Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Az iskola udvara EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Az iskola udvara EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Az iskola udvara EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Az iskola udvara EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Az iskola udvara EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Az iskola udvara EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Az iskola udvara EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Az iskola udvara EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Az iskola udvara EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Az iskola udvara Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Az iskola udvara

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anastazia Monroe
Pompomlány
Pompomlány
Anastazia Monroe


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 21.
♫♪ Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
♫♪ Hobbid : Tanuló
♫♪ Humor : Csodálkoznátok

Az iskola udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola udvara   Az iskola udvara EmptyVas. Jún. 02, 2013 10:22 am









Éppen a jól megizasztott edzésről jöttem és mértem végig a diákokat. Nem volt kedvemre való, hogy mindenki megbámult és idióta megjegyzéseket tettek. Lehet meg kellett volna már szoknom, de valahogyan nem tudtam. Én vagyok a sztár ebben az iskolában és persze ez jól esik, de nem szeretem, ha így be skatujáznak.
Miközben éppen lassan komótosan sétálgattam kifele észre vettem a történelem tanáromat aki éppen nem messze állt meg előttem nagyon keresgélt valamit amit nem tudtam mire vélni.
-Tanárnő!-Szólítottam meg őt.
-Valami baj van netán?-Néztem érdeklődő tekintettel a csinos, fiatal vörös szépségre és vártam a választ. Mivel kitűnő átlagom van így a tanárok a tenyeremből ettek és semmi dolgom nem volt szinte.
Csodálatos karier elébe néztem, mint pompomlány és a jövő beli terveim is meg voltak alapozva.
-Kell segítség?- Pislogtam még rá a válaszra várva ami nem jött túl szél sebbessen.
Végig néztem a lányokon akiket jól megizzasztottam, hát jó tényleg szigorú voltam, de azér nem kéne így rám nézni. Nagyot sóhajtottam miközben az iskola nagymenője elsétált mellettem és a fenekemet nézte úgy, hogy majd kigúbat a szeme.

-Bunkó-Ordítottam utána, mire ő csak rám kacsintott és megnyalta a száját. Milyen gusztustalan egy férfi..kisfiú.

Nekem igazából jobban az éretebb férfiak jönnek be, mint a tanári karból pár férfi, persze ezt még a legjobb barátnőm se tudja.




♥ SARA!

Vissza az elejére Go down
Alice Cassandra Shayn
Tanár
Tanár
Alice Cassandra Shayn


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Mar. 12.

Az iskola udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola udvara   Az iskola udvara EmptyVas. Jún. 02, 2013 8:33 am

Anastazia & Alice

Rég tartottam már olyan órát, ahol a diákok ennyire csendben voltak. De az előbb történelem órámon, olyan csönd volt, hogy még azt is meghallottam volna, ha egy tű leesik. Persze, örülök ennek, de egy kicsit mégsem, hiszen ettől az az érzésem támad, hogy valamire készülnek. Nem szeretném, ha valamit elkövetnének, hiszen sosem szerettem megbüntetni senkit, de ha kényszerítenek rá, nincs mit tenni.
Sóhajtottam, majd elindultam a tanári felé. Le kellett raknom a cuccaimat mihamarabb, és kijutnom a szabad levegőre. Úgy éreztem, szinte alig kapok levegőt. Nagyon sűrű napom volt, és ezért már a fejem is fájt. pedig mindig jól bírtam a strapát, de akkor valahogy besokalltam. Végre elértem a tanárit, bementem, leraktam a könyveket és indultam volna ki, ha nem szólít meg valaki.
- Alice kisasszony, kérem! - már a megszólításból tudtam ki is az, aki velem akar beszélgetni egy kicsit. Jeremy Hawkins volt az, az egyik tanár a suliból. nálam csak egy évvel volt idősebb, és volt az a szokása, hogy amint meglátott olyan vigyor került a képére, ami nekem nagyon nem tetszett. Akkor is ott volt az a széles mosoly az arcán mikor mellém lépett.
- Mit szeretne? - tudtam jól, hogy nem szereti, ha nem tegezem, de valahogy nem szeretem látni a felcsillanó fényt a szemében, mikor kimondom a nevét.
- Kértelek már ezerszer, hogy tegezz, de most ez lényegtelen. Pár diák szólt, hogy a segítségedet kérnék az udvaron. Fontos lenne, hogy olyan öltözetben menj, amiben tudsz sportolni, azt nem tudom miért, de ez az üzenetük. - olyan gyorsan mondta el, hogy szinte felfogni se volt időm. Mindig megtudott lepni azzal, hogy milyen gyorsan is képes beszélni. - Nekem most mennem kell, de el ne felejts kimenni, úgy tűnt fontos, amit akarnak. Szia! - ahogy jött úgy is ment. Jeremy mindig megtudott lepni, bár sosem vártam volna, hogy egyszer nem fog rám akaszkodni miután megtalált.
Szerencsémre már oylan ruhában voltam, amiben tudok futni, ugrálni, vagy bármi mást csinálni, így azonnal el is indultam az udvarra. Lassan meneteltem végig a folyóson, mert nem volt kedvem a sietéshez. Mikor kiléptem a suli udvarára körülnéztem és elhúztam a szám. Nem úgy tűnt, mintha várna rám ott valaki.
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Az iskola udvara Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola udvara   Az iskola udvara EmptySzomb. Márc. 09, 2013 9:35 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola udvara   Az iskola udvara Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola udvara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az iskola bejárata
» Az iskola fiú mosdója
» Az iskola lány mosdója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Prep private school-
Ugrás: