossz szokás, de ez van. Courtney Moore vagyok, a híres divattervező, a gazdag és híres Mr Moore lánya vagyok. Megtehetem.
A mosolyom lankadatlan maradt, majd ellágyulva néztem le a kutyájára. Husky volt azt hiszem és egy cukorfalat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptyPént. Május 17, 2013 3:08 am



Courtney Moore kisasszonynak.

/Fekszem az ágyon....énekelném tovább a dalt de asszem nem tudom. Már vagy egy órája szemezek a plafonon lévő orbitális pókkal, akit kölcsönös szimpátiánk miatt el is neveztem. Az Earl nevet kapta. Én nem csapom agyon, Ő pedig össze kapkodja a legyeket. ez ám a szindiózis. A rádióból Ozzy semmivel nem össze téveszthető hangja szól, a kutyám Boo fejével az ölemben néz ám, azzal az utánozhatatlan nézésével ami többnyire sétát jelent az én szótáramban. Hogy csillapítsam a husky mozgásigényét feltápászkodom az ágyról, majd az asztalon lévő másnapos pizzából is megeszem az utolsó szeletet, miközben farkas talpas mamuszomban igyekszem lefelé a lépcsőn. A nyilván száraz tonhalas pizza majszolása közben azon rágódtam, hogy hova is kellene menni vinni Dögöt. Dög, ahogy ismerem futkározna egy sort, szóval akkor irány a Park.
Felvettem egy szakadt, koptatott farmert, egy viseltesebb Linkin Park pólót, hátamra csaptam a gitáromat, és feladtam kutya úrra a pórázát. A parkba vezető úton köszöntem pár ismerősnek, a pékségből egy csinos eladó lánynak, az egyik kollégámnak az egyetemről, és lehúztam egy diákomat cigivel. Kutya úr az utolsó esetben összevont szemöldökkel nézett rám, sosem állta a cigi füstöt, de én sem állhattam mikor a parkettára szarik, szóval most kvittek vagyunk. Kajás voltam, a másnapos pizza nem tette meg a kívánt hatást, szóval megálltam Jack hot dogos standjánál, és váltottunk pár szót. Jack erősen a 40-es évei végén járó, kopasz, sűrű fekete bajszú mexikói aki rajong a kutyámért, és a nyilván szar zenémért.
Mint mindig, most sem állhatta meg hogy ne dobjon egy fincsább virslit kutya úrnak, aki persze elővette legbájosabb pofiját, csak hogy biztosra menjen a dologban. Jack számos jó tulajdonsága közé volt sorolható hogy nagyon kedvelte az embereket. emiatt is ment neki olyan jól a bolt, nem volt olyan vendég akivel ne váltott volna néhány jó szót, vagy ne tudta volna legalább a névnapját. Bár ebben a kocsi oldalán lévő naptár is biztosan sokat segített. elköszöntünk, egy baráti kézfogás, és 2 dollár borravaló után, aztán tipli a híres neves Central Parkba. Kutya urat elengedtem had futkározzon, én pedig megfelelő közönséget kerestem magamnak, ahol gitározhatok kicsit. A park szokás szerint tele volt emberekkel, az öreg fák alatt szerelmesek turbékoltak, itt-ott sznob golfosok igyekeztek ütni a golyóikat, máshol kocogók spuriztak leadni a MC-is hájat. egyik sem éppen az a közönség akit kerestem. Aztán megláttam a játszóteret. Tökéletes. az egyik hinta oldalának hosszú hajú füves barátom Gus támaszkodott, a homokban kölykök játszottak, gondoltam nem szólok oda, majd észrevesznek. Leültem egy padra, és pengetni kezdtem Ozzy Bang Bang számát.

https://www.youtube.com/watch?v=Ksem6lcLzeI&NR=1&feature=fvwp
Central parki  játszótér Mewes-sized
A spanom Gus.
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Central parki játszótér   Central parki  játszótér EmptySzomb. Márc. 09, 2013 9:19 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Central parki  játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central parki játszótér   Central parki  játszótér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Central parki játszótér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central parki állatkert
» Central park tava

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Central Park-
Ugrás: