Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Central park tava EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Central park tava EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Central park tava EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Central park tava EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Central park tava EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Central park tava EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Central park tava EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Central park tava EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Central park tava EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Central park tava Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Central park tava

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daphne Montgomery
Pompomlány
Pompomlány
Daphne Montgomery


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 18.

Central park tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central park tava   Central park tava EmptyVas. Május 26, 2013 8:07 am

John & Daph

Kicsit zűrős hetem van, hisz Anna keményen tartja az edzéseket, közben meg tanulnom is kell, hisz, hogy benne maradjak a csapatban annak komoly árai vannak. Főleg, hogy kitünő átlagom legyen. A többi nem is számít....annyira!
Talán pont ezért jöttem ide, hogy egy kicsit ki tudjam kapcsolni az agyam, hisz napi 24 órából 25 órát a tanulással + edzéssel töltök és keményen 1 perc pihenésre van időm. Persze ez túlzás meg minden, de néha tényleg úgy érzem, hogy... hogy jobb lenne ha ki lépnék a csapatból, mert nem tudom, hogy meddig bírom ezt az óriási nyomást. Természetesen nagyon nem akarok kilépni - főleg úgy, hogy Anna számít rám - és félek, hogy a kilépnék akkor a régi énem, amit egy iszonyatos vastag fal különíti el a mostani énemtől újra elő jönne.... el sem tudom és bele sem tudok képzelni, hogy mi történne akkor... egyszerűen akkor mindenki ÚJRA fájdalmat okozna nekem, ki használnának az emberek és még napestig sorolhatnám....
Ilyen, és ehhez hasonló gondolatok jártak a fejemben mikor neki megyek egy embernek és riadtan pillantok fel az ismerős arcra.
- Oh, jó napot Mr. Thomson!- feleltem egy kedves mosolyt súgárózva a férfi felé. - Igen, hallottam és el sem tudom képzelni, hogy milyen traumán mehet keresztül.- kezdtem a mondandómat és bele gondoltam a régi szép emlékekbe amiket Susan-al töltöttem. - Nekem is nagyon hiányzik! Sokáig fel sem fogtam, hogy el tűnt és nagyon sok ideig azt mondogattam magamnak, hogy nem, nem lehet. De aztán...- halkult el a hangom. - ...Nagy nehezen el fogadtam...- feleltem szinte némán. - Igen minden rendben van velünk és a suli is jól megy.- feleltem immár a padon ülve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Central park tava Empty
TémanyitásTárgy: Central park tava   Central park tava EmptyVas. Május 26, 2013 7:34 am

Ez a nap is úgy indult mint a többi. Egész reggel és délután kerestem a feleségem és a lányom persze a munkára is figyelnem kellett. Még az nap körülbelül este hétkor kimentem egy kicsit sétálni a Central park tóhoz, hogy kicsit kitisztítsam a fejemet és valami másra gondoljak. Néztem ahogyan a halak úszkálnak a vízben ahogy a vadkacsák repkednek, hallgattam a madárcsiripelést, behunytam a szemeimet és élveztem a pillanatot. Már öt perce álltam ott a hídon becsukott szemmel. Később amikor indulni akartam szembe jött velem Susan régi osztálytársa. Szia Dane! köszöntem neki. Jó újra látni téged ennyi idő után. Mondtam neki kedvesen. Hallottad, hogy Susant és a feleségemet elrabolták? A lány eléggé megváltozott, bár nem is csodálkozom körülbelül egy éve nem láttam őt amióta Susan és Emeline eltűntek. Hogy van a családod? Jól meg vagytok? Kérdeztem kicsit tudakozóan, mivel azt akartam, hogy biztonságban legyen hiszen ő volt Susan legjobb barátnője. Reméltem, hogy őket még nem rabolta ki senki mert egy hónappal ezelőtt szinte sorba járják a házakat és mindenkit kirabolnak. Úgy gondoltam ha Dane-nek haza kell mennie akkor inkább haza kísérem. Na és, hogy megy a suli? Közben sétáltgattunk és eközben leültünk egy padra
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Central park tava Empty
TémanyitásTárgy: Central park tava   Central park tava EmptySzomb. Márc. 09, 2013 9:24 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Central park tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Central park tava   Central park tava Empty

Vissza az elejére Go down
 
Central park tava
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central parki állatkert
» Central parki játszótér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Central Park-
Ugrás: