Szenvedélyes élet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


nem gondolkodtál azon, hogy jó lenne belecsöppenni egy másik életbe? Itt megteheted légy rosszfiú, rossz kislány vagy akárki aki csak szeretnél
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőség

Sophia Stewart
Admin
Multik:
Anastazia Monroe

Anora Blake
Admin
Multik:
----

Alexander Saimon
Moderátor
Multik:
Fontos linkek


Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Az iskola bejárata EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:45 pm by Vendég

» Victorian Angels
Az iskola bejárata EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:22 am by Anora Blake

» Angyalok és Démonok
Az iskola bejárata EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:21 am by Anora Blake

» Partner keresés játékhoz!
Az iskola bejárata EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:29 am by Alexander Saimon

» Rét
Az iskola bejárata EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:43 am by Anora Blake

» Dragon club
Az iskola bejárata EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:38 am by Alexander Saimon

» Tengeroart
Az iskola bejárata EmptySzer. Júl. 17, 2013 11:31 am by Hayden Grey

»  Halálos iramban FRPG
Az iskola bejárata EmptySzomb. Júl. 13, 2013 4:20 am by Anora Blake

» Név és play by foglaló
Az iskola bejárata EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:49 am by Zackary Balston

Wanted

Sarah Black;; Dia'k
Christopher Miller nocsábász
Nate Davis Gazdag
Nicholas Mark Parker;; Star ;szinesz [FONTOS!]
Anna Mccall; Gazdag
Caleb.... Gazdag [FONTOS!]

Kiemelt társoldalaink

PLL RPG |
Got a Secret can you keep it? ...



Az iskola bejárata Gk9Ao

Őket nyugodt szívvel ajánlom játékra! ;)

Újság!

Újság
-
Pletyka rovat.: John és az ismeretlen szépség ##
Sophia Stewart megbukott? ##
-
© Credit
Az oldal szépségét és külsejét köszönjük Sophia Stewartnak a ccs kódokért pedig köszönet jár Anora Blake-nek Továbbá köszönet a specto oldalnak is nagyon sokat segítettek a kódok terén. Ami tőlük van mind FEL VAN TÜNTETVE!

 

 Az iskola bejárata

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyPént. Jún. 28, 2013 7:37 am


Az nem publikus Razz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Csak ölelem, nem engedem el, és csak arra tudok gondolni, amit éreztem, miután elhagyott… Nem tudnám még egyszer túlélni, hiszen annyira szeretem. Az tény, hogy még idő kell ahhoz, hogy mindent elfelejtsek, de nem hagyhatom, hogy elmenjen. Még magam sem tudom, hogy mihez fogok ezek után kezdeni, de majd kiötlök valamit.  Bizalom… Attól tartok bármit fog csinálni ezután, nem fogom tudni a 10 méteres körzetemből elengedni. Annyi kérdésem lenne hozzá, amire persze mind választ szeretnék kapni, annyi mindent kéne megbeszélnünk, de most egyszerűen nem bírok ezekkel foglalkozni. Majd lesz valahogy, majd megoldjuk, és hasonló gondolatokkal nyugtatja a lelkem magát. Mindig féltem attól, hogy elveszítem és mikor megtörtént, az volt életem legrosszabb napja. Nem hagyott maga mögött semmit. Nem keresett többet telefonon, nem írt sms-t, és bárhol kerestem senki nem tudott róla semmit. Emlékszem, hogy rendőrségre mentem, és bejelentettem az eltűnését. Aztán jött apa, és közölte a rendőrökkel, hogy a fiú, akit annyira szeretek elutazott, egy reggeli géppel, és nem szándékozik visszajönni.  Minden, amit tettem hiába volt, el kellett fogadnom, hogy minden megváltozik, és egyedül kell tovább maradnom. Egyedül… persze ott volt nekem az apám, de valljuk be, ő Zackary személyét, ha akarná, sem tudná helyettesíteni. „Soha többé, angyalkám, esküszöm!” Vajon ez mennyire biztos? Mennyire bízhatok meg benne, és abban, amit mond? Vajon normális, hogy ez az első reakcióm, hogy kérdések tömkelege gyűlik össze fejemben, és kételyek gyötörnek? Nem tudhatom, lényegében honnanis tudhatnám, mikor az első komolyabb kapcsolatom tönkre ment, olyan dolog miatt, amit ember épp ésszel fel sem tud fogni. Bármit tesz szeretni, fogom, ez mégis hogy van így? Összetöri a szívem, eladja a szerelmünket, hazudik, és még ki tudja, mit nem csinál, és nem vagyok képes azt mondani, hogy gyűlöllek, utállak, mert közben a sírás kerülget, annyira szeretlek. Elhagytál, majd visszajöttél, döntés elé állítottál, én döntöttem, és mikor elindulsz, hogy elhagyj immáron örökre az én kérésemre, utánad futok, és azt mondom, ne menj. Azt kérdem, ez miért van, de választ e kérdésemre nem kaphatok, mert senki sem tudja, mi van köztünk, senki nem érheti, hogy miért teszem, amit teszek, és senki fel nem tudja fogni, hogy mennyire szeretlek.*
- Én is téged!- *Viszonzom csókját, úgy ahogy még talán sohasem csókoltam. Simogatom arcát, próbálok nem sírni, erős maradni, hogy ne kelljen azért aggódnia, hogy gyenge vagyok, mint a harmat. Most fogom csak fel hogy túléltem, azt, amiről azt hittem halálom lesz, és boldog vagyok, hogy megvártam mi lesz a vége. Még is rettegek, retteg apámtól, és annak haragjától, attól, hogy valami megint közénk áll és ezúttal végleg elszakadunk egymástól. *
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyHétf. Jún. 17, 2013 7:56 am

Miért, mit teszel velem? Razz

Tudtam, hogy igaza van. Tudom, hogy amit tettem, az, hogy elhagytam őt, egy ilyen csodálatos lányt, őrületesen nagy hiba volt a részemről. Soha nem lett volna szabad még csak fontolóra sem vennem az apja ajánlatát. az életem legrosszabb döntése volt, hogy akkor leléptem, de akkor még fogalmam sem volt, hogy a számomra legfontosabbat készülök magam mögött hagyni oly ostoba módon. Pedig őt nem érdekelte az, hogy szegény vagyok, még az sem, hogy előtte is másnak próbáltam mutatni magam, csak mert azt akartam, hogy ne utálja azt, ami valójában vagyok. Azt akartam, hogy ne utáljon engem. De nem is tette soha, sőt... még soha életemben nem találkoztam nála édesebb és csodásabb lánnyal. Csak túl hülye voltam akkor még ehhez az egészhez... annyira megijesztett az, hogy mennyire belezúgtam, hogy képtelen voltam már tiszta fejjel gondolkodni, csak az járt folyton a fejemben, hogy mi van akkor, ha ő nem úgy érez irántam, ahogy én érzek iránta. De most már mindez túl késő, elvesztettem. Vagy talán már akkor elveszítettem őt, miután csak úgy eltűntem mellőle. Megérdemlem, hogy gyűlöljön, ahogy megérdemlem minden csepp haragját irányomban és teljesen megértem, mert még én is utálom magam mindazért, amit vele tettem. Amiért annyi fájdalmat okoztam neki. Teljesen jogosan nem bír látni többé, és nem kényszeríthetem, hogy enyhüljön meg, ahogy a megbocsátását sincs jogom kérni, így aztán tényleg csak annyit tehettem, hogy tudatom vele, mennyire sajnálok mindent, még ha ez nem is gyógyír arra a fájdalomra, aminek én vagyok az okozója, és amiért egész életemben ostorozni fogom magam, mindaddig, míg egyszer fel nem dobom majd a talpam. Hülyeség volt visszajönnöd, Zack, ahogyan az is jó nagy hülyeség volt tőled, hogy ilyen felelőtlen módon feltéped a szívében a múlt sebeit, még nagyobb fájdalmat okozva neki ezzel, mint eddig, mindezt valószínűleg akkor, amikor már végre kezdett volna elfelejteni téged, és azt az egész elmebajt, ami veled kapcsolatos. Hát... csak gratulálni tudok magamnak. Ezt is rendesen megcsináltam! Bár már úgyis teljesen mindegy, most már úgysem mondhatok neki semmi olyat, amit egyébként ne tudna, szóval csak egy dolog maradt: hogy végleg elmenjek. Kisétáltam az életéből, nincs jogom a maradásra, mennem kell, és mivel megígértem neki, hogy amint meghallgatott, azt teszem, amit kér, már csak ez maradt hátra. Megkért, hogy menjek el, tehát így is teszek. Ezt kell tennem, tudom. Vagy talán mégsem? Mi a francért olyan büdösül nehéz ez az egész? Minél többet lépek, minél távolabb kerülök tőle, annál pocsékabb ez az érzés a mellkasomban. Olyan, mintha a tőrt, amit beleszúrtak, hogy átdöfjék vele a szívemet, elkezdték volna megforgatni bennem, csak, hogy még kínzóbb legyen a fájdalom. De akkor olyasmi történik, amire egyáltalán nem számítottam... futást hallok a hátam mögül, de nem állok meg, még csak meg sem fordulok. Egy pillanatra sem jut eszembe, hogy Anora az. Így aztán még inkább meglepődök, amikor megérzem magamon a kezét. Érzem, hogy belém karol, és én azonnal megtorpanok, mert amint megérint, tudom, hogy ő az. Amikor átölel, olyan lelkesen viszonozom az ölelését, hogy pár másodperc múlva a lány lábai, már centiméterekre a földtől lóg a levegőben, ahogy magamhoz szorítom életem egyetlen értelmét, és felemelem, csak, hogy még inkább érezhessem, nem álmodom. Ő az, itt van, és csak az enyém. Ki kell használnom a pillanatot, és én így is teszek. Egy percre sem vagyok hajlandó elengedni, még annyira se, hogy letegyem. Élvezem az arcomba hulló hajtincsek csiklandozását, a finom illatát, és a meleg érzést, ami teljesen eláraszt az ölelésétől. Azt hiszem, ennél boldogabb nem is lehetnék, mint most. Mikor eljut a tudatomig, mit mond a lány, az ölelést egy tized másodpercre sem számolva fel válaszolok neki, jóllehet szerintem már ő is tudja, mit fogok felelni.
- Soha többé, angyalkám, esküszöm!
Halkan beszélek, hogy csak ő hallja, de azért hangom magabiztos, csak, hogy éreztessem vele, komolyan is gondolom, amit mondok, és mostantól örökre vele maradok. Semmi sem távolíthat el mellőle. Semmi! Hallom, hogy sír, és szeretném valahogy megnyugtatni. szeretném újra látni a gyönyörűséges, angyali mosolyát. Szeretem őt, teljes szívemből. Ezen pedig már senki és semmi nem változtathat, soha többé.
Néhány perc után leteszem, csak, hogy újra láthassam az arcát, és letörölhessem a gyönyörű bőrén lecsorduló, csillogó könnycseppeket, de elereszteni még mindig nem vagyok hajlandó. Egyik kezemmel átkarolom a derekát, ezáltal szorosan magamhoz ölelve, míg másik az arcát simogatja, én pedig gyengéden megcsókolom, hogy azután őszintén belenézzek abba a varázslatosan szépséges szempárba.
- Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyPént. Jún. 14, 2013 6:38 am

Bünti lesz Razz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
E lment, itt hagyott, ezt soha nem szabad elfelejtenem. Mindegy, hogy a csók milyen volt, mindegy, hogy mit csinálok, és az is mindegy, hogy mit mond, én egyszerűen nem lehetek újra vele. El kell felejtenem, mindent, amit mondott, csinált, és érzett, neki is el kell felejtenie. Minél tovább van itt velem, annál inkább kezdek, ismét a régi dolgokra gondolni.  Nem szabad… Mindegy, ha kell, ezerszer fogom elmondani magamnak, hogy végre fel fogjam, hogy NEM!!  Nem szabad megsajnálnom, mert akkor onnantól kezdve, nem fogok tudni tőle többet elszakadni. Tudom, hogy amit teszek helyes, de abban nem vagyok biztos, hogy ez jó is lesz majd e nekem. Azzal, hogy újra itt van, szinte ismét érzem azt amit azelőtt. Igen, tudom, hogy azzal, hogy megpróbáltam elfelejteni mit érzek, ez az érzés, nem tűnt el. Arra vár, hogy újra előtörhessem, de nem szabad. Félek, hogy megint csalódni fogok, nem tudok benne megbízni, mindig azon járna a fejem, hogy mikor megy el ismét, immáron örökre. De ha most elmegy… én mihez fogok kezdeni? Úgy értem, most minden kavarog bennem, és mi van, ha megbánom? Mit kéne tennem, lehet, hogy most látom őt utoljára, és nem lesz több lehetőségem.„Őszintén... nem tudom. Nem tudom, miért pont most, tudod... féltem. Azért fogadtam el a pénzt, mert azt hittem, ezzel segíthetek anyámnak, de aztán nem tudtam hozzányúlni. Nem kellett olyan pénz, amit azért kaptam, hogy ne legyek veled. De túlságosan hülye voltam, hogy rájöjjek, miért. Kellett egy kis idő, míg leesett, hogy mióta nem vagyok melletted, nem is vagyok már ugyanaz. Csak féltem, mert nem tudtam elképzelni, hogy egy olyan csodás lány, mint te egyáltalán képes ugyanúgy érezni irántam. Pláne azok után, amiket tettem. Még előtted is másnak mutattam magam, olyan srácnak, amilyen egyértelműen nem vagyok.” Megkaptam a választ, ami egészen eddig belülről gyötört. Jól tudom, hogy ki ő, milyen ügyletei voltak, és, azt is, hogy mindig másnak próbálta mutatni magát, mindenki előtt. Már megint… *- Fejezd már be! Még mindig nem érted?  Nem érdekel, kinek a gyereke vagy soha sem érdekelt, az sem, hogy mennyi pénzed van, vagy, hogy hol laksz! Nem érdekel, és nem is érdekelt, és nem is fog. Ha azt hitted, hogy ez engem bármitől is eltántorít, azt kell, mondjam, hogy nagyon tévedtél, és nem is ismertél, ismersz jól. Elképzelésem sincs, hogy ez egyáltalán, hogyan jutott az eszedbe. Vagy talán én tettem, olyan jeleket, hogy arra a következtetésre jutottál, hogy a társadalmi különbségek akadályozó tényezők lehetnek a kapcsolatunkban? Soha nem kérdeztem, meg, hogy éppen hogy éltek, mennyi pénzetek van, mert ez engem teljesen hidegen hagyott, és ez most sincs másképp… És jó lenne, végre felfognád, hogy nem vagy senki… - *Dühösen, és felháborodottan mordulok neki, hiszen butaságokat beszél. Figyelem a fiút, ahogyan az arcomat fürkészi. Vajon, most mire gondolhat? Könnyű neki az elvállás? Nem tudtam, soha olvasni benne, és ez az idők múlásával sem változott meg. Lassan közelít felém, és puszit nyom arcomra. Csak állok, mozdulatlanul, és hallom, ahogy a fülembe súg, de nem teszek semmit. Elindul… először csak hátrál, majd elbúcsúzik és elindul… Megy, és egyre jobban azt érzem, hogy valaminek vége van, valami olyannak, amiért egészen eddig küzdöttem. Mint mikor elvesztek egy háborút… Csalódottság, fájdalom, üresség, ezek azok amiket érzek. Minél távolabb megy tőlem, nekem annál jobban fáj. Kapkodva kezdem el venni a levegőt, és próbálom visszatartani a sírást. Olyan mint mikor elhagyott, sőt, még annál is rosszabb, mert itt még csak a remény sem  maradt meg, hogy egyszer még visszajöhet. A testem, mintha csak reflexből, de futni kezd a fiú után. Nem értem… Futok, és egyre gyorsabban míg, végül, hátulról bele nem karolok a fiúba. Sírok, és szuszogok, miközben olyan erősen ölelem, amilyen erősen csak tudom.- Könyörgök…ne hagyj el…-
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 1:23 am

Különben? Razz

Tudtam, hogy igaza van. Tudom, hogy amit tettem, az, hogy elhagytam őt, egy ilyen csodálatos lányt, őrületesen nagy hiba volt a részemről. Soha nem lett volna szabad még csak fontolóra sem vennem az apja ajánlatát. az életem legrosszabb döntése volt, hogy akkor leléptem, de akkor még fogalmam sem volt, hogy a számomra legfontosabbat készülök magam mögött hagyni oly ostoba módon. Pedig őt nem érdekelte az, hogy szegény vagyok, még az sem, hogy előtte is másnak próbáltam mutatni magam, csak mert azt akartam, hogy ne utálja azt, ami valójában vagyok. Azt akartam, hogy ne utáljon engem. De nem is tette soha, sőt... még soha életemben nem találkoztam nála édesebb és csodásabb lánnyal. Csak túl hülye voltam akkor még ehhez az egészhez... annyira megijesztett az, hogy mennyire belezúgtam, hogy képtelen voltam már tiszta fejjel gondolkodni, csak az járt folyton a fejemben, hogy mi van akkor, ha ő nem úgy érez irántam, ahogy én érzek iránta. De most már mindez túl késő, elvesztettem. Vagy talán már akkor elveszítettem őt, miután csak úgy eltűntem mellőle. Megérdemlem, hogy gyűlöljön, ahogy megérdemlem minden csepp haragját irányomban és teljesen megértem, mert még én is utálom magam mindazért, amit vele tettem. Amiért annyi fájdalmat okoztam neki. Teljesen jogosan nem bír látni többé, és nem kényszeríthetem, hogy enyhüljön meg, ahogy a megbocsátását sincs jogom kérni, így aztán tényleg csak annyit tehettem, hogy tudatom vele, mennyire sajnálok mindent, még ha ez nem is gyógyír arra a fájdalomra, aminek én vagyok az okozója, és amiért egész életemben ostorozni fogom magam, mindaddig, míg egyszer fel nem dobom majd a talpam. Hülyeség volt visszajönnöd, Zack, ahogyan az is jó nagy hülyeség volt tőled, hogy ilyen felelőtlen módon feltéped a szívében a múlt sebeit, még nagyobb fájdalmat okozva neki ezzel, mint eddig, mindezt valószínűleg akkor, amikor már végre kezdett volna elfelejteni téged, és azt az egész elmebajt, ami veled kapcsolatos. Hát... csak gratulálni tudok magamnak. Ezt is rendesen megcsináltam! Bár már úgyis teljesen mindegy, most már úgysem mondhatok neki semmi olyat, amit egyébként ne tudna, szóval csak egy dolog maradt: hogy végleg elmenjek. Kisétáltam az életéből, nincs jogom a maradásra, mennem kell, és mivel megígértem neki, hogy amint meghallgatott, azt teszem, amit kér, már csak ez maradt hátra. Megkért, hogy menjek el, tehát így is teszek. Ezt kell tennem, tudom. Vagy talán mégsem? Mi a francért olyan büdösül nehéz ez az egész? Minél többet lépek, minél távolabb kerülök tőle, annál pocsékabb ez az érzés a mellkasomban. Olyan, mintha a tőrt, amit beleszúrtak, hogy átdöfjék vele a szívemet, elkezdték volna megforgatni bennem, csak, hogy még kínzóbb legyen a fájdalom. De akkor olyasmi történik, amire egyáltalán nem számítottam... futást hallok a hátam mögül, de nem állok meg, még csak meg sem fordulok. Egy pillanatra sem jut eszembe, hogy Anora az. Így aztán még inkább meglepődök, amikor megérzem magamon a kezét. Érzem, hogy belém karol, és én azonnal megtorpanok, mert amint megérint, tudom, hogy ő az. Amikor átölel, olyan lelkesen viszonozom az ölelését, hogy pár másodperc múlva a lány lábai, már centiméterekre a földtől lóg a levegőben, ahogy magamhoz szorítom életem egyetlen értelmét, és felemelem, csak, hogy még inkább érezhessem, nem álmodom. Ő az, itt van, és csak az enyém. Ki kell használnom a pillanatot, és én így is teszek. Egy percre sem vagyok hajlandó elengedni, még annyira se, hogy letegyem. Élvezem az arcomba hulló hajtincsek csiklandozását, a finom illatát, és a meleg érzést, ami teljesen eláraszt az ölelésétől. Azt hiszem, ennél boldogabb nem is lehetnék, mint most. Mikor eljut a tudatomig, mit mond a lány, az ölelést egy tized másodpercre sem számolva fel válaszolok neki, jóllehet szerintem már ő is tudja, mit fogok felelni.
- Soha többé, angyalkám, esküszöm!
Halkan beszélek, hogy csak ő hallja, de azért hangom magabiztos, csak, hogy éreztessem vele, komolyan is gondolom, amit mondok, és mostantól örökre vele maradok. Semmi sem távolíthat el mellőle. Semmi! Hallom, hogy sír, és szeretném valahogy megnyugtatni. szeretném újra látni a gyönyörűséges, angyali mosolyát. Szeretem őt, teljes szívemből. Ezen pedig már senki és semmi nem változtathat, soha többé.
Néhány perc után leteszem, csak, hogy újra láthassam az arcát, és letörölhessem a gyönyörű bőrén lecsorduló, csillogó könnycseppeket, de elereszteni még mindig nem vagyok hajlandó. Egyik kezemmel átkarolom a derekát, ezáltal szorosan magamhoz ölelve, míg másik az arcát simogatja, én pedig gyengéden megcsókolom, hogy azután őszintén belenézzek abba a varázslatosan szépséges szempárba.
- Szeretlek!


A hozzászólást Zackary Balston összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 17, 2013 7:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptySzer. Jún. 05, 2013 3:42 am


Pedig hidd csak el Razz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
M ég mindig csak próbálom magam meggyőzni arról, hogy amit teszek az helyes. Érveket állítok a tettim mellé, hogy ezzel is gyakorlatilag csak a magam igazát tudjam mondani. Mivel még sohasem voltam ilyen helyzetben, nem tudom, hogy mit kéne tennem.  Jelen pillanatban nem tudom, hogy mit érzek, nagyon váratlanul ért a feltűnése és még mindig nem hiszem el, hogy ez megtörténhet velem. Épp amikor már kezdeném elfelejteni… Ha jobban belegondolok én mindig is tudtam, hogy eljön majd az-az alkalom, hogy tisztáznunk kell a dolgokat, de legrosszabb pillanatomban sem gondoltam, hogy ez ilyen hamar be fog következni. Olyan sok mindenről nem tud, de annyi sok dolog van, amiről jobb is, ha nem tud. Végig fut agyamon az, hogy milyen hatással is van rám Emily és, hogy miket csináltam az elmúlt hónapokban.  Valamivel el kellett magam foglalni, hogy másra gondoljak, de az, hogy lógok az iskolából, és hazudok apunak, meg a körülöttem lévőknek, ez annyira nem én vagyok. Emlékszem, hogy milyen nagy örömmel szakadtam ki a magántanulósdiból, és, hogy mennyire boldog voltam, hogy másokhoz jöhetek tanulni, de ennek most mind vége lehet, ha kiderül, hogy miket is csináltam. Nem, azaz ember vagyok, már akit egykoron Zackary megismert. Mondjuk ebben a változásban ős is elég nagy szerepet játszott, ezt meg kell hagyni.  Azt a tényt pedig, hogy eladott, vagyis pontosabban elhagyott egy nem olyan kis összegért, nem bírom elviselni.  Semmi jelét nem véltem sohasem annak, hogy valamit rosszul csinálok, mégis mikor elment magamat tartottam a bűnbaknak.  Ez szerintem eléggé logikus, hiszen ha valakik szeretik egymást, akkor nem hagyják el egymást, ha meg mégis akkor annak valami oka van, például nem lehetett valami jó a kapcsolat.
„Nem kell az apád pénze. Nem fogom elkölteni, és még ma visszaadom neki, ezt neki is átadhatod. Nem változtat semmin, de az én érzéseimet nem fogja megvenni. Akkor hibát követtem el, de ezzel nem vagyok hajlandó tovább együtt élni. Szóval... vissza fogja kapni a pénzét, erről gondoskodom. „
Hallgatom figyelemmel. Megkérte, hogy hallgassam végig, hát én megteszem.  Bár nem biztos, hogy meg kéne tennem, de ha már eljött… Fogalmam sincs, hogy miért pont most? Mi történhetett, ami arra késztette ennyi idő múltán, hogy felkeressen és bocsánatot kérjen? Bárhogy gondolkozok rajta, egyszerűen nem tudok rá választ találni. *
- Tudod, egy valami nem fér a fejembe. Miért pont most? Ha nem akarod eladni az érzéseid, akkor egyáltalán miért fogadtad el a pénz? - * Nézek egyenesen a szemébe, és próbálom kiolvasni szemeiből a választ. Mindig is jó volt abban, hogy elrejtse a gondolatait, így nem fűzők sok reményt ahhoz, hogy bármit is le tudjak vonni az arckifejezéséből.  Annyira elbambulok, hogy észre se veszem, hogy közelebb lép. Akkor kapok, észbe mikor keze megérinti arcomat, másik pedig megfogja a kezem. Sejtelmem sincs, hogy mire készül, kikerekedett szemekkel figyelem.  Nincs időm ellenkezni, ajkaink egybeforrnak, és kezem lassan a fiú arcára csúszik. Hiányzott… Egy pillanatra minden egyes hülyeségét elfelejtem. De miután visszább lép ismét eszembe jut minden és a varázs is eltűnik. Táskámat nyújtja felém és el is veszem tőle.   „Köszönöm, hogy meghallgattál!” Elképzelésem sincs, hogy mit mondjak erre, csak nézek rá, és várom, hogy most mit fog csinálni.  Lassanként, felfogom, ha most elmegy tényleg soha, de soha többet nem fogom látni. Érzem, hogy belül valami nagyon szúr, mintha csak nem akarná elengedni. *


A hozzászólást Anora Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 14, 2013 3:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyHétf. Május 27, 2013 3:20 am

Nem hiszem én azt Razz

Nem igazán tudnám leírni, mit is érzek jelen pillanatban. Még soha életemben nem rettegtem annyira, hogy elveszítek valakit, mint őt. Márpedig sajnos nagyon közel vagyok hozzá, hacsak már meg nem történt. Nem várom, hogy ugyanúgy nézzen rám, mint azelőtt, azt hiszem, ez sosem fog megtörténni, de mégsem tudom, hogyan bírnám ki nélküle. Ő az egyetlen, aki mellett az vagyok, aki, és képtelen lennék ezt elengedni. Képtelen lennék elengedni őt. Csak nézem az arcát, nézem a szemeit, és közben arra gondolok: "Istenem, Zackary, hogy lehettél akkora marha, hogy elhagytad ezt a lányt?" Tényleg életem legnagyobb hibája volt az a pillanat, amikor mégis úgy határoztam, hogy elfogadom a pénzt az apjától. De nekem már nem kell a pénze. Nem érdekel, mit fog mondani, még ma visszajuttatom neki, mert nem hogy arra nem tudok ránézni, de még a tükörbe sem. Az sem érdekel, ha többé nem is lesz pénzem, az érzéseimet nem vásárolhatják meg. Főleg nem, ha ő róla van szó. Az, amit iránta érzek sosem fog megváltozni, ezt már tudom. Ha nem is látom többé, akkor is szeretni fogom, ezt pedig semmi nem teheti tönkre. A legkevésbé a pénz nem. Bárcsak... bárcsak elmondhatnám, mit is érzek iránta, de félő, már semmin sem változtatna az, ha elmondanám neki, hogy még mindig fontos nekem. Mindig is fontos volt, és borzasztóan gyűlölöm magam, azért ami történt, de az a távolság, amit most tart tőlem, persze megértem, miért teszi, teljesen kikészít. Szinte beleőrülök mindjárt, hogy itt van gyakorlatilag centiméterekre tőlem, és nem léphetek oda, hogy megöleljem,... hogy megérintsem. Pontosabban megtenni, megtehetném, de azt hiszem, élve felnyársalna, és valószínűleg azonnal ellökne magától. Ezt nem szeretném megkockáztatni, már így is hatalmas sikerélmény a számomra, hogy egyáltalán hajlandó volt meghallgatni, anélkül, hogy elküldött volna. Várakozón pillantok rá, azt akarom, hogy hordjon el mindennek, nem érdekel, ha ezzel legalább egy picit is jóvá tehetném azt, amit elkövettem ellene. De ez nem történik meg, helyette csak azt akarja, hogy álljak fel végre. Így hát aztán feltápászkodom, de nem azért mert különösebben érdekelnének az emberek, akik körülöttünk érdeklődő pillantást vetnek felénk, sokkal inkább csak azért teszem meg, mert ő kérte ezt. Most én hallgatok. Mélyen a szemébe nézve hallgatom, amit mond, szavai mégis hosszú tőrként hatolnak a szívembe. Nem vártam mást, tudtam, hogy el fog küldeni, mégis ez az egész az ő szájából hatalmas fájdalommal tölt el. De tudom, nincs jogom tovább zavarni, talán már ez az egész látogatás is csak egy nagy hiba volt, hagynom kellett volna, hogy elfelejtsen, erre én meg újra beléptem az életébe és feltéptem a régi sebeket. Talán önző vagyok... de muszáj volt látnom. Nem bírtam már tovább nélküle, ahogyan azt sem tudom, ezután hogy lesz majd. Lassú, mély levegőt véve egy bólintással reagálok arra, amit mond. Tudom, így kell tennem, hisz én ígértem neki, hogy lelépek, ha arra kér, és csak annyit kértem cserébe, hogy hallgasson meg. Ő teljesítette a rá eső részt, most pedig rajtam a sor, tudom. De egy valamit még tudnia kell.
- Nem kell az apád pénze. Nem fogom elkölteni, és még ma visszaadom neki, ezt neki is átadhatod. Nem változtat semmin, de az én érzéseimet nem fogja megvenni. Akkor hibát követtem el, de ezzel nem vagyok hajlandó tovább együtt élni. Szóval... vissza fogja kapni a pénzét, erről gondoskodom. - nézem végig a szemeit beszéd közben, de inkább csak azért, mert képtelen vagyok levenni róluk a szememet, és szép lassan érzem is, hogy teljesen kezdek elveszni bennük. Mi a fenéért ilyen rohadt nehéz ez az egész? Miért nem tudok egyszerűen elmenni, és magam mögött hagyni az egészet? Magam mögött hagyni Őt. Egyszerűen nem tudom... képtelen vagyok. Tényleg így van. A lábam teljesen a földbe gyökerezett, és minél inkább tovább nézem őt, pillantok végig az arcán, annál inkább érzem, hogy tagjaim, és szépen lassan az egész testem elnehezül, már nem tudok uralkodni rajtuk. Magam sem tudom, miért teszem azt, amit teszek, teljesen önállóan cselekednek tagjaim. és még mielőtt visszanyerhetném az uralmat önmagam felett, már meg is történik az, amit elkerülni szerettem volna, de ahogy érzem, hogy meg fogom tenni, már az agyam is szép lassan rájön, hogy semmit nem ronthat a dolgon. Amit lehet, azt már elcsesztem, és most már úgyis édes mindegy, akármit teszek is. Így aztán... már nem is próbálom meg visszafogni magam. Egyik kezem ismét megérinti az arcát, míg másik a karját fogja meg, és közelebb lépve hozzá, az ajkaihoz hajolok, majd, mielőtt Anora még bármit is mondhatna, megcsókolom. Van egy olyan sejtésem, hogy mindettől, ha egyáltalán az lehetséges, csak még jobban meg fog majd utálni, de mégis olyan jó újra érezni őt. A pokolba fog kívánni érte, de ha úgyse láthatom újra, nem fog számítani. Most csak ő számít, csak ez az egy pillanat.
Nem nyújtom el nagyon a csókot, csak rövid ideig tartom fogva az ajkait, majd elválva az arcától, ismét a szemeibe nézek, konstatálva, hogy ilyen közelről csak még gyönyörűbb. Ez a tudat számomra pedig csak még kínzóbb. Lassan távolodom el tőle, majd hátralépve megfordulok, felszedem a földről a táskáját, amit az imént hozzám vágott, majd odanyújtom felé.
- Köszönöm, hogy meghallgattál! - nézek rá, várom, hogy elvegye táskáját, aztán, azt hiszem végleg, útjaink különválnak, és még ha ebbe bele is roppanok, igyekszem ezt a fájdalmat nem hagyni kiülni az arcomra. Bár jelen esetben azt hiszem, ez nem sikerül a legjobban, szememet mégsem veszem le róla, mintha próbálnám örökre az emlékezetembe égetni, hogy mikor lehunyom a szemem, viszontláthassam majd.
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyVas. Május 26, 2013 7:48 am

Én téged jobban Razz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
M ég mindig nem értem, hogy most miért van itt? Azért, hogy elmondja mekkora hülye volt? A tény az, hogy apám lefizette, hogy menjen el, és ő pedig elfogadta. Hónapokig abban a tudatban éltem, hogy én csesztem el valamit, és akkor most ideállít, és magyarázkodni próbál, ez egyszerűen szánalmas… Ki tudja, lehet apám kétszer annyit ajánlott, hogy vissza jöjjön és bocsánatot kérjen tőlem, majd ismét lelépjen. Nem is értem, hogy mi a fenét akar, nem szenvedtem már eleget miatta? Felejtsen el, és takarodjon el oda, ahova anno is ment. Elérzékenyültem, pedig nem szabadott volna, nem érdemli meg, hogy sírjak miatt, nem érdemli meg, hogy szóba álljak vele, és azt meg végképp nem érdemli, meg hogy szeressem. Nem mondok, semmit, nem teszek semmit, csak megteszem, amire kért, végighallgatom. Nem teszek semmit mikor közelebb lép, és letörli arcomról a könnycseppeket, és nem reagálok arra, se, hogy letérdel elém, és azt kéri, hogy adjam ki minden dühömet. Sajnos, azaz igazság, hogy eszembe ágában sincs, többször megütni, vagy hozzá vágni valamit. Az, hogy itt van elég bizonyíték nekem arra, hogy soha nem érdemelt meg, és ezen nem tudok tovább bánkódni. Most értem meg, azt, amit apám, és a barátaim egész idáig mondtak nekem. De akkor még is miért…ha tudom, hogy nem való hozzám, és kicsit sem érdemel meg, miért szeretem még mindig? Az a nagy fájdalom, és azaz üresség, amit maga mögött hagyott, nem volt elég arra, hogy elfelejtsem, és végelegesen kitöröljem őt a szívemből. Szeretem őt, ezt nem tagadom, de nem tudom elviselni azt a gondolatot, hogy elhagyott, mindennemű búcsú, vagy válasz nélkül, és nem keresett utána. Eladott engem is és eladta a szerelmünket is. Képtelen vagyok ezek után őszintének gondolni a szavait, még akkor is, ha látom a szemébe, hogy igazat mond. Nem bírom felfogni, hogy miért nem szólt nekem, ha bajban volt, miért nem kérte a segítségemet. A valóság az, hogy mindig is tudtam, hogy ki is ő valójában, tudtam az ügyleteiről, tudtam a problémáiról, tudtam az anyjáról, és arról is, hogy mindig másnak próbálta kiadni magát. Én láttam, hogy milyen ő valójában, még akkor is, ha éppen csak szerepet játszott. Kicsit sem érdekelt, hogy nincs pénze, vagy éppen nem abba a társadalmi körbe tartozott, mint a szüleim által, én. Csak nézek rá, és várom, hogy mikor áll fel végre. Én s észreveszem, hogy a körülöttünk lévő emberek, csodálkozva bámulnak minket, de nem foglalkozok vele. *
- Meddig szándékozol, még ott térdelni? Nem foglak megütni, és nem is fogom kiadni a dühöm, szóval állj fel! - *Szólok neki, miközben a kezem segítségével felhúzom őt. Lassan összegondolom a fejemben, hogy mit is fogok neki mondani, de közben végig a szemébe nézek. *
- Menj el, és ne gyere vissza! Elfogadtad a pénzt, élj boldogan, költsd el, de engem hagyj békén. Elhagytál, oké elfogadom. Ha bűntudatod van, ne legyen, túl fogom élni. - * Mondom neki, válaszul a mondandójára. Nagyon fáj, olyan mintha kitépnék a szívem, de ezt meg kell tennem. Muszáj, hogy véget vesse ennek, annak ellenére, hogy az egyik felem nagyon küzd ez ellen.*
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptySzomb. Május 18, 2013 9:00 am

Én is szeretlek, angyalom Embarassed

Végül is megkér, hogy kotródjak el, de ez nem ér váratlanul, számítottam rá. Mégis keményebbet ütnek a szavak, mint azt vártam. Mintha kést döfnének belém. Mégsem tudok vele foglalkozni, mert szinte azonnal egy másik kérdés tódul a fejembe: Vajon ő mit élhetett át, miután leléptem? Mégis mekkora fájdalmat okoztam annak a lánynak, aki a legtöbbet jelent nyomorult életemben? Az egyedüli személynek, akibe képes voltam beleszeretni? Azt kívánom, bárcsak tovább ütne, bárcsak kiadná magából minden haragját, és fájdalmát, akkor legalább a lelkén könnyíthetnék, ha már nem csinálhatom vissza, amit tettem. De az, hogy végre újra láthatom... még ha gyűlöl is, annyira csodálatos érzés. Látni újra az arcát, belenézni abba a szép szempárba, még ha az most utálatot is sugároz. Nekem már az egy ajándék, hogy megtűr a közelében, még ha csak erre a pár percre is, és többé látni sem akar. Amit még nem tudom, hogyan bírok majd ki, ha tényleg elküld, és több látni sem akar, mert erre minden esélyem megvan. Ezt pedig csak magamnak köszönhetem, és igen, igaza van. Nem hittem el neki, hogy szeret, helyette inkább arra hallgattam, amit én éreztem, amit az apja mondott... elfogadtam azt az átkozott pénzt. Azonban mikor meglátom a könnyeket a szemében, mintha egy a korábbinál is nagyobb kés landolna a szívemben, és jól meg is forgatja valaki. Legszívesebben odanyúlnék, hogy megérinthessem az arcát, de aztán elfordul. Hangja elcsuklik, de még így is kiérződik belőle a fájdalom. Bármit megtennék, hogy jóvátegyem. Komolyan, bármit! Ha azt kérné, öljem meg magam, azt is megtenném, csak tűnjenek el a csodaszép arcáról azok a könnyek. A könnyek, amiket én okoztam. Mekkora egy barom vagyok. De nem akármilyen barom, igazi, okleveles, huszonegyedik századi barom vagyok, akit valami titkos laborban fejlesztettek, hogy kikísérletezzenek egy lényt, ami képes mindent elszúrni maga körül. Na ez volnék én. Csak miután látták, milyen elfuserált lettem, az utcán hagytak, nyilván. Nem kockáztathattak, hogy egy ilyen barom a nyakukon maradjon. Oda akarok lépni, meg akarom érinteni. El akarom mondani neki, mennyire bánt, amit tettem vele, és bármit megtennék neki, amivel egy picit is könnyebbé tehetném. Amivel egy kicsit enyhíthetném a fájdalmát. Tudom, lehetetlent kérek, de istenem, bárcsak lehetne. Bárcsak lehetne! Utolsó szavai már nagyon mélyre jutnak bennem, és tudom, ez a pillanat örökre az agyamba fog égni. Ez a gyűlölet a hangjában, a megvetése. Elüldöztem magamtól az egyetlen embert, aki szeretett engem. Táskája váratlanul ér, amit hozzám vág. Nem igazán fáj, bár az egyik könyvének van ám súlya, de a meglepetés ereje keményebb volt, mint maga a táska. Hátrább is lépek egyet tőle, de elkapom, mielőtt az a földre zuhanna, és finoman lerakom. Megfordul a fejemben, hogy akár vissza is adhatnám neki, de aztán tartok tőle, ugyanaz lenne csak a sorsa, mint az előbb, hogy hozzám vágja. Jobb helyen lesz az ott a földön még egy kis ideig.Utána majd úgyis valószínűleg felkapja és megkísérel vele agyon verni, de addig akkor azzal legalább nem kell foglalkozzak. Most csak odalépek hozzá, ujjamat végighúzom az arcán, hogy letöröljem róla a könnycsíkot, de nem hagyom kezem az arcán, tudom, úgyis ellöki majd, ezt pedig nem várom meg.
- Igen, igazad van! Teljesen igazad van... - mondom neki, széttárt karokkal, mint aki nem akar tovább mentegetőzni.
- Egy idióta vagyok... egy vesztes, csődtömeg. Bevallom... beijedtem. Nem tudtam belátni, még magamnak sem, mit érzek irántad. Attól féltem, ha segítséget kérek tőled... megismered azt a senkiházi, csóró kis alakot, aki valójában vagyok, csak próbálom elrejteni.
Nézek rá teljesen őszintén, s bár nem szeretném, de az én hangom is el-elhalkul beszédközben, míg könnyes arcát, és szemeit nézem.
- Nem akartam, hogy megtudd, milyen vagyok, mert attól féltem, elhagynál, azt pedig nem akartam, mert szeretlek. Soha senki iránt nem éreztem még úgy soha azelőtt, mint irántad. Annyira kedves vagy nekem, hogy inkább elmentem, mert nem tudtam, mi lesz, ha kiderül, hogy nem az vagyok, akinek mutatom magam, te pedig meggyűlölsz majd...
mint ahogy gyűlölsz is.

Ekkor pedig új dolog kúszik a gondolataim közé. Ha már utál, én pedig újra megjelentem az életében, hadd adja ki magából. Elkapom a kezét, és tudom, el fogja rántani, de azért valahol mélyen reménykedem benne, hogy nem teszi. Letérdelek előtte.
- Szeretném jóvá tenni. Téged sosem akartalak megbántani, ezt tudnod kell, és nagyon sajnálom, ami történt. Tudom... ez nem elég. Sosem lesz megbocsátható, amit tettem, szóval rajta... üss meg, kérlek! Add ki, ami benned van! Fájdalmat okoztam neked, megbántottalak... megérdemlem.
Amikor letérdelek, többen felfigyelnek a kis beszélgetésünkre, de ez engem cseppet sem zavar. Jóllehet kívülről érdekesnek tűnhet majd, ahogy felpofoznak, de most csak Norára koncentrálok. Pillantásom az övébe mélyesztem, kezem az övén, ha még nem húzta el, és várom a reakcióját. Csak ő érdekel, és semmi más. Ahogy már eddig is lennie kellett volna,... hogy csak ő érdekel, senki, és semmi más. Bárcsak megölelhetném... de ha egyszer csak így érezhetem újra és újra az érintését, nekem ez is megfelel. Legalább addig is a közelében vagyok, és mint már nyilvánvaló... számomra minden egyes vele töltött perc ajándék. Mégis, félek, mi fog majd ezután következni. Igen, félek, hogy soha nem fog többé megbocsátani.
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptySzomb. Május 18, 2013 7:07 am

Szeretlek... Embarassed
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
M ilyen furcsa is az élet… Két nappal ezelőtt még nem is gondoltam volna, hogy ma milyen helyzetben fogom magam találni. Ez az egész olyan érdekes, az, akit régen még az életemnél is jobban szerettem, most olyan érzéseket vált ki belőlem, amit még a legnagyobb ellenségeim se tudnak. Hogy mi lehet ennek az oka? Talán az, hogy nem tudom elfelejteni azt a gyötrődést, és fájdalmat, amit a távozásával maga mögött hagyott. Ennek ellenére az első 3-4 hónapban kerestem, még magnyomozót is fogadtam, de apám valószínűleg lefizette, mert soha semmi pontos infót nem kaptam tőle. Szó nélkül visszafogadtam volna, de ő nem jött. Az utána következő hónapok az öngyilkosságról, illetve a depresszióról szóltak nálam, de aztán ahogy telt az idő valahogy képes voltam elviselni a gondolatot. Minél inkább belevettem magam valamibe, annál jobb volt, legalábbis azt hittem, de ez nem így volt, illetve van. Mindenki próbálta kerülni a Zackary témát a közelemben mert sejtették, hogy ha emlegetik azzal csak rosszat tesznek. S, most nem is hiszek a szememnek, hogy itt áll előttem. Rögtön egy pofonnal kezdem, amit kicsit se bánok meg, hiszen megérdemli. Ebben az egészben az a legérdekesebb, hogy végig tudtam, hogy miért is ment, el, vagyis pontosabban, hogy mi miatt is ment el. Miután elfogadta apámtól a pénzt, és nem vette fel többet nekem a telefont, apám elmesélte, hogy mit tett. Két napig nem álltam szóba vele, de végül rájöttem, hogy ő nem tett semmi rosszat, mert végül is Zackarynek nem volt kötelező elfogadni a pénzt. Senki nem tudja hármunkon kívül, hogy mi is történt. A közösség azt tudja, hogy szó nélkül lelépett, és azóta senki nem tud róla semmit se. Legszívesebben, most azonnal elpüfölném, és elviharoznék. Nem érdemli meg, hogy végig hallgassam. „Oké, megérdemlem, üss meg, ahányszor csak akarsz, csak arra kérlek, hogy hallgass meg!” Próbálom türtőztetni magam, de legszívesebben tényleg rádobnám az asztalt, de legalább egy széket… „Aztán csak kérned kell, és eltűnök. Nem foglak többet zavarni, csak...” *
- Akkor kíméljük meg egymást, és takaródj el innen, még mielőtt olyat teszek, amit magam is megbánok… - *Szólok oda neki, határozott hangnembe. El akarok menni, nem akarom, hogy többet bántson, elég volt már… Félek, ha itt marad elbőgőm magam vagy olyan érzéseket fog kiváltani belőlem, amit nem akarok. Gondolom, hogy nem lesz olyan egyszerű dolgom, hogy egyszerre elmenjen. Ha nem ő, akkor majd én. Végül elkezdem hallgatni, és nem vagyok képes elmenni onnan. Sóhajtok egyet, és láthatóan összeszedem a dolgokat, amiket ezek után mondani szeretnék.*
- Mi az, hogy hogyan tudok együtt lenni veled? Nem hitted el, hogy szeretlek, inkább magadnak és apám hazugságainak hittél… Soha nem gondoltad át, hogy én mit érzek, vagy, hogy nekem milyen lesz ha elmész, egy önző dög vagy. Elképzelésed sincs, hogy min mentem keresztül… Te csak élted életed, miközben én itt rohadtam tovább. Hagyj bé…- *Elcsuklik hangom, és beteljesül, amitől féltem. Könnyek hagyják el szememet, és csurognak le arcomon. Nem szeretném, hogy lássa, így elfordulok. Megtörlöm kezemmel a szemem. *
- Ha szükséged volt pénzre, miért nem lehetett kérni? Soha nem mondtál nekem semmi olyat, hogy pénzre lenne szükséged. Segítettem volna… - *Dühös leszek, és neki dobom a táskám. Meg is bánom abban a percben amint megteszem, de falazok magamnak.*
- Idióta…- *Kiabálom neki.*


A hozzászólást Anora Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 18, 2013 9:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyCsüt. Május 16, 2013 8:44 pm

Cicááám Razz


Enyhén szólva megdöbbent, mikor meglátta, ki is ment oda hozzá, de hát másra nem is számítottam, hisz mégis olyan sok idő eltelt. Lefogadom, most az jár a fejében: "Mégis mi a francot keres ez itt?" Meg az, hogy dögöljek meg. Keze az arcomon csattan, méghozzá nem is kicsit. Oké, keményebb a pofonja, mint azt gondoltam, de végül is rosszabbul is járhattam volna annál, minthogy ég az arcom egy jól irányzott lendítéstől. Bár ez még nem jelenti azt, hogy nem lehet még ennél is rosszabb, de nem viharzott el, és én ezt már pozitívumként fogom fel. Talán lehet esélyem elmagyarázni, mi történt, még akkor is, ha most valószínűleg mindennél jobban gyűlöl engem. Viszont, ha ez az ára annak, hogy újra beszéljek vele, és meghallgasson, gyűlöljön csak, meg is érdemlem. De bárhogy is szeretném, már nem csinálhatom vissza, amit tettem. Sosem kellett volna elfogadnom a pénzt az apjától. Sosem lett volna szabad eltűnnöm mellőle. De túl hülye voltam. Akkor még nem vettem észre, mennyit jelent ő nekem. Még magamnak sem ismertem be, hogy ő különlegesebb, mint mások, pedig az, ez nyilvánvaló. Most pedig pont ez a lány utál engem teljes szívből, és ráadásul minden oka meg is van rá. Látom a szemében a gyűlöletet, és erre csak eszembe jut, vajon mekkora fájdalmat okozhattam neki azzal, hogy csak úgy elmentem. Se szó, se beszéd léptem le mellőle, pont attól a személytől, akit a legkevésbé sem akartam megbántani, és mégis sikerült elérnem, hogy a pokolba kívánjon. Méghozzá jogosan.
- Oké, megérdemlem, üss meg, ahányszor csak akarsz, csak arra kérlek, hogy hallgass meg! - szólok karomat széttárva, hogy ezzel is mutassam neki, tehet akármit, leordíthat, megüthet, nem fogok védekezni. Engem csak az érdekel, hogy itt maradjon. Hogy ne menjen el.
- Aztán csak kérned kell, és eltűnök. Nem foglak többet zavarni, csak... - a fenébe, ez rohadtul nehezebb, mint azt vártam. Belenézni ezekbe a szemekbe, és elmondani, hogy amit éreztem iránta, soha nem változott, és nagyon úgy néz ki, hogy soha nem is fog. De hogyan mondjam meg valakinek, hogy szeretem, aki látni sem bír? Egyáltalán... hogy mondjam ki mindezt úgy, hogy soha senkinek nem mondtam még csak hasonlót sem ezelőtt?
- Csak azt szeretném, ha tudnád, hogy... basszus, oltári hülye voltam. Életem legnagyobb hibája volt, hogy elmentem, de... tudnod kell, hogy miért tűntem el. Vagy legalábbis azt, hogy hogyan. - zavartan nézek körbe, de igazából csak, hogy elrejtsem azt, hogy nem tudok hosszabb ideig a szemébe nézni. Egyszerűen képtelen vagyok rá, csak még jobban kínoz az egész.
- Tudod... sosem jöttem rá, hogy egy olyan csodás lány, mint te, hogy tud együtt lenni egy olyan alakkal, mint én. - zavaromban lehajtom a fejemet, és az aszfaltot kezdem fixírozni, és csak kemény küzdelem árán tudom magam rávenni, hogy újra felnézzek az arcára.
- Aztán jött az apád, és... azt akarta, hogy tűnjek el. Nem akarta, hogy a lánya egy olyannal legyen, mint én, szóval... tett egy ajánlatot.- érzem, hogy torkom kaparni kezd, ahogy felidézem, ami történt. - Azt mondta, hogy te sosem akarnál semmit egy ilyentől, és hogy fizet, ha lekopok, és eltűnök mellőled.
Eddig bírtam, újra félrenézek, mert nem bírom tovább figyelni az arcát.
- Én meg... elfogadtam. Szükségem volt a pénzre, hogy segítsek anyámnak, és... végül is... hittem is neki. Tudtam, ha megtudod, milyen vagyok valójában... úgysem akarnál tőlem semmit. Mindig is te voltál a fontosabb, nem érdekelt a pénz, te is tudod. De én... túl hülye voltam, hogy belássam, mit is érzek.
Mikor befejezem mondandómat, ismét a szemébe nézzek, de csak, hogy lássa, nem hazudok. Azt hiszem, nem is tudnék, már ezt is kínok között nyögtem ki, miközben a szemébe néztem. Nem kérem, hogy bocsásson meg, ahhoz nincs jogom, tekintve, hogy mekkora barom voltam... és vagyok még most is. Csak azt akarom, hogy tudja, sajnálom, őszintén. Jöhet a kiabálás, az újabb pofon, és hogy elhordjon mindenféle utolsó szemétládának, amiért feladtam őt egy összegért, mert momentán nem számítok jobbra. De mint már az előbb is mutattam, nem fogok védekezni. A szép arcot figyelve várom a reakcióját, még ha tartok is tőle.
Vissza az elejére Go down
Anora Blake
Gazdag
Gazdag
Anora Blake


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 09.
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Sütés
♫♪ Humor : XD --> Ez mindent elárul!

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyCsüt. Május 16, 2013 9:09 am

Sziia Kicsim Razz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
F ejemben a főtéma mostanában egyértelműen a múlt. Eddig próbáltam elfeledkezni róla, de mikor rájöttem, hogy ez az elfogadások nélkül nem történhet meg, elkezdtem ismét agyalni. Persze, tudom, hogy ez sem ad válaszokat nekem, mégis segít, hogy újra kezdhessem, és ezeket a hibákat már ne kövessem el. Talán jobb is lesz így, már sok idő eltelt, és nem szabadna még mindig ezeken rágódnom. Anora Blake! A feladaton gondolkozik ilyen elmélyülten? Hangzik az igencsak erőteljes hang. Talán ezt a gondolkozást nem épp a matematika órán kéne elvégeznem. Gyorsan ismét a matekpéldára tekintek, és úgy teszek mintha egy kicsit is érteném. Olyan értelmetlenül magyaráz a tanárom, hogy csoda kellene ahhoz, hogy megértsem. Ujjamat az asztalon kezdem el kopogtatni, és az ebédre gondolok, amire tegnap elhívtak. Végül is, nem sikerült olyan rosszul, de az, hogy majdnem lefeküdtem vele… Olyan ostoba vagyok…Hála istennek még időben meggondoltam magam, és elviharozta onnan. Remélem, többet nem találkozok az illetővel. „Készen van már Ms. Blake, hogy ilyen sok ideje van?” Csattan fel ismét az a zavaró hang. Ismét, belehajlok a könyvbe, és próbálom megfejteni a kódexnek tűnő tankönyvet. Szóval ha pít megszorozzuk deltával… Ez nekem kínai. Mondjuk, ha nem lógtam volna el, a tegnapi napot talán most érteném a matekot is. Buta-buta Anora. Tollammal szíveket kezdek rajzolgatni a papírom szélére. Vajon… emlékszik még rám? Hogy juthat eszembe egyáltalán, azok után, amit velem művelt? Megrázom a fejem, ezzel is jelezve, hogy kiakarom őt szedni a fejemből. Szerencsére meghallom a szabadság hangját, azaz a kicsöngőt. Gyorsan összeszedem a holmimat, és lerakom a tanári asztalra a munkámat. „Igazán sokat dolgozott. Remélem, tudja, ha így halad, megbuktatom. Szól oda a tanár úr, mikor megpillantja az üres lapot, amin egy-két szívecske üldögél. Bólintok egyet, hogy lássa, tudom, majd ki indulok. Kiérek az iskolából, és beszívom magamba a friss levegőt, majd lendületből elindulok. „Szia!” Sokkot kapok, mikor rápillantok a köszönőre. „Öööm... biztos meglepődtél, és nyilván nem is akarnál látni, de... van bármi esélyem arra, hogy meghallgass? Jó lenne beszélni.” Nézek rá, mint aki szellemet lát. *
-Zac..ka..ry - *Nyögöm ki nagyon nehezen.*
- Dögölj meg! - * Szólok oda dühösen, és egy akkorát lekeverek neki, hogy még nekem is fáj. *
Vissza az elejére Go down
Zackary Balston
Nőcsábász
Nőcsábász
Zackary Balston


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 13.
♫♪ Korom : 33
♫♪ Tartózkodási hely : New York
♫♪ Hobbid : Csajok, buli, haverok

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptyKedd Május 14, 2013 4:09 am

Az iskola bejárata Emma-stone-435_www.kepfeltoltes.hu_ To: Anora *-*

Ez az egész egy kész téboly. Világéletemben próbáltam távol maradni mindennemű komolyabb érzelemtől a másik nemmel, mert nem gondoltam, hogy bármi jó is kisülhet a mély kapcsolatokból, így inkább maradtam a rövid, de egyszerű, érzelemmentes kapcsolatoknál. Legalábbis, megpróbáltam. De minden jel szerint nem jártam sikerrel, mert a mai napig nem tudom, hogyan is állok Anorával. Mármint... ő az egyetlen, akivel a kapcsolatom nem igazán úgy működött, mint a többi csajjal, akikkel eddig megismerkedtem. Sőt, mondhatjuk úgy is, hogy egyáltalán nem. Előtte hiába mutattam magam másnak, neki hiába játszottam a laza jófiút, biztos vagyok benne, hogy tudta, mikor vagyok őszinte, és mikor nem. Jóllehet ezt sosem adta a tudtomra, de ő mindig másképp viselkedett velem, mint a többiek, szóval biztos vagyok benne, hogy tudta, mi a dörgés, mégsem szólt semmit. Én pedig teljesen jól meg is voltam, míg az apja úgy nem döntött, hogy jobb, ha eltűnök a képből, mert ő túlságosan félti a lányát ahhoz, hogy hagyja, hogy egy ilyen srác legyen folyton a közelében. Úgy látszik a szerepem akkor túl jól sikerült. Annyira próbáltam másnak látszani, hogy talán más is lettem. Így aztán jött az apja a pénzzel, felvetette, hogy odaadja, ha többet nem jelenek meg Anora közelében. Szóval... csak úgy leléptem. Eltűntem. Jó sokat változtam az utóbbi időben, azt hiszem, és talán ennek a következménye az is, hogy most itt vagyok. Egy iskola bejáratánál ácsorogva fürkészem a kifelé tóduló embertömeget, remélve, hogy megpillantom közöttük a rég nem látott arcot. Még magam sem tudom, mire számítsak. Hiszen még azt sem tudom, pontosan mit is akarok mondani. Csak azt tudom, hogy már nagyon hiányzik ő nekem, és muszáj újra látnom. Ha nem is áll majd szóba velem, legalább még egyszer utoljára találkoznom kell vele, még, ha hozzám is vág valamit, vagy elküld melegebb éghajlatra. Ami mondjuk elég valószínű, én sem várom, hogy a nyakamba boruljon, és velem töltse a nap hátralevő részét. Mármint... na, nem úgy! Francba, elkalandoztam! Szóval... azt hiszem egyelőre már azt is sikernek könyvelhetem el, ha egyáltalán hajlandó lesz majd meghallgatni.
Amikor megpillantom, egy pillanatra lefagyok, majd várok egy picit, mondhatni amolyan felkészülési idő gyanánt, amíg összeszedem magam, majd odalépek hozzá. Felveszem a laza stílusomat, nem fogom ám kimutatni, hogy közben görcsbe rándul a gyomrom.
- Szia! - szólítom meg, majd, hogy megelőzzem az esetleges kitörést, apró szünetet követően már folytatom is.
- Öööm... biztos meglepődtél, és nyilván nem is akarnál látni, de... van bármi esélyem arra, hogy meghallgass? Jó lenne beszélni.
Bököm ki végül, ami épp az eszembe jut, s bár utólag nyugtázom, hogy talán nem így kellett volna kezdenem, várakozón nézek a szemébe, ami viszont jelen pillanatban komoly kihívásnak bizonyul, tekintve, hogy ettől csak még feszültebb kezdek lenni.
Vissza az elejére Go down
John Thomson
Sztár
Sztár
John Thomson


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Mar. 08.

Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata EmptySzomb. Márc. 09, 2013 9:40 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola bejárata   Az iskola bejárata Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola bejárata
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az iskola fiú mosdója
» Az iskola udvara
» Az iskola lány mosdója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szenvedélyes élet :: Welcome to New York :: Prep private school-
Ugrás: